Ugrás a kommentre

Számítástechnika


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Egyszerű Movie Makerrel is lehet, csak rá kell kattintani a videó idősávjára (miután importáltad) -> video effektek -> tükrözés horizontálisan

Köszi. :) Végük is lassan több mint 3 éve nem nyúltam a Movie Makerhez mert nincs gépem. :D csak már korábban szemet szúrt. :) (Sajnos egy jó darabig kénytelen vagyok még a telefonommal szenvednem. Kb 40% ráta van arra, hogy az ep.VIII-ra lesz már gépem :( )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vettem egy új headset-et(Samsung, az a gumis fajta amit be lehet tolni az ember agyáig :D) a telefonomhoz (sony Xperia x8) zene hallgatásnál magát a zenét tökéletesen hallom, a szöveges résznél meg hol lehet rendesen hallani egyik-másik sort hol nem. Azt hittem meg szakadt a kábel "örültem" is neki hisz csak 2 hetes, kipróbáltam PC-n, Tableten ott tökéletesen szól. Ekkor azt gondoltam a telefonban ment gallyra valami. Kipróbáltam a telóm egy régi másik telefonhoz kapott alap headset-tel azzal meg tökéletesen szól minden zene, valakinek valami ötlet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vettem egy új headset-et(Samsung, az a gumis fajta amit be lehet tolni az ember agyáig :D) a telefonomhoz (sony Xperia x8) zene hallgatásnál magát a zenét tökéletesen hallom, a szöveges résznél meg hol lehet rendesen hallani egyik-másik sort hol nem. Azt hittem meg szakadt a kábel "örültem" is neki hisz csak 2 hetes, kipróbáltam PC-n, Tableten ott tökéletesen szól. Ekkor azt gondoltam a telefonban ment gallyra valami. Kipróbáltam a telóm egy régi másik telefonhoz kapott alap headset-tel azzal meg tökéletesen szól minden zene, valakinek valami ötlet?

Nekem van egy olyan opcióm, hogy "hangzásjavítás füllhallgatóhoz" az audió profilbeállításnál. Azt kipipálod lehet jó lesz. Vagy ha az sem jó, nekem ugyan itt van egy kis fül, ahol a profilbeállításokat alapértelmezettre rakja. Ha az sem jó, állítsd vissza a gyári beállításokat. Az mindig segít. :D

Én is így jártam. Nekem is gumis cucc van és nekem sem szólt rendesen. Kipróbáltam másik telefonon, azon jó volt. Kipróbáltam másik fülest a telómon, azzal ugyan az a probléma volt. Szal nekem is a telefonomban ment tönkre valami, de a hangzásjavítás működött nálam. Már olyan rosszul szólt, hogy bekönnyezett a szemem. :D De a play storban biztos van ott is valami javító cucc. Hátha minden kötél szakad. :D de ha minden kötél szakad, valószínü egy ilyen nem fogja megoldani. :D:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kipróbáltam másik telefonon, azon jó volt. Kipróbáltam másik fülest a telómon, azzal ugyan az a probléma volt. Szal nekem is a telefonomban ment tönkre valami, de a hangzásjavítás működött nálam.

 

De nekem másik fülessel jól szól a telóm, csak az nem ilyen gumis.

 

 

Más: Valaki tudna mondani egy nagyon egyszerű video szerkesztőt amit hamar meg lehet tanulni? Olyan videót akarok csinálni ami alatt szól egy zeneszám, közben pedig képek váltakoznak. mint a diavetítés powerpointban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nekem másik fülessel jól szól a telóm, csak az nem ilyen gumis.

 

Tudom, de ettől függetlenül jó lehet. De az is lehet, van külön lejátszója amit a playben lehet leszedni.

Más: Valaki tudna mondani egy nagyon egyszerű video szerkesztőt amit hamar meg lehet tanulni? Olyan videót akarok csinálni ami alatt szól egy zeneszám, közben pedig képek váltakoznak. mint a diavetítés powerpointban.

Tudtommal ezt egy sima Movie Makerrel is meg lehet csinálni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cupsy, ha sehogy nem megy használd a gyári fülest. Legközelebb ha veszel fülest előtte próbáld ki. De azt hiszem ha sértetlenül visszaviszed blokkal együtt akkor visszaadják. Bár nem szeretik. Személyes tapasztalatom a Media Markt-al. Vettem egy septopboxot. De nem volt jó és visszavittem. Annyira ki akartak babrálni velem, hogy 3 órát! voltam bent mire visszaadták a lét. De kivártam.

