Ugrás a kommentre

2023 LEGJOBBJAI - LEGJOBB IDEI FÉRFI FŐSZEREPLŐ


Donát

Star Wars TV 2023 - Legjobb férfi főszereplő  

24 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki volt a legjobb férfi főszereplő 2023-ban?

    • Echo
      0
    • Tech
      0
    • Crosshair
    • Hunter
    • Wrecker
      0
    • Thrawn
    • Ezra
    • Baylan Skoll
    • Din Djarin
    • Grogu
      0
    • Moff Gideon
      0

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Segítsetek összeszedni őket. A Visionst és a Young Jedi Adventurest itt hanyagolnám, úgy se kapna szavazatot.

 

Bad Batch: a Bad Batch tagjai, tehát: Echo, Tech, Crosshair, Hunter, Wrecker. Más?

Ahsoka: befér ide valaki? Thrawn és Ezra keveset szerepelt. Baylan talán?

Mandalorin: Din Djarin, nyilván. Moff Gideon? Grogu?

 

Egyéb?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Thrawn és Baylan mindenképp befér, de még Ezra is. 

 

Mando: Djarin, Grogu és Gideonon kívül csak mellékszereplőket tudnék mondani, pl. Teva és Woves.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát kiemelte a topikot

Nálam Baylan úgy lett a legjobb Thrawn ellenében, hogy őt kicsivel erősebbnek éreztem a sorozatban. Amúgy Thrawnt, mint karaktert sokkal jobbnak tartom, de ehhez a könyvbéli ismereteim jelentősen tesznek hozzá. Azt kérdeztem magamtól, hogy ha nem lennének a könyvek, kire szavaznék, s csak a dorozat alapján Baylant jobbnak érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baylan igazi misztikus karakter, Crosshair viszont igazi drámákon ment keresztül a TBB második évadjában. Talán kicsit már elhalványult, de én emlékszem még. Nálam Grogu is képben van ezt illetően, szóval kicsit várok még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Din, Crosshair és Baylan között ingázom. A szívem viszont Baylan felé húz, de még biztos akarok lenni benne, hogy megérdemeltnek is érzem, és nem csak azért, mert Ray Stevenson halála miatt érzek így, illetve az újdonság varázsa miatt (hiszen ezen a listán ténylegesen ő az egyetlen új karakter). Mert bár nagyon titokzatos karakter, igazából nem tudott kibontakozni. Múltja és céljai még homályba vesznek, ellenben Din és Crosshair már szilárd alapokra támaszkodva tudtak új utakra térni, múltjuk és motivációik, valamint céljaik sokkal jobban körülhatárolhatóak. Még rágódom rajta kicsit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Pildi írta:

Azt kérdeztem magamtól, hogy ha nem lennének a könyvek, kire szavaznék, s csak a dorozat alapján Baylant jobbnak érzem.

Magam is ezen szempont alapján szavaztam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Djarinra szavaztam végül, mert akármilyen jó karakter is Baylan, ott motoszkáll bennem, hogy annyi mindent nem tudunk még róla. Nálam több kardinális kérdés van, ami az egész karakterének megítélését befolyásolhatja a jövőben, ha egyszer megválaszolják: Hogyan élte túl nem csak a 66-os parancsot, de aztán az egész Birodalmat is? Mi a bánat a célja? Miért kezdte ezt el hajszolni? Amíg ezek nincsenek megválaszolva, addig ő egy karizmatikus jelenlétű, rejtélyes alak, de ez önmagában nekem kevés egy olyan figurával szemben, mint Din Djarin, aki egy szimpatikus apafigurává, egy uralkodó hűséges és bölcs katonájává és egy hithű mandalorie-vá bontakozott ki az évek során. És ez bizony Crosshairrel szemben is erény, akinél jelenleg úgy hiszem, nem fogok tudni túllépni azon, hogy elárulta a családját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A BB tagjai közül nálam így a 2. évad után Echo/Tech/Crosshair volt a befutó, utóbbi kettő igazán erős szezont teljesített. Hunter és Wrecker nálam inkább a háttérben mozogtak (előbbi az 1. évadban brillírozott, utóbbinak is inkább voltak érdekesebb megnyilvánulásai az elsőben). De még így sem voltak annyira erősek nálam, hogy valamelyikükre szavazzak.

 

A Din-Grogu-Gideon trió nem volt rossz, de alapból nálam Grogu csak akkor jöhetne szóba, ha idősebb lesz. Dint nem éreztem annyira erősnek ebben az évadban, Gideon meg feltűnt, meghalt és ezzel el is lett intézve a karaktere.

 

Thrawn és Ezra párosa tetszett, igaz, nem szerepeltek sokat, de abban a csekély játékidőben hoztak jó pillanatokat. De úgy érzem, hogy náluk (különösen Ezránál, akinek sorsa szerintem van annyira érdekes, mint pl. Ahsokáé) a későbbi produkciók jobban kivesézhetik a karakterüket, amivel nálam indulhatnának majd a legjobb férfi főszereplő díjért.

 

Baylanre szavaztam, levett a lábamról. Nagyon kíváncsivá tettek, hogy miként fog folytatódni a története, az Ahsoka egyik legérdekesebb karaktere lett, ez tagadhatatlan. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Crosshairre szavaztam, kicsit meglepődtem, hogy még nem kapott egy szavazatot sem. Nekem ő vitte a hátán ezt a második évadot, de tágabb kontextusban az első szezonban látottakat is idevéve egy egészen különleges karaktert sikerült megalkotni a személyében, szépen fokozatosan az egyik kedvencemmé kezd válni. Most újranéztem nemrég a 2. évadot és mikor lelőtte azt a birodalmi tisztet  a hóban... nálam Star Wars fronton az az év pillanata volt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
14 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Talán Baylan emléke élénkebben élt a szavazók fejében. Kicsit meglepetés számomra a győzelme.

Hatásos belépő, szimpatikus megformálása a gonosztevőnek majd hatásos kilépő. Jól megírt és jól megformált karakter. Van benne potenciál. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.