Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Ó, gyerekek, mindhárom hiba, ami engem aggasztott, amit elvártam, hogy kijavítsanak, kijavítottak. Yoda ep1-ben cserélve (nekem is szokatlan, de ez szerintem természetes, ha az ember tizenkét évig mást nézett), zöld fénykard a Falconon cserélve, összeakadó fénykardok Sidious orra előtt, cserélve. Ez a három hiba volt, ami nálam sarkalatos pont volt. Innentől utánuk a vízözön. :)

Engem is elkapott amúgy a láz, eredendően még halasztottam volna a vásárlást, de ahogy közeledik a megjelenés (ráadásul hogy majdnem a szülinapomon jelenik meg), egyre biztosabb, hogy aznap megveszem. Már szemezek BR lejátszókkal is, ha tudok valami olcsó, de jó minőségűt veszek asztalit, ha nem, veszek a gépbe egy író/olvasót (az egyik DVD írómat úgyis a kukába kéne rakni, mert bedöglött).

 

 

Panasonic br-lejátszót láttam 2 hete 25 rongyért a Media Marktban és az Euronicsban. Majdnem megvettem én is de közbejöttek dolgok. Szerintem csak Panasonicot vegyél, főleg hogy már ilyen olcsó. Tudta az mkv-t is és usb is volt rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Panasonic br-lejátszót láttam 2 hete 25 rongyért a Media Marktban és az Euronicsban. Majdnem megvettem én is de közbejöttek dolgok. Szerintem csak Panasonicot vegyél, főleg hogy már ilyen olcsó. Tudta az mkv-t is és usb is volt rajta.

Panasonic a húgom és a család TV-je is, Panasonic a házimozi, a húgom asztali DVD-je, a Hi-Fi, a walkmanem, de még a kávéfőzőnk is. Szerinted én vennék valami mást, mint Panaszkodikot? :D

Az a baj, hogy Media Markt itt nincs, az Euronicsban meg tegnap voltam, és bármennyire meglepő, összesen egyetlen BR típus volt, egy Sony házimozi rendszer ötvenért. Jó hogy ebben a városban semmit sem lehet kapni, de az legalább jó drága. Megint mehetek Fehérvárra. :roll::pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint mehetek Fehérvárra. :roll::pfff:

 

Vagy a net.

Én a tv-t és a BD lejátszót is webáruházból rendeltem.

Vannak teljesen megbízható oldalak és persze verhetetlen árak.

A tv-m a mai napig szinte mindenhol 200 körül van.

Nekem 150-ben van. Panasonic TX-P42G20. Isten-király-császár a cucc! :)

lejátszó: Panasonic DMP-BD75. szintén állat!

 

Csak jelen topic címében szereplő kiadvány hiányzik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom az Xpress.hu fórumán, hogy néhány külföldi kiadványon is rajta lesz a magyar szinkron és a magyar felirat, ami ugye azért érdekes mert kint jóval olcsóbb a kiadvány. Azon a fórumon erre nemigen lehet konkrétan rákérdezni, mert az üzletrontás, de itt tudja esetleg valaki hogy mely külföldi kiadványokon leszünk rajta?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom az Xpress.hu fórumán, hogy néhány külföldi kiadványon is rajta lesz a magyar szinkron és a magyar felirat, ami ugye azért érdekes mert kint jóval olcsóbb a kiadvány. Azon a fórumon erre nemigen lehet konkrétan rákérdezni, mert az üzletrontás, de itt tudja esetleg valaki hogy mely külföldi kiadványokon leszünk rajta?

 

 

Ez engem is érdekelne!!!

Valamelyik mediterrán ország kiadásáról van szó, szóval ez irányba lehet kutakodni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért elég nagy kics*szés az InterCommal. Végre fölrimánkodtak minket a lemezekre, felirat is lesz az extrák egy részén, erre csak azért se tőlük veszitek meg?

Teljesen hidegen hagy az InterCom anyagi helyzete. Ha pedig egy külföldi ország forgalmazója felrimánkodta a magyar szinkront és magyar feliratot és még olcsóbban is adják akkor had lássák hogy jön a megrendelés Magyarországból és érdemes ezt csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért elég nagy kics*szés az InterCommal. Végre fölrimánkodtak minket a lemezekre, felirat is lesz az extrák egy részén, erre csak azért se tőlük veszitek meg?

Meditárrán országból postán rendelni? :D Nincs az az isten...

 

Teljesen hidegen hagy az InterCom anyagi helyzete. Ha pedig egy külföldi ország forgalmazója felrimánkodta a magyar szinkront és magyar feliratot és még olcsóbban is adják akkor had lássák hogy jön a megrendelés Magyarországból és érdemes ezt csinálni.