 

A sors átka vagy én nem tudom, de nekem (is) most megint be$z@rt a fülesem. Később rájöttem, hogy nem a füles a hibás, hanem a teló. Mégpedig mechanikai hiba. Meg vagyok fázva így sok zsepi volt a zsebemben és így a jack bemenetem eldugult. Hogyan tudnám buztonságosan kitisztítani? Kipiszkálni nehéz, csak jobban belenyomnám (mint a füled. Azt sem nagyon jó fülpiszkálóval)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Mi az a 360°-os videó? (A Gugli nem volt a barátom)

Néztem Youtube-on de semmi extra nem történt. Ilyen gömbölyű volt a kép és egymásba folytonosan visszatért.

Arra gondolsz, amikor az egérrel "körbe tudsz nézni" a videó helyszínén, mintha ott lennél? Szóval nem csak egy nézőpontod van, hanem kedvedre bóklászhatsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra gondolsz, amikor az egérrel "körbe tudsz nézni" a videó helyszínén, mintha ott lennél? Szóval nem csak egy nézőpontod van, hanem kedvedre bóklászhatsz.

Igen, de nincs gépem. Suliban megnéztem, ott működik. Nővérem telóján megnéztem, ott is működik. Csak az én vacak telefonom nem játsza le a 360°-os videót. Van valakinek tippje, miért nem?

 

 

Nincs valakinet tippje, miért dobja le folyton a telefonom az SD kártyát? Idáig soha nem csinálta. Ma reggel óta csinálja. Kikapcsolom, megpiszkálom kicsit az SD kártyát, visszateszem, bekapcsolom, 1 percig érzékeli, majd kiírja, hogy "Az SD kártyát hirtelen el kellett távolítani".

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de nincs gépem. Suliban megnéztem, ott működik. Nővérem telóján megnéztem, ott is működik. Csak az én vacak telefonom nem játsza le a 360°-os videót. Van valakinek tippje, miért nem?

 

Nincs valakinet tippje, miért dobja le folyton a telefonom az SD kártyát? Idáig soha nem csinálta. Ma reggel óta csinálja. Kikapcsolom, megpiszkálom kicsit az SD kártyát, visszateszem, bekapcsolom, 1 percig érzékeli, majd kiírja, hogy "Az SD kártyát hirtelen el kellett távolítani".

 

A legfrissebb YouTube alkalmazás kell hozzá, és a telefon forgatásával tudsz "körbenézni" a videóban.

 

Az Androidot néha ajánlott újratelepíteni, vagyis visszaállítani a gyári beállításokat. Hátha az segít :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legfrissebb YouTube alkalmazás kell hozzá, és a telefon forgatásával tudsz "körbenézni" a videóban.

 

Az Androidot néha ajánlott újratelepíteni, vagyis visszaállítani a gyári beállításokat. Hátha az segít :)

 

Meghalt a gépem, most egy samsung tabletre vagyok kárhoztatva (nem nagyon fekszik még a használata), nekem se játsza le, azt írja: a videót ebben a böngészőben nem lehet lejátszani(chrome). Elvileg minden friss rajta. Amúgy a gyári beállítások visszaállítása mit takar? Letörli az alkalmahásokat amiket felraktam(nagynehezen)? Mert akkor inkább hagyom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kolmi, hiába az a frissített youtube, úgy sem jó. Az én telóm a bibis. Igen, mérgemben azt csináltam. Bár előtte kiszedten az SD kártyát. (Van olyan opció, hogy azt ne bántsa, de ennél a telefonnál semmi nem biztos). Utána visszaraktam, az alklmazások eltűntetek (persze, hisz igen Cupsy, mindent letöröl) kivéve a videokat meg a képeket. (Ha akartam volna azt is letörölte volna). Viszont azt nem értem, hogy az appoknak akkor is kellene hogy maradjon nyoma. Hisz minden az SD kártyán volt feltelepítve. Ha le is törli, a .apk fájlnak ott kellene lennie az SD kártyán. De nem találom. Egyedül a GeometryDash-t tudtam visszatelepíteni, azt is csak azért, mert azt az nCore-ról szedtem le. Van valami olyan app, hogy es file managger vagy mi de olyan szintre be van lassítva a netem, hogy el sem indítja a letöltést. Majd 20-án mikor megújul, megpróbálom megteszem megint.

