Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

A megtévesztés leple

 

Összességében nem mondanám rossz regénynek, de véleményem szerint Luceno többi műve valamivel jobbra sikeredett. A politikai vonal helyenként kimondottan száraznak tűnt, egy-két fejezetet feleslegesnek éreztem. Ellenben érdekes adalékokkal bővült az Ep1. Ezt különben mindenképp a regény erősségei közé sorolnám... remekül idézi fel az Ep1 baljós, sötétség eljövetelét előrevetítő, borongós hangulatát. A karaktereket szintén filmbeli önmagukhoz hűen mutatja be Luceno (főleg Qui-Gont és Obi-Want). A karakterek megjelenésének leírása talán ebben a könyvben a legszebb, legrészletesebb. Hiába tudom, hogy néz ki pl. egy Adi Gallia, jó, ha az író úgy mutatja be, mintha egy teljes mértékben ismeretlen küllemű valaki lenne. :) A történet kellően érdekes volt, meglepő fordulatban csúcsosodott ki Sidious terve, amely egy lépéssel közelebb vitte őt a Nagy Terv megvalósításához. Szórakoztató, Ep1 hangulatot árasztó, részemről egy erős közepes olvasmány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Luceno: A Megtévesztés Leple

 

Kifejezetten tetszett. Eddig nem nagyon bírtam a politikai stílusú könyveket, ezután sem lesznek a kedvenceim, de ez a könyv jól lett megírva. A cím igencsak találó. A borítón pedig inkább Palpatinenak kellett volna nagyobbnak lennie. Az akciók is jók voltak, akárcsak a karkaterek, Cohlt nagyon megszerettem. Zseniálisan előkészíti a Baljós Árnyakat. Elmélyíti és bővebb képet ad az első rész eseményeiről. És amikor már a vége felé jár az ember, és azt hiszi vége, akkor jönnek csak az igazi csavarok. Kiválóan összekapcsolható a Darth Plagueisszel. Most már még jobban várom a Tarkint. És hamarosan újraszertném olvasni a Plagueist, már ha időm engedi. Bár azért a 6 filmnél szerintem nem jobb a Plagueis, de kétség kívül mestermű. Qui-Gon és Obi-van is hozzák a formájukat.

 

 

 

Palpatine egyszerűen lenyűgöző. A színfalak mögött hogyan mozgatja az embereket, Havacot, Valorumot, Gunrayt. Nagyon meglepődtem, amikor kiderült, hogy nem Valorum a célpont. A végén a vádak is nagyon betaláltak Valorumnak.

 

 

 

Összességében igen jó olvasmány, kellemeset csalódtam benne. Végre valami a RC után. Nagyon várom már az Áramlatokat és a Kóbor Lovagot.

 

James Luceno: Restraint

 

Nem rossz novella, de mivel a fordítás szerintem rendkívül nyers és magyartalan volt, nehéz volt olvasni, hát még megérteni. Jól összekapcsolja Maul történetét a TCW-vel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Luceno: A megtévesztés leple

 

 

Én is most értem a végére, és kimondottan változatosságot jelentett a hosszú Republic Commando-sorozat után. :) Erre a műre nem kevesebb mint 12 évet vártam, hogy végre megjelenjen magyarul. Nekem továbbra is Luceno a kedvenc szerzőm, hiszen igen alaposan beleásta magát a Star Wars-politika világába, amely viszont a filmekben, érthető okokból, csak elvétve jelenik meg. Éppen ezért szerintem annak a rajongónak sokkal élvezetesebb olvasni a regényt, aki tisztában van a filmekben a háttérben megbújó, egy-egy másodpercre megjelenő háttérszereplőkkel, gondolok itt politikusokra (Bail Antilles, Passel Argente stb.), Jedikre (Depa Billaba vagy Yarael Poof), szervezetekre (Baktoid, Kuati Gépgyár) stb. És nem mellesleg más EU művekre is rengeteg utalás történik, így pl. nem árt ismerni a dorvallai előzményeket (önreklámozás: a novellát én fordítottam :D), a Stark hiperűr háborút, de a tájékozott rajongó még az olyan cameo felbukkanásoknak is tud örülni, mint Darsha Assant, Vergere vagy Jorus C'baoth. Mivel Luceno egészen kivételes módon betekintést nyerhetett az EP2 előkészületeibe, így több, ott megjelenő karakter először itt szerepel, ilyen volt pl. Luminara Unduli vagy Wat Tambor. Lucenóhoz méltóan rengeteg faj és vállalatnév megjelenik, s itt rögtön tenném hozzá, hogy a fordítással sem volt baj, egyedül Gunray titulusának (viceroy) magyarra történő átültetése zavart, hiszen a filmekben a "helytartó" konkrétan elhangzik, illetve a Techno Unió nevét is jó lett volna meghagyni egy kacifántos fordítás helyett.

