Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

22 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Közben készülve a hosszúra nyúló karanténra a Resident Evil 7-et leszámitva fizikai hordozón az összes RE játékot megvettem ami PS4-re kijött :)

Az Origins Collectiont leszámítva nekem is ezek vannak meg. Bár fizikai hordozón csak a 2-3 (PS4) és a 6 (PC). A Collectionnal ugyanaz a gondom, mint a klasszikus részekkel. Borzalmas a fix kameranézet, ami durván megnehezíti a tájékozódást és az ellenségek bemérését. A kb. 6-8 másodperces ajtónyitások, vagy lépcsőmászások is kizökkentőek. A sztori és a világ érdekel, de nem tudom rávenni magam, hogy ilyen formában játsszak ezekkel a részekkel. Jó lenne, ha az Origins történetei is kijönnének a 2-3-hoz hasonló remake formájában. Nem tudom, erre mennyi esély van.

A Revelations 1-2 is jó lett. Jó arányokkal találták el benne a klasszikusokra jellemző túlélőhorrort, és a 4-5-6-ra jellemző akciódúsabb játékmenetet. Azt se bántam volna, ha ezekből lesz végül a számozott folytatás (némi sztori módosítással persze), mert a 7. rész enyhén szólva is csalódás. Mintha nem is Resident Evil, hanem egy Outlast, vagy hasonló lenne. Szerintem a TPS nézet, vagy a fegyverekkel való túlélés sokkal jobban passzol ehhez a sorozathoz, mint a 7-ben látott pszichológiai horror és bujkálás. Kár, hogy a hírek szerint a 8. rész is ebbe az irányba halad tovább... sőt, elvileg még jobban elrugaszkodnak benne az eddigi stílustól. Jobb lett volna, ha ezekből csinálnak spin-off részeket, mert a jelenlegi hírek fényében jobban érdekelnek a remake-ek és spin-offok, mint a fősodor. Ázsiában már szavazásra is bocsátották a kérdést (remake-re vagy folytatásra vevő a többség), hogy felmérjék az igényeket. 

Remélem, a 4-5-6, a 2-3 remake és a Revelations 1-2-höz hasonló stílustól nem kell búcsút vennünk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Darth Sky írta:

Jó lenne, ha az Origins történetei is kijönnének a 2-3-hoz hasonló remake formájában. Nem tudom, erre mennyi esély van.

Ami azt illeti, vannak arra jelek, hogy a Capcom hajlandóságot mutat a további remake-ekre.

https://www.pcguru.hu/hirek/a-capcom-mar-dolgozik-a-kovetkezo-resident-evil-remake-en/54259

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

mert a 7. rész enyhén szólva is csalódás. Mintha nem is Resident Evil, hanem egy Outlast, vagy hasonló lenne. Szerintem a TPS nézet, vagy a fegyverekkel való túlélés sokkal jobban passzol ehhez a sorozathoz, mint a 7-ben látott pszichológiai horror és bujkálás. Kár, hogy a hírek szerint a 8. rész is ebbe az irányba halad tovább... sőt, elvileg még jobban elrugaszkodnak benne az eddigi stílustól.

Szivemből szóltál. A hetedik résznek a demojával játszottam, de ez elég is volt ahhoz, hogy elvegye a kedvem az egésztől. Az ilyen jellegű horror játékok nem tudnak lekötni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Bomarr írta:

Szivemből szóltál. A hetedik résznek a demojával játszottam, de ez elég is volt ahhoz, hogy elvegye a kedvem az egésztől. Az ilyen jellegű horror játékok nem tudnak lekötni.

Nekem is meghoztad a kedvem, Bomarr. Ezek mennyire hasonlítanak játékmenetben a Fallen Orderre? Inkább ügyességiek vagy inkább lövöldözősök? És XBOX One kompatibilisek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valamelyiket kipróbálnád akkor érdemes a Resident Evil 2-vel kezdeni. Ügyességi, ugrálós részek nincsenek benne. Horror, kaland, akció keveréke. Általában ami a kihivást jelenti, hogy ügyesen kell tartalékolni a lőszert, mert nem mindig az a jó út, ha lelövöd az ellenséget, hanem lehet hogy jobb elmenekülni előle. A másik kihivást a logikai feladványok jelentik: meg kell találni egy kulcsot vagy olyan tartozékot ami segit tovább lépni. Ha elolvasod az utadba kerülő jegyzeteket akkor azok segítenek eligazodni.

