Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Matthew Wood-tól van az infó és a hanganyag is. Szerintem semmi baj nincs vele. Még hihetőbb is, h egy ember ilyet hangot ad ki.

:o De hol találtál rá erre? Semelyik SW-s oldalon nem találtam még csak infót se róla, pedig ez azért hír. Egyébként ha ilyen kis dolgot megváltoztattak, akkor elvileg alaposan felújíthatták a filmeket is.

 

Nem lehet valahogy máshogy is elérni ezt a fájlt? Én nem tudom letölteni, mert koliból vagyok, és túl haladott a hotfile limitem...

Felrakom ide neked.

obi-wans new roar.mp3

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o De hol találtál rá erre? Semelyik SW-s oldalon nem találtam még csak infót se róla, pedig ez azért hír. Egyébként ha ilyen kis dolgot megváltoztattak, akkor elvileg alaposan felújíthatták a filmeket is.

 

 

Felrakom ide neked.

 

A millenium falcon-on találtam. Én is ebben bízok, nem hinném, h Lucas mondta, h az ANH rendben van, kivéve Obi-Wan sikolya. :) Bár jobban örülnék, ha rendbetett fénykardokkal találkoznék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A millenium falcon-on találtam. Én is ebben bízok, nem hinném, h Lucas mondta, h az ANH rendben van, kivéve Obi-Wan sikolya. :) Bár jobban örülnék, ha rendbetett fénykardokkal találkoznék.

Kicsit utánajártam. Állítólag ez az effekt a Star Wars audio book- ból van, és lehetséges, hogy a BD-n is halljuk majd. Nekem továbbra se tetszik. Bár ha torzítanak még rajta akkor valószínűleg jó lesz. Ám ebben a formában inkább röhejes mint félelmetes. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem ez csak vicc és Matthew Wood néven valaki csak marhul valami fórumon.

 

Egyébként ahogy már Dzséjt is emlitette: Obi-Wan sikolyát már a DVD-re is lecserélték. Ott az ep.3-as hátasának a hangjával ijeszt el, aminek nekem tetszett a logikája. Ez viszont blödli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem továbbra se tetszik. Bár ha torzítanak még rajta akkor valószínűleg jó lesz. Ám ebben a formában inkább röhejes mint félelmetes. :D

Nekem sem. A videót elnézve olyan benyomásom támadt, mintha Obi-Wan véletlen belerúgott volna egy nagyobb sziklába és amiatt ordít ilyen furcsán. A tökön rúgást csak azért zártam ki, mert nem látni, hogy tökön rúgják. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sem. A videót elnézve olyan benyomásom támadt, mintha Obi-Wan véletlen belerúgott volna egy nagyobb sziklába és amiatt ordít ilyen furcsán. A tökön rúgást csak azért zártam ki, mert nem látni, hogy tökön rúgják. :)

A legfurcsább, hogy nem illik oda az a hang. Nagyon fiatalos Obihoz képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ahogy már Dzséjt is emlitette: Obi-Wan sikolyát már a DVD-re is lecserélték. Ott az ep.3-as hátasának a hangjával ijeszt el, aminek nekem tetszett a logikája. Ez viszont blödli.

A "valódi" logikája az, hogy a buckalakókat a Krayt sárkány hangjával ijeszti el. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "valódi" logikája az, hogy a buckalakókat a Krayt sárkány hangjával ijeszti el. :)

Tudom, csak ugye Krayt sárkányt sose hallunk a filmekben, ugyhogy egybe nézve nem áll össze hogy mi ez a hang. Ugyanakkor az ep.3-as madárlónak tényleg elképesztően irritáló hangja van ugyhogy stimmel, hogy Obi-Wan ezzel riogat (mondjuk én elvagyok mindkét verzióval)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Nincs szárnya. :) Összekevered azzal a másik állattal ami Utapau -n röködött. (freemailes címedre ment levél).

De hát ha meghallgatod a DVD változaton pont hogy az utapaus Boga (aka madárló) hangját mimeli Obi-Wan a buckalakóknak az ep.4-ben. (levelet mindjárt olvasom :))

 

20051128_2_bg.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hát ha meghallgatod a DVD változaton pont hogy az utapaus Boga (aka madárló) hangját mimeli Obi-Wan a buckalakóknak az ep.4-ben. (levelet mindjárt olvasom :))

Tudom, hogy Bogának hívják, és hogy Obi hangja azután lett kialakítva a DVD -re, de van neki szárnya? :) A képen nincs. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akárhogy is, ez a hang béna, és semmi értelme nincs lecserélni azt a hangot a DVD-n.

Engem csak egy aspektusból vigasztal ez. A filmekéből. Ha volt erejük ezzel sz*rozni megint, akkor a filmeket is biztos kijavították. Az EPIV hangsávjáról nem is beszélve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, engem annyira nem vidít fel, mert már a DVD-re is volt idejük ezzel sz*rozni, aztán az eredmény kissé vitatható. De bizakodjunk. :clap2: Azért tény, ha lesz egy új Yodánk az ep1-ben, és egy új hangunk az ep4-ben, akkor csak fordítottak időt másra is, és nem a nesze semmi, fogd meg jól elvet követik (bár az új Yoda azért nem semmi).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.