 

Különben ezer baja van a telefonomnak. Sorolom:

1. Nuku 360°-os Youtube videó

2. Mikor zárolva van, a segélytárcsázóban néha el kezd random tárcsázni.

3. Néha a töltéstől megzavarodik

4. 2 óra alatt lemerül. Power bankal pluaz saját maga max 5 óra. (Folyamatos használat) Battery calibration után 1 napig működött rendesen majd megint szar lett.

4.1 Az akkku %-ot rosszul mutatja. Van hogy 100%-ról 50-re normálisan merül, majd 50 alatt percenként 5%-ot.

4.2 Az akkuszint ugrál. Ha kikapcsolom 20%-on, visszakapcsolom50% lesz belőle. Vagy fordítva.

4.3 A telót töltöm. Közben használom. Órákig meg sem mozdul a %. Pillanatra kihúzom a töltőt, majd vissza, felugrik 100%-ra a töltés.

4.4 már a power bankom is kezdi hazavágni. (A power bank 12000) mah, a telefonom 2800)

5. Telefonálásnál, ha elveszem a fülemtől a telefont, még mindig úgy érzékeli, hogy a fülemnél van.

6. Kikapcsolás után folyton visszállítja a gyári csengőhangom az Imperial march-ről.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meghalt a gépem, most egy samsung tabletre vagyok kárhoztatva (nem nagyon fekszik még a használata), nekem se játsza le, azt írja: a videót ebben a böngészőben nem lehet lejátszani(chrome). Elvileg minden friss rajta. Amúgy a gyári beállítások visszaállítása mit takar? Letörli az alkalmahásokat amiket felraktam(nagynehezen)? Mert akkor inkább hagyom :)

 

Ne a Chrome-ban, hanem a YouTube-alkalmazásban próbáld ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne a Chrome-ban, hanem a YouTube-alkalmazásban próbáld ;)

 

Ott nem találtam meg a videót, beírtam deadpool 360°, de csak a játék végigjátszásából dobált be videókat, de most már ez annyira nem érdekes megcsinálták a gépem, NA DE a PC se akarja megjeleníteni :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A telefonomon már semmi nem segíthet, csak ha kidobom. De esetleg a lentebb említett problémákra van valakinek valami csodaorvossága?

Gari lejárt már egy éve, különben meg a szervizben semmit nem csinálnak, sőt, rosszab lesz a telefon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bekaptam egy Crypto Wall vírust, így több terrányi adatom oda (lekódolták és 500 EUR váltásgdíjat kérnek a kulcsokért), újra húztam amit tudtam és elkezdtem leszedegetni azokat a dolgokat, amik nem voltak archiválva.

Volt szobatársamnak volt hasonló problémája, csak neki a diploma munkájának nagy része lett oda. Aljas dolog, mert mire meglátod, hogy történt valami, már nem lehet mit tenni ellene

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég lett egy tabletem, alig raktam rá valamit és van rajta egy giga szabad hely, a sok gyári cucc elfoglal egy csomó helyet, ha veszek hozzá memóriakártyát akkor a memória kártyára tudok app-okat telepíteni ,vagy az csak a belső memóriára lehetséges?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az első próbálkozásom volt hasonló. 8 gigás jószágon a Win8 nem fért együtt a Win10 telepítés összes kellékével. Egy kölcsön kártyával szépen végigfutott a frissítés. Aztán soha többet nem működött az érintőképernyő.

(Visszaadták az árát, vettem egy androidosat.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Segítséget szeretnék kérni. Ilyen most először fordult elő velem életemben. A citromail fiókomba nem tudok belépni. Állandóan azt írja ki, hogy hibás felhasználónév vagy jelszó. Más, Gmail-es, freemailes tartalékfiókomba be tudok lépni gond nélkül. Öcsém is be tud lépni a citromail fiókjába. A mai nap folyamán már használtam korábban a citromail fiókomat és akkor gond nélkül beengedett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetséges, hogy valaki megtudta változtatni a jelszavad? Saját gépről léptél be legutóbb? Mert ha nem lehet, hogy nem jelentkeztél ki vagy a gép tárolta jelszót és valaki "jófejségből" megváltoztatta jelszavad. Kérd ki a jelszó emlékeztetőt, ha egyezik azzal amit beírsz akkor lehet, hogy csak a citro rendszerében kutyulódott meg valami azt elvileg hamar megoldják, ha nem akkor írni kell a support-nak. Hosszú távon viszont azt javasolnám, hogy ne ez legyen a fő fiókod, inkább valamelyik tartalékot promotáld fel, mert a Citromail nem épp a legjobb levelező rendszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Saját gépről léptem be ma és semmi gond nem volt. Kb. 1-2 órával később újra próbáltam szintén saját gépről, akkor már nem ment.

