Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

2019. 09. 25. - 16:48, Frenkie írta:

Húúú ez nagyon jó hír. Végre megjelenési dátum. A trailer meg nagyon üt. A havas táj nagyon hangulatos. Már most elképesztően utálom az ellenfeleket, alig várom írtsam őket.

Sajnos a megjelenési dátum csúszik... :(  Május 29 az új időpont. 

Pedig elterveztem én is, hogy még a februári hideg időszakban fogok ezzel a játékkal játszani. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Bomarr, te jövő év végén egyből megveszed a PS 5-t? Vagy legalább is ez a terv? :)

Más is így tervez?

Azért kíváncsi lennék, hogy mondjuk 2023 környékén lesz e PS5 Pro :P

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, JakeSully írta:

Bomarr, te jövő év végén egyből megveszed a PS 5-t? Vagy legalább is ez a terv? :)

Attól függ milyen lesz a játék felhozatal. Amíg legalább egy olyan játék nem jön ki rá amire kifejezetten vágyok addig nem veszem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, JakeSully írta:

Bomarr, te jövő év végén egyből megveszed a PS 5-t? Vagy legalább is ez a terv? :)

Más is így tervez?

Azért kíváncsi lennék, hogy mondjuk 2023 környékén lesz e PS5 Pro :P

 

Isten őrizz megvenni bármely konzolt a megjelenés környékén. Először is nincs kiforrva még, másodszor irreálisan drága méh. Majd 200 000 ft egy konzol  a megjelenés idején. Véleményem szerint várni kell kb másfél - két évet és akkor megvenni. Akkor már jóval olcsóbb és a gyerekbetegségeit is kinövi. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy Uncharted 5, Horizon Zero Dawn 2, God of War 2 , GTA VI és mondjuk valami szájtátós egyedi Sony exkluzív cím miatt talán megvenném egyből.

Ha van eszük, a jól bevált kultikus frencsájzokat folytatják.

Plusz ha jönne PS5-re az EA-tól a Mass Effect Trilogy Remasterd ( valami ilyen pletyit is olvasni)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Bomarr írta:

Milyen gyerekbetegségek voltak a PS4-nél? Én nem emlékszem ilyesmire.

Nem pont a ps4-nél. Azt nagyon jól megcsinálták indulásnál. Viszont az Xbox One indulása nem volt egy sikertörténet. 

Azt jól írtad hogy egy új konzolnál nem mindegy milyen játékokkal indítanak. Álleesőseknek kell lenniük, iletve az adott platformra exluzívnak hogy a user hajlandó legyen jó sok pénzt kiadni az újért. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Bomarr, te jövő év végén egyből megveszed a PS 5-t? Vagy legalább is ez a terv? :)

Más is így tervez?

Azért kíváncsi lennék, hogy mondjuk 2023 környékén lesz e PS5 Pro :P

 

Én személy szerint első napi vételnek tervezem, viszont egy kicsit aggódok a nyitó címek miatt. Ugye a PS4 2013 novemberében jött, de az első jó exkluzív cím az csak 2014 márciusában érkezett.

 

Mondjuk ha valóban lesz visszafele kompatibilitás akkor ez nem probléma, mert a van pár PS4 játék amit végigtolnék az új géppel. :D  

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tavaly óta vagyok ps4-es, egy ideig tehát nem tervezem a cserét. Még van jó pár pótolni való cím. Gondolom még pár évig fejleszteni fognak a 4-re is játékot, párhuzamosan az 5-el(?)

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, RacerX írta:

Én tavaly óta vagyok ps4-es, egy ideig tehát nem tervezem a cserét. Még van jó pár pótolni való cím. Gondolom még pár évig fejleszteni fognak a 4-re is játékot, párhuzamosan az 5-el(?)

A multiplatform címek még biztos, hogy jönnek egy ideig, de a Sony exklúzív címei valószínűleg az új konzolra jönnek csak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel még csak most lesz egy éves a PS4-esem, így tuti nem veszem meg egyből a PS5-öst. Ráadásul a PS4-re is 4-5 évet vártam, szóval kibírom, még ha az exkluzívok nem is jelennek meg rá - mondjuk a Horizon: Zero Dawn 2 lehet ösztönözni fog, ha nem jön ki PS4-re, mivel momentán a kedvenc játékom PS4-en, meg úgy alapból is az egyik kedvenc játékommá vált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Horizon Zero Dawn 2-n elvileg már munkálkodnak. Szerintem ez garantáltan PS5 húzónév lesz. Ha pedig valóban jön, nálam nem kérdés a PS5 vásárlás. Anno végül a PS4-re is a Horizon Zero Dawn miatt szántam rá magam. Nekem májusban lesz 3 éves a PS4 Pro-m, de ha minden igaz, lehet majd beszámítással is vásárolni PS5-öt... azaz beviszem a használt PS4-emet és kedvezménnyel jutok hozzá az újabb konzolhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

