Ugrás a kommentre

3. évad trailer


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Yoda József írta:

"Ultimately, Ventress sacrificed herself to save Quinlan’s life, taking the brunt of Dooku’s Force lightning during their final confrontation. But that wasn’t the end of Asajj’s story…"

 

Ez alapján akkor "klasszikus feltámadással" lesz dolgunk nem flashbackkel, vizióval vagy egyébbel.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért érdemes elolvasni mit mond a showrunner a starwars.com-on.

 

"In addition to the Batchers, now scattered following the events of Season 2, the trailer includes some new creatures and familiar faces, including Wanda Sykes’ Phee, and ends with the shocking appearance of fan favorite Sith-apprentice-turned-free-agent Asajj Ventress. “We love Asajj Ventress. She’s a character that we’ve been wanting to tell more stories about,” Brad Rau, supervising director and one of the executive producers of the series, tells StarWars.com. And he makes clear that her return will honor prior tales, including the book in which the character apparently perished. “We don't want to spoil anything, but want fans to know that any new storytelling with Ventress will align with the events of Star Wars: Dark Disciple.”

 

Tehát nem fog ellentmondani a könyvnek. 

 

 

Érdekesebb, hogy Palpatine mire céloz itt? 

 

39 perccel korábban, Yoda József írta:

Ezt inkább spoilerbe teszem, mert elég szemfülesnek kell lenni ahhoz, hogy kiszúrjuk, viszont lelőhet egy fordulatot:

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Vagy itt cserkészi be hátulról. :P :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy van itt még 1-2 érdekesség is, például Wolffe is felbukkan az előzetesben, úgy néz ki, hogy a birodalom oldalán (:hmm:), ja és a fejvadászok is beköszönnek. Vajon meg merik lépni, hogy Bobát is szerepeltetik és Alfa meg Omega találkoznak? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 minutes ago, Darth Revan9 said:

Ventress visszatér. Felkészül Kanan és Mace Windu....

 

Talán ez a Ventress egy klón lesz?

Vagy a Dathomir sötét mágiája visszahozta az életbe? És lesz valami kapcsolat az Ahsoka sorozattal és Thawn-nal?

Szerintem utóbbit elvárni felesleges, de megoldható. Kanan visszahozatala amúgy még jobb is lenne mint Ventressé, de Windut nem hiszem, hogy vissza fogják hozni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Vagy a Dathomir sötét mágiája visszahozta az életbe? És lesz valami kapcsolat az Ahsoka sorozattal és Thawn-nal?

Hol van az még ide? Thrawn a száműzetése előtt nem állt kapcsolatban a Dathomiri boszorkákkal. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Yoda József írta:

Ezt inkább spoilerbe teszem, mert elég szemfülesnek kell lenni ahhoz, hogy kiszúrjuk, viszont lelőhet egy fordulatot:

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Ez a 12. rész lesz, a Juggernaut.

De ha jól megnézed a cimeket, elég árulkodó egyik-másik. :)

De meglepő, az biztos....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

“We don't want to spoil anything, but want fans to know that any new storytelling with Ventress will align with the events of Star Wars: Dark Disciple.”

 

Filoni meg azt is mondta mennyire örül, hogy már minden média egyenrangú és egy egységet alkot, aztán láttuk később mi volt. Szóval hiszem ha látom, de még ha úgy is hozzák vissza, szó szerint a halálból valami praktikával, akkor is gáz, mert miért nem lehet békén hagyni egy halott karaktert?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, ati írta:

Lassan visszatérünk oda mint régen, amikor is a könyvek és képregények csak másodlagosak.

Szvsz az a felállás ilyen szempontból jobb volt. Magamból indulok ki (tudom, ez nem feltétlen jó) én nem olvasok SW könyveket, szóval nekem marad az only mozgóképes SW anyag. Számomra (saját felfogás) az az elsődleges kánon anyag, így marhára nem zavar, hogy a mozgóképes anyag, amit nézek mennyire rúg fel egy SW könyvet. De ez én vagyok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Filoni meg azt is mondta mennyire örül, hogy már minden média egyenrangú és egy egységet alkot, aztán láttuk később mi volt. Szóval hiszem ha látom, de még ha úgy is hozzák vissza, szó szerint a halálból valami praktikával, akkor is gáz, mert miért nem lehet békén hagyni egy halott karaktert?!

