Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Csodák csodájára ma hamar végeztem melóban, így végre feltehettem a múlt héten megvett Heroes 6 Collectors Edition-t.

Egy szó van rá: k*rvajó. Ha még egyet kell mondani: évjátéka :D

Van aki még tolja? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csodák csodájára ma hamar végeztem melóban, így végre feltehettem a múlt héten megvett Heroes 6 Collectors Edition-t.

Egy szó van rá: k*rvajó. Ha még egyet kell mondani: évjátéka :D

Van aki még tolja? :)

 

Én igen, de nem sokat játszok vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő héten megjelenik a BF3 ,utána szabin leszek egy hétig. Hát én ki nem fogok innen mozdulni. :D :D

Milyen optimista. Szerinted olyan sokáig el lehet vele játszani multi nélkül? :) Attól félek, hogy a singli része ennek sem lesz sokkal hosszabb, mint a CoD-ok. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen optimista. Szerinted olyan sokáig el lehet vele játszani multi nélkül? :) Attól félek, hogy a singli része ennek sem lesz sokkal hosszabb, mint a CoD-ok. :para:

 

 

Azért nem egész nap fogok vele játszani.

 

Más.

 

Súlyosat tévedtem. A Rage minden idők legjobb ID játéka sőt az első 5 fps-ben is benne van nálam. A kezdeti unalom annyira izgalmassá vált, hogy alig bírom abbahagyni a játékot. A grafikai hibát megoldottam, más módon mint misi, de nagyon jó lett. Ha valaki érdekel akkor leírom, egyszerübb is mint misié. Ne hagyd ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Súlyosat tévedtem. A Rage minden idők legjobb ID játéka sőt az első 5 fps-ben is benne van nálam. A kezdeti unalom annyira izgalmassá vált, hogy alig bírom abbahagyni a játékot. A grafikai hibát megoldottam, más módon mint misi, de nagyon jó lett. Ha valaki érdekel akkor leírom, egyszerübb is mint misié. Ne hagyd ki.

Na ugye mondtam!!!! :yeah: Hogy oldottad meg engem érdekel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ugye mondtam!!!! :yeah: Hogy oldottad meg engem érdekel. :D

 

 

1. A játék feltelepítése után a Rage Update 1 feltelepítése, majd crackelni az Update Skidrow mappájában lévő file-okkal.

2. A launcher exe-vel indítani a játékot.

3. A "Settings/Video/Texture Cache" menüpontnál az értéket "Large"-ra állítani.

4. A "Setings/Video/Gpu transcode" menüpontnál "disabled-re állítani az értéket.

 

Ennyi. 1280x1024-ben gyönyörűen fut, nincs szaggatás, sem utánrajzolás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki akarom prószálni a RAGE-t.

 

Telepítettem, rányomtam az Update 1-et, crackeltem meg minden. Feltettem a legfrisebb DirectX-et (amit a telepítő ajánlott fel) feltettem a legfrisebb ATI drivert... de indításnál csak a hang megy a képernyőn ugyan úgy az asztal és az ikonok maradnak kint... a játék képét nem látom, majd az egész leáll.

 

Gépem:

 

Core i7 860

4GB DDR3 1333MHz RAM

Ati RadeonHD 5770 (1GB) Vapor-X

 

(Ja... és launcher.exe-t sehol sem találok.... lol)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig százszor jobb a géped mint az enyém. Az Ati kártyáknál valamit kellett még csinálni, de mivel Nvidiám van nem néztem meg. A fórumokon bizti van megoldás.

A launcher.exe az update-nél a skidrow mappában van. Ugye a mappa egész tartalmát át kellett másolni a játék főkönyvtárába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battlefield 3 már elérhető óccón. :cool:

Wáó, kösz, hogy szóltál, ezzel most lehet, hogy szerzett magának egy vásárlót az EA. Ha nagyon jó, és a gamestop.hu - n tényleg csak 7900 akkor megveszem. :)

 

Amúgy szerintetek az MW3-at XBoxra, vagy PC-re érdemesebb megvenni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battlefield 3 már elérhető óccón. :cool:

 

 

Épp most akartam beírni. Mondjuk baromi lassan jön, de hogy ma nem sokat alszok az is biztos. Hihetetlen hogy 4 nappal a megjelenés előtt már megvan. Nagyon kiváncsi vagyok hogy fog menni a gépemen. Na de amíg lejön addig beadom a jelentkezésemet az amerikai tengerészgyalogsághoz. :D Ha meg lejött akkor megyek vinni a demokráciát az araboknak. :D

 

Oldie, te szeded?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wáó, kösz, hogy szóltál, ezzel most lehet, hogy szerzett magának egy vásárlót az EA. Ha nagyon jó, és a gamestop.hu - n tényleg csak 7900 akkor megveszem. :)

 

Amúgy szerintetek az MW3-at XBoxra, vagy PC-re érdemesebb megvenni?

