Ugrás a kommentre

Egy Új Remény


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem is fog tudni jóvátenni?

 

Te én akkorákat kurjongattam a szobámban, miközben vagy harmadjára néztem végig az űrcsatát, hogy szegény tesóm alig tud készülni a vizsgákra...a robbanások, a rengeteg új űrhajó és új látványelemek a harc közben. Csomó új külső jelenet, felszíni üldözés (bizony az) és az új halálcsillag robbanás....PFFFF KURVAJÓ. Ha csak a végső űrcsata lenne feljavítva, már akkor is ez a verzió lenne a legjobb.

 

Ja amúgy a halálcsillagról való menekülés majd a 4 TIE vadász Falcon üldözése is teljesen megujult de még hogy. Régen állt egyhelyben a Falcon miközben lötték a vadászok...pfff baromság....DE MOST...most végre menekül és külső vágóképekkel látjuk az egész üldözést.

 

Namost ezek után az hogy a Jabba nincs benne....hát megmondom az őszintét, inkáb ezeket rakták volna bele annó.

 

Ettől függetlenül értem Dzséjt aggodalmát és mivel rendszeresen olvasom az oldalát, tudom hogy az ő kritikája objektív szokott lenni.

 

(többit privátba...ment levél)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is fog tudni jóvátenni?

Talán nem a legobb kifejezés a "nem fogja tudni jóvá tenni", inkább átfogalmazom úgy, hogy szálka marad az oldalamba. Sajnos ilyen téren elég maradi vagyok, de nem szeretem, ha egy alkotó kinyiszál dolgokat a filmjéből (pl.: Ridley Scott az Alienből), azt meg különösképpen nem szoktam kultiválni, ha más teszi ezt más filmjével (pl.: Alien3, ahol nem David Fincher vágta újra a filmet, és bár jobban tetszik a bővített verzió, sajnos két jelenet, ami a film két legjobb jelenete, teljesen el lett szabva). Ettől függetlenül valószínűleg én is állat keresek majd, meg kurjongatok, csak ott marad a tüske, hogy nem véletlen vannak ott a rontok (ezzel nálam kicsit halványul Mos Eisley életképe), nem véletlen vannak ott a droidok (a lecsapás poén az egyik kedvencem, ráadásul azokat a minimouse-okat is szeressem), illetve a Jabba jelenet ugye fontos összekötő kapocs az ep1-4-5-6 között, és nem mellesleg az SE óta a kedvenc jeleneteim egyike).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, emberek, most megállt az eszem, leesett az állam, és megint gyereknek érzem magam...

Ezek a képek gyönyörűek!!!

A Halálcsillag első feltűnése már állóképen is csodaszép, és tényleg erőteljesebb, mint a hivatalos. A kijelzők eszméletlenek, főleg a holografikus asztal.

Rekerestem YouTube-on pár videóra, és nagyon meggyőzőek... Az előzetesben egyedül egy TIE-raj rárepülését láttam kicsit klónozottnak, de ez lehet, hogy nem is a végső verzió volt. Az X-szárnyúak rárepülésétől viszont a hideg futkosott a hátamon...

 

Itt van egy lista a 156 képi és a hangbeli változtatásokról (borító és lemezkép is van). Impressive... Most impressive. :D Adywan, minden elismerésem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy apró baki ( biztos van több is :D )van ebben a revisitedben. Az meglehet, hogy szép és jó, hogy valós időben számol vissza a HCS-n az időzítő a Yavin 4 megsemmisítéséig, csak miért pont arab számokkal, ha már mindenhol máshol kijavították ezt a kis hibát? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan nem tudom, hogy majd Odynál milyen verzió lesz ( privi üzenetváltásunkhoz tartozik eme téma) de most asszem igen erősen viszket már a szemem, szóval elkezdtem én is tölteni. :D Végül is kívülről fújom a szöveget és per pillanat úgyis a látvány a lényeg. :D De azért remélem lesz valaki aki egy felíratot is majd legyárt mellékesen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki az Xvidet vagy DivX-et tölti, az ne feledje, hogy nem mindenben egyezik a végső DVD változattal. (nem workprint, de még nem is véglegesített....amolyan preview)

 

A DVD5 DVD9 és NTSC kópiák viszont ugyan azt a végső változatot tartalmazzák, annyi különbséggel, hogy a DVD9 verzión elméletileg helyet kapott számos érdekesség, így egy making of jellegű dokumentum film is, ami a készítés 2 éves munkafolyamatába enged betekintést.

 

A DVD 5 verzió is tartalmaz egy audiókommentárt, de még nem halgattam bele.

Mindegyik DVD változathoz gyönyörű animált menüt készítettek az alkotók, ami megegyezik a 2004-es DVD változat menüjének stilisztikai hagyományaival.

