Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez érdekel, ha már a játékot agyon dicsértétek.

  Ami számomra érthetetlen, mert szerintem a világ egyik legunalmasabb videojáték-sorozata, ami a világ egyik legunalmasabb sci-fi világát prezentálta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem neked volt a kedvenced a Halo? Úgy rémlik.

Nekem sosem volt a kedvencem a Halo. Az első résznek háromszor futottam neki, mire egyszer nyüglődve végig is vittem. A másodikat kétszer hagytam félbe eddig, annyira untam. Harmadszorra már nem erőlködök vele. A többivel meg nem is próbálkoztam. Nekem a Mass Effect a kedvencem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naggyoooon remélem, hogy a PS5-öm megérkezik, mire ez a játék megjelenik. Ha nem, akkor egy végigjátszás erejéig beköltözöm a sógór PS5-öse elé. :D 

 

Ez meg a másik játék, amit még várok jövőre.

 

Na meg ez:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Na, ez egy fantörpikus hét eddi. Hétfőn megérkezett a 4K-s tévém (érdekes menet volt ez is, mert még december közepén rendeltem), meg ma a PS5-ösöm (amit meg novemberben rendeltem). És hát na, egy új világ nyílt meg. A tévé már alapból csuda. A 43 colos HD tévém után az 55 colos 4K-s tévé ég és föld. Még a sima BD filmek is ezerszer jobban néznek ki, hát még a 4K-s cuccok. Főleg Netflixen néztem bele néhány ilyenbe (The Witcher, Lost in Space) és hát elcsöppentem. A tegnapi The Book of Boba Fettet is azon néztem, először nem 1080p-ben, és jujj. De a The Rise of Skywalker is odatette magát, pedig abba BD-n néztem bele. Külön imádom, hogy a távirányító mozgásérzékelős és van rajta egy gomb a Netflixnek, és (dobpergés) a Disney+-nak! Arra meg tegnap jöttem rá, hogy a Vuze nevű programmal közvetlen a PC-mről tudok streamelni a tévére, így azzal sem kell bajlódnom, hogy a 4K-as anyagot áttegyem külső vinyóra vagy pendrive-ra, egyből átlőhetem a wifin keresztül. Csudajó!

Na de a lényeg, a PS5. Lemezes, természetesen, mert sok játékom lemezes (bár a legtöbb a PS Plusnak és az egyéb ingyenes osztogatásoknak hála már digitálisan is megvan), plusz azért a BD-imet is szívesen nézem (bár a Netflixnek hála azok java is már elérhető digitálisan, és ha még a Disney+ is megjelenik, teljes lesz az öröm). Gyorsan (kb. egy óra alatt) szinkronizáltam az öreg PS4 Slimmel a PS5-öt, így minden, ami fontos volt azon, átkerült. De persze már elkezdtem a játékok tesztelését is, mert néhány program hála az égnek PS5-ös változatban is megvan. De az első, amit megnéztem, az a Cyberpunk 2077 lett, mivel az PS4 Slimen azért na, egy más szint. A hecc kedvéért csináltam is egy összehasonlítást. Az első képen az eredeti, patch-ek nélkül változat látható. A másodikon a jelenlegi 1.31-es változat PS4-en. A harmadik pedig a PS5-ről van (de ugye ez még nem a PS5-ös upgrade, mert az még nincs kész):

Hov5A4S.jpg

UoFSQD4.jpg

aaM43EE.jpg

 

Ezután kezdtem szórakozni azokkal a játékokkal, amik már PS5-re is megvannak. A választék momentán még elég gyér, jelenleg a Terminator: Resistance-t és a A Plague Tales: Innocence-t nyúzom. Van még ezen kívül pár, de azokat kevésbé ismerem PS4-es valójukban. Nos, a Terminator, ami grafikailag sosem volt tip-top is szépen megújult. Főleg a fények azok, amik nagyon látványosan javultak, de persze a felbontás és más is szépen fel lett piszkálva. A Plague Tale szintén erős, koppant az állam, pedig azt legutóbb PC-n láttam és ott sem volt gyenge a látvány. És ne feledjük, ezek egyike sem friss játék. Alig várom, hogy jövő hónapban megérkezzen a Horizon: Forbidden West

Bár még nem sokat nyúztam, eddig kellemesek a tapasztalataim a PS5-tel. A menüjét szokni kell, de tetszik, hogy fix téma helyett minden játék saját háttérrel bír. Ez a dinamikusság nekem sokkal jobban tetszik, mint a korábbi fix. Még a PC-men is folyton változó háttérképek serege van beállítva. A kontrollert meg már most imádom. Ez a haptikus rendszer megvett kilóra. Csak kár, hogy még viszonylag kevés játék használja ki a játéktáramból.