 

 

Pc-re semmiképp, az letölthető. Ha xbox-od van és nincs chippelve akkor arra érdemes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pc-re semmiképp, az letölthető. Ha xbox-od van és nincs chippelve akkor arra érdemes.

CoDnál nem ismerek ilyet, hogy letölthető. A 2óta, megveszem az összeset, úgyhogy ezt is az biztos. (Ha nem multiznék is megvenném! De ráadásul multizok is.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

CoDnál nem ismerek ilyet, hogy letölthető. A 2óta, megveszem az összeset, úgyhogy ezt is az biztos. (Ha nem multiznék is megvenném! De ráadásul multizok is.)

 

 

Neked mikorra jön le a bf3? Tükön ülök és még 2 órát ír ki. 5 Mb/s-es szokott jönni, most meg max 1,5-tel jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belekezdtem a Battlefield 3-ba. Már most mondhatom hogy elképesztő grafikája van, a videók nem túloznak. Mintha tényleg ott lennél, a homokot ahogy fújja a szél a sniper lövései, ahogy hat a tevékenységed a környezetre. Kiváló. Namost ez hogyan fut az én majd 4 éves gépemen? Hálistennek a menürendszer a klasszikust idézi , melynél minden video alatti menüpontot lehet állítani. Még nem sikerült a tökéletest beállítani, de már közel vagyok hozzá. Akinek ilyesmi korabeli gépe van az antialiasingot kapcsolja ki mert már 2x-nél is beakad. a felbontás a maxon van, de beállítások nagy része high-on(van egy ultra is, az Riddick gépe lesz :D ) van ami mediumon, de valamit még vissza kell venni mert néha rohanás közben beakad, szerintem ennek a játéknak már kevés a 3 Gb ramom és az 512 mb ram a vgan, és ha beérek egy épületbe vagy kirohanok rajta olyan mintha swappelne. Na de ezt majd kitalálom mi, tuti be tudom állítani jól.

Na de még így high-on is elképesztően néz ki.

A játék hangulata elképesztő, aki szereti a hadsereget(főleg az amerikait) az imádni fogja. A katonák mozgása tényleg baromi jól néz ki. A harcok nagyon kemények még közepesen is, nincs az hogy egy parkolóban egy kisbusz mögül lövöldözöl. Pillanatok alatt szétlőtték az ablakait és annyi is volt. Itt tényleg pár lövés és annyi, de nem zavaró. Az ellenfelek bujkálnak, jól használják ki a fedezéket. A játék sűrűn ment és sajna azért itt is van konzolos beütés(Kiírkál minden sz*rt, meg itt is van a "nyomdaspacetezerrel").

Még csak kicsit mentem vele de már most azt mondom, hogy valósághúségben fel kell kötnie az MW3-nak a gatyát hogy ezt űberelje. Egyszóval nem csalódtam a játékban sőt baromira élvezem.

Amúgy amcsi tengerészgyalogos vagy, van nálad egy M4-es, meg egy másik amin távcső van, de a hulláktól el lehet venni a Kalasnyikovot. Hogy a fegyverek mennyire élethűek meg úgy a harcok arra Dzséjt ha játszik vele bővebb és igazabb felvilágosítást fog nyújtani.

Ahogy én elképzelem a modern háborút, eddig ez a legélethűbb katonai játék, mondhatni már-már szimulátor. Mindenesetre simán lehetne használni katonák kiképzésére. Legalábbis szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy én elképzelem a modern háborút, eddig ez a legélethűbb katonai játék, mondhatni már-már szimulátor. Mindenesetre simán lehetne használni katonák kiképzésére. Legalábbis szerintem.

Tehát akkor ez nem a szokásos FPS, ahol alig-alig lehet letérni az útról és végig kötve van a játékmenet, tele scriptelt eseménnyel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ... végülis sikerült elindítani a RAGE-t... fórumokon olvasom, hogy bizonyos idő elteltével a játék kifagy... elég sokaknál fordul elő, nos ez nálam is fenn áll sajnos. Talán később lesz rá valami FIX.

 

Egyébként 1920*1080-as felbontáson simán fut. Nem mondom, hogy hasra esek tőle, de felkeltette az érdeklődésemet annyira, hogy végigtoljam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perc múlva nekem is lenn lesz, (addig megnézek 2 Family Guyt :) ), és ma edzésre sem megyek (fáj a lábam), úgyhogy, már nagyon várom, hogy belekezdhessek. :) Aztán majd max. ha ráuntam a CoD8-ra (Úristen, már 8!!), akkor talán megveszem, ha most tetszik.

Nekem is szerintem gyenge lesz a gépem egy kicsit, de majd meglátjuk.

 

Ilyen géphez mit jósoltok:

 

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3,12 GHz

4GB RAM

64bites Win 7. (próbaverzió, már két éve, szerintetek az blokkol valamit, hogy csak próba verzió?)

NVidea 9800GTX

bla-bla-bla, mit nem írtam le?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.