 

A Baljós árnyakban a politikára pár perc jut, amikor hőseink a Coruscant-ra érkeznek. Ott többször is elhangzik, hogy a Köztársaság már nem a régi, ehelyett egy bürokratikusan túlbúrjánzott, korrupt és elavult szervezetté vált. Luceno könyve ezt a ténymegállapítást bontja ki részletesen, ahol betekintést nyerhetünk a színfalak mögötti machinációkba, a túlszaporodó bizottságok impotens voltára, a "hozz létre egy bizottságot, ha el akarsz odázni egy problémamegoldást"-elvére, a kereskedelmi szervezetek túlzó befolyására, amelyek a későbbi, klónháborús szembenállást előrevetítik... Palpatine ezeket a jelenségeket használta ki, s persze közben finom eszközökkel mélyítette a válságot, amikor a Kereskedelmi Szövetséget és a Nebula Frontot kijátszotta egymás ellen, politikailag ellehetetlenítette az egyébként jó szándékú Valorum főkancellárt, miközben mindvégig megmaradt a háttérben. A később íródó, de nálunk előbb megjelenő Darth Plagueis ezt a politikai machinációt mélyítette tovább, ahol emlékeim szerint több jelenet is ismét le van írva, csak más-más szemszögből.

 

Palpatine ügyes módszerrel eltüntette Nute Gunray belső ellenzékét, s ezáltal a neimoidi teljesen az ő lekötelezettjévé vált. Azon már meg sem lepődhetünk, hogy Palpatine tanácsolta a kereskedelmi utak megadóztatását, az eriadui helyszínt stb. Nagyszerű. :) Minden egyes lépése egy-egy szög a Köztársaság koporsójába.

 

A Darth Plagueis-nél többen is fanyalogtak, hogy nem történik benne akció, ezúttal azonban erre sem lehet panasz, hiszen az ütközetek szépen le vannak írva, akár a dorvallai kalóztámadásra, akár az Asmerun történtekre gondolunk. Cohl kapitány és Havac remek szereplők voltak, de a könyv nem annyira terjedelmes, hogy karakterüket mélyebben kibontsa a szerző. A többiek inkább csak asszisztáltak az eseményekhez, egyes esetekben zavart is, hogy még nevet sem kaptak, gondolok itt pl. a sokat emlegetett "bith informátorra" vagy a direktorátus "kuati elnökére". A filmes karakterek, mint Qui-Gon és Obi-Wan most nem voltak feleslegesek (ellentétben mondjuk a Kirajzásban vagy a Halálosztagban felbukkanókkal), Luceno remekül érzékeltette, hogy Qui-Gonn hozzállása a dolgokhoz mennyiben eltér a Tanács útmutatásaitól. Ezúttal a filmekben a háttérben ülő, hallgatag Jedik is kaptak némi szerepet, jó volt akció közben látni pl. Tiin mestert, némiképp feledtetve orbitális bénázását a Palpatine főkancellár elleni letartóztatási kísérletkor.

 

 

Remélem, hogy Luceno a későbbi könyveiben a lehető legtöbb eseménysort átemeli az új kánonba, mert ezeket egyértelműen érdemes.

