Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem felesleges kérdés, hiszen túléltük valahogy az ep3 és a TCW közötti három évet is, úgyhogy nem lesz gond egy olyan két évvel, ami alatt új mozifilm készül, plusz lesznek még TCW epizódok valamilyen formában, sőt, valószínűleg megkezdődnek az előkészületek a többi filmhez és/vagy sorozathoz is.

A kérdés inkább az, hogy Ody akar-e ezekkel foglalkozni a jelenlegi körülmények között?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Ilyen alapon a starwars.hu fórumot is meg lehetett volna szüntetni mondjuk fél évvel a Klónok támadása bemutatója után hisz azután két és fél évig nem csináltunk mást "csak" vártuk az ep.3-at. De nekem nem úgy rémlik hogy ne lett volna elég téma önmagában a készülő film.

 

Viszont a 2015-ös dátumot szerintem még senki se vegye biztosra: egyelőre az összes közvetlen érintett (Abrams, Kennedy) azt mondta hogy a 2015 csak egy kitüzött cél, de fontosabb hogy elégedettek legyenek a produktummal mint hogy tutira kész legyen 2015-re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem kéne megszűnnie az oldalnak. Itt legalább tényleg értelmesen lehet beszélgetni SW-ról, és más dolgokról is.

Lehet várni az új filmet és az összes beérkező hírt alaposan ki lehet beszélni.

Az Expanded Universe részleg az elég sűrű megjelenések miatt is felpörgött.

És e mellett rengeteg más téma is van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szeretnék más idejével, pénzével, energiájával, stb. gazdálkodni, de a magam részéről nagyon örülnék ha maradna az oldal.

 

Egyrészt csak nem rég csatlakoztam és nagyon jók a tapasztalataim. Nem szívesen vegetálnék újabb éveket, arra várva, hogy feltűnjön egy igényes, minőségi és trollmentes SW oldal, ahol az univerzum minden egyes apró részletéhez megvan a megfelelő topik, ahol kultúráltan ki lehet azokat tárgyalni.

Másrészt pedig a TCW nagyon nem a SW, annak csak egy nagyon apró szelete. Miért kéne a megszűnése okán eldobni minden más jóságot, ami itt van? Ott vannak a filmek, az EU képregényei, könyvei, játékai, esetleges újabb EU művek, sorozatok, filmek.

Ráadásul a TCW-ról is sok téma merülhet még fel később is. Még ha nem is lesz ez az izzás, de a filmekből is mindig le-lehámoz az ember új rétegeket, amiket érdemes lehet kitárgyalni. Ez ugyanígy lesz a TCW-vel is, pláne, hogy magyarul még nem is jelent meg minden rész.

 

Szóval szerintem kár lenne azt gondolni, hogy az oldal lelkét adó emberek munkája és erőfeszítései hiábavalók lennének a jövőben. Biztos vagyok abban, hogy a tagok többsége ugyanúgy rendszeresen aktivizálja majd magát az "uborkaszezonban" is.

Szóval csak így tovább! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Senki nem beszélt az oldal megszűnéséről. Frenkie aggódott, de fölöslegesen. Eleve nem olyan embernek ismerem Ody-t, aki gondol egyet, aztán mivel már őt úgysem érdekli, lemondja a domain nevet, bezárja a tárhelyet és rányom a delete gombra, szevasz paraszt alapon.

Meg aztán, ez már nem csak egy Star Wars rajongói fórum, főleg a régiek számára azt már rég kinőtte. Sokunknak baráti kör, egy felület, amin keresztül olyanokkal tarthatjuk a napi kapcsolatot, akikkel a nagy távolság miatt évente csak néhány alkalommal találkozhatunk. Én személy szerint már nem a Star Wars miatt járok ide, az csak egy plusz, ami még vonzóbbá teszi ezt a helyet. Hanem azért, mert itt van Karrde, Pildi, Ody, Donát, Bomarr, Frenkie, Riddick, Kósa, Sky, és a többiek, hadd ne soroljak fel mindenkit, sokáig tartana. A Star Wars hozott minket össze, de már rég nem csak az tart minket össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre emésztem az eseményeket. Számomra a TCW ilyetén kaszálása olyan szintű negatív töltet, amit - most már tisztán látszik - nem két nap alatt fogok kiheverni. Egy esetleges konklúzió levonással mindenképpen megvárom az EPVII -et. Attól és természetesen az addigi történésektől is nagyon sok függ.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy SW fórum. Amíg ez a fő téma addig jó. Amint ez változik, minden más is meg fog változni. Sorozatokról lehet máshol is beszélgetni, leginkább az adott termék offical fórumain. Adott a lehetőség. Sajnos nem vagyok mágnás Miska. Ja és előre szólok! Kíméljetek az EPVII -es meg a jövőbeni fantasztikus DSW lehetőségektől, mint fórum témáktól!! Azok nálam most nagyon nem számítanak...

