Ugrás a kommentre

Baylan Skoll


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

37 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mi a lényege? :) 

Ez a srác saját teóriája, ezt már az elején leszögezte. Szerinte Baylan mestere Plo-Koon volt. Ő úgy hiszi, hogy amikor kiadták a 66-os parancsot, akkor Baylan elbújt/elmenekült az ismeretlen régiókba. Akkor felhozta az orange fénykardot, hogy a legendákban Plo-Koon-nak is ilyen szinű volt a fénykard kristálya. Ugye Plo-Koon talált rá Ahsoka-ra, nagyon kötődött a togruta padawan-hoz. Baylan-on is látszik valamilyen aggodalom/kicsi kötődés Ahsoka irányába.

Legalábbis nem teljesen az ellenséget látja benne, hanem egykori jedi-t, mint amilyen ő maga is volt akkoriban.

Baylan nem is jedi, de nem is sith, csak ő nem a fényt, hanem a sötétséget választotta, de igy sem teljesen a sötét oldal vezérli. 

Akkor kitért Shin Hati-ra is, lehetséges hogy Baylan lánya akár, vagy csak egy egykori youngling vagy csak egy foundling. 

 

Az a gond, én könnyen megértem az angolt, de igy átformálni és leirni nehéz nekem. Nincs nyelv vizsgám sajnos. :)

Majd full angolos jobban leirja majd, nekem valahogy nem igazán sikerül. :P Sorry. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyu én csak leirtam, amit a srác mondott, nagy vonalakban.  

Amúgy nem lenne hülyeség ez a Plo-Koon padawanja dolog. Látok benne reációt. Remélhetőleg kapunk rá magyarázatot, ki is volt Baylan a jedi renden belül. :)

Vagy legalábbis kinek volt a tanitványa. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Figyu én csak leirtam, amit a srác mondott, nagy vonalakban.  

Amúgy nem lenne hülyeség ez a Plo-Koon padawanja dolog. Látok benne reációt. Remélhetőleg kapunk rá magyarázatot, ki is volt Baylan a jedi renden belül. :)

Vagy legalábbis kinek volt a tanitványa. 

Érdekességnek elmenne, de igazából nincs jelentősége. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...

Számomra Kylo Ren óta a legizgalmasabb karakter az új időkben. Csodás munkát végzett Ray Stevenson. Sajnálatos, hogy nincs már köztünk. Viszont a szerepe miatt muszáj lenne egy recast. Bárki is legyen, remélem méltó lesz hozzá. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Felesleges biztos nem volt, mert Leia nélkül nem lehetett EPIX.

Szerintem megerőszakolták a forgatókönyvet, úgy próbálták megírni, hogy a meglévő felvételekhez igazították, a plusz jelenetek szerintem így is kilógtak az adott történetből meg hangulatból. Szerintem ha offscreen meghalt volna, jobb lett volna a filmnek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, gafz írta:

Azt el ne kövessék szerencsétlennel, mint Leilával a Skywalker korában.

Biztos nem fogják, mert se az ep9-ben, se az egész Star Wars franchise-ban sosem volt Leila nevű szereplő. :P

Egy fontos szereplő off-screen halála meg mindig a leggázabb megoldás, ami szóba kerülhet és sosem lehet jó, még csak elfogadható sem. Gagyi, pocsék, sz*r, ezek a jó jelzők erre a megoldásra. Akkor inkább legyen recast. Ebben az esetben amúgy én ezt a megoldást pártolom. Túl fontos ez a szál ahhoz, hogy egy könyvben, képregényben, vagy akár csak egy animációs produkcióban meséljék el. Leiával összevetni amúgy is felesleges, a hercegnő sokkal jelentősebb személyiség, és több produkcióban megjelent karakter, akit ráadásul szinte mindig Carrie Fisher alakított vagy az ő arcával jelent meg a kánon mozgóképes alkotásaiban (kivétel a Rebels, ott nem ő adta a hangját a hercegnőnek). Ezzel szemben Baylan vadonatúj karakter, aki még ebben az évadban is csak hat részben volt nagyobb időperiódusban jelen, kettőben csak a végén cameózott. Itt egy recast eme tragikus ok miatt szerintem teljesen beleférne.

  • Nagyon tetszik 2
  • Vicces 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, gafz írta:

Szerintem megerőszakolták a forgatókönyvet, úgy próbálták megírni, hogy a meglévő felvételekhez igazították, a plusz jelenetek szerintem így is kilógtak az adott történetből meg hangulatból. Szerintem ha offscreen meghalt volna, jobb lett volna a filmnek. 

Szerintem is kilógnak a filmből Leia szövegei, de még így is jobb, mintha offscreen halt volna meg. Sajnos kényszerpályán mozogtak az alkotók itt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Igen, elképzelhető. :D

 

1 órával korábban, Yoda József írta:

Mondjuk ez pletykának sem nevezhető, csak az oldal feltett egy kérdést a követőinek mert kíváncsi volt a véleményükre. Mintha itt feltenné ugyanezt a kérdést valaki

A kép viszont tök jól néz ki. :p

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Most hogy már hivatalos az Ashoka második évada nekem a legnagyobb rejtély hogyan folytatják Baylan Skoll történetét. Ray Stevenson halála miatt vagy újra kell castingolni(volt már ilyen a sorozatok történetében pl a Spartacus második évadában más színész játszotta a címszereplőt) a karaktert eljátszó színést vagy out of screen ki kell írni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.