A könyv 5/5, eddig nálam 2014 legjobbja, de hát az év végéig nagy lesz a verseny, ezt előre borítékolhatjuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Luceno: A Megtévesztés Leple

 

Kifejezetten tetszett. Eddig nem nagyon bírtam a politikai stílusú könyveket, ezután sem lesznek a kedvenceim, de ez a könyv jól lett megírva. A cím igencsak találó. A borítón pedig inkább Palpatinenak kellett volna nagyobbnak lennie. Az akciók is jók voltak, akárcsak a karkaterek, Cohlt nagyon megszerettem. Zseniálisan előkészíti a Baljós Árnyakat. Elmélyíti és bővebb képet ad az első rész eseményeiről. És amikor már a vége felé jár az ember, és azt hiszi vége, akkor jönnek csak az igazi csavarok. Kiválóan összekapcsolható a Darth Plagueisszel. Most már még jobban várom a Tarkint. És hamarosan újraszertném olvasni a Plagueist, már ha időm engedi. Bár azért a 6 filmnél szerintem nem jobb a Plagueis, de kétség kívül mestermű. Qui-Gon és Obi-van is hozzák a formájukat.

 

 

 

Palpatine egyszerűen lenyűgöző. A színfalak mögött hogyan mozgatja az embereket, Havacot, Valorumot, Gunrayt. Nagyon meglepődtem, amikor kiderült, hogy nem Valorum a célpont. A végén a vádak is nagyon betaláltak Valorumnak.

 

 

 

Összességében igen jó olvasmány, kellemeset csalódtam benne. Végre valami a RC után. Nagyon várom már az Áramlatokat és a Kóbor Lovagot.

 

James Luceno: Restraint

 

Nem rossz novella, de mivel a fordítás szerintem rendkívül nyers és magyartalan volt, nehéz volt olvasni, hát még megérteni. Jól összekapcsolja Maul történetét a TCW-vel.

 

Szerintem az Áramlatok és Kóbor lovag is tetszeni fog.

 

James Luceno: A megtévesztés leple

 

 

Én is most értem a végére, és kimondottan változatosságot jelentett a hosszú Republic Commando-sorozat után. :) Erre a műre nem kevesebb mint 12 évet vártam, hogy végre megjelenjen magyarul. Nekem továbbra is Luceno a kedvenc szerzőm, hiszen igen alaposan beleásta magát a Star Wars-politika világába, amely viszont a filmekben, érthető okokból, csak elvétve jelenik meg. Éppen ezért szerintem annak a rajongónak sokkal élvezetesebb olvasni a regényt, aki tisztában van a filmekben a háttérben megbújó, egy-egy másodpercre megjelenő háttérszereplőkkel, gondolok itt politikusokra (Bail Antilles, Passel Argente stb.), Jedikre (Depa Billaba vagy Yarael Poof), szervezetekre (Baktoid, Kuati Gépgyár) stb. És nem mellesleg más EU művekre is rengeteg utalás történik, így pl. nem árt ismerni a dorvallai előzményeket (önreklámozás: a novellát én fordítottam :D), a Stark hiperűr háborút, de a tájékozott rajongó még az olyan cameo felbukkanásoknak is tud örülni, mint Darsha Assant, Vergere vagy Jorus C'baoth. Mivel Luceno egészen kivételes módon betekintést nyerhetett az EP2 előkészületeibe, így több, ott megjelenő karakter először itt szerepel, ilyen volt pl. Luminara Unduli vagy Wat Tambor. Lucenóhoz méltóan rengeteg faj és vállalatnév megjelenik, s itt rögtön tenném hozzá, hogy a fordítással sem volt baj, egyedül Gunray titulusának (viceroy) magyarra történő átültetése zavart, hiszen a filmekben a "helytartó" konkrétan elhangzik, illetve a Techno Unió nevét is jó lett volna meghagyni egy kacifántos fordítás helyett.

 

A Baljós árnyakban a politikára pár perc jut, amikor hőseink a Coruscant-ra érkeznek. Ott többször is elhangzik, hogy a Köztársaság már nem a régi, ehelyett egy bürokratikusan túlbúrjánzott, korrupt és elavult szervezetté vált. Luceno könyve ezt a ténymegállapítást bontja ki részletesen, ahol betekintést nyerhetünk a színfalak mögötti machinációkba, a túlszaporodó bizottságok impotens voltára, a "hozz létre egy bizottságot, ha el akarsz odázni egy problémamegoldást"-elvére, a kereskedelmi szervezetek túlzó befolyására, amelyek a későbbi, klónháborús szembenállást előrevetítik... Palpatine ezeket a jelenségeket használta ki, s persze közben finom eszközökkel mélyítette a válságot, amikor a Kereskedelmi Szövetséget és a Nebula Frontot kijátszotta egymás ellen, politikailag ellehetetlenítette az egyébként jó szándékú Valorum főkancellárt, miközben mindvégig megmaradt a háttérben. A később íródó, de nálunk előbb megjelenő Darth Plagueis ezt a politikai machinációt mélyítette tovább, ahol emlékeim szerint több jelenet is ismét le van írva, csak más-más szemszögből.