Az is benne van: tisztelik. :) Várjuk meg mi sül ki belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Érdekesebb, hogy Palpatine mire céloz itt? 

Szerintem arra, amit később az Exegolon láttunk belőle. Palpatine egyféleképpen képzeli el a Birodalom jövőjét: önmagával a császári trónon. Ezt kerek-perec kijelentette. Ezért létezett a Kivonulás-terv, ezért indult el a Parázs-hadművelet. Ha ő halott, akkor a Birodalom, ami nem volt képes megvédeni őt, nem maradhat fenn. És, amikor visszatér, új alapokra helyezve egy új birodalommal kezd. Ráadásul pont a klónozós mukival dumál. Szóval szerintem ez bizony egy kapcsolódási pont lesz az ST-hez. Lehet most vesznek majd vért Sidi papától, hogy megalkossák azt a klónt, amit az ep9-ben láttunk.

 

 

7 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Tech? :hmm:

 

image.png

Nem valószínű, hogy Tech. Ez ugyanolyan X Klón, mint amilyen a 2x07 The Clone Conspiracy-ben szerepelt. Egy ilyen ölte meg Slipet és próbált végezni Chuchi szenátorral is. Rex aztán elkapta, majd a kihallgatás közben öngyilkos lett, miután kijelentette, hogy Rex korlátozott, ő pedig hívő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Szerintem arra, amit később az Exegolon láttunk belőle. Palpatine egyféleképpen képzeli el a Birodalom jövőjét: önmagával a császári trónon. Ezt kerek-perec kijelentette. Ezért létezett a Kivonulás-terv, ezért indult el a Parázs-hadművelet. Ha ő halott, akkor a Birodalom, ami nem volt képes megvédeni őt, nem maradhat fenn. És, amikor visszatér, új alapokra helyezve egy új birodalommal kezd. Ráadásul pont a klónozós mukival dumál. Szóval szerintem ez bizony egy kapcsolódási pont lesz az ST-hez. Lehet most vesznek majd vért Sidi papától, hogy megalkossák azt a klónt, amit az ep9-ben láttunk.

Én is ebben bízom, csak a Tarkin jelenet bizonytalanít el, amiben valami olyasmire célozgattak, hogy a galaxis népét akarják valahogy befolyásolni? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert gondolhatott erre is Palpatine, de jobban tetszene Dzséjt verziója. Palpatine-nak amúgy is megvannak a módszerei a polgárok manipulálására, nem szükséges bio-eszközökhöz folyamodnia. Plusz, később nem is láttunk ilyet szóval kevéssé valószínű, hogy erről van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 minute ago, Ody Mandrell said:

Mert gondolhatott erre is Palpatine, de jobban tetszene Dzséjt verziója. Palpatine-nak amúgy is megvannak a módszerei a polgárok manipulálására, nem szükséges bio-eszközökhöz folyamodnia. Plusz, később nem is láttunk ilyet szóval kevéssé valószínű, hogy erről van szó.

Vagy elpusztul az eszköz prototípusa a harmadik évadban. De szerintem is felesleges ilyen bio-fegyver, mert konkrétan Sidious irányítása alatt van a teljes birodalmi média. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

 

Ez alapján akkor "klasszikus feltámadással" lesz dolgunk nem flashbackkel, vizióval vagy egyébbel.

 

Éjnővér mágia esetleg? Bár engem még jobban zavar, hogy Ventressnek VAN HAJA. Noooooooooo. Amúgy a trailer ütős volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Donát írta:

Bár engem még jobban zavar, hogy Ventressnek VAN HAJA.

Megvan neked a Sötét tanítvány című könyv? Ott a borítón is így szerepelt és a concept artok/kezdeti animációkban is hajjal van ábrázolva. :)

 