 

Ha a lőszeres taktikázás fáraszt akkor lehet olcsón szerezni olyan DLC-t, ami végtelen lőszert ad. Bár ettől eléggé megváltozik a játékmenet. Xbox One-ra is megjelent! A Resident Evil 3 már jóval akcióközpontúbb. Ott szinte eleve mindig van elég lőszered.

Itt egy előzetes a Resident Evil 2-höz, ami jól átadja a hangulatot, de ugyanakkor nem lő le semmi poént vagy érdekességet. Ha megnézed akkoris bőven lesz még meglepetés:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El kezdett érdekelni engem is a zombis téma... :)

Van olyan jó a PS4 exklúzív játék a Day's Gone, mint a RE2?

Hasonló kategória? Kalandos, akció játék kis logikai fejtörőkkel? 

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Days Gone eléggé más. Az egy nyilt világú játék. Közelebb van a Red Dead Redemption-höz mint a Resident Evilhez. Ami ott picit zavaró hogy az ellenségek újratermelődnek, a lőszer és az üzemanyag meg gyakran kifogy. Nekem vegyes érzéseim voltak vele kapcsolatban. Lehet újra bele kéne fognom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Silent Hill se rossz, sőt! De nálam nem ért el akkora "hype"-ot, mint a RE sorozat.

A KONAMI sz×rik a SH sorozatra, legalábbis az eltelt évek során ez volt tapasztalható. Pár hete felreppent egy pletyka, hogy kettő SH tartalmú játékon is dolgozik egy stúdió, amit a KONAMI bízott meg, de ezt pár napra rá maga a KONAMI céfolta, és valszeg tényleg csak pletyka volt. A Silent Hill évek óta halott!

 

Ezt nézd meg Jake:
 

 

Mekkora királyság.... lenne, ha igazi lenne, de sajnos nem az. A valaha készült legjobb SH játék remake-elve VR-ban. Te jó ég! De hát fanmade videó!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Azt se bántam volna, ha ezekből lesz végül a számozott folytatás

Ami azt illeti, a hírek szerint ami jövőre Resident Evil 8 lesz, az a fejlesztés kezdeti szakaszában még Revelations 3 volt, csak annyira megtetszett a Capcomnak a koncepció, hogy végül kinevezte 8. résznek.

 

A Resident Evil 7: Biohazard nekem tetszett, kellemes megújítása volt a megfáradt sorozatnak. Az elején persze látszólag semmi köze az egészhez, de a végére nagyon is elkapott a REvil hangulat. Az tény, hogy nagyon más, mint a 4-5-6, de szerintem jól állt neki a stílus. Az elején inkább az eredeti játékokat idézi, a végén meg az újakat.

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Ezek mennyire hasonlítanak játékmenetben a Fallen Orderre?

Amennyire a Call of Duty hasonlít a számháborúra. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fúú de felb*szott ez a retek ME:A, nem elég, hogy bugos és ezért több mellék küldetést nem lehet megcsinálni, de még bizonyos helyekre vissza se lehet menni, hogy összekaparja a megfelelő mennyiségű sz*rt az ember ami kell az egyikhez vagy legalább valahogy jeleznék, hogy hé paraszt szedd össze azt a sz*rt mikor először ott vagy, mert utána nem mehetsz vissza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Fúú de felb*szott ez a retek ME:A, nem elég, hogy bugos és ezért több mellék küldetést nem lehet megcsinálni, de még bizonyos helyekre vissza se lehet menni, hogy összekaparja a megfelelő mennyiségű sz*rt az ember ami kell az egyikhez vagy legalább valahogy jeleznék, hogy hé paraszt szedd össze azt a sz*rt mikor először ott vagy, mert utána nem mehetsz vissza.

Ezek szerint mégse javult a játék a "peccsekkel"? Úgy hallottam, hogy fokozatosan kijavították a hibákat, csak addigra már annyira elment szinte mki kedve az egésztől, hogy nem mentek rá a játékra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, pb69 írta:

Ezek szerint mégse javult a játék a "peccsekkel"? Úgy hallottam, hogy fokozatosan kijavították a hibákat, csak addigra már annyira elment szinte mki kedve az egésztől, hogy nem mentek rá a játékra.

Igazából a patchkkel a játék egyhatoda, ha ki lett javítva. A játéknak van egy szakasza, még az elején, ami a Nexusoson játszódik, akkor kapod meg a hajódat, és itt ér véget a javítások sora. A Bioware eddig jutott, aztán az EA lefújta az MEA támogatását minden téren. Attól kezdve, hogy a Tempesttel elhagyod a Nexust, minden olyan, ahogy azt eredetileg kiadták - azaz bugos és glitches.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

A Bioware eddig jutott, aztán az EA lefújta az MEA támogatását minden téren. Attól kezdve, hogy a Tempesttel elhagyod a Nexust, minden olyan, ahogy azt eredetileg kiadták - azaz bugos és glitches.

