Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

18 perccel korábban, Yoda József írta:

Ma 23:30-kor kezdődik a Disney CinemaCon panelje, ahol hátha kapunk valami update-et a filmek kapcsán. Na dologra azért ne számítsunk :D

Tudtommal az idei filmekről lesz csak szó, talán egy picit belemennek a jövőévbe, de ezen kívül talán csak egy megemlítést tudok elképzelni a Mandó filmről. A fontosabb infók szerintem csak augusztusban jönnek majd, a D23-on.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Na mivel végetért a Bad Batch, jöhet a kérdés, hogy mi jöhet utána. Vannak spekulációk, az egyik ilyen a klónlázadást megcélzó animációs sorozat. Dee Bradley Baker a NYT interjújában azt felelte, hogy jelenleg nincs tervben ilyen törekvés, hogy további klóntörténeteket meséljenek. (Mondjuk a BB néhány mondatban el is intézte ezt. :D)

 

r/thebadbatch - What do you think about this part from Dee Bradley Baker's interview for the NYT

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon örülnék, ha elhagynánk a következő animációs sorozattal az Ep2-Ep6 közti teret. Ez a 26 év már nagyon telített, jöjjön valami friss vér. Az Acolyte-nak én szeretnék egy előzményt (arra egy animációs sorozat tökéletes lehet, jövőre pedig már a 3. fázis is végetér), de ha az ÚK érájába megyünk el, felőlem az is jöhet, bár ott meg Filoni és Favreau köthetik meg a kezüket. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A klónokból ennyi elég volt, ráadásul le is zárták a történetüket. Mit akarnak még lázadni meg hol? Pont jó volt így. 

Bőven van még mit lezárni: Rex mellett itt még szép számú klón van, a Rebelsre meg 3-an maradnak az egész garnitúrából.

 

Viszont én is örülnék egy új korszakban játszódó sorozatnak: irány a High Republic vagy a New Republic

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosabban hármat látunk az egész garnitúrából. ;) Pantorán várta őket jövő, ennyi bőven elég a sorsukat illetően, plusz pár morzsa amilyen az Obi-Wan-ban is előkerült. Nem kell a több millió klónt egyesével megmutatni hol kötöttek ki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A klónoknak csináljanak egy hatrészes Tales of the Clones szériát és meg is van oldva. 3 részt kapna Rex, ami elmesélné, hogy miképp lesznek 3-an, míg a másik 3 részt megkapná Cody, hogy megtudjuk, mi is történt vele. Aztán meg is volnánk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Logikusan következett szerintem, hogy nem lesz több ilyen sorozat. A klónokból ennyi elég volt, ráadásul le is zárták a történetüket. Mit akarnak még lázadni meg hol? Pont jó volt így. 

 

Pontosan. A klónok sorsáról elmeséltek mindent amit lehetett. Nem kell ezt jobban szájbarágni. Leszerelték őket fokozatosan. Már a 3. évbadban is TK-osztagost és klónkommandóst látni szinte.

ATK-kból lesznek később a rohamosztagosok , a klónkommandósokat meg kinyírták a 3. évad végén. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is befejeződött a klónok története. Ugyanakkor egy újabb Tales történetben szerepelhetnek, teszem azt 3-4 év múlva jöhetne egy 6 részes mini, az AOTC 25. vagy a TCW 20. évfordulójára. Addig meg új dolgokat fedezünk fel. :D

 

Amúgy a Rejtett Ösvényt is mondogatják Ventress kapcsán. Ez mondjuk megint egy Sötét Időkben lévő animációs sorozatot vetítene előre, amit nem feltétlenül díjaznék (de ez én vagyok :P), de amondó vagyok, hogy akár egy újabb Lucas ötletet valósíthatnának meg: tudtommal a TCW készítésekor az ifjoncos történetszál egy felvezetés lett volna egy új sorozatnak, ami az EP3 után játszódott volna, nem? Ha őket viszontlátnánk (Gungi már tiszteletét is tette a BB 2. évadában, szóval ő biztos pont lehet), az szerintem tök jó lehetne. Persze lepjenek meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A klónoknak csináljanak egy hatrészes Tales of the Clones szériát és meg is van oldva. 3 részt kapna Rex, ami elmesélné, hogy miképp lesznek 3-an, míg a másik 3 részt megkapná Cody, hogy megtudjuk, mi is történt vele. Aztán meg is volnánk. :D

Nekem ez határozottan tetszene. Főleg Rex van már annyira főszereplő, hogy megismerjük a sorsát. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 minutes ago, Dzséjt said:

A prequel mozifilm prequel élőszereplős sorozatának egy prequel animációs sorozatot? :) 

Szerintem ezt azért majd csak a történet után lehet pontosan megítélni, hogy kell-e előzmény sorozat a The Acolytenak. Én inkább most egy önálló animációs sorozatot szeretnék látni a köztársaság fénykorában. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Aztán még az is lehet, hogy rászóltál és tényleg az lesz! :D Nekünk csak jó, ha egymást überelő .... f*szábbnál f*szább SW szériákat kapunk! :)

Amúgy a korábban bejelentett szériák lassan valóban elfogynak és nem nagyon érkeztek új bejelentések sorozat fronton tudtommal. Lehet jövőre ismét egy nagyobb szünet lesz SW matéria nélkül? TBB véget ért, hogy a helyét mi tölti be a jövőben, egyelőre kérdéses. Tales 2. évad kellemes ajándék volt (még nem láttam, de örülök, hogy megkaptuk és hamarosan pótolni is fogom!) Acolyte hamarosan startol... Skeleton is indul év végén.... ééééés, ennyi! A közelmúltban - ha jól emlékszem - csak az Ahsoka season 2 bejelentése történt meg sorozatok terén?!