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maga a trailer tetszett... volna, ha nem rángatják elő benne a semmiből a halottnak hitt Ventresst. Úgy látszik, az Ahsoka könyv és a Kanan képregény után, folytatódik a Filoni-tendencia. Remélem, nem úgy tartják majd "tiszteletben" az amúgy remek Sötét tanítványt, ahogy az említett két művet. Bár, ha ténylegesen tiszteletben akarnák tartani, eleve nem nyúlnának a révbe ért Ventress karakteréhez, aki kellően szép lezárást kapott a könyvben. Történetet akarnak vele elmesélni, vagy csak kell a fan service? Nyilván meglátjuk, de szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy olyan Ventress sztorival rukkolnának elő +/- 20 percben, amiért érdemes lesz visszaerőszakolni őt a történetbe, egy valószínűleg izzadságszagú magyarázattal. Talán flashbackben, látomásként, alakváltóként, stb. tűnik fel, de szinte biztos vagyok benne, hogy a Sötét tanítványban meghalt, eredeti Ventresst láthatjuk majd viszont. Nagyon nem örülök neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Én is ebben bízom, csak a Tarkin jelenet bizonytalanít el, amiben valami olyasmire célozgattak, hogy a galaxis népét akarják valahogy befolyásolni? 

Ó, tényleg, azt el is felejtettem. Mondjuk Hemlock vihet több projektet is egyszerre, amik aztán vagy függetlenek egymástól, vagy lazán, esetleg szorosan kapcsolódnak. A bio-manipulálás amúgy szerintem nem rossz ötlet. Igen, Palpatine-nak megvannak a módszerei és a kezében van az egész birodalmi propaganda gépezet. Ám ezek nem bolondbiztosok, sőt egyáltalán semmilyen formában nem biztosok. A Lázadók Szövetségének puszta létezése bizonyítja, hogy több tíz- ha nem több százezer embert nem tudott Palpatine manipulálni. És akkor hol vannak még az olyan, a Szövetségtől független lázadások, mint a Lothal vagy a Mandalore esete. Ha viszont közvetlenül tudná ráerőszakolni az akaratát a Galaxis népére vagy valamilyen módon el tudná érni, hogy kevésbé legyenek képesek az önálló gondolkodásra, vagyis szolgalelkűbbekké válnának, az nagyban megkönnyítené a dolgát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amig viaskodtok, hogy Ventress hogy s miért van életben, addig egy-két fontosabb részlet talán elvonja a figyelmeteket.....

 

Van egy rövid bevágás, ahol Omega vezet valamilyen járművet...

 

image.png

 

És itt meg ahogy lezuhan vele, de nem egyedül.

 

image.png

 

Azok ott ketten, Omega és Crosshair, vagy egy Crosshair clone(ez mondjuk elég meredek, hogy ennyi idő alatt klónozták volna.)

Szóval, valahogyan ezek ketten meg tudtak szökni a Tantiss kutató létesitményből. Nagyon érdekes ez, a mikéntje! :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy meghallottam Nika Futterman aljasan szexi orgánumát, rögtön kitágult a pupillám. Lehet, megint szerencsés leszek, hogy star warst alig olvasok, csak nézek, de nagyon örülök, hogy Ventresst viszont láthatom mozgóképen! Hajjal is imádom! Annyit áruljatok el, hogy a Dark Desciple után játszódik ez, ezért aggódnak páran? 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, csoli1138 írta:

Annyit áruljatok el, hogy a Dark Desciple után játszódik ez, ezért aggódnak páran? 

A könyv a TCW 5. évada és az ep3 között játszódik, szóval ja, alaposan a The Bad Batch előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago , Cpt. Rex said:

Szóval, valahogyan ezek ketten meg tudtak szökni a Tantiss kutató létesitményből. Nagyon érdekes ez, a mikéntje! :)  

Ez szuper találat, észre sem vettem, azt hittem, hogy valamiféle flashback lesz, ahhoz, hogy Rex mondja, hogy azt hitte, a háború végével nem fogja több testvérét elveszíteni, de épp az ellenkezője történt. Amúgy erre kíváncsi leszek, mert azért nem volt olyan jó a viszony Crosshair és Omega között amikor már mind a ketten a Tantiss hegyen voltak. De nemm hiszem, hogy olyan messzire tudtak volna szökni a létesítménytől, az alapján, hogy a kompot amiben utaztak azt lelőtték, és mind a ketten a rabruhájukat viselik. Szóval szerintem az lesz, hogy sikerül megszökniük a laborból, de még a bolygón lelövik őket a birodalmiak. 

 

Amúgy szerintetek fogunk majd látni ebben az évadban birodalmi csillagrombolót és TIE vadászt? Ezzel is mutatva az átmenet kezdetét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.