 

Ezt csak a miheztartás véget írtam le...:D

 

Ma megpróbálok feltenni pár képet...már ha valakit érdekel a menü meg ilyenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejnye de szép. Ilyenből kéne egy díszdobozos egész Star wars kiadás, ep1-től ep6-ig..... vagy csak én vagyok mohó? :D

Lehet, hogy erre vártak... :D És nem csak Te...

Nagyon jó hír, hogy a Birodalom visszavág és a Jedi visszatér is sorra kerül majd!!!

És egyébként nekem elképesztő, hogy ezt valakik nonprofit munkában csinálták és csinálják, ráadásul annak tudatában, hogy talán még cseszegetni is fogják őket ezért a "hivatalos SW movie készítők"....

 

Jó lenne minél előbb látni az egészet, de én sajnos nem tudok ilyesmit letöltögetni... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is lelkes vagyok, csak nekem kicsit soknak tűnik a változtatás. De addig nem akarok mélyebben belemenni, amíg nem láttam az egészet egyben. A képek mindenesetre eszméletlenek! Már csak két nap.

 

Hamarosan jön pár menü kép Zééé -től. Addig alább látható a saját verzióm, még Zééé kezében. :D

 

a_csomag_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Zééé, az infókat, és mindent, amit írtál :D

Gyönyörűek a képek, és szerencsére nekem már nem kell a film után vadásznom :D

Örülök ennek a verziónak, alig várom, hogy láthassam. Ehhez nem is kell felirat, mert ismerjük a filmet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy erre vártak... :D És nem csak Te...

Nagyon jó hír, hogy a Birodalom visszavág és a Jedi visszatér is sorra kerül majd!!!

És egyébként nekem elképesztő, hogy ezt valakik nonprofit munkában csinálták és csinálják, ráadásul annak tudatában, hogy talán még cseszegetni is fogják őket ezért a "hivatalos SW movie készítők"....

 

Jó lenne minél előbb látni az egészet, de én sajnos nem tudok ilyesmit letöltögetni... :D

Az tuti, hogy nem a kisujjukból rázták ki a pénzt ami kellett az eszközökre amikkel véghezvitték az felújítást. :D Valaki áll a háttérben az biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte a számból vetted ki a szót Ody! Elég ambivalens érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, de ezek kifejtésével megvárom magát a filmet.

Gondoltam, hogy Te leszel a legszkeptikusabb. :D Mint kiderült már millió-egyszer, a képek azok csak képek. Igazi ítéletet a film megtekintése után lehet majd mondani. Nagyon kíváncsi vagyok a kritikádra. Én a péntek estét már tuti erre fogom rászánni. Azt is megígérhetem, hogy ha valami nem tetszik, nem fogom véka alá rejteni.

 

Egyébként Zééé nem tud betelni a csata jelenetekkel, és azt mondja minimális gagyi vagy amatőr hatás sem érzékelhető ezeken a képeken. Ha igaza van (és miért ne lenne), akkor le leszek nyűgözve.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belenéztem. Nagyon jó. Főleg az űrben játszódó plusz jelenetek tetszenek. Tetszetős az Alderaan felrobbanása is. Luke fénykardja se szinváltós már.

Csak a rohamosztagos fejbeverésének a hangját hiányolom. Azt azért még rárakhatták volna :D

A fénykardpárbaj is nagyon szép szines. Tetszenek a modernizált megoldások is. (HCS közeledése Yavinhoz a képernyőn, vagy a HCS gyengeségét bemutató kijelző módosítás)

 

És a lényeg: Nem Greedo lőtt először :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, végignéztem az egész fotóalbumot, és kicsit sok benne az "Alternate shot" és a "New shot" kifejezés.Így látatlanban nem sokat tudok mondani, de hogy újravágta az egész csatajelenetet. Egy pár másodperces jelenet háromszor volt benne...

 

StarWarsRevisitedIV0502_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kolmilan: nincs csak két új zenei szekvencia....az egyik a birodalmi induló....a másik meg a kardpárbaj alatt...ott eredetileg nem volt zenei taktus. Légyszives ne írj butaságot. :D

Láttam belőle egy részletet youtubeon, és abban volt. De te már láttad az egészet, és így biztosan jobban tudod. :D Egyébként szerintem nem kellett volna változtatni ezeken.

 

(Valaki el tudná magyarázni, miért nem jeleníti meg a képemet az oldal?)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alderaan felrobbanása nem jobb mint a régi de nem is rosszabb, inkább "szép"...pusztán azért alakították át, mert butaság volt, hogy egy élő bolygó úgyan olyan típusu robbanást generál, mint egy fúziós erőműként működő űrállomás. A halálcsillag felrobbantása viszont sokkal hatásosabb. főleg az új menekülés és az oldalt látható új Yavinnal.

 

Apropó...Yavin végig új "mate paint"! :D

 

EPIV_Revisited-28_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

EPIV_Revisited-29_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

EPIV_Revisited-30_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

EPIV_Revisited-31_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

EPIV_Revisited-32_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

EPIV_Revisited-33_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

EPIV_Revisited-34_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

EPIV_Revisited-35_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.