 

Az első mondata kulcsszó. 2005-ben azért jött létre hogy értelmesen tudjunk róla beszélni. Másrészt tudom Odyról hogy nagyon szereti a prequelt és a TCW-t. Ezért gondoltam hogy mi lesz az oldallal ha a TCW-nek annyi. Természetesen kialakult itt egy nagyon jó közösség én is imádok ide járni. De Ody szerintem főként az sw miatt volt itt esténként. Hisz ezért hozta létre. Az nem várható el tőle hogyha már nem az sw-ről szól az oldal hanem egy közösségről akkor továbbra is vigye tovább.

Különben természeten én is fizetnék a működési költségekbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csak azt tudom erre mondani, amit Dzséjt, Donát, Bomarr és a többiek: hogy nem lehet így vége.

Nagyon sajnálnám, ha akár a fórum, akár csak Ody belőle eltűnne bármi miatt. Teljesen igaz, hogy sok embernek nyújt kulturált szórakozást ez a hely, ahol értelmes emberekkel diskurálhat érdekes témákról, de nem ez az igazi jó benne. Hanem a társasági faktor, ami semmi mással nem összehasonlítható szerintem, netes keretek közül indulva és onnan baráti közösséggé válva. Ha nem így lenne, már régen nem lennénk itt - én biztosan nem, de szerintem sokan mások sem. :)

Ennek túl kell élnie egy sorozat lezárását, mégha a TCW-ről is van szó, én őszintén hiszek ebben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem felesleges kérdés, hiszen túléltük valahogy az ep3 és a TCW közötti három évet is,

Nekem is rögtön ez jutott eszembe, ahogy megláttam a kérdés felvetését. Picit csodálkozom is rajta, hiszen a fórum az akkori ismereteink szerint utolsó SW-film után jött létre, így eleve tűnhetett akár halott ügynek is előremutató téma híján (kivéve az EU-t, aminek elég sok olvasója, írója van, sőt, az utóbbi években indult meg igazán ez a téma). És lám, még mindig itt vagyunk, mert a közben eltelt időben is volt miről beszélni, összekovácsolódott a csapat.

Mint ahogy Dzséjt is írta, ez egy felület, ahol napi kapcsolatban vagyunk egymással. Én sem elsősorban az SW miatt járok már ide, hanem az egészért, aminek egy, a társaságot összeverbuváló szelete az SW, ami időközben valami többé nőtte ki magát. Sorozatot is többnyire az alapján nézek, amit itt ajánlanak :D

Sok ember társasága hiányozna, ha többé nem járhatnánk fel ide :(

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretem a fórumot. Szeretem az itt lévőket. Majdnem minden este itt lógok veletek. Csak most találtam rátok. Nehogy megszűnjünk már. Ody hogy rázhatnálak fel a depresszióbol ? Jól csinálod, amit csinálsz ember. :clap:

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody hogy rázhatnálak fel a depresszióbol ?

Már megtette tegnap cirka két liter bor. :D Kicsit másfelé kellett orientálódnom, az segített.

 

Jól csinálod, amit csinálsz ember. :clap:

Köszönöm, ez nagyon kedves Tőled. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megtette tegnap cirka két liter bor. :D Kicsit másfelé kellett orientálódnom, az segített.

 

 

Köszönöm, ez nagyon kedves Tőled. :oops:

 

A veszteséghez (TCW) mérve arányos válasz. Egyébként a mennyiség "Súlyos" Ha szükséges, akkor jobbulást másnapra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Azt írja ki, mert nem lehet regisztrálni. :) Kidolgozás alatt van egy új regisztrációs metódus. Kezeskedsz a barátodért? Mert ha igen akkor írjon egy mailt a mandrell@freemail.hu címre, és megbeszéljük a dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt írja ki, mert nem lehet regisztrálni. :) Kidolgozás alatt van egy új regisztrációs metódus. Kezeskedsz a barátodért? Mert ha igen akkor írjon egy mailt a mandrell@freemail.hu címre, és megbeszéljük a dolgot.

Eddig még nem tapasztaltam tőle szélsőséges megnyilvánulást. Nagyon szereti a könyveket, SW-t és még sok minden mást is, úgy tudom nagy gyűjtő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Star Wars - Underworld átkerült az Expanded Universe részlegbe, mint alfórum. A sorozat felettébb kétséges mivolta tette szükségessé ezt a lépést. Belátható időn belül nem lesz belőle semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Elvileg mindenhova tudsz írni. Ha semmiképp se sikerül, akkor írj a "vélemények és javaslatok" topikba és kinyomozzuk.

OFF

Azt írja hogy nem szólhatok hozzá és nem is indíthatok témát más topikban. Amit eddig próbáltam, azok közül egyedül itt és a The Clone Wars-nál engedi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Azt írja hogy nem szólhatok hozzá és nem is indíthatok témát más topikban. Amit eddig próbáltam, azok közül egyedül itt és a The Clone Wars-nál engedi.

Megoldottam! Neked még SimonZ fórummaszkja volt beállítva, ez volt a hiba oka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.