Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Ennek már tényleg 1080p-snek kell lennie.

Sajna ennél sem tudom leellenőrizni hogy plazmán milyen lenne a képe és azt se hogy menne-e DVD illetve BD-lejátszón.

 

Gondoltam megadom a közvetlen linkeket a 480, 720 és az 1080p-shez hátha valaki elmentené őket és talán még kísérletezne is velük.

 

480p

 

720p

 

1080p

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek már tényleg 1080p-snek kell lennie.

Sajna ennél sem tudom leellenőrizni hogy plazmán milyen lenne a képe és azt se hogy menne-e DVD illetve BD-lejátszón.

Ez már nem pixeles. :) Ellenben a lejátszóm ezt se viszi. :(

 

Köszi a közvetlen linkeket!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már nem pixeles. :) Ellenben a lejátszóm ezt se viszi. :(

 

Köszi a közvetlen linkeket!

Nekem az előző se pixeles. Lehet hogy monitora vagy kodekje válogatja.

Szívesen a linkeket! :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volna, de mivel jó pár embernek nem lesz meg a BD, így eléggé kétesélyes.

 

 

Sajnos nálam is bebukott a projekt. Nem annyit kaptam mint amennyire számítottam, svájci frank is emelkedőben, így nem merem megkockáztatni a vételt. Álljon itthon a pénzem valamiben amit nem tudok megnézni az nem rám vall. Persze ez azt jelenti hogy a 9 lemezesnek búcsút inthetek, majd lesz két részben. De hátha kamuztak és a 9 lemezes is lesz még fél év múlva.

De még ha minden összejött volna akkor is a tv csak jövő tavasz(de ez is rizikó), azaz addig nem tudtam volna megnézni. De majd akkor hozzászólok én is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nálam is bebukott a projekt. Nem annyit kaptam mint amennyire számítottam, svájci frank is emelkedőben, így nem merem megkockáztatni a vételt. Álljon itthon a pénzem valamiben amit nem tudok megnézni az nem rám vall. Persze ez azt jelenti hogy a 9 lemezesnek búcsút inthetek, majd lesz két részben. De hátha kamuztak és a 9 lemezes is lesz még fél év múlva.

De még ha minden összejött volna akkor is a tv csak jövő tavasz(de ez is rizikó), azaz addig nem tudtam volna megnézni. De majd akkor hozzászólok én is. :D

Azt hittem csak vicceltél a múltkor. Sajnálom, hogy így alakult. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hittem csak vicceltél a múltkor. Sajnálom, hogy így alakult. :(

 

 

Sajnos ez van. De nem panaszként mondom, meglesz az csak tolódik. Az a baj inkább, hogy itthon mindent nekem kell csinálnom saját pénzből. Ablakok megvannak most az ajtó jön az pont 80000 lesz amit kaptam. De ez nem gáz mert hiába lett volna meg a lejátszó meg a film akkor sem tudtam volna nézni őket tv hiányában. Általában ha rosszul alakul valami az életemben akkor olyan fél óra múlva már a pozitív oldalát látom.

Tulajdonképpen annyi történt, hogy valószínü egyszerre lesznek megvéve a cuccok év végén(a tv tavasszal, akkor le fog menni az ára az új miatt).

Természetesen spórolhatnék havonta valamennyit, de azért nem keresek jól ám. Vagy barátokkal bulizom, megyek ide-oda(pl Rómaira sörözni), vagy sehova és akkor belátható időn belül van tv.

Viszont nekem mindennél többet ér a jól érzem magam státus a barátaimmal, azaz akkor tudok nagy cuccba beruházni, ha egyben kapok nagyobb összeget. Ez meg nyáron van és télen.

