Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

LED kijelzőn és vannak.

 

Csak, h azért itt is legyen nagyban. :) Itt nem a dobozok, hanem még a bolyhok is látszanak, fantasztikus!!

 

Már videó is van:

 

http://d2np6futyd7kp6.cloudfront.net/videos/en/ep1/Ep1_Visualizer_Clip_3_MJPG.mp4

EP1_IA_71859.jpg

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam LCD-monitoron erősen, CRT-monitoron kevésbé, de látszanak a dobozok a csatolt képeken.

 

Azért van még egy kritikus rész, amivel kíváncsi vagyok, hogy kezdtek-e valamit: az ep6-ban amikor Han és Lando beszélgetnek a Falcon előtt. Bődületesen ordít ott a háttérvetítés, főleg mikor Lando elkezd menni a Falcon felé.

Ha ilyen Yodákat, meg Wampa-karokat javítottak, akkor egy ilyen 20 évvel ezelőtt is amatőr megoldásnak számító hibával is igazán foglalkozhatnának.

Bár a hivatalos oldalon lévő képrészletek között is ott van, de nem úgy tűnik, mintha hozzányúltak volna.

v1_604---Lando-borrows-falc_HR.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kikerült egy változtatás a BD -ből!

 

 

Hát igen..úgy tűnik eddig tart a kardokra odafigyelni és rendberakni őket! :lol:

Vagy eddig:

http://www.youtube.com/watch?v=oiUVga0Cqk0&feature=related

Úgy tűnik a youtube-on ebből is sportot űztek.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát... mi a baj az LCD-vel, hogy "semmi esetre sem"?

 

Nekem LCD van, eddig nem láttam.... de a lenti képeken én is látom.

Semmi. :) Csak nem vagyok benne biztos, hogy CRT, viszont biztos, hogy nem LCD. Annyira nem vagyok képben monitorok terén. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CRT azt jelenti, hogy képcsöves, azaz inkább kocka alakú dobozba férne bele, mint laposba. :D

OFF

Ok. De van valami speckó tulajdonsága a monitoromnak, úgy emlékszem. Szóval doboz alakú, de az LCD-k és a CRT-k mellett mintha lett volna valami 3. fajta. Talán, de végül is mindegy is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nappaliban lévő több, mint tíz éves CRT TV-n látszódik a doboz a DVD-n, de az LCD monitoromon vagy a húgom kicsit újabb CRT TV-jén nem.

A lenti képek közül csak a Falconoson látok halványan egy dobozt.

De ennyi baj legyen a kiadással, ez eddig sem zavartak, ezután sem fognak. Különben is, ilyen ici-pici képekből messzemenő következtetést levonni igencsak bátor dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Ok. De van valami speckó tulajdonsága a monitoromnak, úgy emlékszem. Szóval doboz alakú, de az LCD-k és a CRT-k mellett mintha lett volna valami 3. fajta. Talán, de végül is mindegy is.

 

Flat screen? (síkképcsöves CRT - LCD) talán ez a másik jellemzője a monitorodnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egy 110 centis LCD TV-m van és én sem láttam rajta soha a dobozokat DVD-zés közben. (remélem így is marad :) )

 

Nekem is LCD TV-m van, direkt megnéztem az problémás képeket a DVD-n rajta, és nyoma sincs a dobozoknak szerencsére nálam sem, úgyhogy bizakodom.

 

De ennyi baj legyen a kiadással, ez eddig sem zavartak, ezután sem fognak. Különben is, ilyen ici-pici képekből messzemenő következtetést levonni igencsak bátor dolog.

 

Ezzel egyetértek. Meg aztán ki tudja hogy azok a képek a BD-ről származnak-e vagy sem. Mindenesetre már beszereztem a lejátszót. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LED kijelzőn és vannak.

 

Csak, h azért itt is legyen nagyban. :) Itt nem a dobozok, hanem még a bolyhok is látszanak, fantasztikus!!

 

Már videó is van:

Nagyon jó az új Yoda. Látszik, hogy az EPIII -as technika, mert reflexáló bőrréteg is van rajta. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam LCD-monitoron erősen, CRT-monitoron kevésbé, de látszanak a dobozok a csatolt képeken.

 

Azért van még egy kritikus rész, amivel kíváncsi vagyok, hogy kezdtek-e valamit: az ep6-ban amikor Han és Lando beszélgetnek a Falcon előtt. Bődületesen ordít ott a háttérvetítés, főleg mikor Lando elkezd menni a Falcon felé.

Ha ilyen Yodákat, meg Wampa-karokat javítottak, akkor egy ilyen 20 évvel ezelőtt is amatőr megoldásnak számító hibával is igazán foglalkozhatnának.

Bár a hivatalos oldalon lévő képrészletek között is ott van, de nem úgy tűnik, mintha hozzányúltak volna.

Szerintem meg hozzányúltak.

 

unled1eic.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak a jobb szélsőn látok dobozokat.

Helyesbítek mert világosabb beállítással jobban megnéztem és úgy mindhármon láttam őket csak az első kettőn nem túl feltűnőek. Ez volt a 17"-os monitoromon. Az LCD monitoromon ugyanúgy látszanak mint a másikon.

DVD nézés közben a jó néhány éves tévém esetében nem láttam még dobozokat. A mostani eset előtt nem is tudtam a létezésükről.

 

 

Már videó is van:

Kicsit fura nekem így rögtön ez a Yoda amaz után. Klassznak klassz de mégis fura.

 

------------------------------------------------------

 

Újabb butított képkockák:

9427d.jpg

9427e.jpg

9427g.jpg

9427f.jpg

9427h.jpg

9427i.jpg

9427j.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel egyetértek. Meg aztán ki tudja hogy azok a képek a BD-ről származnak-e vagy sem. Mindenesetre már beszereztem a lejátszót. :)

Lehet, hogy BD, de butítottak a képek és a videók is így nem lehet ítéletet mondani. Milyen lejátszót vettél?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit fura nekem így rögtön ez a Yoda amaz után. Klassznak klassz de mégis fura.

 

Nálam ugyanez. De remélhetőleg az lesz ezzel, mint az ep.5 "új Palpatine-jával" vagy a kicserélt Anakin-szellemmel: megnézem eredetiben és rájövök, hogy most az igazi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy BD, de butítottak a képek és a videók is így nem lehet ítéletet mondani. Milyen lejátszót vettél?

 

Semmi extra, LG BD350, remélem beválik majd. :)

 

Közben a sw.com--on is hivatalos hír, megerősítik benne Luke Millenium Falconos zöld karjának cseréjét.:) Látom megelőztél :D

 

Ezt az Ep1-es podrace-bemondó hibát soha nem vettem volna észre. :)

Szerkesztve: - yodinhoo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi extra, LG BD350, remélem beválik majd. :)

 

Közben a sw.com--on is hivatalos hír, megerősítik benne Luke Millenium Falconos zöld karjának cseréjét.:)

 

Ezt az Ep1-es podrace-bemondó hibát soha nem vettem volna észre. :)

Jó lesz az. Így már mind a három olyan cserét/ javítást végrehajtották ami kicsit bosszantott korábban. Innentől csak mosolygok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.