A Horizon Zero Dawn 2-n elvileg már munkálkodnak. Szerintem ez garantáltan PS5 húzónév lesz. Ha pedig valóban jön, nálam nem kérdés a PS5 vásárlás. Anno végül a PS4-re is a Horizon Zero Dawn miatt szántam rá magam. Nekem májusban lesz 3 éves a PS4 Pro-m, de ha minden igaz, lehet majd beszámítással is vásárolni PS5-öt... azaz beviszem a használt PS4-emet és kedvezménnyel jutok hozzá az újabb konzolhoz.

Szerintem ki fogják adni PS4-re is. Mikor megjelent a PS4 jó darabig kiadták PS3-ra is a játékokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Frenkie írta:

Szerintem ki fogják adni PS4-re is. Mikor megjelent a PS4 jó darabig kiadták PS3-ra is a játékokat.

De nem a PlayStation-exkluzívokat, azok csak az új konzolra jöttek, kifejezetten PS4-exkluzív címekként. Killzone: Shadow Fall, InFamous: First Light, InFamous: Second Son, Driveclub - ezek 2013-2014-ben jöttek ki, a PS4 első címei voltak, de sosem jelentek meg PS3-ra, és szereintem most sem lesz másképpen. Értelmetlenség lenne, hiszen az exkluzív címek azok, amik miatt megveszed az új konzolt. Miért kéne tömegeknek a PS5, ha a PS4-re is megkapod a Horizon: Zero Dawn 2-t?

 

13 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

A Horizon Zero Dawn 2-n elvileg már munkálkodnak. Szerintem ez garantáltan PS5 húzónév lesz. Ha pedig valóban jön, nálam nem kérdés a PS5 vásárlás. Anno végül a PS4-re is a Horizon Zero Dawn miatt szántam rá magam. Nekem májusban lesz 3 éves a PS4 Pro-m, de ha minden igaz, lehet majd beszámítással is vásárolni PS5-öt... azaz beviszem a használt PS4-emet és kedvezménnyel jutok hozzá az újabb konzolhoz.

Igen, nemrég a Guerilla Games egy álláshirdetés keretében gyakorlatilag felfedte a játékot, de már korábban is pletykálták, hogy a PS5 egyik exkluzív nyitócíme lesz.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Frenkie írta:

Szerintem ki fogják adni PS4-re is. Mikor megjelent a PS4 jó darabig kiadták PS3-ra is a játékokat.

Ez nem teljesen így van, multiplatform és külsős Sony játékok jöttek még PS3-ra. A Sony saját stúdiói szinte kivétel nélkül csak PS4re dolgoztak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A God of Warnál mindegyik változathoz van magyar felirat? Most néztem hogy a ps store-ban 4490 ft most a játék, meg is venném, de a feliratoknál nincs ott a magyar. De mintha Dzséjt mondta volna hogy a ps store-ban levőben is benne van.

 

Ez az:

 

https://store.playstation.com/en-hu/product/EP9000-CUSA07410_00-0000000GODOFWARN?emcid=em-st-226163&et_cid=em_380678&et_rid=111651784

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Frenkie írta:

A God of Warnál mindegyik változathoz van magyar felirat? Most néztem hogy a ps store-ban 4490 ft most a játék, meg is venném, de a feliratoknál nincs ott a magyar. De mintha Dzséjt mondta volna hogy a ps store-ban levőben is benne van.

 

Ez az:

 

https://store.playstation.com/en-hu/product/EP9000-CUSA07410_00-0000000GODOFWARN?emcid=em-st-226163&et_cid=em_380678&et_rid=111651784

Én innen vettem tavaly és benne van a felirat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beismerő vallomás következik!

2016 óta PS4 tulaj vagyok, de nem játszottam 1 percet se az Uncharted 4-el és a Lost Legacy-val se. Az Uncharted 4 2017 óta a polcomon csücsül, és még ki sincs bontva. 

