Ugrás a kommentre

3. évad teaser trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Időközben az egész Celebrationos előzetes a twitteren megtalálható. Jobban kivehetőbbek a dolgok. Ha esetleg törölnék - amire minden esély megvan - alább feltöltöttem megára. :)

 

https://mega.nz/file/8kZVSKCL#Si2BeNfxAXP4cgPaKtkmNURg6-SS-Q6FPFu4JRVT0Pc

 

 

Illetve ha valaki érdeklődne, hogy mikortól is számítsunk valódi előzetesre, amit yt-ra ki is raknak, optimistán én szeptembert mondanék (D23 miatt), de mivel ez már egy bejáratott sorozat és már a 2. évadnál se törték össze magukat, simán kinézem belőlük, hogy karácsonyig nem lesz semmi.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 minutes ago, Ody Mandrell said:

K*rva jó! :o Az a romboló Coruscanton van? Végre láthatjuk a Köztársaság magvilágait is. :clap: Hihetetlen várós ez az évad. 

Hasonlít, de Coruscant ekkorra már felszabadult ha jól tudom. De utánaolvasok majd wookien. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Coruscant birodalmi felségterület maradt még sokáig nem? Az Utóhatásban ez volt az egyik sarokpontja Mon Mothma és Mas Amedda kiegyezésének.

Az csak a kiegyezésig volt, utána a Coruscant is a Köztársaságé lett. A paktum egyik pontja, hogy a Birodalom átengedi Coruscantot és elhagyja az akadémiákat.

Ugyanakkor lehetnek még csillagrombolók Coruscanton. Ne feledjük, volt ott egy hatalmas bázisuk (talán pont az, amit a TCW-ben és az ep3-ban is láttunk, ahonnan Venatorok szálltak fel), ahol ott rekedhetett egy-két Imperial. Ezeket aztán a helyiek felhasználhatták ilyen-olyan módon, például beköltöztek. Elvégre, komplett városként is üzemelhetnek némi átalakítás után. De más módon is fel lehet használni ezeket.

Bár a kép nem túl jó minőségű, de például az, hogy hiányzik a rombolók antennája a toronyról és a burkolatból hiányoznak darabok, kivehető. Szóval ezeket vagy elkezdték szétszedni, vagy nem Coruscant, hanem valami olyan világ, ahol éppen újak épülnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Corellia vagy Exegol. :P 

Nekem is eszembe jutott mindkettő, de Exegolon nincsenek ilyen épületek, földalatti hangárban készültek a Xystonok. Corellia viszont még simán lehet.

Viszont ebben az időben Coruscanton kezdtek túlságosan elszaporodni a bűnöző elemek és átvették az irányítást, így talán azon a bolygón több lehetősége van egy fejvadásznak.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago, Ody Mandrell said:

Corellia vagy Exegol. :P 

Én Coreliát is kizárnám, hiszen az köztársasági tagvilág volt ekkoriban, így ott nagyon hamar feltűnt volna az ÚK-nak egy ekkora Birodalmi Maradvány tevékenysége. Szerintem vagy egy teljesen új bolygón fognak készülni az Imperialok, vagy valamilyen formában tényleg látni fogjuk majd a sorozatban a Coruscantot. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 07. 16. - 13:04, Bence1997 írta:

Időközben az egész Celebrationos előzetes a twitteren megtalálható. Jobban kivehetőbbek a dolgok. Ha esetleg törölnék - amire minden esély megvan - alább feltöltöttem megára. :)

 

https://mega.nz/file/8kZVSKCL#Si2BeNfxAXP4cgPaKtkmNURg6-SS-Q6FPFu4JRVT0Pc

 

 

Illetve ha valaki érdeklődne, hogy mikortól is számítsunk valódi előzetesre, amit yt-ra ki is raknak, optimistán én szeptembert mondanék (D23 miatt), de mivel ez már egy bejáratott sorozat és már a 2. évadnál se törték össze magukat, simán kinézem belőlük, hogy karácsonyig nem lesz semmi.

 

Zseniális előzetes! Ezt is kb. úgy várom, mint a TBB új évadját! :) 

Le is mentettem gyorsan :D 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Én Coreliát is kizárnám, hiszen az köztársasági tagvilág volt ekkoriban, így ott nagyon hamar feltűnt volna az ÚK-nak egy ekkora Birodalmi Maradvány tevékenysége.

Már ha ez birodalmi tevékenység, nem csak néhány ott maradt hajó, mint amiket a Jakkún is látni. Amikor a Birodalom összeomlott, rengeteg cucc ott maradt utánuk. Az Imperialok meg nem éppen olyan járművek, amiket az ember arrébb tol az útból. A félig készeket nyilván már senki sem fejezte be, a dokkokban állók legénység nélkül sosem repültek el. Aztán van olyan bolygó, aminek lehet kapacitása arra, hogy szétszerelje ezeket, és van, amelyeken évtizedekkel később is ott állnak, mint a Jakkún.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Nem értem, hogy ennyi idővel a Celebration után miért nem lehet kiadni normális minőségben.

Nem kell érteni. Ez majd februárban jön, előtte megkapjuk, előbb aligha.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem kell érteni. Ez majd februárban jön, előtte megkapjuk, előbb aligha.

A 3. évad jön februárban nem? Az előzetest csak megkaphatnánk előbb!

Sőt, ha ez a kutya minőség fent van még mindig, szerintem két lehetőség lenne. Törölni, vagy kiadni rendesen. fura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.