 

Palpatine ügyes módszerrel eltüntette Nute Gunray belső ellenzékét, s ezáltal a neimoidi teljesen az ő lekötelezettjévé vált. Azon már meg sem lepődhetünk, hogy Palpatine tanácsolta a kereskedelmi utak megadóztatását, az eriadui helyszínt stb. Nagyszerű. :) Minden egyes lépése egy-egy szög a Köztársaság koporsójába.

 

A Darth Plagueis-nél többen is fanyalogtak, hogy nem történik benne akció, ezúttal azonban erre sem lehet panasz, hiszen az ütközetek szépen le vannak írva, akár a dorvallai kalóztámadásra, akár az Asmerun történtekre gondolunk. Cohl kapitány és Havac remek szereplők voltak, de a könyv nem annyira terjedelmes, hogy karakterüket mélyebben kibontsa a szerző. A többiek inkább csak asszisztáltak az eseményekhez, egyes esetekben zavart is, hogy még nevet sem kaptak, gondolok itt pl. a sokat emlegetett "bith informátorra" vagy a direktorátus "kuati elnökére". A filmes karakterek, mint Qui-Gon és Obi-Wan most nem voltak feleslegesek (ellentétben mondjuk a Kirajzásban vagy a Halálosztagban felbukkanókkal), Luceno remekül érzékeltette, hogy Qui-Gonn hozzállása a dolgokhoz mennyiben eltér a Tanács útmutatásaitól. Ezúttal a filmekben a háttérben ülő, hallgatag Jedik is kaptak némi szerepet, jó volt akció közben látni pl. Tiin mestert, némiképp feledtetve orbitális bénázását a Palpatine főkancellár elleni letartóztatási kísérletkor.

 

 

Remélem, hogy Luceno a későbbi könyveiben a lehető legtöbb eseménysort átemeli az új kánonba, mert ezeket egyértelműen érdemes.

A könyv 5/5, eddig nálam 2014 legjobbja, de hát az év végéig nagy lesz a verseny, ezt előre borítékolhatjuk. :)

 

Jó lenne ha Luceno megírná a tervezett Dooku regényét is. Állítólag a EP1-2 között játszódna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Luceno: Saboteur

 

Kiváló novella. Hatására el is kezdtem olvasni az A Vadászó Árnyékot. A fordítás nagyszerű, az anyag nehézségének ellenére :clap2:

 

Én már nagyon kíváncsi vagyok a későbbi 2015-ös megjelenésekre, mármint, hogy milyen irányba indulnak el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Luceno: Saboteur

 

Kiváló novella. Hatására el is kezdtem olvasni az A Vadászó Árnyékot. A fordítás nagyszerű, az anyag nehézségének ellenére :clap2:

 

Én már nagyon kíváncsi vagyok a későbbi 2015-ös megjelenésekre, mármint, hogy milyen irányba indulnak el.

Én is. Remélem nem orrba szájba csak Endor utáni könyvek lesznek, mert most jön az EP7.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Michael Reaves: A Vadászó Árnyék

 

Hibátlan. Kitűnő. Eszméletlen. Észbontó. Nagyon tetszett, sajnálom, hogy csak elektronikus formában tudtam olvasni, de sehol sem találtam. Nálam most a Top 3 SW könyv között van. A sorrenden még gondolkodnom kell. A Halálcsillag Reavestől tetszett, bár kiemelkedőnek nem mondanám. Viszont e könyv miatt már nagyon várom a Shadow Gamest. Nagyon remélem, hogy a MedStar, a Coruscant Nights és a The Last Jedi kiadásra kerülnek hamarosan. Ha nem, kénytelen leszek őket angolul elolvasni.