A trilógiát és a Vitára megjelent Golden Abbyst végigjátszottam, de a negyedik részig nem jutottam el soha. Most hogy ezt meggyóntam, már könnyebb a lelkem. :D 

 

A Jedi: Fallen Order miatt megjött a kedvem az Uncharted sorozathoz újfent, szóval gyorsan előkaptam és játszottam vele. 

Sikeresen megszereztem a Platinum trófeát az első részhez, ma nekiveselkedek a következőnek, szóval nincs megállás amíg a platinum nem virít ott az öszes részen. :D 

Pont leírtam a szöveget és a futár meghozta a Lost Legacy-t is. :D 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megszereztem a minap a második platinámat (az elsőt a BEYOND: Two Soulshoz kapta), méghozzá az igen szuper és vitathatlanul az év játéka díjas Terminator: Resistance-szel, amiben olyan nehéz volt platinát szerezni, hogy egyszer végigjátszottam és meg is volt. :lol:

Amúgy a játék nem is volt annyira gáz. Persze a helyén kell kezelni, de ha valaki szereti a lövöldözést és a Terminatorokat, akkor annak érdemes lehet bepróbálni, mint "ha nincs jobb, ezzel is lehet ütni az időt" játékot. Korrekt iparos munka felróható hibákkal (pl. egy olyan játékban, amiben egy MI ellen harcolunk, nincs MI :) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Immár egy éve vagyok PS4 tulajdonos. Tavaly a Black Friday alkalmával vettem meg Slimemet, és idén, a Black Friday alkalmából megvettem az utolsó olyan játékot, ami miatt PS4-est akartam. Ezen a listán a következő tételek szerepeltek:

Uncharted 1-4 és a Lost Legacy

The Last of Us

Horizon: Zero Dawn

BEYOND: Two Souls

Detroit: Becom Human

Until Dawn

Az Unti Dawn érkezett meg ma. Persze ennél jóval több játékom van már, ami azért is ironikus, mert anno nekem konzol sem kellett. De aztán láttam, sőt néhány esetben játszottam a fenti listán látható játékokkal, és emiatt végül elárultam a PC Master Race-t, és konzolos b*zivá váltam. :D Persze, amikor megvettem, még előálltam néhány fogadalommal:

1. Csak exkluzívokat veszek.

2. Nem veszek konzolra FPS-t.

3. Pláne nem veszek multiplayerre kihegyezett játékot.

4. És tuti, hogy nem veszek olyan játékot, ami már PC-re is megvan.

5. Na meg persze csak dobozos változatokat vásárlok.

6. Ha egy sorozatnál a korábbi részek megvannak PC-n, akkor a folytatásokat is PC-re veszem meg.

7. És azok a játékokat, amik PC-re is megjelennek, továbbra is arra veszem meg.

Az első öt tételt akkor vágtam kukába, amikor 1500 forintért elcsábultam a Star Wars Battlefront 2-re, ami FPS, multis játék, megvan PC-re és digitálisan vettem meg.

A hatodik pontot ezen a héten hágtam át, amikor is a Black Friday alkalmával megvettem PS Store-ról a Tomb Raidert és folytatását, a Rise of the Tomb Raidert (amikkel ugye megint megszegtem 4-es és 5-ös pontot), majd addig b*szta a csőrömet az, hogy a harmadik részt, a PC-re még nem megvett Shadow of the Tomb Raidert 10000 forinttal olcsóbban kínálták, hogy végül azt is megvettem. Szóval a 6-os pont is kifilézve.

És, hogy mi van a 7-es ponttal? Öt szó: Star Wars Jedi: Fallen Order.

De legalább azok a játékok, amik maitt PS4-et vettem, azok dobozosan vannak meg, és szépen sorakoznak a polcomon olyan játékok társaságában, mint a God of War és a Fallen Order. Meg még pár másik, amik innen-onnan jöttek... És a digitális könyvtáram is népesedik. Szóval, totálisan átadtam magamat a Sötét Oldalnak. :)

star wars GIF

Szerkesztve: - Dzséjt
  • Nagyon tetszik 1
  • Szomorú 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó írás Dzséjt. Hasonló a helyzet nálam is. 2017 novemberig csak a pc. Mivel fps b*zi vagyok kizártnak tartottam hogy valaha vásárlok konzolt. Fps = pc. Kontrollerrel csak és kizárólag Bronx legmélyén, berúgva, vagy beszíva lehet célozni(ugye a filmekben ha a főhős zsaru becsöngetett a gettóban egy lakásba, akkor a következő kép az volt hogy az afroamerikai bérlök nagyban nyomták hálóban valamelyik COD-ot).