Már elfogadtam hogy ilyen vagyok és jól is érzem magam a bőrömben. De ha valamit elhatározok az meg is lesz legfeljebb késöbb. Rajongóként meg alapnak tartom hogy meg fogom vásárolni a br-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Ebből is látszik, hogy a svájci franknak sokkal nagyobb hatása van a mindennapjainkra, mint amennyire szabad lenne. :(

 

Azért annyira nem gáz, csak nekem van ilyen hitelem és amikor megláttam a 273 ft-ot azért elgondolkodtam. A legelső ugye a hitel fizetése(van még diákhitelem is idéntől ami 12600 ft havonta), a csekkek kifizetése, ezután minden más. Én ezt láttam anno a szülőktől. Viszont a CHF hitelem törlesztőrészlete nem mindig annyi. Igazából most 3000 ft-al többet vontak(átlagban 18000 ft-ot szoktak). Hálistennek nem sokat vettem fel így ha nagyon durvul a helyzet a 3-szorosát is tudnám fizetni, de akkor S-budget kaja jön és sehova nem mennék.

Egyszóval meg kell gondolnom minden döntésemet, mert ha elrontom akkor jöhet az utca ami télen baromi hideg. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen az 1080-ashoz linket!!

 

Sajnos(?) azt kell, h mondjam a TPM-hez képest a többi képe messze elmarad. Nem tudom mit csinálhattak vele, de a másik 5-ön is alkalmazhatták volna, ettől függetlenül azok is jók, csak az sokkal jobb.

Én ebben nem vagyok olyan biztos, hisz pl. az EPII és EPIII -ból szinte még semmit nem láttunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ebben nem vagyok olyan biztos, hisz pl. az EPII és EPIII -ból szinte még semmit nem láttunk.

 

Meg ha csak abból indulunk ki, hogy a diszkontban kapható HDripek minősége is a többi résznél milyen jó már, szerintem nem lesz itt gond :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EPI -et és szétb*szta? :D Ehhez csak gratulálni tudok. :P

Te meg miről beszélsz? :D Hozzá se nyúlt :lol: A klasszikus részekről van szó, ahol igen gányak mára már azok a sugárvetőlövedékek. Nagyon szép munkát végzet velük, hozzáigazítva a felújított képhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te meg miről beszélsz? :D Hozzá se nyúlt :lol: A klasszikus részekről van szó, ahol igen gányak mára már azok a sugárvetőlövedékek. Nagyon szép munkát végzet velük, hozzáigazítva a felújított képhez.

Nyalom a hangod én a pod race energikapocsaira gondoltam. :pfff::lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek bármi baja lenne a képpel, akár a klasszikusokkal is figyelmébe ajánlom az ncore-on megtalálható "Így készült a Birodalom visszavág" címü 1980-ban készült filmet.

Ebben a filmben az eredeti kópia megy. Valami iszonyatosan borzalmas minősége van, a lézersugarak és Vader kardja narancssárga a hang valami ultragagyi. Megmondom őszintén fogalmam sincs min ámultunk anno a moziban mert iszonyatos minősége van. Már a 97-es minősége köröket ver az eredeti kópiára nemhogy a Blue-ray.

 

Úgyhogy Oldie- ugye te láttad a fenti filmet- szerintem semmi ok a panaszra azon minőség után.

 

A podrace-verseny meg tényleg gyönyörű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg gyönyörű a TPM. A trailer alapján az összeakadó kardok is javítva vannak, ha hivatalossá válik az EP1-es Yoda csere, én is beruházok a kiadványra. :)

Viszont!

Tökéletes képminőség ide vagy oda, a trailerben Vader kardja lila. :S

a videóban pedig a 1080-ban a lépegetők mozgása darabosabb mint valaha, illetve valaki azt is észrevette, hogy a tűéles képnek hála látszik, hogy 1:52-nél nincs ott a kábel, aminek a lábak köré kellene tekerednie.

Nagyon bizakodom, főleg abban, hogy az ILM tüzetesen átnézte a filmeket az új képminőségben is, és nem fog az összes effekt-baki ordítani a HD-n.

 

Zééé: vélemény a Hoth színeiről?:) Illetve kíváncsi lennék, mit mondasz a trailerre, ez már a végleges BD képe lehet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg gyönyörű a TPM. A trailer alapján az összeakadó kardok is javítva vannak, ha hivatalossá válik az EP1-es Yoda csere, én is beruházok a kiadványra. :)

Viszont!

Tökéletes képminőség ide vagy oda, a trailerben Vader kardja lila. :S

Ha lila kardot akarsz látni akkor nézd meg Winduét. Akár ki is lehet vágni és Vader kardja mellé rakni. Közünk sincs egymáshoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.