 

Na de a könyvről. Történet: kifogástalan. Az elejétől a végéig pörgős, izgalmas. A karakterek egyediek, a karakterfejlődés mind Maul, mind Pavan esetében szépen látszik. Nagyon tetszettek a kthonok, nem csodálkoznék, ha Joe Schreiber egyszer felhasználná őket. Mondjuk az azért látszott, hogy a Plagueis később íródott. Összességében egy kiváló könyvvel gazdagodtam, várom Reaves további műveit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak is megvan az előnye, ha valaki vén (vagyis időben be tudta szerezni a könyvesbolt polcáról) :evil:

Komolyra fordítva, már nem is igazán emlékszem, hogy milyen volt ez a könyv. Na majd valamikor ismét elolvasom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csak arra emlékszem, hogy számomra a vége nagyon-nagyon elrontotta az egészet.

 

Amikor a főhős az egész Galaxisban tök véletlen belefut mindkét Sithbe, az nálam ilyen hülyeségcsúcs volt. Oké, Maul végigüldözte, ez rendben is van. Szépen felépített. De hogy egy ilyen "noname" alak egyenesen Sidious karjába fut, mert ő "az egyetlen, aki megóvhtja", hát az az író részéről a tökéletes lustaság. Biztos nagy fordulatnak szánta, de nekem elcseszte vele az amúgy jó könyvet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak is megvan az előnye, ha valaki vén (vagyis időben be tudta szerezni a könyvesbolt polcáról) :evil:

Komolyra fordítva, már nem is igazán emlékszem, hogy milyen volt ez a könyv. Na majd valamikor ismét elolvasom :)

Én megakartam anno megjelenéskor venni, de anyukám nem engedte, mert már elege volt a Star Wars mániámból. :roll::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megakartam anno megjelenéskor venni, de anyukám nem engedte, mert már elege volt a Star Wars mániámból. :roll::D

Ezt sajnálattal olvasom :( Szerencsére szülőfronton nálunk más volt a helyzet, ami a SW-t illeti, de nem sokat számított, mert mire nekiálltam ezt-azt venni, már magam is dolgoztam :) Nem volt beleszólás :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy belegondoltam a Lucasbooks 2013 folyamán feleslegesen óvatoskodott. Nyugodtan ki lehetett volna adni Legends felirattal a Sword of the Jedi-t trilógiát és Kemp eredetileg tervezett duológiáját. Úgy tudom, hogy a régi EU-t lezárták, de nem értem miért? Most, hogy van Legends logo, ezzel a plusz megkülönböztetéssel tovább jöhetnének a címek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom, a Disney üzletpolitikájának jobban fekszik az, ha az írók az új kánonnal foglalkoznak, a "hivatalos" eseményeket bővítik a fejesek elképzelései szerint. Valljuk be, van hova tágítani a Star Wars univerzumát most, hogy alaposan letisztult - többek közt épp ezért vezették be a Legends kategóriát... hogy saját, egymással konzisztens sztorikkal bővítsék a történethalmazt. A jelek szerint, egyáltalán nem igénylik a régi EU művek folytatását. Másrészt, reklám ügyileg is jobban megérheti nekik, ha kevésbé a Legends, sokkal inkább az új kánon népszerűsítése zajlik, attól függetlenül, hogy számos korábbi könyv is újra kiadásra kerül Legends bannerrel ellátva.

 

Annyi pozitívum talán kisülhet a dologból, hogy amennyiben mindössze évi néhány (4-5 db) új regény érkezik az USA-ba, a Szukits pedig tartja a jelenlegi, dinamikus könyvkiadási tempót idehaza (akár évi 9-10 regény), ez esetben, a friss (kánon) regények mellett megoldható lenne az itthon kiadatlan Legends regények megjelenése is, szépen, apránként. Én pl. kíváncsi lennék a Legacy of the Force, vagy a Fate of the Jedi sorozatokra, de akár olyan kultikus regényeket is újra kiadásra bocsáthatnának, mint az X-Wing sorozat, a Shadows of the Empire, a Darth Maul: Shadow Hunter, számos TCW érában játszódó regény, de napestig folytathatnám a sort.

