Ugrás a kommentre

Baylan Skoll


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

41 minutes ago, Darth Revan9 said:

Szerintem is újra fogják castingolni. Esetleg az lehetséges, hogy Ray Stevenson arcát fogják a másik színészre digitális trükkel felvinni?

De azt sem tartom kizártnak, hogy regényben zárják le a sorsát.

Mindegyik helyett a recast inkább. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a "Stevenson arcát rakni más színészre" megoldás problémás lehet, nem technikai, hanem jogi/kegyeleti okokból, ehhez gondolom a hozzátartozók engedélye is szükséges, ami nem feltétlenül adott.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Szerintem a "Stevenson arcát rakni más színészre" megoldás problémás lehet, nem technikai, hanem jogi/kegyeleti okokból, ehhez gondolom a hozzátartozók engedélye is szükséges, ami nem feltétlenül adott.

Plusz valószínűleg elég költséges is lenne. Azért akárhányszor éltek ezzel a technikával, az viszonylag limitált volt. Talán Luke kapta a leghosszabb ilyen időt, de még ő is csak egy epizódban, és ott is a rész nagy részében nem szerepel. Baylannak meg több epizódban is fel kéne tűnnie, és valószínűleg nem egyben szerepelne minimum annyit vagy többet, mint Luke a The Book of Boba Fett-ben.

Valűszínűleg egy új színész, még egy nevesebb színész évadonkénti gázsija is kevesebb, mint CGI-t használni minden alkalommal. Ráadásul időigényesebb is a CGI, hiszen fel kell venni a színésszel az anyagot, aztán elkészíteni a CGI arcot, aztán azt animálni, majd összerakni a nyers felvétellel. Olcsóbb és gyorsabb egy új színész alkalmazása, ráadásul bármilyen kiforrott is már ez a megoldás, egy élő színész sokkal jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 01. 10. - 19:35, csoli1138 írta:

Simán Recast! Én ennek drukkolok! Sőt remélem, hogy Liev Schreiberre gondolnak. Korban magasságban-testalkatban, kvalitásban is stimmel! És szintén nem A-listás sztár, tehát simán érdekelheti is a szerep!

liev-schreiber-as-a-baylan-skoll-recast-

Engem meggyőztél. Hihetetlenül hasonlítanak szakállal. :) Persze a mimika legalább ennyire fontos, de az megtanulható, mint a Solo-ban Alden alakítása bizonyítja.

A hangjuk kérdéses még, de azt szerintem megszoknánk. Bár Stevensonnak nagyon jellegzetes, karakteres orgánuma volt, de talán az is megfelel, ha hangszínben nincs nagy különbség.

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudná hozni Liev Shreiber. Picit fiatalabb, de hangja rendben lenne, megszoknánk. Nem "cincog", mint Travolta, vagy Willis. Amiben láttam, mindig hiteles volt. Szépfiúnak a Sikolyban(2?), lelkes ifjú kutatónak a Gömb-ben, és kemény antagonistának is a Farkasban. Az utóbbiban érett férfivá a szememben, addig csak szimpi volt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.