Szerintem régiókra van legyártva a lemez. Az EPIII DVD-n is volt orosz szinkron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem régiókra van legyártva a lemez. Az EPIII DVD-n is volt orosz szinkron.

 

Úgy van. A magyar szinkronért az IC fizetett, de nem fognak ezért külön lemezt gyártani nekünk, hanem fölsuvasztanak pár más országgal egy lemezre. Mindenki csak a saját szinkronjáért fizet. Minek raknának magyar szinkront a lemezre, ha a magyarok nem fizettek érte?

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a spanyol és a magyar kiadás egyáltalán nem egyezik. Elöbbin például lesz spanyol szinkron is. Egyébként nem annyira ritka ez: korábban mikor még gyüjtöttem láttam olyat is hogy valami kint megjelent magyar szinkronnal, nálunk meg csak feliratosan jött ki (meg van egy angol horror DVD-m is, amin van magyar felirat, nálunk meg amikor vettem egyáltalán nem is volt kapható).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben utánanéztem. Spanyolországból lehet rendelni. Én már rendeltem onnan CD-ket, semmi probléma nem volt.

Én nem kockáztatom meg. Azt se tudom hol lehet rendelni, ráadásul ez kicsit nagyobb méretű és drágább cucc is, mint egy CD. Az amazontól már rendeltem, amcsiból. Ők teljesen korrektek és gyorsak voltak, ráadásul mindig megkaptam a csomagot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig háromszor voltam Spanyolországban. Nem mintha osztana szorzana, de egy teljesen korrekt, fejlett ország, kimagaslóan jó infrastruktúrával. A CD vásárláskor a csomagom útját is nyomon követhettem, hogy éppen hol tartanak vele. A szállitásnál inkább a magyar oldalon jöhet bármi baj. Egyébként a fórumok alapján úgy látom elég sokan fognak onnan rendelni. Azt hiszem kivárom a véleményüket. Nem a szállítás miatt, hanem hogy tutira legyen rajta szinkron + felirat és ne csak elírás legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig háromszor voltam Spanyolországban. Nem mintha osztana szorzana, de egy teljesen korrekt, fejlett ország, kimagaslóan jó infrastruktúrával. A CD vásárláskor a csomagom útját is nyomon követhettem, hogy éppen hol tartanak vele. A szállitásnál inkább a magyar oldalon jöhet bármi baj. Egyébként a fórumok alapján úgy látom elég sokan fognak onnan rendelni. Azt hiszem kivárom a véleményüket. Nem a szállítás miatt, hanem hogy tutira legyen rajta szinkron + felirat és ne csak elírás legyen.

Természetesen mindenki maga dönti el honnan veszi. Én a magam részéről nem vállalok rizikót, még akkor sem ha a spanyolok fejlettek. :) Ráadásul 2-3 hét amíg megjön. Úgy érzem egyszer ki tudom fizetni a magyar árat. Amennyivel olcsóbb ott (apropó mennyi is lesz?), annyival több idegeskedéssel is jár az erre érzékenyebbeknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A spanyolok ebből a szempontból nagyon magyar barátok. Az Odaát sorozat 2. és 3. évada náluk megjelent szinkronosan, nálunk meg sem jelent egyáltalán. A 3. évad évekkel azelőtt már kapható volt náluk, mint ahogy itthon a TV leadta volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a spanyol és a magyar kiadás egyáltalán nem egyezik. Elöbbin például lesz spanyol szinkron is. Egyébként nem annyira ritka ez: korábban mikor még gyüjtöttem láttam olyat is hogy valami kint megjelent magyar szinkronnal, nálunk meg csak feliratosan jött ki (meg van egy angol horror DVD-m is, amin van magyar felirat, nálunk meg amikor vettem egyáltalán nem is volt kapható).

 

Honnan tudod, hogy nem egyezik? A dvdextrán nem írják az idegen szinkronokat/feliratokat, az xpress pedig egyáltalán nem megbízható ilyen téren.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnan tudod, hogy nem egyezik? A dvdextrán nem írják az idegen szinkronokat/feliratokat, az xpress pedig egyáltalán nem megbízható ilyen téren.

Onnan, hogy a spanyol változat nagyon spanyolorientált. Nemcsak spanyol szinkron, de katalán is kerül az ep.2-3-ra. Ez egyértelműen nekik készült. És nem ez lenne az első eset, hogy pluszba felpakolják a magyart, lásd Phobos bejegyzését.

 

Specifikációk itt: ZonaDVD

 

Egyébként kapható 77.36 Euroért is. ITT

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnan tudod, hogy nem egyezik? A dvdextrán nem írják az idegen szinkronokat/feliratokat, az xpress pedig egyáltalán nem megbízható ilyen téren.

Az xpress nem is tudja még a full specifikációkat csak azt, hogy lesz rajta magyar és angol hang. Ez nekik elég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy a net.

