Ugrás a kommentre

3. évad trailer


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ő mikor is halt meg?

Még a klón háborúk alatt. Valamikor Ahsoka Jedi Rendből történt távozása és a coruscanti csata között. Legalábbis eddig úgy volt, de ha ez itt nem egy flashback, akkor Filoni vagy megint dekanonizál egy korábbi sztorit, vagy mégis túlélte. Utóbbi csak azért lenne fura, mert Obi-Wan és Quinlan visszavitték a testet Dathomirra és ott temették el.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ő mikor is halt meg?

 HA ez tényleg ő, és nem valami huncutság van a háttérben (klónozás, pl.), akkor ez megint durván átlép egy határt (sokkal durvábban mint eddig). Nem tudom, hogy ebbe mennyire van benne Filoni, de... inkább nem folytatom :D 

 

SZERK: Elvileg tekintettel lesznek a Dark Disciple regényre :hmm:

 

image.png

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy egy random új klón katona? 

7 minutes ago, Yoda József said:

 HA ez tényleg ő, és nem valami huncutság van a háttérben (klónozás, pl.), akkor ez megint durván átlép egy határt (sokkal durvábban mint eddig). Nem tudom, hogy ebbe mennyire van benne Filoni, de... inkább nem folytatom :D 

 

SZERK: Elvileg tekintettel lesznek a Dark Disciple regényre :hmm:

 

image.png

Ezt a mental gymnasticot magyarázza el nekem valaki, hogy hogy lehet tiszteletben tartani egy könyvet úgy, hogy az abban meghalt és méltósággal eltemetett karaktert a halála után két évvel visszahozzuk az életbe. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Ezt a mental gymnasticot magyarázza el nekem valaki, hogy hogy lehet tiszteletben tartani egy könyvet úgy, hogy az abban meghalt és méltósággal eltemetett karaktert a halála után két évvel visszahozzuk az életbe. 

Köszönöm.

Ezért esik nehezemre elhinni, hogy itt bármit is tiszteletben tartanak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Ezt a mental gymnasticot magyarázza el nekem valaki, hogy hogy lehet tiszteletben tartani egy könyvet úgy, hogy az abban meghalt és méltósággal eltemetett karaktert a halála után két évvel visszahozzuk az életbe. 

Ezt komolyan megkérdezed azután, hogy Anakin láttuk padawanként egy olyan szériában, ami tíz évvel játszódik azután, hogy Darth Vader lett belőle, majd egy halála után öt-hat évvel játszódó sorozatban újra feltűnt, hogy aktívan segítse a címszereplőt? :P 

Szerkesztve: - Dzséjt
  • Nem értek egyet 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Just now, Dzséjt said:

Ezt komolyan megkérdezed azután, hogy Anakin láttuk padawanként egy olyan szériában, ami tíz évvel játszódik azután, hogy Darth Vader lett belőle, majd egy halála után öt-hat évvel játszódó sorozatban újra feltűnt, immár jelen időben? :P 

De teljesen más az amikor erőszellemként jelent meg Anakin, vagy a Világok közötti Világban, vagy, hogy flashbackben tűnik fel, mint amikor egy halott karaktert támasztanak fel és hoznak vissza. És ne gyere nekem Palpatinnel, mert kétlem, hogy Ventress esetében hasonló lenne a helyzet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Iqvi írta:

De teljesen más az amikor erőszellemként jelent meg Anakin, vagy a Világok közötti Világban, vagy, hogy flashbackben tűnik fel, mint amikor egy halott karaktert támasztanak fel és hoznak vissza. És ne gyere nekem Palpatinnel, mert kétlem, hogy Ventress esetében hasonló lenne a helyzet. 

Oké, nem jövök Palpatine-nal.

Darth Maul, láttuk meghalni az ep1-ben. Még Lucas is lenyilatkozta, hogy azért vágta ketté és hajította bele egy feneketlen aknába, hogy mindenki biztosra vegye, meghalt. Hát nem kiderült, hogy túlélte mindezt? Végighaknizta a TCW-t, a Rebels-t és még egy filmes cameóra is futotta neki.

Echo, láttuk meghalni a TCW 3. évadában, és elég biztosak voltunk benne, hogy meghalt, mert felrobbant egy komppal. A 7. évadban kiderült, hogy túlélte, és a The Bad Batch egyik főszereplője lett.

Fennec Shand, láttuk meghalni a The Mandalorianben, de aztán kiderült, hogy túlélte a haslövést és a napokon aszalódást, és jól visszatért nem csak a kövi Mandi évadban, de még a The Book of Boba Fett-ben is főszereplő lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye nem kezdjük el megint srácok? Legalább várjuk már meg, hogy miről is van szó konkrétan. Lehet, hogy lesz egy flashback epizód, amiben a fiúk összefutnak Ventress-el. Ha tekintettel vannak a könyvre, akkor nem hinném, hogy felrúgnák annak a sztoriját, amiben a nő meghal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 minutes ago, Bence1997 said:

Ugye nem kezdjük el megint srácok? Legalább várjuk már meg, hogy miről is van szó konkrétan. Lehet, hogy lesz egy flashback epizód, amiben a fiúk összefutnak Ventress-el. Ha tekintettel vannak a könyvre, akkor nem hinném, hogy felrúgnák annak a sztoriját, amiben a nő meghal.