A következő napokban azt hiszem, nehéz lesz kirobbantani a vackomból. Csak megpróbálom nem úgy ráfüggeni, mint amikor a PS4-est vettem meg, hogy olyan sok időt töltöttem el a konzol előtt, hogy aztán egy hétig égett a szemem és megállás nélkül ömlött a könnyem. Mert bár totál megérte (szólt a kocka énem), azért nem volt jó buli. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Gyorsan (kb. egy óra alatt) szinkronizáltam az öreg PS4 Slimmel a PS5-öt, így minden, ami fontos volt azon, átkerült.

Bár még nem sokat nyúztam, eddig kellemesek a tapasztalataim a PS5-tel. A menüjét szokni kell, de tetszik, hogy fix téma helyett minden játék saját háttérrel bír. Ez a dinamikusság nekem sokkal jobban tetszik, mint a korábbi fix.

Érdekelne, hogy akkor a ps4 témák át sem kerülnek? Nem is alkalmazhatóak a ps5-ön?

És maga a szinkronizálás hogyan zajlik 4 és 5 közt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Érdekelne, hogy akkor a ps4 témák át sem kerülnek? Nem is alkalmazhatóak a ps5-ön?

És maga a szinkronizálás hogyan zajlik 4 és 5 közt?

Nem, a témák nem mennek át, nem alkalmazhatóak. Ahogy elnézem, a PS5-nek egyáltalán nincsenek témái, a feltelepített játékokhoz kapcsolódan változik a háttér.

A szinkronizálást a kezdeti beállításoknál ajánlja fel. Mindkét konzolnak bekapcsolva kell lenni, mindkettőnek ugyanarra a hálózaton (wifivel vagy kábellel) kell lennie, és mindkettővel be kell jelentkezned a PS fiókodba. Ha ez megvan, akkor a PS5 megkeresi a PS4-est, és áthuzza az adatokat. Pl.: a telepített játékokat. Nyilván minnél nagyobb az adatmennyiség, a szinkronizálás annál tovább tart.

Egy részét megcsinálja az "előtérben", ekkor nem lehet semmit csinálni a két konzollal. Aztán a nagyobb részét háttérfolyamatként, ekkor a PS5 már használható. És persze, a folyamat során egyik konzolt sem szabad lekapcsolni vagy levenni a hálózatról.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki, a Microsoft átmegy Disney-be. A Bethesda után megveszi az Activision-Blizzardot, ezzel nem kisebb címek kerülnek a birtokába, mint a Call of Duty, a Warcraft, a Starcraft, a World of Warcraft, a Diablo, a Hearthstone vagy éppen az Overwatch.

https://www.pcguru.hu/hirek/a-microsoft-felvasarolja-az-activision-blizzardot/68695

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Quake 2, Mass Effect 2, Half-Life 2, Protal 2, Batman: Arkham City, Assassin's Creed 2, Red Dead Redemption 2, Call of Duty 2, Max Payne 2: The Fall of Max Payne, Star Wars: Jedi Knith 2 - Jedi Outcast... Horizon: Forbidden West.

 

EIpRfpv.jpg

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi várós. Az előzetes vélemények is biztatóak. Utoljára talán a The Last of Us Part II-t vártam ennyire. Kemény lesz ez a 17 nap. Bár addig remélhetően pont be tudom fejezni az AC: Odyssey DLC-it, amikkel elterelem a figyelmemet. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Minden pozitív előzetes véleményt el lehet hinni. Ebben az esetben nagyon-nagyon igazak. Jobb, mint az első rész. Higgyétek el nekem. ;) 

 

Ez már a te példányod vagy megkaptad tesztelésre? Az már rohadt jó hogy magyar nyelvü.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Frenkie írta:

 

Ez már a te példányod vagy megkaptad tesztelésre? Az már rohadt jó hogy magyar nyelvü.