Hát ez meglehetősen szomorú. :( Mindig annyira fos tapasztalni, amikor zseniális franchise-ok lesüllyednek. Lásd Fallout 76. esete.

Ilyen szempontból nagyon nem irigylem azokat, akik a SW kapcsán is hasonlókat élnek meg, pontosabban így értelmezik a jelen fejleményeket és szituációt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A Days Gone eléggé más. Az egy nyilt világú játék. Közelebb van a Red Dead Redemption-höz mint a Resident Evilhez. Ami ott picit zavaró hogy az ellenségek újratermelődnek, a lőszer és az üzemanyag meg gyakran kifogy. Nekem vegyes érzéseim voltak vele kapcsolatban. Lehet újra bele kéne fognom.

A Days Gone-ban is olyan borzalom a mentési rendszer mint a RDR 2-nél? Az RDR2 iszonyúan bejött hangulatig, igazi westernhangulat, elképesztő grafika, jó szövegek, már tényleg csak Charles Bronson, vagy Clint Eastwood belőle. Viszont mikor összegyültünk és elmentünk egy pár házas faluba jó sok lovaglás után. ott kinyírtunk pár banditát, majd kiléptem a játékból és másnap elindítottam újra, megint az összegyülésnél voltunk, hát ott olyan gyorsan töröltem a játékot ahogy csak tudtam. Gyakorlatilag jó 3/4 órányi "munkámat" tette tönkre az egész.  Ráadásul egy kollégám aki xbox-on vitte végig, azt mondta hogy akár egy évig is tarthat a végigjátszása annyit kell benne lovagolni.

Te végigjátszottad amúgy? Emlékszem a megjelenés környékén dicsérted te is, de nem derült ki hogy végigvitted-e.

A Days Gone-t meg akarom venni de ha ilyen a mentés akkor nem.

 

 

A Resident Evil-hez. Érdekes hogy bár 27 éve játszom játékokkal de soha egyetlen RE játékkal nem játszottam. Játék pályafutásom elején csak az FPS és az autós játékok érdekeltek, ami TPS volt az automatikusan a nem érdekel kategóriába került. Ma már más a helyzet, hisz a nagy kedvenc az újabb Tomb Raider-sorozat és az Uncharted.

A RE-ből nekem csak a Milla Jovovich által fémjelzett filmek vannak meg. Persze tudom hogy nagyjából semmi közük a játékokhoz. Meg egy fazon neve van meg akit Leon S. Kennedy néven anyakönyveztek és azt hiszem CIA-ügynök. Őt egy RE animációs sorozatból ismerem(ami szerintem mérföldekkel jobb mint a RE-filmek), de rémlik hogy a játékokban is szerepel.

Amúgy érdemes ezeket végigvinni? Nekem tetszene?

Most jut eszembe hogy egy jóbarátomnál pár percet játszottam pár éve( kb 2017-ben) PS4-en játszottam az egyikkel. Ha jól rémlik a RE 6 volt. Egy városban kellett menni és háztetőkön keresztül ugráltunk,, mögöttünk meg jött a zombisereg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Frenkie írta:

Meg egy fazon neve van meg akit Leon S. Kennedy néven anyakönyveztek és azt hiszem CIA-ügynök. Őt egy RE animációs sorozatból ismerem(ami szerintem mérföldekkel jobb mint a RE-filmek), de rémlik hogy a játékokban is szerepel.

Nem CIA ügynök, "csak" titkosügynök. De ő a sorozat egyik főszereplője Chris Redfield mellett. :) 

Szerintem a RE6 és a RE2-3 remake neked is tetszene. A többiben már nem vagyok biztos. A RE4-5 mondjukk hasonló, mint a másk három, amit írtam, de van egy szignifikáns különbség, ami nekem speciel az agyamra ment: célzás közben nem lehet lépni. Lehet ez téged is kiborítana. Nálam nagyon meg tudta ölni a játékot, konkrétan ezért nem szeretem a RE4-et. A RE5-öt a hangulat megmentette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az Andromédát néhány óra játék után sutba dobtam. Valahogy nem boldogultam vele. A hajón a fegyverek beállításának módjára nem tudtam rájönni, az egyik bolygón valami rejtvényt csak kijátszós videóval tudtam megcsinálni és a járgány bolygójáról nem tudtam elmenni. Akkor lett elegem abból a játékból. Meg nem is vonzott eléggé ahhoz hogy nagyon ki akarjam játszani.