Én a tv-t és a BD lejátszót is webáruházból rendeltem.

Vannak teljesen megbízható oldalak és persze verhetetlen árak.

A tv-m a mai napig szinte mindenhol 200 körül van.

Nekem 150-ben van. Panasonic TX-P42G20. Isten-király-császár a cucc! :)

lejátszó: Panasonic DMP-BD75. szintén állat!

 

Csak jelen topic címében szereplő kiadvány hiányzik...

 

Hol vetted ilyen olcsón a tv-t? Gari van rá?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Onnan, hogy a spanyol változat nagyon spanyolorientált. Nemcsak spanyol szinkron, de katalán is kerül az ep.2-3-ra. Ez egyértelműen nekik készült. És nem ez lenne az első eset, hogy pluszba felpakolják a magyart, lásd Phobos bejegyzését.

 

 

Tessék a magyar változat technikai adatai. Egy és ugyanaz a kettő.

 

Összefoglalva, lehet rendelni:

  • Németországból
  • Spanyolországból
  • Portugáliából
  • Kínából
  • Arab országokból
  • Görögországból
  • Izlandról
  • Izraelből
  • Lengyelországból
  • és ha annak a köcsög InterComnak akarnál dobni némi alamizsnát, mert azok a szemetek csak felrakatták a magyar szinkront, és nem átallanak egy picit magasabb áron adni, akár Magyarországról is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tessék a magyar változat technikai adatai. Egy és ugyanaz a kettő.

 

Összefoglalva, lehet rendelni:

  • Németországból
  • Spanyolországból
  • Portugáliából
  • Kínából
  • Arab országokból
  • Görögországból
  • Izlandról
  • Izraelből
  • Lengyelországból
  • és ha annak a köcsög InterComnak akarnál dobni némi alamizsnát, mert azok a szemetek csak felrakatták a magyar szinkront, és nem átallanak egy picit magasabb áron adni, akár Magyarországról is.

Akkor rosszul logikáztam, de továbbra se értem miért akarsz ennyire érzelmi kérdést csinálni egy film rendelésből. Akik kikönyörgték a szinkront azoknak ez a munkája, megkapták érte a fizetésüket. Nem fogok tőle hanyatt esni. Ha máshol olcsóbb onnan rendelem. Sorry.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Onnan, hogy a spanyol változat nagyon spanyolorientált. Nemcsak spanyol szinkron, de katalán is kerül az ep.2-3-ra. Ez egyértelműen nekik készült. És nem ez lenne az első eset, hogy pluszba felpakolják a magyart, lásd Phobos bejegyzését.

 

Specifikációk itt: ZonaDVD

 

Egyébként kapható 77.36 Euroért is. ITT

 

 

Hát ez baromi olcsó. Átszámoltam forintra és kb 21000 ft.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tessék a magyar változat technikai adatai. Egy és ugyanaz a kettő.

 

Összefoglalva, lehet rendelni:

  • Németországból
  • Spanyolországból
  • Portugáliából
  • Kínából
  • Arab országokból
  • Görögországból
  • Izlandról
  • Izraelből
  • Lengyelországból
  • és ha annak a köcsög InterComnak akarnál dobni némi alamizsnát, mert azok a szemetek csak felrakatták a magyar szinkront, és nem átallanak egy picit magasabb áron adni, akár Magyarországról is.

 

 

De fele áron adják máshol ugyanazt. Te megvennéd a dinnyét duplaáron? Az ember racionálisan dönt. Persze én is Magyarországon fogom megvenni, de azért durva hogy feleannyi máshol. És nem az Intercom miatt, hanem azért mert nekem fontos hogy a boritó is magyar legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De fele áron adják máshol ugyanazt. Te megvennéd a dinnyét duplaáron? Az ember racionálisan dönt. Persze én is Magyarországon fogom megvenni, de azért durva hogy feleannyi máshol. És nem az Intercom miatt, hanem azért mert nekem fontos hogy a boritó is magyar legyen.

A németeknél eladnak 20 ezret itt meg 100 -at. Ezért olcsóbb ott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze világos. De ha valaki megveheti olcsóbban, és nem fontos neki a boritó nyilván ott fogja megvenni, 20000 ft elég sok pénz ha meg lehet spórolni.

Persze, hogy sok pénz! Kis piac vagyunk az a baj. Plusz mindig lehet rinyálni valamiért. :) Most épp az ár magas. A múltkor is magas volt a DVD ára a többi országéhoz képest, de akkor ezt a tényt elnyomta a szinkront követelők hangja. Most hogy rajta van, miután ezt kijárta az Intercom, megveszik külföldről. :lol: Persze azért nem félek, mert szerintem itthon is bőven nyereséges lesz a kiadás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.