Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Az nekem nincs. Miért nem az M1-en? Ott csak a propaganda megy. Direkt hazajöttem hamarabb erre nincs meccs csak az origon az eredmény. Ha scak az M4-en megy akkor én befejeztem ezt az egészet, még a magyar meccseket is hisz nem látom. Ki volt ez az állat aki az M4-re rakta?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nekem nincs. Miért nem az M1-en? Ott csak a propaganda megy. Direkt hazajöttem hamarabb erre nincs meccs csak az origon az eredmény. Ha scak az M4-en megy akkor én befejeztem ezt az egészet, még a magyar meccseket is hisz nem látom. Ki volt ez az állat aki az M4-re rakta?

 

Kizárt, hogy ne legyen M4-ed, minden szolgáltató alapcsomagjában benne kell, hogy legyen. Szerintem csak nincs beállítva (behangolva?).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd csak Wilde - megkövetlek. :)

Albánia - Svájc

A franciák, ha nehezen is, de győzelemmel indítottak a csoportban, kiváló lehetőséget adva a ma délután pályára lépő másik két riválisnak, hogy meglógjanak a románok elől.

 

Az albánok a portugál, dán, szerb, örmény négyessel küzdöttek a selejtezők során az EB döntőbe jutásért – sikerrel. 14 pontot kapartak össze 8 mérkőzésen, ami már csak azért is bravúr, mert bár 10 szerzett gól van a nevük mellett, valójában 7-et szereztek saját erőből, a szerbek elleni mérkőzést ugyanis félbe kellett szakítani, és később az UEFA az albánoknak ítélte a találkozót 3-0-lal. Portugália legyőzését Aveiroban viszont senki sem veheti el tőlük. Ennyiből is kitűnhet azonban, hogy az albánok nem a támadó futball szerelmesei, noha a felkészülési meccsek során négy találkozón 7 gólt szereztek (igaz, ebből kettőt Luxemburg, hármat Katar ellen, ráadásul kikaptak az ukránoktól és az osztrákoktól is).

 

A svájciak ezzel szemben az angolok mögött jutottak tovább – simán, annak ellenére, hogy hazai pályán kikaptak a háromoroszlánosoktól, idegenben pedig Szlovénia is megviccelte őket az angolokon túl. Ezzel együtt is, az A csoport második helyének nagy várományosai, jelentős játékerőt képviselve. Felemás felkészülésük során megverték a bosnyákokat és a moldávokat, kikaptak viszont a torna egyik esélyesétől, Belgiumtól, illetve kisebb meglepetésre Írországtól is.

 

Ami a két csapat múltját illeti, tétmérkőzésen hatszor találkoztak, és az albánok még sosem győztek Svájc ellen. A mérleg egy döntetlen mellett öt svájci siker, ami a helvétek győzelmét sejteti… ehhez még azt is hozzátehetjük, hogy Albánia az összes EB csoportellenfele ellen összesen 3 döntetlent tudott eddig tétmeccsen összekaparni, 18 mérkőzés alatt. Finoman szólva is láttunk már szebb mérleget.

 

Hasonló véleményen vannak a fogadóirodák is, amelyek előzetesen hatszoros szorzóval kecsegtettek egy albán győzelem, és négyszeres szorzóval egy döntetlen esetén, Svájc sikere azonban alig több mint 1,65x-ös pénzt ért. Ha viszont az albánok is olyan fegyelmezett futballal rukkolnak ki, mint tegnap a románok a házigazda ellen, akkor akár a ma délutáni felvezető matinéból is lehet még 18-as karikás thriller a végére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap meglepően jól teljesített Románia, én sokkal gyengébb produkcióra számítottam tőlük. Az első félidőben kifejezetten zártan, szervezetten védekeztek, magasan, szinte a támadó harmadban letámadták a franciákat és nem nagyon engedték átjátszani a középpályájukat. A középpályások vonala mögé csak elvétve tudtak bekerülni a támadók, a széljátékuk meg csak a második félidőben Coman behozatalával élénkült meg. Azt gondolom, hogy egyrészről Franciaország megérdemelten nyert, többet próbálkoztak, ők akarták igazán a győzelmet, de valamilyen szinten a döntetlen sem lett volna igazságtalan a román válogatottal szemben.

Ma kevésbé gól gazdag meccsre számítok itt délután, de szerintem egyszer csak sikerülni fog feltörni az albánok kemény védekezését a svájci támadóknak. :)

 

Nézd csak Wilde - megkövetlek. :)

 

:peace:

 

Albánia: 0

Svájc: 1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HAAAAAAAAAJJJJ 90+2 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :fuckoff::sick: Pedig már kezdem volna örülni, hogy egyet eltalálok. :D

Yoda, kezdem azt hinni, hogy Te megbundázod a meccseket.

 

 

Holnapra:

Törökország - Horvátország 0-2

Lengyelország - Észak-Írország 1-1

Németország - Ukrajna 2-0

 

Holnai tippjeidet megrakom 200 forintal. De hát tudjátok. Murphy törvénye.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát inkább csak ennyit mondok:

:D

 

:psycho:

 

Holnapi tippeim:

 

Törökország-Horvátország: 1-2

Lengyelország - Észak-Írország: 2-0

Németország-Ukrajna: 3-0

 

Holnai tippjeidet megrakom 200 forintal. De hát tudjátok. Murphy törvénye.

 

És pont ezért nem fog bejönni egyik sem :cry:

 

SZERK: Sorry, valaki szerkessze egybe az előzővel ezt... :(

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.