Ugrás a kommentre

Jar Jar Binks


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

9 órával ezelőtt, gafz írta:

10 futó SW sorozat mellett esetleg elférne egy Jar-Jar sorozat, kevesebb mellett nem :)

Most éppen csak 1 fut.

Ezzel most kivételesen egyetértek. Én is szeretem Jar Jart, de szerintem rááldozni rgy filmet vagy sorozatot túl kockázatos lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én el tudnék képzelni egy, a Naboo-n játszódó rajzfilmsorozatot/animációs sorozatot, amelyben a gunganek is kiemelt szerephez jutnának, és olykor-olykor felbukkanna Jar-Jar is. Időrendben mondjuk a Baljós árnyak előtt pár évvel, hogy Palpatine fiatalkorába is bepillantást nyerhessünk.

Természetesen egy olyan sorozatra gondoltam, amely komolyságát tekintve nem egy Ewok Adventures, hanem inkább egy The Clone Wars szintjén van. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 5 héttel később...
58 perccel korábban, Rog írta:

Struzan - "Jar Jar Binks"

 

00.jpg

És még vannak akik azt mondják, hohy Jar-jar nem Sith nagyúr.:D Ki más nézne ilyen sunyin, összedörzsölt kezekkel. Fogadok, hogy a következő trilógia Darth Binks legyőzéséről fog majd szólni.:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Iqvi írta:

És még vannak akik azt mondják, hohy Jar-jar nem Sith nagyúr.:D Ki más nézne ilyen sunyin, összedörzsölt kezekkel. Fogadok, hogy a következő trilógia Darth Binks legyőzéséről fog majd szólni.:evil:

Az Acolyte-be majd belecsempészik. ;):D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...

Csak érdekességként hozom:

https://www.facebook.com/share/rSBQK9LoK4NN5XHo/

 

Facebookra visz a link és a kommenteket kezdtem olvasni. Meglepett, hogy mennyien szeretik a karaktert. (Én mindig is szerettem.) :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem annyira nem meglepő, ha belegondolunk, hogy egyrészt, korábban is főleg azok fújtak rá, akik belegyöpösödtek az OT-ba, vagy még inkább, az ep5-be. A célközönség, a gyerekek, szerették. Akik azóta felnőttek, és akik most ebben a Facebook-posztban kifejezik szeretetüket a karakter felé. 14 évesen nekem sem volt bajom vele, még most sincs különösebb gondom. A húgom, aki '99-ben 11 éves volt, imádta a karaktert, olyannyira, hogy bár miattam - saját bevallása szerint legalábbis - már megutálta a Star Wars-t, a mai napig nagy becsben őrzi a Jar Jar Binks plüssét, ami '99-ben kapott. És, amit egyszer majdnem elvesztett. Sírva könyörgött apunak, hogy menjenek és keressék meg, szóval végigjárták azt az útvonalat visszafelé, amit aznap bejártak Veszprémben, és végül megtalálták az elkóborolt kajla gungát. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is komálom azt a mukit. Mindig is így volt. Még '99-ben, legalábbis azt reálisnak tartom chips-ekkel lehetett kis Jar Jar műanyag fejeket nyerni és úgy nekem is lett egy. Jópofa kis cucc volt egy hosszú, nyúlós és ragadós rózsaszín nyelvvel amit egy idő után kivágtam a szájából mert feleslegesnek kezdtem tartani. Jobban is bírom úgy. Most is ott van az egyik szekrényemben mert valamiért nem járt úgy mint más játékaim amik egy folyosó szerű helyen dobozokban vannak. Nem azért mert olyan sokat jelent nekem hogy úgy-ahogy a közelemben akarjam tartani, hanem talán azért mert nem zavar hogy ott van és nem akarok az elpakolásával foglalkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

https://www.instagram.com/p/C332uAERUog/?igsh=ZjMyMzBhc240ajd3

 

Csak nem visszatér a Bombad Jedink? :o

Érdekes az az Activision hashtag. Egy játékról lenne szó?

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezek szerint a Ubisoft, a Respawn és a Quantic Dream mellett az Activision is dolgozik egy új Star Wars játékon, amiben szerepelni fog Jar Jar Binks. Vagy esetleg a jelenlegi vagy jövetkező Call of Duty-ban lesz bónusz/DLC karakter. Bár nem tudom, miért választaná valaki CoD-karakternek pont Jar Jar-t, annyira illene oda, mint Törpapa a GTA 5-be (eddig csak a The Boys karakterei vagy Snoop Dogg és Nicki Minaj tűnt fel a CoD-ban). :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

Akkor ezek szerint a Ubisoft, a Respawn és a Quantic Dream mellett az Activision is dolgozik egy új Star Wars játékon, amiben szerepelni fog Jar Jar Binks. Vagy esetleg a jelenlegi vagy jövetkező Call of Duty-ban lesz bónusz/DLC karakter. Bár nem tudom, miért választaná valaki CoD-karakternek pont Jar Jar-t, annyira illene oda, mint Törpapa a GTA 5-be (eddig csak a The Boys karakterei vagy Snoop Dogg és Nicki Minaj tűnt fel a CoD-ban). :) 

Lehet abból indultak ki, hogy sokan kinyírnák Jar Jart, ha tehetnék. De nem hinném, hogy Ahmed Best ehhez szívesen adná a nevét. Játékos oldalról meg én tuti nem választanék ilyen karaktert, mert ki szereti egy ilyen játékban, ha lelövik? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Call of Duty többjátékos módban az, hogy lelőnek, abszolút elkerülhetetlen. Akármilyen skined van, az ellenfelek célpontjává válsz, amint a startra nyomsz. Talán Jar Jarra sűrűbben lőnének, de ki tudja? Szerintem egyáltalán nem lenne hatással. Ha meglátnak, azonnal lőnek, mert a végső cél így is, úgy is az, hogy lelődd az ellenfelet, akármilyen skinben flangál. Szóval nem indítanának direkt egy karakter ellen hajtóvadászatot (ezzel előnyt adva az ellenfélnek). NPC-k meg nemigen vannak a CoD multiplayerekben.

De már maga Jar Jar karaktere és a mai világ katonai világát megelevenítő CoD-dal nem fér össze. Mintha betennék Goofy-t a Black Hawk Dawn-ba. És nem az a széria, amit így komolytalankodnak el. Azért általában, ha a készítők be is tesznek valamilyen más műből származó karaktert a játékukba, igyekeznek olyanokat választani, amik illenek is oda. A Monsters Hunter World-be például Aloy (Horizon-széria) és Geralt (Witcher-széria) került be, akik maguk is szörnyvadászok. Egy CoD-ba nagyobb valószínűséggel tennének be egy klón katonát vagy egy rohamosztagost, mint Jar Jart. Persze, a marketing miatt születnek néha hülye dolgok. Például olyan, hogy Palpatine ep9-ben emlegetett üzenetét egy olyan játékban halhattuk először és utoljára, aminek abszolút semmi köze a Star Wars-hoz...

 

 Érdekesség, hogy az Activision egyik fejlesztőcsapata az a Raven Software, ami anno elkészítette a Jedi Knight II: Jedi Outcastot és a Jedi Knigh III: Jedi Academy-t.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.