Ugrás a kommentre

3. évad trailer


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Amúgy szerintetek fogunk majd látni ebben az évadban birodalmi csillagrombolót és TIE vadászt? Ezzel is mutatva az átmenet kezdetét.

Én nagyon remélem, de legyenek csak a legvégén. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek a trailer, kiváncsi leszek mi lesz hőseinkkel. Tippre a végén meghalnak, merthogy nincsenek a Reblesben Rex csapatában. Persze lehet elmennek kertészkedni.:D

 

Ami érdekes számomra hogy 0:58-nál mikor Palpi szemből jön a császári őrőkkel, két oldalt katonák vannak. Ahogy nézem mindkét sorban az első sor klón-kommandós,

a többi meg rohamosztagos. Legalábbis a sisakjuk alapján így látom. Ennyi klón kommandós maradt volna és az mind Palpit szolgálja?

 

Amit még várok hogy az évad végére teljesen cseréljék le a klónokat rohamosztagosokra. A trailerben még feltünnek Phase II-es páncélú klónok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Frenkie írta:

Legalábbis a sisakjuk alapján így látom. Ennyi klón kommandós maradt volna és az mind Palpit szolgálja?

A klón kommandósok annyira nem hullottak, és bár a teljes hadsereghez mérten kevesen voltak, így is lehetett több száz belőlük. És mivel ők nem dolgoztak Jedik mellett, valószínűleg a személyiségük sem változott annyira, mint azon klónoké, akikre hatással voltak a lovagok. Plusz éppen ezért nekik a Jedik elárulásában sem kellett közreműködniük. Legalábbis a legtöbbjüknek valószínűleg nem volt ilyenbe része. Mindezeken túl a kommandósokat átirányították különböző, a külvilágtól jószerivel elszigetelt kiképzőbázisokra, mint amilyet a Darón is láttunk (TBB 1x14 War-Mantle), így ők kevésbé értesülnek a Birodalom visszás dolgairól, emiatt valószínűleg kevésbé kételkednek benne.

 

2 perccel korábban, csoli1138 írta:

És ki lehet Palpi hangja? Witwer lenne? Kicsit fura volt? 

Szerintem McDiarmid, ahogy az előző évadban és a Rebels-ben is. Már egy ideje konstans ő szólaltatja meg az animációs sorozatokban Sidioust.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ez szuper találat, észre sem vettem, azt hittem, hogy valamiféle flashback lesz, ahhoz, hogy Rex mondja, hogy azt hitte, a háború végével nem fogja több testvérét elveszíteni, de épp az ellenkezője történt. Amúgy erre kíváncsi leszek, mert azért nem volt olyan jó a viszony Crosshair és Omega között amikor már mind a ketten a Tantiss hegyen voltak. De nemm hiszem, hogy olyan messzire tudtak volna szökni a létesítménytől, az alapján, hogy a kompot amiben utaztak azt lelőtték, és mind a ketten a rabruhájukat viselik. Szóval szerintem az lesz, hogy sikerül megszökniük a laborból, de még a bolygón lelövik őket a birodalmiak. 

Itt már az is elég komoly, hogy magából a létesitményből meg tudnak szökni. Amilyen brutálisan őrzött. 

Szerintem kaptak belső segitséget is hozzá, esetleg Omega "nővérétől", Emerie-től. 

A 6. és a 7. rész cim elég árulkodó mindenesetre, "Beszivárgás", és a "Kimentés" cimmel.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a Birodalom, hogyan fog tudomást venni Pabu-ról? Elvileg az egy mindentől távol eső kis bolygó, nem? 

Egyszóval valaki vagy beszélt róla egy birodalmi tisztnek valahol, vagy kiszedték esetleg az illetőből??? 

Crosshair nem hiszem hogy tudott róla, Omega meg nem fog köpni. Szóval esetleg Cid megint bekavar, vagy esetleg Tech mégsem halt meg......valamennyire meggyógyitották, kapott egy agymosást, és máris followig orders......

(A halál az SW-ben nem végleges, láttunk már ilyet korábban...xD ) 

 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem Cid köpött... Remélem kinyiffan.

Ebben most nem vagyok biztos. Én is ő rá gondoltam legelőször, viszont lehetséges, hogy nem is tud Pabu-ról. Hacsak Phee Genoa nem beszélt neki a bolygóról. 

Valamiért olyan érzésem támadt, hogy esetleg Tech életben maradt, valamilyen csoda folytán, ha már Ventress is életben van... :P  

 

@dzséjt, az túl egyszerű megoldás lenne, nem? 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 hours ago, Cpt. Rex said:

Szerintem kaptak belső segitséget is hozzá, esetleg Omega "nővérétől", Emerie-től. 

 

Ebben biztos vagyok, de nme hiszem, hogy ebben csak Emerie van benne, hiszen ott van Nala Se is, akinek szintén fontos Omega. Szerintem ketten segítettek nekik megszökni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Iqvi írta:

Ebben biztos vagyok, de nme hiszem, hogy ebben csak Emerie van benne, hiszen ott van Nala Se is, akinek szintén fontos Omega. Szerintem ketten segítettek nekik megszökni. 