Nagyon remélem, hogy ez lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Oké, nem jövök Palpatine-nal.

Darth Maul, láttuk meghalni az ep1-ben. Még Lucas is lenyilatkozta, hogy azért vágta ketté és hajította bele egy feneketlen aknába, hogy mindenki biztosra vegye, meghalt. Hát nem kiderült, hogy túlélte mindezt? Végighaknizta a TCW-t, a Rebels-t és még egy filmes cameóra is futotta neki.

Echo, láttuk meghalni a TCW 3. évadában, és elég biztosak voltunk benne, hogy meghalt, mert felrobbant egy komppal. A 7. évadban kiderült, hogy túlélte, és a The Bad Batch egyik főszereplője lett.

Fennec Shand, láttuk meghalni a The Mandalorianben, de aztán kiderült, hogy túlélte a haslövést és a napokon aszalódást, és jól visszatért nem csak a kövi Mandi évadban, de még a The Book of Boba Fett-ben is főszereplő lett.

 

Ezek egyike sem hasonló.

Ventress haláláról in-universe 2 ember is meggyőződött, Obi-Wan és Vos maguk vitték el a holttestét Dathomirra. A másik 3-nak senki nem látta a hulláját, se out-of-universe, se in-universe.

 

Arról nem is beszélve, hogy Ventress karakteríve véget ért. Hát ajánlom, hogy tényleg nyomós okkal nyissák fel újra. Vagy inkább sehogy. Legyen flashback.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Yoda József írta:

Ezek egyike sem hasonló.

Nem is azért írtam, mert hasonlóság van. Hogyan is írhatnám ezt én vagy bárki? Semmit sem tudunk a visszatéréséről.

 

Csak arra akartam rávilágítani, hogy a Star Warsban lényegében bármit túl lehet élni, hála a fantáziába illő technológiáknak, a hihetetlen tudományoknak és a korlátlan misztikumnak. És ezzel az alkotók most már sok alkalommal éltek különféle módokon mindezzel. Kiborgok, klónok, hologramok, Erőszellemek, Erővíziók, megelevenedett emlékek, visszaemlékezések, világon túli világok, Erőlenyomatok, hibernálás, kimászás a szörny pocijából, talán még az ikertestvér és a hasonmás is benne lehet a repertoárban.

 

Amúgy én nagyon örülök annak, hogy Ventress "feltámadt". Bár elfogadtam - nem volt más választásom -, és jobb híján tetszett, de azért jobban örültem volna, ha Asajj kap egy rendes, mozgóképes lezárást. Számomra a TCW egyik legkellemesebb karaktere volt, aki ennyit minimum megérdemel. Azt persze én is nagyon remélem, hogy jó okkal cibálják vissza, nem csak azért, mert népszerű karakter. De eddig még számomra nem sült el rosszúl az ilyesmi, pedig Maul és Sidious feltámasztásáért sem rajongtam az elején.

 

26 perccel korábban, Yoda József írta:

A másik 3-nak senki nem látta a hulláját, se out-of-universe, se in-universe.

Hát ez így nem pontos, hiszen Fennec látszólag élettelen testét két sorozatban is megmutatták, szóval out-universe láttuk mi, in-universe meg Djarin, Calican és a "rejtélyes csizmás alak". És mint kiderült, csak az utóbbi nem gondolta azt, hogy Fennec halott.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye nem is rég emlegettem, hogy milyen Filoni viszonya az elengedéssel :lol:

 

Remélem tényleg nem hugyozza ketté Filoni a Sötét tanítványt IS, bár ugye a múltkori eset után valami olyasmi volt a mentegetőzés, hogy az biztos, hogy egy karakter(ek) bizonyos időben bizonyos helyen voltak, de az események nem feltétlen úgy történtek ahogy, ezt erre az esetre is rá tudja húzni ha akarja :lol:

 

Lassan teljesen súlytalan lesz egy "halál"eset.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Iqvi írta:

Vagy egy random új klón katona? 

CX-1-nak irja a felirat, a trailer-ben. 

Ennyit mond. "They are coming. For all of you!" 

Szerintem a Birodalom oldalán áll, legalábbis elég komoly arckifejezése van. 

 

image.png

 

Simán lehet, hogy ez egy agymosott klón lesz, amit esetlegesen Tantiss hegy belsejében "állitanak" elő... 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt inkább spoilerbe teszem, mert elég szemfülesnek kell lenni ahhoz, hogy kiszúrjuk, viszont lelőhet egy fordulatot:

 

Spoiler

0:15-nél az ott Crosshair Hunter mögött. Ezek szerint itt már újra együtt vannak.

 

image.png

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frissült Ventress adatbankja a hivatalos oldalon: https://www.starwars.com/databank/asajj-ventress

 

"Ultimately, Ventress sacrificed herself to save Quinlan’s life, taking the brunt of Dooku’s Force lightning during their final confrontation. But that wasn’t the end of Asajj’s story…"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rixon trailer reakcióját néztem az előbb, ahol egy érdekes dologra lett figyelmes: Ventress kardjának markolata hajlított, ami a DD borítójával és a concept artokkal nem éppen egyezik. Ugye utólag kiderült, hogy Maul birtokolta azt a fénykardot, legalábbis az egyik felét, bár ezt még a kánonban nem tisztázták.

 

image.png

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.