 

A Szukits komolyat kaszálhat, ha a Canon regények mellett be tud iktatni néhány Legends kiadást is az éves szerződéscsomagokba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde jóvoltából (amit ezúton is köszönök :)) elkezdtem a Traviss sorozatot, a Túzharccal most végeztem, és már a Coruscant-ba is gyorsan belekezdtem. Nagyon jó sorozat lesz ez, már a kezdő kötet is izgalmas és nagyon értékes gondolatokat felcsillantó volt. Aki a TCW alatt bármikor is szimpatizált a klónokkal, annak erősen ajánlom, de tulajdonképpen azoknak is, akik nem. Egy jó könyv, na. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

John Jackson Miller: Influx és Aflame

 

Jó kis sztori kezdete, kíváncsi vagyok már a könyvre. Az Influx egy egyszerű kis novella, egy hosszabb fülszöveg az Aflamehez. Daiman és Odion vetélkedése egyedülálló. Daiman, Kerra karaktere is megnyerő. Az Aflame vége nagyon ütős lett.

 

Michael Reaves & Maya Kaathryn Bohnhoff: And Leebo Makes Three

 

Jó kis novella, megismerhetjük a Shadow Games szereplőit. Dash Rendar szimpatikus főhős.

 

James S. Corey: Silver And Scarlet

 

Apró szösszenet, ám nekem nagyon tetszett, ez az új, csinos lázadó hölgy jó kis karakter. Ez a novella felkeltette az érdeklődésem a Honor Among Thieves iránt.

 

Martha Wells: Constant Spirit

 

Nem volt rossz novella, bár nem győzött meg arról, hogy a Razor's Edget tűkön ülve kellene várnom.

 

Alexander Freed: The Last Battle Of Colonel Jace Malcom

 

Nagyszerű novella. Ennek az okvasása után igen csak megkívántam az Annihilationt. Remélem, már nem kell rá sokat várnom.

 

Jeff Grubb: Hunting The Gorach

 

Kíváló novella. A Scourge című regényt nagyon el szeretném olvasni. Parella, a hutt rendkívül egyedi, a gondolkodásmódja és az életvitele is. Remélem szerepel a regényben.

 

Huu..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde jóvoltából (amit ezúton is köszönök :)) elkezdtem a Traviss sorozatot, a Túzharccal most végeztem, és már a Coruscant-ba is gyorsan belekezdtem. Nagyon jó sorozat lesz ez, már a kezdő kötet is izgalmas és nagyon értékes gondolatokat felcsillantó volt. Aki a TCW alatt bármikor is szimpatizált a klónokkal, annak erősen ajánlom, de tulajdonképpen azoknak is, akik nem. Egy jó könyv, na. :)

Nagyon szívesen! :) Igazán örülök, hogy sikerült olyan könyvet adnom, ami tetszik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a következő Star Wars könyvek vannak meg a polcomon:

The Old Republic 1. rész - A Birodalom vére

Tracey West: Star Wars: A klónok háborúja

Karen Traviss: A klónok háborúja

Karen Miller: A klónok háborúja - Külső űr

Timothy Zahn: Kirajzás

K. J. Anderson: Sötét oldal

Ezek közül egyelőre még csak egyet olvastam el, nemsokára a Jedi Akadémia-trilógiába szeretnék belekezdeni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Thrawn-trilógiát akarom még beszerezni, meg a hat film alapján készült regényeket. Utóbbiakat gondolom csak antikváriumokból lehet beszerezni, mert máshol nem igazán találkoztam velük.

Egyébként van egy SW-könyv, aminek a borítóján Anakin, Obi-wan, és Grievous van rajta. Azt hiszem, mögöttük vörös a háttér. Nem mostani lehet. Nem tudja esetleg valaki, melyik az a könyv? Mert nem találom sehol.

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Antikváriumokból, vagy a vatera és jófogás jellegű oldalakról. Én utóbbiról szereztem be a minap az Ep1-2-3 regényváltozatát. Szerintem előnyösebb, mint az antikváriumok, mert tudsz faragni az árból.

 

A gonosz útvesztőjére gondolsz? A Szukits oldalán fent van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.