A másik "zseniális" érvem a konzol ellen, hogy ott nagyon drágán( 20 000 ft) lehet csak játékot szerezni, hisz nem lehet illegálisan letölteni hozzá.

Igazából ahhoz hogy konzoltulajdonos leghyek ez a fórum adta a löketet. Irtátok a Last Of Ust, az Uncharted-sorozatot hogy milyen jó. Meg hogy a nagy kedvencet az új Tomb Raider trilógia első részét az Uncharted-ről mintázták.

Aztán 2017 őszén 3 szombaton is be lehetett menni dolgozni ,és ebből összejött annyi pénz hogy végül megvettem a konzolt(meglepő módon én is a Black Friday alkalmából a Battlefront 2-vel).

Aznap mikor megvettem még utána is kételkedtem hogy nem csináltam-e óriási baromságot, vajon meg fogom-e szokni a kontrollert? De aztán elhesegettem ezeket a negatív gondolatokat, hisz milliók játszanak PS4-el, én is meg fogom szokni.

Aztán megszoktam, meg is szerettem. Fantasztikus játékokon vagyok túl, és remélhetőleg még várnak rám. Imádom hogy csak betöltöm és megy. Nem kell crackelni, nem kell leljebb venni a grafikából.

Nagyon jó a ps plus, a havi 2 ingyenes játék. A legnagyobb tévedésem hogy drágák a játékok rá. Még olcsóbban veszek rá játékokat mint a Steam-en pc-re.

Igaz idén nem játszottam vele, mert a maradék pc-játékaimat toltam, de már az utolsó van soron(Shadow of Tomb Raider). Aztán vége a pc-nek. Már nem fogok százezreket kiadni új pc-re.

Átállok konzolra minden tekintetben.

Ja hogy az fps és a konzol két külömnböző dolog? Hát ebben is tévedtem. A COD: Black Ops 3 a PS Plus keretében ingyenes volt. Simán végigvittem közepes nehézségi fokozaton.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ez milyen változat? Ha jól tudom a Bundle a gépekhez adott változat. De gyanús a dátum. 2019 október 4. Viszont a játék tavaly jelent meg.

Ezen kivül a Deluxe változat van. A kérdés az hogy megvehetem nyugodtan, ez az eredeti God of War a dátum ellenére?

 

https://store.playstation.com/en-hu/product/EP9000-CUSA07410_00-0000000GODOFWARN?emcid=pa-st-165920

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Frenkie írta:

Na valaki a fentiekre? Ez az eredeti God of War? Addig nem merem megvenni.

Nincs PS-em, de elvileg ez a hivatalos PS Store, nem? Ott én nem látok kockázatot benne, hogy átvernének. Sőt, vissza is lehet váltani a játékot X napon vagy Y lejátszott órán belül, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, Frenkie írta:

Na valaki a fentiekre? Ez az eredeti God of War? Addig nem merem megvenni.

Én a digital deluxeot vettem meg ebből és semmi gond nem volt vele (hozzáteszem egyetlen darab lemezes játékom sincsen mind a kb. 20 játékomat tavaly óta a PS Storeból vettem, úgyhogy az teljesen megbízható). Gondolom ez az a GoW verzió, amiben a bónusz elemek nincsenek benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az átverés miatt kérdeztem. Sok játékot vettem már itt, tuti minden biztos.  Persze ez a legbiztosabb hely ps játékot venni. A Release date miatt kérdeztem. Hogy ez milyen változat.? Mert az eredeti tavaly tavasszal jelent meg, ez pedig idén októberben. 

Arra gondoltam hogy ez egy más változat mint az eredeti. Hogy csak valami dlc vagy valami demo változat. . A Bundle változat meg az amit a gépekhez csomagolnak.

Köszi mindkettőtöknek. Várok még úgyis annyi játékom van még. Ezt nem igazán merem megvenni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6000 ft-ért biztos, hogy nem demo, de megvárhatod a deluxe változatot is, szerintem hamarosan arra is lesz valami akció. Két hete gondolkodtam pont, hogy megveszem a Bloodborne Playstation Hits változatát, de aztán azóta bejött egy újabb akció és akkor már inkább a GOTY verziót vettem meg. Amúgy teljes áron még szerintem egy játékot se vettem, ezért is szertem a PS Storet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.