Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Egy szóval se mondtam, hogy meg is tudnám venni :) Csak fura, hogy jóformán a formátumváltáskor nem az újat részesíti előnyben. :o Mondjuk a DVD kiadást se kapkodta el :o
Sose adta ki alig elterjedt formátumra. Mindig megvárta amíg kiforr a dolog. 3D-s SW 8-10 év múlva lesz sztem. De engem hála égnek nem érdekel, mert itthon nem tudom élvezni a 3D-t.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az LD inkább egy átmenet volt a VHS meg a DVD közt. Talán még a D-VHS köpött bele ebbe a levesbe a DVD-t is zavarba hozó képminőségével. Az 5.1-es hang azonban győzött a DVD javára, no és persze a mérete a LD-vel szemben. Bár az tény, hogy manapság igen nagy kincs egy LD-s SW kiadás :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A bejelentés remek, de én trailert akarok látni, benne CGI ep1-es Yodával, feljavított effektekkel, kijavított fénykardokkal :)

 

A videóban mintha nem Ben kunyhója lenne :o Viszont szerintem gagyi a jelenet, jobb is, hogy kivágták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A bejelentés remek, de én trailert akarok látni, benne CGI ep1-es Yodával, feljavított effektekkel, kijavított fénykardokkal :)
Valamelyik dokumentumfilmben benne volt Yoda, meg azt hiszem a koncerten is bemutatták.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez csak poénos kis részlet amit összevágtak. :)
Nem hiszem, mert Mark Hamill is nyilatkozott erről.

"Mark Hamill comes on stage to describe a deleted scene from Jedi."

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamelyik dokumentumfilmben benne volt Yoda, meg azt hiszem a koncerten is bemutatták.

Igen, tudom, hiszed vagy sem, nekem is megvan a DVD és én is szoktam néha olvasgatni ezen a fórumon, és a legmeglepőbb, beszélgettem már erről is :o De én a blu-ray trailerében szeretném látni (még inkább a blu-rayen :o), mert csak onnantól 100%, hogy lecserélték. Addig csak 99% :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja tök jó, de eskű először azt hittem, hogy ugratás és Palpi van a csuha alatt :) Az a félig takart fej elégé becsapós, de a kezek már meggyőztek , hogy ez tényleg ama bizonyos jelenet mely a regény elején is szerepel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, mert Mark Hamill is nyilatkozott erről.

"Mark Hamill comes on stage to describe a deleted scene from Jedi."

Az eleje az biztos igazi, de a többi... :o

 

Na jó. Csak vicceltem. :) Egyébként ez melyik jelenet? A könyvet nem olvastam.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez csak poénos kis részlet amit összevágtak. :)

Ez szerintem sem poén. Egyrészt, poénnak nagyon deleted scene szaga van, helyén van a zene, a fénykard effekt, a hangok, és a kunyhós részt leszámítva megegyezik a jelenet leírásával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szerintem sem poén. Egyrészt, poénnak nagyon deleted scene szaga van, helyén van a zene, a fénykard effekt, a hangok, és a kunyhós részt leszámítva megegyezik a jelenet leírásával.
Mintha láttam volna régebben egy olyan képet, amin ugyanaz a jelenet látható, mikor Luke bekapcsolja a kardját és C-3PO nézi. Talán az atomon... majd utánanézek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó. Csak vicceltem. :) Egyébként ez melyik jelenet? A könyvet nem olvastam.

"A kicsiny vályogkunyhó körül úgy tombolt a homokvihar, mint egy haldokló szörnyeteg, amely az életéért küzd. Odabent azonban alig hallatszott.

Itt, ebben a menedékben hűvösebb, csöndesebb és sötétebb volt minden. Miközben odakint bömbölt a szörny, itt, a homályos árnyakkal teli helyiségben egy alig kivehető alak dolgozott. Kaftánszerű köpenyének ujjából különös szerszámokat tartó, cserzett kezek nyúltak ki. Az alak a földön kuporogva dolgozott. Előtte különös formájú, korongféle eszköz hevert; egyik oldalából vezetékek kígyóztak elő, lapos felszínébe jelek voltak karcolva. Az alak összekapcsolta a tárgy vezetékes végét egy sima, cső formájú fogóval, áthúzta egy szerves anyagnak látszó csövön, és egy másik szerszámmal rögzítette. Intett egy árnynak a sarokban. Az árny elindult felé. A sötét figura óvatosan közeledett a köpenyes alakhoz.

– Vrrr-dit dviiit? – kérdezte bátortalanul a kis R-2-es egység, amikor odaért, és megállt éppen egylábnyira a furcsa szerszámot tartó köpenyes embertől.

A homályba burkolt ember még közelebb intette a robotot. Artu Detu sűrű pislogással tette meg az utolsó távolságot. A kezek kupolás kis feje felé nyúltak."

 

Storyboard:

luke_obi.jpg

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán az atomon... majd utánanézek.
"Luke Obi-Wan kunyhójában ücsörög, odakint tombol a homokvihar. Tulajdonképpen így kezdődött volna A Jedi Visszatér. Luke összeszereli a fénykardját, majd R2D2-be szereli, hogy majd a Sarlacch jelenetben az át tudja neki passzolni. Fotót erről a jelenetről még soha nem láttam, de itt van róla egy Story-board kép bizonyítékul, hogy a jelenetet valóban tervezték, és valószínűleg le is forgatták. A Jedi Visszatér könyv egyébként szintén ezzel a jelenettel nyit."

ecf3bd93072483.jpg

 

Valamint asz sw.com híre a megjelenésről:

http://www.starwars.com/themovies/saga/meb...uray/index.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.