Ott alul van egy olyan, hogy belépés Facebook fiókkal. Nem tudom, hogy megpróbáljam-e?

 

Szerk: most újra próbáltam és beengedett, alig egy perccel később újra beengedett.

 

Szerk. 2. Ilyet se láttam. Most újra beléptem, de oldalt a Beérkezett, elküldött, kilépés fülön....stb nem hajtja végre a műveleteket. Nem tudok adott részbe belépni....

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég lett egy tabletem, alig raktam rá valamit és van rajta egy giga szabad hely, a sok gyári cucc elfoglal egy csomó helyet, ha veszek hozzá memóriakártyát akkor a memória kártyára tudok app-okat telepíteni ,vagy az csak a belső memóriára lehetséges?

Alapjáraton igen, de ha (legalábbis nekem) ha a belső tárhelyem megtelik, akkor már nem lehet. (Hiába, hogy egy 32 gigás SD kártyám van) Érdekes, hogy nálam külön vn belső tárhely (1GB) és külön van telefon memória (8GB, de csak 5 használható). Ha a belső tárhely megtelik, nuku több app.

 

 

Ért valaki a Photoshop-hoz? Megjöttek a tablóképek és igazán örülnék, ha valaki egy zöld fénykardot varázsolna nekem oda. :) (Persze nem magára a tablóképre, hanem azt bescannelem elküldöm valakinek mail-ben és arra)

Az fb-nek van alapjáraton egy ilyenje, de az csak Kylo :saber_kylo: féle és kék fénykardot tud. Viszont nekem kicsit igényesebb kellene és zöldben. Esetleg ha esztétikailag nem csúnya, akkor Kylo féle fénykardot zöldben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerk. 2. Ilyet se láttam. Most újra beléptem, de oldalt a Beérkezett, elküldött, kilépés fülön....stb nem hajtja végre a műveleteket. Nem tudok adott részbe belépni....

Nem lehet, hogy a javascript kódok nem futnak megfelelően? Esetleg másik böngészővel próbáltad?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet, hogy a javascript kódok nem futnak megfelelően? Esetleg másik böngészővel próbáltad?

Azóta harmadjára és negyedjére is megpróbáltam. Szerencsére akkor már minden újra rendben volt. Most próbáltam meg ötödjére, hatodjára és hetedjére. Egy alkalommal másik böngészővel. Ismét minden rendben volt. Egyébkéánt sajnos nem tudom, hogy mi az a javascript kód.

Lehet, hogy valami szerverhiba lehetett az egész? Előfordulhat ilyen levelezőrendszereknél, hogy szerverhiba miatt valaki nem tud belépni, mert azt írja ki, hogy hibás a felhasználónév vagy jelszó, és e mellett ugyanazon az otthoni gépen másik családtag meg gond nélkül be tud lépni ugyanazon levelezőrendszerben a saját fiókjába?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azóta harmadjára és negyedjére is megpróbáltam. Szerencsére akkor már minden újra rendben volt. Most próbáltam meg ötödjére, hatodjára és hetedjére. Egy alkalommal másik böngészővel. Ismét minden rendben volt.

Ha semmin nem változtattál és úgy jött elő a hiba, majd tűnt is el magától, akkor jó eséllyel nem nálad volt a gond. :)

 

Egyébkéánt sajnos nem tudom, hogy mi az a javascript kód.

Röviden és felületesen annyi a lényeg, hogy a böngésző is futtat programkódokat a saját gépeden, ami nagyban befolyásolja a weboldalak működését. Csak onnan jött az ötlet, hogy pár hete az egyik böngészőmnél egy frissítéssel elszarták a javascript motort és nem futtatta a kliensoldali kódokat. Ott jöttek elő ilyen hibák, hogy nem tudtam bejelentkezni bizonyos oldalakon, nem működött a navigáció a menükben, nem nyitott meg képeket, videókat stb..

 

Lehet, hogy valami szerverhiba lehetett az egész? Előfordulhat ilyen levelezőrendszereknél, hogy szerverhiba miatt valaki nem tud belépni, mert azt írja ki, hogy hibás a felhasználónév vagy jelszó, és e mellett ugyanazon az otthoni gépen másik családtag meg gond nélkül be tud lépni ugyanazon levelezőrendszerben a saját fiókjába?

Elő. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.