Amúgy pár napja újra elkezdtem a trilógia első részét. Jó ideje terveztem már hogy hozzálátok de csak mostanában jött meg a kedvem hozzá.

Nekem kábé hét éve csak az a három Mass Effect game létezik a videójátékok közül. 2012 májusában kijátszottam a Max Payne harmadik részét, 2015 novemberében elkezdtem a Rise of the Tomb Raider-t de nem sokkal az eleje után azt is hagytam a fenébe mert a Larám eléggé eltévedt és nem akartam újra elölről kezdeni. Úgyse érdekelt az a game különösebben. Azóta csakis a három ME játékot nyomatom ha olyanom van. Főleg a harmadikra kattantam rá. A megjelenése óta kábé 45-ször játszottam ki.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Frenkie írta:

Te végigjátszottad amúgy? Emlékszem a megjelenés környékén dicsérted te is, de nem derült ki hogy végigvitted-e.

Az első 20-25 óra játék a Red Dead Redemption-nal szenzációs volt. A rengeteg apró részlet, a grafikai motor kis nüanszai, minthogy a hó megolvad a kabátunkon és persze a hangulat amit irsz nagyon ott volt. Viszont az a rengeteg lovaglás.... na az egy idő után megtörte a lelkesedésemet. Úgyhogy még nem vittem végig bár tervben van. Már csak azért is mert rengeteg időt/energiát öltem bele és pont ahol abbahagytam volt egy elég ígéretes új fejlemény.

 

Érdekes a mentési rendszer kapcsán az rémlik hogy simán lehet manuálisan menteni. Tehát kilépés előtt elmentheted ahol vagy és onnan folytathatod. Vagy rosszul emlékszem? Mindenesetre nekem ezzel nem volt gondom.

 

Hogy az RE tetszene-e? Attól függ mennyire szereted az akcióba oltott túlélőhorrort. Itt azért nem lehet úgy irtani mint az FPS-ekben. Sokszor van hogy az ellenség egyszerüen túl erős. Meg nagy hangsúlyt kap hogy keresgélned kell. Átkell nézni a pályákat. Hol milyen eszköz van aztán megnézni hogy mire lehet használni őket. Ha ezek nem zavarnak akkor mindenképp próbáld ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Az gáz, hogy én a Mass Effect: Andromedát háromszor kimaxoltam, annyira tetszett. Oké, ez még fasorban sincs a trilógia tizennégyszer történt kimaxolásához képest. :D 

 

Én a teljes trilógiát kábé kilencszer játszottam ki. Nem teljesen mert jó ideje mindháromból kihagyok valamit. A Pinnacle Station-t egyszer se játszottam ki. Az Overlord DLC-t és az Omega DLC-t meg úgy háromszori kijátszás után kezdtem hanyagolni mert nincs szükségem rájuk. Az Omegától mégse tudok megszabadulni teljesen. Régebben úgy voltam vele hogy kitörlöm ha már nem kell de a játék a hiánya miatt a DLC-k ellenőrzésekor hibaüzis ablakot kap elő és nem enged játszani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem az Andromédával, fúú visszanéztem az első mentésem augusztus végén történt, hosszú pályafutása volt :D De közbe-közbe jött valami. 4 mellék küldetést nem sikerült megcsinálni, 3-at bug miatt, 1-t meg mert hülyén van megoldva, ahogy fentebb is írtam, nem lehet visszamenni oda ahonnan kellene a cucc.

A trilógiát én 2x toltam végig. Másodszorra teljesen alapos voltam, folyamat néztem a különböző guide-okat, hogy ki nem maradjon valami küldetés, vagy egyéb érdekesség. Többször nem is tervezem végigjátszani, így is annyi a játék, hogy alig győzöm :D 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg konzolmentesen, laptoppal csapatom az F1 2015/16 kombót... ha már nincs rendes futam, legyen ennyi örömöm. :lol: (mielőtt megkérdeznétek, a laptopom nem valami ütős, ezért örülök, ha egy F1 15 vagy egy FIFA 15 lefut :D)

 

Illetve most kezdtem el játszani a Life is Strange első részével. Egyelőre csak az első fejezetet kezdtem el, de nagyon tetszik. A másik a Late Shift játék, amely kb. egy filmet mesél el, valós szereplőkkel, 7 különböző befejezéssel. 2 már megvan, a többit lassan kiviszem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Resident Evil Zero:

Volt párszor, hogy majdnem bedobtam a törölközőt, de végül ma végigvittem. Szívesen megnéznék egy remake-et ebből a játékból is, mert a hangulat jó, a két főszereplő pedig bár elég sablonosak, szerethetőek. 

