Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Húú, de izgalmas. Matthew Wood "újraépítette" az ep4 hangját. :yes:

És a 5-6 -ét is. Több mint három évet dolgozott rajta. Kezd az az érzésem lenni, hogy a DVD -t csak bemelegítés volt, és most kapjuk a nagy durranást. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább tartottak volna minket abban a tudatban, hogy gyenge lesz a kiadás....egyszerűen nem bírom kivárni 16 -át. :D Nagyon régóta vártam ennyire egy megjelenést.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány finom kép a korongokról.

(Tömörített!)

 

A Sith-ek bosszúja Mustafar-i képkockája elképesztő!

Obi-wan kardja ebből a szögből?! eszméletlen!

 

Szeptember közepét most azonnal!

Egyébként 12-e, vagy 16-a?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dettó. Minden szép és jó... Valószínűleg monitora válogatja. Plazmán sose látszódtak a dobozok amikor a DVD -ket néztem. Én ettől nem félek.

 

Én ezt persze elhiszem, h Ti nem látjátok, de ezt nem értem, Nálam egy nagyon rikító szürke "mező" van az űrhajók körül. Sőt a mentőkabinnál szabályos a négyzet, mintha vonalzóval rajzolták volna. Pedig elég komoly laptopon nézem, tényleg nem értem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont több űrhajó körül is ott a doboz...

 

Ajjaj.:S Remélem nem csak a szájuk nagy ezekről a hatalmas változásokról, aztán a végén jelentős hibák maradnak benne.

Nem hinném, hogy leégetnék magukat, de ez aggasztó kicsit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt persze elhiszem, h Ti nem látjátok, de ezt nem értem, Nálam egy nagyon rikító szürke "mező" van az űrhajók körül. Sőt a mentőkabinnál szabályos a négyzet, mintha vonalzóval rajzolták volna. Pedig elég komoly laptopon nézem, tényleg nem értem...

Zééé is látja, nem akarta elhinni, hogy én meg nem. :) Pedig mindent felnyomtam a maximumra; fényerőt kontrasztot, de semmi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt persze elhiszem, h Ti nem látjátok, de ezt nem értem, Nálam egy nagyon rikító szürke "mező" van az űrhajók körül. Sőt a mentőkabinnál szabályos a négyzet, mintha vonalzóval rajzolták volna. Pedig elég komoly laptopon nézem, tényleg nem értem...

 

Én is látom, és jobban, mint valaha.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te vagy a tanú rá, hogy nálam nincs doboz. :)

 

 

Meg én. De a 3 belinkelt képen sincs, söt én sosem láttam dobozokat se a dvd-n, se a moziban 27 éve. Ha valaki nem mondja hogy látni, nem is tudok róla. Ja és nekem egy 6 éves 17 collos monitorom van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.