Ugrás a kommentre

Group 37: K-2SO, Tech, Nari


Donát

Star Wars Winter Madness Group 37  

22 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább a csoportból?



Ajánlott hozzászólás

Nos én Techre tettem. Egyszerűen kinőtte magát a figura a 2. évad végére. 

Alapjáraton a mozifilmes karakterek némi előnyben lehetnek sokaknál, de hiába egyedi személyiségű és menő K2, most nem tudtam rá bökni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nari a maga módján érdekes volt azzal, hogy viselkedése végig elég felelőtlen és óvatlan. Letelepszik egy tatooine-i bárnál, hogy óvja azt, nem is gondolva arra, hogy hamar híre fog menni. Aztán meg felkeresi és titokban követi egy darabig egy másik Jedi társát, jól tudvány, hogy csak három inkvizítor lohol a nyomában. Miután Mos Eisley-ben lelepleződött, azonnal el kellett volna tűnnie a rendszerből is, erre ő mindössze átment a szomszéd városba. Nem csoda, hogy végül kötélen végezte, de felelőtlensége miatt akár Kenobihoz is elvezethette volna az inkvizítorokat.

 

Tech-et egész megkedveltem a második évad folyamán, kár, hogy a készítők csak akkor kezdtek el figyelmet fordítani rá, amikor épp ki akarták írni. Egy részem örülne, ha visszatérne, egy másik részem meg annak, ha békében nyugodna. Ugyanakkor bármilyen többletet is kapott, nem érhet fel nálam sem K-2SO-hoz, aki hamar belopta magát a szívembe humorával és önfeláldozásával, ez utóbbi ráadásul elég ritka az ismert droidok között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

K-2SO-t is csípem, emlékezetes a scarifi önfeláldozása és tetszenek a neki írt poénok. Remek párost alkotnak Cassiannel.

Tech-et viszont még jobban megkedveltem, főleg a TBB 2. évada után. Pusztán a rideg logika emberének tűnik, de ez a jellemvonása kellő érzelemmel párosul ahhoz, hogy szerethető figura legyen. Halála (?) nem kevésbé emlékezetes, mint K-2-é, és csakugyan kellő humort csempésztek a karakterbe. Úgy érzem, nem lett belőle kevésbé kedvelhető karakter a droidnál, sőt. Tech hozza mindazt, amiért K-2-t kedvelem, de jóval több ideje volt kibontakozni, nekem pedig kötődni hozzá. Így végül mellette döntöttem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

K-2SO-t is csípem, emlékezetes a scarifi önfeláldozása és tetszenek a neki írt poénok. Remek párost alkotnak Cassiannel.

Tech-et viszont még jobban megkedveltem, főleg a TBB 2. évada után. Pusztán a rideg logika emberének tűnik, de ez a jellemvonása kellő érzelemmel párosul ahhoz, hogy szerethető figura legyen. Halála (?) nem kevésbé emlékezetes, mint K-2-é, és csakugyan kellő humort csempésztek a karakterbe. Úgy érzem, nem lett belőle kevésbé kedvelhető karakter a droidnál, sőt. Tech hozza mindazt, amiért K-2-t kedvelem, de jóval több ideje volt kibontakozni, nekem pedig kötődni hozzá. Így végül mellette döntöttem.

Szépen leírtad, +1 Tech.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tech nagyszerű animációs karakterré nőtte ki magát, én is nagyon megkedveltem. De K-2SO olyan szinten kedvenc, s nem csak az önfeláldozása, hanem a remek poénjai és beszólásai miatt, hogy őt nem tudta most kiszorítani. Alig várom, hogy az Andor 2. évadában viszontlássuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.