Ugrás a kommentre

Számítástechnika


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Ha semmin nem változtattál és úgy jött elő a hiba, majd tűnt is el magától, akkor jó eséllyel nem nálad volt a gond. :)

 

 

Röviden és felületesen annyi a lényeg, hogy a böngésző is futtat programkódokat a saját gépeden, ami nagyban befolyásolja a weboldalak működését. Csak onnan jött az ötlet, hogy pár hete az egyik böngészőmnél egy frissítéssel elszarták a javascript motort és nem futtatta a kliensoldali kódokat. Ott jöttek elő ilyen hibák, hogy nem tudtam bejelentkezni bizonyos oldalakon, nem működött a navigáció a menükben, nem nyitott meg képeket, videókat stb..

 

 

Elő. :)

Köszönöm a segítséget mindenkinek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, ha már váltasz, nehogy már gmail.HU-ra válts. :lol:

 

Gmail.com szerintem a legjobb, már vagy 7-8 éve használom, még mindig csak a tárhelyem 25%-át értem el, és egy vasat sem fizettem érte, soha. Integrálva van a youtube és google fiókoddal, tudsz online dokumentumokat tárolni, fájlokat feltölteni, szóval mindenre képes, amire egy levelező képes lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "gmail.hu" semmivel sem jobb mint a Citro. A gmail.hu-nak annyi köze van a gmail.com-hoz, mint "Arany fácán"-nak a

"Zlatý Bažant"-hoz :D

Tényleg amúgy a gmail.com a legjobb(szvsz), igaz, hogy utána mindent tudni fog rólad a SkyNET Google, de valamit muszáj feláldozni :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem, azért kérdeztem mert nem értek hozzá.

Akkor ha van gmail.hu-s fiókom, attól még lehet gmail.com-os is ugye? Tudom, hogy hülyén hangzik, de sajnos, mint említettem nem értek hozzá. Egy megerősítés jól jönne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem, azért kérdeztem mert nem értek hozzá.

Akkor ha van gmail.hu-s fiókom, attól még lehet gmail.com-os is ugye? Tudom, hogy hülyén hangzik, de sajnos, mint említettem nem értek hozzá. Egy megerősítés jól jönne.

Igen, lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Nekem a következő van: laptopról be tudok lépni, de oldalt kiírja pár mp után hogy nem sikerült a chatet elérni, újracsatlakozás. Persze újracsatlakozni nem tud... Minden más oldalt rendben behoz amúgy

 

A nagy gépen be se jön a facebook, se a messenger.com. Más oldalakat behozza.

 

Telón bejön a facebook weboldal, a chat is működik. De szar a fb app, illetve a messenger app is :D a facebook lite (kisebb rendszerigényű fb alkalmazás), amit most letöltöttem, hogy azon is teszteljem, azon is rendesen megy minden.

Egyébként telón is bejön minden más oldal :)

 

Még ami adalék lehet az ügyhöz, hogy a torrentjeim se működnek rendesen (főleg az ncore-osok, de szarakszik a többi is)

 

Na most akkor mi újság? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nem értem a tabletemet. Pontosabban, a tabit most értem, a Word-öt nem.

 

Van egy WPS Writer nevű app, azzal létrehoztam egy .doc file-t. Írok bele. A file jelenleg is teljesen értelmesen megnyitható a tableten.

Elküldöm magamnak emailen, a laptopon az a file teljesen olvasható Word-ben. Eddig oké. De amikor ugyanezt a file-t USB-kábelen keresztül másolom a tabiról a laptopra, egy sérült, megnyithatalan file jön át aminek ráadásul az utolsó módosítási dátuma sem stimmel. Belenéztem Jegyzettömbbel, és az utolsó két bekezdés hiányzik a szövegből. (Pedig hótzicher, hogy folyamatosan nyomom rá a mentést valahányszor kinyújtóztatom az ujjaimat.) A tableten továbbra is ép, megnyitható file van és pontosan az a végszó ahogy utoljára hagytam.

Mi a rozsdának csinálják ezt? A laptop vagy a tablet szívat?

Máskor meg egy ismerős akinek emailen küldtem el, jelzett vissza hogy nem tudta elolvasni....

 

(Az emailt ma reggel küldtem magamnak egy ismerős wifijén keresztül, aztán még írtam hozzá egy jó oldalnyit. De akárhogy nézem, az utolsó módosítás nem március 29-én történt....)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem a tabletemet. Pontosabban, a tabit most értem, a Word-öt nem.

 

Van egy WPS Writer nevű app, azzal létrehoztam egy .doc file-t. Írok bele. A file jelenleg is teljesen értelmesen megnyitható a tableten.

Elküldöm magamnak emailen, a laptopon az a file teljesen olvasható Word-ben. Eddig oké. De amikor ugyanezt a file-t USB-kábelen keresztül másolom a tabiról a laptopra, egy sérült, megnyithatalan file jön át aminek ráadásul az utolsó módosítási dátuma sem stimmel. Belenéztem Jegyzettömbbel, és az utolsó két bekezdés hiányzik a szövegből. (Pedig hótzicher, hogy folyamatosan nyomom rá a mentést valahányszor kinyújtóztatom az ujjaimat.) A tableten továbbra is ép, megnyitható file van és pontosan az a végszó ahogy utoljára hagytam.

Mi a rozsdának csinálják ezt? A laptop vagy a tablet szívat?

Máskor meg egy ismerős akinek emailen küldtem el, jelzett vissza hogy nem tudta elolvasni....

 

(Az emailt ma reggel küldtem magamnak egy ismerős wifijén keresztül, aztán még írtam hozzá egy jó oldalnyit. De akárhogy nézem, az utolsó módosítás nem március 29-én történt....)

 

Más hasonló fájlal is ezt csinálja? Esetleg próbálj meg csinálni egy másolatot a fájlból a tabletre és a másolatot másold a laptopra. Egyébként a mailos küldés most is jó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a tabletem GPS-el méri be a helyzetét az eléggé aksi fogyasztó ugye?

Az tud lenni. Szükséges az állandó pozíciókövetés?

 

AMD A8 7600 -as processzor, Asus A88XM-Plus alaplap, Chieftec 500W -os táp, Crucial 4GB memória, Hitachi 2TB -s merevlemez, Kingston 120GB SSD, Samsung DVD író, Zalman T5 ház.

Pont most vettünk barátnőmnek egy gépet szintén A8-7600-al, és egy Kingston 120GB-s SSD-vel. :D Kicsi a világ... (és nem mellesleg jó olcsók most a 120GB-s Kinsgton SSD-k :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ha valakit érdekel, akkor ezen a linken letöltheti a Grafika beadandómat, és kipróbálhatja. Egy teniszpályán lehet két ütővel pong játék szerüen ütögetni a labdát, viszont valamiért nagyon akadozva megy a játék talán az Opengl az oka. Remélem minden dll fájlt beletettem, mert már volt rá példa, hogy nem indult valamelyik hiányában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Windows 10 alatt nem megy. Melyik könyvből szerezted az alapokat az OpenGl programozáshoz?

Ebből a könyvből, egyben a szerző is "tanitja" a tárgyat is. Megkérdezhetem, hogy milyen hibát dob? Pénteken viszem majd bemutatni, és eddig mindenkinél lefutott, igaz nem 10-es Windowst használtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.