Ugrás a kommentre

Szinkron


lokatelli

Szereted a szinkront?  

58 felhasználó szavazott

  1. 1. Szereted a szinkront?

    • Igen
      38
    • Nem
      16


Ajánlott hozzászólás

sajnos Grúber hugó szerinte csak Palpatine-hoz illik, a Sidiousféle hanghordozást már túljátsza).

Ezzel egyetértek. Grúber Palpihoz illik, Sidi-hez már kevésbé, mert annyira nem recsegős érces a hangja, mint pl Sinkónak, vagy Reviczky-nek.

De én Reviczkyre voksolnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel egyetértek. Grúber Palpihoz illik, Sidi-hez már kevésbé, mert annyira nem recsegős érces a hangja, mint pl Sinkónak, vagy Reviczky-nek.

De én Reviczkyre voksolnék.

Igen, Reviczky volt a legjobb Sidiousnak. Meg az ep1-ben nekem Melis Gábor alakítása is tetszett, bár a késsőbbiekben már nem tudnám elképzelni. Inkább Reviczky, viszont ő meg nem megy Palpatine-hoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, Reviczky volt a legjobb Sidiousnak. Meg az ep1-ben nekem Melis Gábor alakítása is tetszett, bár a késsőbbiekben már nem tudnám elképzelni. Inkább Reviczky, viszont ő meg nem megy Palpatine-hoz.

Egyetértek, Grúbernek olyan intelligens, politikushoz illő hangja van, de Reviczky hangja inkább olyan gonoszas...

De az Epizód 1-ben Sidious hangját más szinkronizálta..a neve most nem ugrik be...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó a Sinkotine-videó! :)

El tudnám képzelni szinkronhangnak. Kicsit másképp kéne játszania a hangjával, mint a bevágott részletekben, de ez szerintem elég könnyen menne neki. Az ő hangja pont "középen" van Sidi és Palpi között, ezért meg tudná oldani mindkét szélsőséget. Grúbernek csak Palpi megy jól, ő ahhoz van közelebb. Reviczky meg az Uralkodóhoz. :)

Sinkót Palpatine-nak! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szó mi szó, remekül összevágtad, de nekem nagyon nagyon nem tetszik ez a szinkron hang Palpatine-nak... hadarós, és szerintem nem illik hozzá... Palpatine hangja (főleg Sidious révén) mélyebb. Inkább legyen úgy, hogy a Windus jelenetig Grúber, onnantól kezdve pedig Revicky. Szerintem 1000x jobb lenne.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy gyenge régi felvétel a Batman-ból, Sinkó a legjobban Hannibalt szinkronizálta a Bárányokban. Egy jó szinkronmunka révén fantasztikusan visszatudná adni az elegáns Palpit és a pokoli Sidious-t.

Sztem törönymagasan a legjobb hangja lenne,...minden tiszteletem Grúberé és Reviczkyé, de Sinkó kenterbe verné őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.