Ez is egy lehetőség, meg az is, hogy beszivárognak Rex-ék, TK trooper armor-ban, és esetleg Emerie és Nala Se segitenek nekik. Elterelő támadás valahol a Tantiss hegy belsejében. És amig a beszivárgó csapat elterelő csapást mér valahol a létesitményben, addig Nala Se és Emerie segitenek Omega-ék szökésében. 
Hemlock úgy van vele, ez egy titkos kutatólétesitmény, tele trooper-el, ki merné megtámadni, öngyilkosság lenne, alapon. De ha beszivárognak, szétszóródnak, és több ponton hajtanak végre meglepetés robbantást mondjuk.... :D 

Chaos incoming. :P 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 minutes ago, Cpt. Rex said:

Ez is egy lehetőség, meg az is, hogy beszivárognak Rex-ék, TK trooper armor-ban, és esetleg Emerie és Nala Se segitenek nekik. Elterelő támadás valahol a Tantiss hegy belsejében. És amig a beszivárgó csapat elterelő csapást mér valahol a létesitményben, addig Nala Se és Emerie segitenek Omega-ék szökésében. 

Az elterelést azért Emerie és Nala is meg tudja oldani magában. Plusz ha Rexék hatolnának be, akkor miért nincsenek ott a kompban amikor Omega és Crosshair menekülnek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Iqvi írta:

Az elterelést azért Emerie és Nala is meg tudja oldani magában. Plusz ha Rexék hatolnának be, akkor miért nincsenek ott a kompban amikor Omega és Crosshair menekülnek?

Jogos. De amit mutattak, az egy szökési kisérlet is lehet, és rosszul sül el, lezuhannak, majd elkapják őket. 

Valszeg igazad van, valahogy meg tudnak szökni külső segitség nélkül is.....passzolom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 minutes ago, Cpt. Rex said:

Jogos. De amit mutattak, az egy szökési kisérlet is lehet, és rosszul sül el, lezuhannak, majd elkapják őket. 

Valszeg igazad van, valahogy meg tudnak szökni külső segitség nélkül is.....passzolom. 

Viszont ha elsőre sikerülne elkötniük a kompot, de lelőnék őket, akkor nem hiszem, hogy másodjára, ráadásul nagyon hamar, újra meg tudnának szökni a Tantiss hegyről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Iqvi írta:

Viszont ha elsőre sikerülne elkötniük a kompot, de lelőnék őket, akkor nem hiszem, hogy másodjára, ráadásul nagyon hamar, újra meg tudnának szökni a Tantiss hegyről.

Amúgy vakok vagyunk, mert direkt úgy vágták össze a jeleneteket, hogy sokat ne tudjál filózni rajta. Random látványos jelenetek, még ezek is jól megkeverve, hogy csak nézd, és ne gondolkodj rajta túl sokat. 

Egy második hosszabb előzetesre még azért lehet számitani, de az már csak egy teaser lesz.

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon adja az a tréler és nagyon ajánljuk Dávid öcsénknek és csapatának hogy a szezon is nagyon adja. :cool: :rock:

 

Ventress visszahozásáról csak annyit hogy szerintem egy convor visszahozza a lelkét a túlvilágról hogy tovább ügyködhessen. Már látom is magam előtt hogy a madárka a sír közelében kopácsol a csőrével ami után Ventress kimászik a föld alól és egy nagy üvöltés után a tollas barátját követve tovaballag. :lol:

Amúgy engem biztos nem fog zavarni a feltámasztása ha normálisan oldották meg.

 

 

2024. 01. 23. - 17:13, Iqvi írta:

Amúgy erre kíváncsi leszek, mert azért nem volt olyan jó a viszony Crosshair és Omega között amikor már mind a ketten a Tantiss hegyen voltak.

 

Azért az is ott van hogy Omega nem az a fajta aki könnyen lemond azokról akik közel állnak hozzá. Nem valószínű hogy az első szezon vége óta lemondott volna Crossiról. Akkor a búcsújuk előtt a tesójának nevezésével világosan leközölte azt hogy közel érzi magához. Plusz az is ott van hogy a bátyó megmentette AZI-t ami megköszönésből ítélve sokat jelent a kiscsajnak. Szóval a ragaszkodással és a hála miatti törlesztéssel már kettő oka is lehet arra hogy törődjön vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Wilde írta:

 

Amikor fiatalon láttuk a TCW-ben a mesterével egy Flashback jelenetben, akkor is volt haja, bár más színű volt, mint itt.

 

 

Persze, de nem is azt akartam mondani, hogy nem lehet neki haja, hanem hogy számomra úgy az igazi a karakter, ha kopaszon jelenik meg. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Gondolom az első sztoriban megszökik Omega, így kerülnek képbe megint a fejvadászok. 

Crosshair is vele van, korábban raktam fel egy képet a trailer-ből. És ott volt ő is, a lezuhant roncs-nál, sétáltak elfele a roncstól. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.