Megkaptam tesztelésre. És annyit mondhatok, hogy nagyon jó előrejelzés, hogy a Sony majdnem egy hónappal korábban kiküldte a tesztpéldányokat. Ezen is látszik, hogy maximálisan bíznak a játékban, ráadásul úgy, hogy semmi extra megkötés nincs (nyilván részleteket még nem oszthatok meg róla se pro se kontra, de ez általános), nagyon-nagyon ritka. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Dzséjt: Mik a tapasztalid most a PS5-ről? Ok tudom pár hetes, de ahogy ismerlek alapos nyúzópróbának vetetted alá.:D

Három kérdéskörre lennék kiváncs az egyik nem a géppel lesz kapcsolatos hanem a játékokkal, de te ott bennfentes vagy.

 

1. Mennyire nagy ugrás a 4-hez képest? A kontrollert írtad hogy durván jobb, de mivel még kevés a kimondottan PS5-ös cím a 4-es játékokkal mennyire jobb az élmény?

Renben hogy van PS5-ös patch, de mondjuk ha elinditom rajta mondjuk a Days Gone-t miben más mintha PS4-en nyomnám? Gondolom az SSD miatt pl jóval gyorsabban indulnak.

Sok véleményt olvastam, de más olyantól kérdezni akinek van és élőben látja. Ráadásul azért is fontos nekem ez a kérdés mert egy rakat  PS4-es játékot még végig sem vittem, ugye már több mint egy éve nem játszottam videójátékkal.

 

2. A HZD 2-ön kivül milyen kimondottan PS5-re készülö játékok jönnek idén? Ismered az izlésemet, tudod milyen tipusú játékok érdekelnek. Itt a kérdés arra vonatkozik hogy idén már megfordul-e a trend hogy inkább már az új(b*szki belegondolva már több mint egy éve jött ki) konzolra készülnek-e a játékok, vagy még inkább a PS4 Pro a fejlesztés fő iránya?

 

3. Ezek amik ma kaphatóak, mennyire elsőszériásak és van-e ebből negatívum? Pl hangos ventillátor beakadó gomb a kontrolleren stb. Az egyik ok pont az amiért nem szoktam venni szinte semmi hardvert, műszaki cikket megjelenéskor és utána kb 1-2 évig mert sokszor vannak hibáik az elsőknek. A cég kiadja hisz ki kell adni akár hibásan is mert karácsony jön vagy a konkurenciától félve lépik meg ezt.

 

+1. Melyik cégtől rendelted? Ugye 2 hónap volt amig megjött?

 

 

Köszi szépen előre is a válaszokat és akinek van még PS5-je ne tarsa vissza a véleményét.

 

Tegnap megnéztem az anyagi helyzetemet, kaptunk fizuemelést is és beindult a kisördög az agyamban. És ha az beindul nekem végem.:D Meg igazából ebben a helyzetben holt értelmetlen várnom arra hogy valaha a boltok polcain vagy a Media Markt akciós újságban látom olcsóbban.

 

Emlékszem mikor megjelent 2020 novemberében még kigondoltam hogy akkor 2021 karácsonyi időszakban majd egy 50 000-el olcsóbb lesz adiig veszek 4K tv-t(ami meg is történt tavaly júniusban) és minden happy lesz. Hát a chipkiány felülírta ezt, és ahogy nézem ez belátható időben nem oldódik meg. Onnan látni milyen durva a helyzet hogy a pandémia elött ha az ember megnézett egy Media Markt vagy hasonló műszaki áruház akciós újságját az XBOX One és a PS4 mindig benne voltak akciózva vagy plussz kontrollerrel , vagy 1-2 AAA kategóriás játékkal ami ugye 20 000 ft-ot jelent(akkor).

Tapasztalatból mondom, mert minden héten átnézem az akciós újságokat hogy a PS5 a megjelenése óta azaz bő 14 hónapja egyetlenegy akcióban sem szerepelt(Az XBOX Series X néha azért van). Azért a PS4 2013-ban mikor megjelent nem sokkal már akciózták.

