Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én mondjuk örülök, hogy van egy olyan fórum ( :D ) ahol lehet róla normális keretek között beszélni, de annyira átpolitizált is a téma, hogy hamar átmegy komoly véleménynyílvánításba a dolog :D Az Egyéb fontosba megmaradhatna annyi, hogy ki mit kapott, mi a tapasztalata stb, Lehet kellene egy dühöngőt is csinálni egyébként 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dühöngeni lehet a neten tonnaszám, itt a közéleti topik is ilyen kicsit. Én nem szeretném ha erre menne el a fórum, még akkor se, ha esetleg nincs szem előtt a dolog. Nem tudom a többiek hogy vannak ezzel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De én itt akarok dühöngeni :P Jó érthető csak egy ötlet volt, mert még ha megy is az ócsárolás, azért mégsem egymás felmenőinek a szidásából állnak ezek a dolgok mint sok helyen :)  

 

Kellene csinálni akkor egy nagy SW Saga Fórumos ewok huntot ott mindenki kiadhatná a mérgét :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 minutes ago, NorbiLordi said:

Kellene csinálni akkor egy nagy SW Saga Fórumos ewok huntot ott mindenki kiadhatná a mérgét :D

Tán már elfelejtetted hogy hárman is milyenek vagyunk?:P Ott nem a dühöt adod ki magadból, mégtöbbet szedsz fel, mert a rohadt kis ewokok 5 perc alatt kinyírnak.:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem elég annyi az egyéb fontosba, hogy ki mikor milyen vakcinát kap/kapott és milyenek a tapasztalatai az oltás után. Más viszont jó lenne, ha a közéletbe kerülne. Tudtommal ez a fórum 2005 -ben úgy jött létre, hogy nincs politizálás, 2012 -ben az volt a szabály, hogy nincs politizálás és tudtommal még mindig az van a szabályzatban, hogy nincs politizálás. A probléma itt azzal van, hogy a koronavírus miatt itt nálunk akarva-akaratlanul belekerül a politika is, amelynek nem kéne megtörténnie. Szóval remélem megoldódik a helyzet, mert nekem őszintén elég itthon azt hallgatnom, hogy a mamán 0-24-ben a HírTv-t nézi, ahol mi más, ha nem a covid a téma. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OK, bár én leszögezem, hogy leginkább úgy szeretnék nem a COVID-ról beszélgetni, hogy már nincs mit beszélgetni róla.  :) Valóban túlteng most az Egyéb fontos topikban ez a téma, de ez azért van, mert ennyire fontos szerepe van az életünkben, ez egy egyéb (nem SW) fontos téma. Ezzel együtt elfogadom, hogy jó lenne másról is beszélgetni ott, ennek nem vagyok ellene abszolút. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves fórumozók! 

 

Közeledve a májusi fórum-licenc megújításhoz elérhetővé tesszük azt a PayPal linket, melyen keresztül újfent támogathatjátok az oldalt. Reméljük ezúttal is minél többen tartjátok támogatásra érdemesnek fórumunkat.

 

Támogatói link: 

https://www.paypal.com/pools/c/8sc2QuZDhZ

 

Köszönjük szépen!

Az SWSAGA Fórum üzemeltetői

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönjük @Bomarr!

 

27 perccel korábban, Iqvi írta:

Good. Good. Ha elég pénz jönne össze, a licencen túl megvehetnénk egy csillagrombolót is a fórumnak.:D

Ahhoz még sokat kell neked is beletolni. Nem lesz albérlet. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nincs cél igazából. A szám kicsit megtévesztő, mert ebből már költöttünk el a gyűjtés kezdete óta. Most 35.688 Ft felhasználható összeg van a számlán.

 

Jah értem :) Azért kicsit bővítettem rajta biztos ami biztos :D 

 

Hátha összejön legalább egy X-szárnyúra

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.