Szóval én számítanék majd valamikor egy újabb menetrend ismertetésre sorozatos fronton!!

Ez az év viszont igen bőséges ilyen téren: TBB sorozatzáró évad, Tales of the Empire, The Acolyte, Skeleton Crew. Ez bőven több, mint amire számítottam! :)

Nem lepődnék meg, ha a 2026-is Mando mozi előtt lenne egy kisebb szünet. Csak hogy éheztessék a népet :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iger arról beszélt, hogy a Marvelnél a tartalomgyártást vissza kéne fogni és túlzásba estek. A Star Warsnál ilyen nem hangzott el. Annak ellenére hogy tavaly többen tévesen ugy idézték Igert mintha a Star Warsról és a Marvelről beszélt volna.

 

Viszont a Marvel teljesen más tészta: ott csak az elmúlt két évben kijött hat élőszereplős mozifilm. A Star Warsnál ezalatt egy mozifilm se jelent meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt sem értem, hogyan jöhetett szóba a Star Wars, mint valami, amiben vissza kéne fogniuk magukat. Hiszen egyáltalán nincs tumultus. 2022 volt a legsűrűbb év a 2021-es száraz éve után:

 

2019

SW: The Mandalorian s1 + 1 mozifilm

MCU: 3 mozifilm

 

2020

SW: The Mandalorian s2 + 0 mozifilm

MCU: 0 mozifilm

 

2021

SW: The Book of Boba Fett 1. része + 0 mozifilm

MCU: WandaVision + The Falcon and the Winter SoldierLoki s1 + Hawkeye + 4 mozifilm

 

2022

SW: The Book of Boba Fett többi része + Obi-Wan Kenobi + Andor s1 + 0 mozifilm

MCU: MoonKnight Ms. Marvel + She-Hulk: Attorney at Law + 3 mozifilm

 

2023

SW: The Mandalorian s3 + Ahsoka s1 + 0 mozifilm

MCU: Loki s2 + Secret Invasion + 3 mozifilm

 

2024

SW: The Acolyte + Skeleton Crew (eslő fele?) + 0 mozifilm

 

MCU: Agatha + 1 mozifilm

 

Az animációs sorozatokat most nem számoltam, mivel azok költségvetése és megvalósítása valószínűleg kisebb és a egyszerűbb, mint az élőszereplős sorozatoké. És azért látszik is, hogy tényleg hol fogták vissza magukat. Az MCU-nál a 4 sorozat + 4 mozifilmtől mostanra eljutottunk az 1 sorozat + 1 mozifilmig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Financiális okok lehetnek a háttérben, legalábbis Iger mintha erről beszélt volna. 

Bezony ezért sem érdemes ezután ekkora sorozat dömpinget elvárni. Ha lementek a mostani és még belengetett sorozatok, addigra pont 2026-ban leszünk és visszatér a SW a mozikba. A Mandalóri és úgy alapjáraton a Mandóverzum a tévéről átköltözik a moziba, mellé ugye jön még a NJO, meg a Jedik hajnala, aztán Filoni mozija is. Ahsoka még kap egy évadot, Skeleton Crew kérdőjel. Andor véget ér. Voltak arra pletykák, hogy ha bejön Az akolitus, akkor az lehet a sorozatok zászlóshajója és az alapján spin-offok jöhetnének még a Köztársaság Fénykorába. Így a sorozatok időben is eltávolodnának végleg a Skywalker Sagatól. A Mandóverzum meg teljesen a filmes vonalat építené. Szal én itt egyszerre látok költségcsökkentést és átcsoportosítást is. Iger többször is kiemelte, hogy a streaming nem igazán jött be nekik, égetik el a milliókat SW és Marvel sorozatokra és alig realizálnak belőle hasznot, az előfizetői számok nem hoznak rövid távon úgy, mint egy mozifilm. Ilyen módon a Mandó átköltöztetése a moziba a lehető legjobb, mostani állapotban legreálisabb döntés volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, Bomarr írta:

Ez honnan jött? Pont most januárban a Mandó filmmel együtt jelentették be az Ahsoka második évadát.

Igen lesz még egy Ahsoka második évad. De A Mandalóri az teljesen átköltözik a moziba és Mandó és Grogu meg az Ahsoka is várhatóan a Dave Filoni féle filmbe fut össze. Mindezt úgy, hogy a tervezett mandó negyedik évadból csináltak filmet és a negyedik évad így nem is valósul meg valószínűleg. Így ha a Disney+ húzó sorozata ezután film lesz, így vagy úgy de az egész Mandóverzum a moziba költözhet át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel az Ahsoka része a Mandoverzumnak láthatóan nem történt olyan döntés hogy ezaz egész megy a moziba. Ráadásul a Disney láthatóan szeretné ha a Disney+ sikeres lenne. Pont az elmúlt hetekben Iger több helyen is elmondta hogy akár nyereségesek is lehetnek hamarosan. Ehhez viszont nyilván kellenek olyan müsorok, amik sikeresen a Disney+-on. Így még ha vissza is veszik a Star Wars sorozat-gyártást - egyelőre ilyet egyébként senki nem mondott - akkoris kellenek olyan SW szériák oda, amik jól futnak. Épp ez amellett szól hogy a Mandoverzum néha potyogtasson oda is valami tartalmat. Nyilván nem látunk a szinfalak mögé. De az Ahsoka második évad berendelés elég egyértelmü jel abba az irányba hogy a Disney+-nál nem akarják elengedni a Mandoverzumot. Senki nem kényszeritette őket arra hogy még egy évadnyi Mandoverzumos anyagot gyártsanak oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.