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Frenkie írta:

1. Mennyire nagy ugrás a 4-hez képest? A kontrollert írtad hogy durván jobb, de mivel még kevés a kimondottan PS5-ös cím a 4-es játékokkal mennyire jobb az élmény?

Renben hogy van PS5-ös patch, de mondjuk ha elinditom rajta mondjuk a Days Gone-t miben más mintha PS4-en nyomnám? Gondolom az SSD miatt pl jóval gyorsabban indulnak.

Sok véleményt olvastam, de más olyantól kérdezni akinek van és élőben látja. Ráadásul azért is fontos nekem ez a kérdés mert egy rakat  PS4-es játékot még végig sem vittem, ugye már több mint egy éve nem játszottam videójátékkal.

A régi PS4-es játékok, legalábbis, amiket eddig kipróbáltam, nagyon jól futnak. Persze olyan nagyos látványosan nem lettek jobbak, de az SSD miatt a töltési idő sok játéknál gyorsabb lett, például a Horizonnál nem szerettem használni a gyorsutazást, mert PS4-es sokáig tartott betölteni. De ugyanez még a Witcher 3-nál is fennállt. PS5-ön viszont bár nem olyan gyors a Zero Dawn, mint a Forbidden West töltése (az lényegében öt másodperc alatt betölt), így is sokka-sokkal gyorsabb.

Látványban a 60 fps és a 4K az, ami sokat dob a dolgon. Bár alapvetően ugyanúgy néz ki a Zero Dawn, mint PS4-en, a nagyobb felbontás és sebesség kicsit jobb élményt nyújt. Ez kicsit nehéz megfogalmazni, mert inkább csak érzésről van szó. Tudod, hogy csak egy hajszálnyival jobb, de az a hajszál az, ami miatt azt mondod, hogy wow.

Az irányítás viszont teljesen ugyanaz, a nex-gen patchekkel a PS4-es játékok nem használják ki a DualSense képességeit. Szóval akkor lényegében DualShockként viselkedik. A PS4-es játékoknak csak a kifejezetten PS5-re kiadott változatai élnek az új kontrollerrel (pl.: az Uncharted: Legacy of Thieves Collection). A jó hír, hogy sok játék, ha megvan PS4-en, elérhetővé válik PS5-ös változatban is.

A PS5-ös játékokkal kapcsolatban egyelőre még kevés a tapasztalatom, hiszen, ahogy írtad is, még kevés a direkt erre fejlesztett játék. Nálam az első ilyen a Forbidden West, amire azt tudom mondani, hogy ne vegyétek meg PS4-re. Le lesz rá butítva, pedig ez a játék állati gyönyörű. Szorozzátok meg a Zero Dawnt 10-zel. Elképesztő látványvilága van, ez a trailerekből és a képekből is lejöhet, de élőben látni, hát gyerekek, hajaj. És még azért ez is visszafogott, hiszen úgy fejlesztették, hogy bár a PS5-ön bontakozik ki igazán, komprumisszumként PS4-re is elkészült. Azok a játékok lesznek igazán durvák, amik már nem készülnek el PS4-re.

 

15 órával ezelőtt, Frenkie írta:

2. A HZD 2-ön kivül milyen kimondottan PS5-re készülö játékok jönnek idén? Ismered az izlésemet, tudod milyen tipusú játékok érdekelnek. Itt a kérdés arra vonatkozik hogy idén már megfordul-e a trend hogy inkább már az új(b*szki belegondolva már több mint egy éve jött ki) konzolra készülnek-e a játékok, vagy még inkább a PS4 Pro a fejlesztés fő iránya?

A trend igazából már megfordult, csak a sok késés miatt a vevők ezt még baromira nem látják. A Forbidden Westnek, az új God of Warnak és még sok-sok játéknak 2021-ben kellett volna megjelennie, csak ez nem jött össze a korona miatt. A PS5 sok játéknál a célplatform, a PS4 meg lement "hát akkor legyen erre is" kategóriába. Ez persze még sajnos visszavesz a dolgokból, hiszen itt-ott kompromisszumot kell kötni, de egyre kevesebb ilyen lesz (ez korona nélkül is több éves folyamat lett volna).

