Jump to content

3. évad teaser trailer

Recommended Posts

Posted (edited )

Időközben az egész Celebrationos előzetes a twitteren megtalálható. Jobban kivehetőbbek a dolgok. Ha esetleg törölnék - amire minden esély megvan - alább feltöltöttem megára. :)

https://mega.nz/file/8kZVSKCL#Si2BeNfxAXP4cgPaKtkmNURg6-SS-Q6FPFu4JRVT0Pc

Illetve ha valaki érdeklődne, hogy mikortól is számítsunk valódi előzetesre, amit yt-ra ki is raknak, optimistán én szeptembert mondanék (D23 miatt), de mivel ez már egy bejáratott sorozat és már a 2. évadnál se törték össze magukat, simán kinézem belőlük, hogy karácsonyig nem lesz semmi.

Edited by Bence1997
  • Like 1
  • Köszönöm 3

15 minutes ago, Ody Mandrell said:

K*rva jó! :o Az a romboló Coruscanton van? Végre láthatjuk a Köztársaság magvilágait is. :clap: Hihetetlen várós ez az évad. 

Hasonlít, de Coruscant ekkorra már felszabadult ha jól tudom. De utánaolvasok majd wookien. :D

12 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Coruscant birodalmi felségterület maradt még sokáig nem? Az Utóhatásban ez volt az egyik sarokpontja Mon Mothma és Mas Amedda kiegyezésének.

Az csak a kiegyezésig volt, utána a Coruscant is a Köztársaságé lett. A paktum egyik pontja, hogy a Birodalom átengedi Coruscantot és elhagyja az akadémiákat.

Ugyanakkor lehetnek még csillagrombolók Coruscanton. Ne feledjük, volt ott egy hatalmas bázisuk (talán pont az, amit a TCW-ben és az ep3-ban is láttunk, ahonnan Venatorok szálltak fel), ahol ott rekedhetett egy-két Imperial. Ezeket aztán a helyiek felhasználhatták ilyen-olyan módon, például beköltöztek. Elvégre, komplett városként is üzemelhetnek némi átalakítás után. De más módon is fel lehet használni ezeket.

Bár a kép nem túl jó minőségű, de például az, hogy hiányzik a rombolók antennája a toronyról és a burkolatból hiányoznak darabok, kivehető. Szóval ezeket vagy elkezdték szétszedni, vagy nem Coruscant, hanem valami olyan világ, ahol éppen újak épülnek.

Posted (edited )
3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Corellia vagy Exegol. :P 

Nekem is eszembe jutott mindkettő, de Exegolon nincsenek ilyen épületek, földalatti hangárban készültek a Xystonok. Corellia viszont még simán lehet.

Viszont ebben az időben Coruscanton kezdtek túlságosan elszaporodni a bűnöző elemek és átvették az irányítást, így talán azon a bolygón több lehetősége van egy fejvadásznak.

Edited by Dzséjt

1 hour ago, Ody Mandrell said:

Corellia vagy Exegol. :P 

Én Coreliát is kizárnám, hiszen az köztársasági tagvilág volt ekkoriban, így ott nagyon hamar feltűnt volna az ÚK-nak egy ekkora Birodalmi Maradvány tevékenysége. Szerintem vagy egy teljesen új bolygón fognak készülni az Imperialok, vagy valamilyen formában tényleg látni fogjuk majd a sorozatban a Coruscantot. 

Posted (edited )
2022. 07. 16. - 13:04, Bence1997 írta:

Időközben az egész Celebrationos előzetes a twitteren megtalálható. Jobban kivehetőbbek a dolgok. Ha esetleg törölnék - amire minden esély megvan - alább feltöltöttem megára. :)

https://mega.nz/file/8kZVSKCL#Si2BeNfxAXP4cgPaKtkmNURg6-SS-Q6FPFu4JRVT0Pc

Illetve ha valaki érdeklődne, hogy mikortól is számítsunk valódi előzetesre, amit yt-ra ki is raknak, optimistán én szeptembert mondanék (D23 miatt), de mivel ez már egy bejáratott sorozat és már a 2. évadnál se törték össze magukat, simán kinézem belőlük, hogy karácsonyig nem lesz semmi.

Zseniális előzetes! Ezt is kb. úgy várom, mint a TBB új évadját! :) 

Le is mentettem gyorsan :D 

Edited by Cpt. Rex

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Én Coreliát is kizárnám, hiszen az köztársasági tagvilág volt ekkoriban, így ott nagyon hamar feltűnt volna az ÚK-nak egy ekkora Birodalmi Maradvány tevékenysége.

Már ha ez birodalmi tevékenység, nem csak néhány ott maradt hajó, mint amiket a Jakkún is látni. Amikor a Birodalom összeomlott, rengeteg cucc ott maradt utánuk. Az Imperialok meg nem éppen olyan járművek, amiket az ember arrébb tol az útból. A félig készeket nyilván már senki sem fejezte be, a dokkokban állók legénység nélkül sosem repültek el. Aztán van olyan bolygó, aminek lehet kapacitása arra, hogy szétszerelje ezeket, és van, amelyeken évtizedekkel később is ott állnak, mint a Jakkún.

Posted (edited )
14 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Nem értem, hogy ennyi idővel a Celebration után miért nem lehet kiadni normális minőségben.

Nem kell érteni. Ez majd februárban jön, előtte megkapjuk, előbb aligha.

Edited by Ody Mandrell

23 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem kell érteni. Ez majd februárban jön, előtte megkapjuk, előbb aligha.

A 3. évad jön februárban nem? Az előzetest csak megkaphatnánk előbb!

Sőt, ha ez a kutya minőség fent van még mindig, szerintem két lehetőség lenne. Törölni, vagy kiadni rendesen. fura.

On 7/18/2022 at 10:10 PM , Yoda József said:

Szerintem ezt az előzetest nem fogják közzétenni. Egyébként sem lenne az első eset.

Akkor majd kiadnak egy másik előzetest? 

• Ody Mandrell changed the title to 3. évad teaser trailer