Mielőtt belevágtam szinte semmit nem tudtam róla, ezért azt hittem, hogy a játék nagy része a vonaton fog játszódni. Kellemesen meglepett, hogy ennél azért nagyobb ívű volt a cselekmény. A kamera és az irányitás viszont néha kicsapta a biztositékot. De ami a legbosszantóbb tudott lenni az a kis inventory. Ez eleve egy olyan játék, ahol sokszor különféle szobrokot, elemeket, vegyületeket vagy kulcsokat kell "A" pontból "B" pontba vinni. De alig tudsz bármit magaddal vinni. Hisz ha van nálad két fegyver meg a hozzá való töltények akkor van hogy már tele is a zsákod és akkor még nem vittél magaddal gyógyitó növényt, a mentéshez használható tinta patront stb. Ráadásul szemben a remake-el itt ugye nincsenek ilyen nagy ládák, amikbe raktározhatod a dolgaidat. Szóval jobb hiján csak úgy otthagyod a földön a dolgaid.... sokszor olyan tárgyakat, amikről aztán fél órával később derül ki hogy fontosak voltak és vissza kell menni értük. Szóval azért néha kiakadtam rá. De mostmár tetszik annyira a Resident Evil univerzum hogy azt mondjam: így is megérte. Összességében minden hibájával együtt is tetszett. De azért csinálhatnának neki egy remake-et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Detroit: Become Human

 

Nagyon szép és intelligens játék, most vittem ki először, de tényleg annyi döntési lehetőség van, hogy ezzel még bőven fogok játszani. Az első "történetem" meglehetősen Hollywood-kompatibilis volt minden szálában (sziruposság a felső fokon), a globális statisztika %-ait elnézve sokszor a legkézenfekvőbb döntést hoztam.

 

Spoiler

Luthert leszámítva nálam mindenki túlélte, még Markus összes alvezére (Simon stb.) is.

 

A következő alkalommal mindhárom karakterrel hidegvérű szociopata leszek. :D

 

A Quantic Dream számomra mindig is egy különleges fejlesztőcég volt, már a Fahrenheit-tel megvettek kilóra annak idején (nálam akkor az az év játéka volt, túlzás nélkül). Jó, hogy nem fogyott el a lelkesedésük. Sajnos a Beyond: Two Souls-ról túl jókat nem hallottam, így egyelőre habozok annak beszerzésével.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Sajnos a Beyond: Two Souls-ról túl jókat nem hallottam, így egyelőre habozok annak beszerzésével.

Miket hallotál róla ami rossz? Szerintem nagyon jó kis játék, bár az igaz hogy nálam is a 3( Detroit: Bh, Heavy Rain, Beyond: TS) közül ő az utolsó. De nagyon érzelmes játék, főleg hogy gyerekről van szó. Na meg Willem Dafoe is benne van. Szerintem a csomagot érdemes megvenni. Heavy Rain és Beyond: TS egyben van és mostanság nagyon olcsó szokott lenni a ps store-ban. Pont most van a tavaszi vásár és ennek keretében eza változat most 4590 ft. Csak a Heavy Rain megér ennyit szerintem.

 

https://store.playstation.com/en-hu/product/EP9000-CUSA00513_00-HRBTSCOLLECTION1?et_cid=em_395884&et_rid=111651784

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Sajnos a Beyond: Two Souls-ról túl jókat nem hallottam, így egyelőre habozok annak beszerzésével.

Én is csak azt tudom mondani, amit Frenkie, szerintem remek játék, nálam az egyik ok volt, amiért PS4-et vettem, és amióta megvan, azóta, ha ötször nem vittem ki, akkor egyszer sem (PS4-en jelenleg ezt játszottam ki a legtöbbször). Amit fel lehet neki róna a Detroittal és a Heavy Rainnel szemben az csak az, hogy a döntéseink lényegében fityfenét sem érnek, csak egyes karakterek életére lehetünk hatással (meghalnak vagy sem), de magára a cselekményre nem, az egy szálon fut és ugyanúgy ér véget. De a történet, a karakterek, a misztikum és a Jodie-Aiden kapcsolat miatt szerintem érdemes végigjátszani. Ráadásul most már nem is drága.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.