Idén, amik jönnek a HFW mellett és amik téged is érdekelhetnek, az a God of War: Ragnarök, a Dying Light 2, a Plague Tale: Requiem (hoppá, na ennek az első része, a Plague Tale: Innocence PS5-ös változata viszont nem csak egy hajszálnyival lett jobb, az még a PC-s változatot is kenterbe verte), Avatar: Frontiers of Pandora, Jedi: Fallen Order 2, STALKER 2. Meg talán még a Dead Space remake. Bár az Avatárnál, a DS remake-nél és a Fallen Order 2-nél lehet, hogy csak 2023 lesz a megjelenés.

 

15 órával ezelőtt, Frenkie írta:

3. Ezek amik ma kaphatóak, mennyire elsőszériásak és van-e ebből negatívum? Pl hangos ventillátor beakadó gomb a kontrolleren stb. Az egyik ok pont az amiért nem szoktam venni szinte semmi hardvert, műszaki cikket megjelenéskor és utána kb 1-2 évig mert sokszor vannak hibáik az elsőknek. A cég kiadja hisz ki kell adni akár hibásan is mert karácsony jön vagy a konkurenciától félve lépik meg ezt.

Ezek már nem első szériásak. Ha valamire jó volt ez a hosszúra nyúlt és korlátozott megvehetőség, akkor az az, hogy az első széria gyorsan elfogyott. Az enyém már második szériás, és a sógorom meg is állapította, hogy az enyém sokkal csendesebb, mint az övé (én a hangját sem hallom), és nem is melegszik annyira. A kontrollerrel sincs egyelőre gondom. Ami meglepő, hogy rezeg mindenhol, mégis majdnem 8-10 óra folyamatos játékot simán kibír az aksija, ha csutkára feltöltöd.

 

15 órával ezelőtt, Frenkie írta:

+1. Melyik cégtől rendelted? Ugye 2 hónap volt amig megjött?

Az Alzától rendeltem, mert csak ott találtam sima lemezes konzolt, amihez nem akartak semmilyen játékot hozzácsapni. Nincs kifogásom a Bundle-k ellen, de egyikhez sem járt olyan játék, amit akartam, azért meg nem voltam hajlandó közel 230 ezret fizetni. Az Alzánál viszont még mindig 184 ezerért árulják azt, amit én is rendeltem, ráadásul ugyanennyiért. És igen, két hónap volt. November 11-én adtam le a rendelést és január 13-án jött meg.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Nem is vacilálok tovább. Néztem ma a netet PS5 után kutatva és tényleg az Alzánál van a legjobb ár. Illetve a Telekom adja még 184000 ft-ért(én meg pont 30-as vagyok), ott még egy-két játék is hozzá lesz csomagolva. Viszont mindegyikhez oda van írva hogy nincs készleten és nem is tudom megrendelni. Gondolom ha kapnak párat akkor meg lehet rendelni.

Még gondolkodtam hogy megvárom a február 18.-át a HZD 2 megjelenését hátha majd összecsomagolják a géppel, de ahogy nézem erre semmi esély sincs.

Úgyhogy hétvégén megrendelem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Horizon: Frobidden West még sokáig nem lesz mellé csapva. Talán év vége felé, de lehet, hogy csak jövőre. Viszont szerintem se várj, ha van rá pénzed. Csak végy példát rólam. Én sem akartam egyből lecsapni rá, jórészt azért is, amiért te. Az első széria gyermekbetegségeit a franc sem akarta kipróbálni. Gondoltam novemberre már jó lesz a helyzet is, erre bumm, pont akkor lépett fel újabb készlethiány. Pedig több ismerősöm is akkor már nagyjából két héttel a megrendelés után megkapta. Szóval ki tudja, mikor lesz újabb ilyen.

Plusz szerintem nagyon megéri egy 4K-s tévével kombinálva. Anélkül sok értelme nincsen, de azzal együtt tényleg még a régebbi játékok is kicsit más élményt nyújtanak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megrendeltem ma az Alza-tól a PS5-öt. Elolvastam még vagy 100 véleményt és alig várom hogy megjöjjön. Főleg a Dualsense kontroller és a 4K/60 fps miatt. A 120 fps hidegen hagy

azt alig használja ki pár játék bár a tv-mnek(ami szintén Sony, és gondolom nem véletlen) az egyik HDMI-portja a dedikált 120 fps-re van. Majd arra kötöm a konzolt.

Remélem március közepére megjön akkor lesz a 4 napos hétvége és a maradék 3 napra szabit vettem ki.

Az első dolgom lesz kinyírni a rohadt madarat Dathomiron.:D

Nézegettem ma még azért az áruházak, konzolos boltok kinálatait. Hát még mindig kiábrándító a helyzet. Meglepett hogy van játékokkal összecsomagolt

változat is. Ezen el is gondolkodtam egészen addig míg felmentem a psstore-e és ott 3000 ft-ot írt ki az Uncharted: Legacy of Thieves Collectionra(a másik játék ebben a csomagban a Horizon Zero Dawn: Forbidden West ami nagyon de nagyon érdekel). mint PS5 Upgrade. Mivel 

Megvannak PS4-re az Uncharted játékok így nem kell újra őket megvennem PS5-re(Ok a 4.-et és a Lost Legacy-t ,de ez is tök jó), hanem nagyon kedvező áron

csak upradelnem kell. Le a kalappal ezért a Sony elött.

 Ez volt a változat, de így nem éri meg:

https://konzolkiraly.hu/termek-adatlap/playstation-5-ps5-horizon-forbidden-west-uncharted-thieves-collection-bundle

 

Ami durva hogy tényleg csak az alzánál van normális áron(184900 ft) még mindig. Az emagon ugyanaz a változat ennyi:

 

https://www.emag.hu/sony-playstation-5-konzol-so-9396406/pd/DNKW72MBM/

 

 

Különben tavaly ősz óta semmilyen játékot nem veszek már pont azért mert tudom hogy idén lesz PS5-öm így már csak arra fogok venni játékot. Még a nagyon durván jó January Sale-ben sem vettem már semmit PS4-re.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Ami durva hogy tényleg csak az alzánál van normális áron(184900 ft) még mindig. Az emagon ugyanaz a változat ennyi:

Azt a büdös! :o A vesét nem kérik el még? Azért a pofátlanságnak is van határa.

 

Az meglepett, hogy Forbidden Westet és Legacy-t már csomagolnak PS5-höz. Azt hittem, erre még pár hónapot várni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Ami durva hogy tényleg csak az alzánál van normális áron(184900 ft) még mindig. Az emagon ugyanaz a változat ennyi:

 

OFF: Az emag egy rohadék oldal, jó párszor találkoztam náluk olyan termékkel amit X%-al leárazva hirdettek, megnézve másik oldalon leárazás nélkül volt annyi ugyanaz a termék, de volt, hogy olcsóbb volt :D Annyi a jó bennük, hogy szvsz. nagyon profi a keresőjük, így ha nem tudom konkrétan mit akarok, csak pár paramétert akkor ott szoktam rákeresni, aztán amikor megvan a konkrét termék akkor irány az árúkereső.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy ide való-e, de Rosario Dawson is kapott egy karaktert a Dying Light 2. részében. 

Nem rakok fel videót, nehogy spoiler legyen, azoknak akik tolják, és még nem tartanak ott.  :)  

Felkapott mostanában nagyon. :P  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg most nagy bajban vagyok. Még egy darabig nem tarthatok élménybeszámolót a Horizon Forbidden Westről, pediig nagyon akarok, és még rosszabb, hogy még nagyon sokat kell várnom, mire a sztorit kibeszélhetjük, pedig azt még annál is jobban akarom. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Én meg most nagy bajban vagyok. Még egy darabig nem tarthatok élménybeszámolót a Horizon Forbidden Westről, pediig nagyon akarok, és még rosszabb, hogy még nagyon sokat kell várnom, mire a sztorit kibeszélhetjük, pedig azt még annál is jobban akarom. :) 

 

 

Gondolom már végigvitted. Ahogy megjön a PS5 lenyomom a Fallen Order maradékát és kezdem a HZD: FW-et. Igy hogy már megvan rendelve tükön ülök annyira várom a gépet(pedig nem vagyok egy türelmetlen ember ilyen téren). Namost ahogy ezt a hozzászólást megfogalmaztad valahogy az az érzésem hogy elképesztően jó lett.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.