Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ha Chewie-t még az új trilógiába is beleerőltették, akkor aligha fog kimaradni a legújabból, ahol sokkal indokoltabb a szereplése. Amúgy ha nem Han és Leia házőrző házikedvenceként fogják elővezetni, akkor felőlem jöhet. :D

De Landot is el tudom képzelni ahogy "bohóckodik" a Szenátusban. Akit csak értelmesen tudnak, azt érdemes is visszahozni. Csak arra kell ügyelni, hogy ne vigyék túlzásba, elegendő csak pár képkocka erejéig a feeling kedvéért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Landót én spec. valamilyen kereskedő testület vagy delegáció tagjaként/vezetőjeként tudnám elképzelni. A Felhővárosban gyakorlatilag egy egész települést irányított, mely virágzott.

 

Leiánál - meg úgy az egész új galaktikus körülményeknél - van egy olyan érzésem, hogy egy olyan Satine-féle független/békés rendszerek megbízottjaként terelgeti a galaxis sorsát a jó irányba, a tárgyalások mentén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Landót én megnézni megnézném (meg még sok más régi motorost, mert nagyon bírom a classic-ot), de nem hiszem, hogy ő is visszatérne... lehet, hogy majd szóban említést tesznek róla, hogy mi lett vele, de nem hiszem, hogy láthatjuk még a vásznon...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudjátok mi lenne poén? Ha a nagy visszatérők csak sírkövekként jelennének meg egy temetői jelenetben. :evil:

 

Vagy egy múzeumi/szenátusi jelenetben emlék-hologramként. Az is szép lehetne. Mondjuk Ahogy Leia épp egy történelmi jelentőségű beszédet tart, amit megörökítettek az utókornak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy jöjjön a szadista változat? Leia, Han és Luke menekül a Millenium Falconnal, mint az EP IV elején, csak aztán kilövik őket és csak simán felrobbannak. Régi trilógia ezzel frappánsan lezárva, jöhet a köv. generáció. :evil: Azt hiszem pár millió rajongó írna csak dühös leveleket a Disneynek. :45:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem borzalmas. :) Épp, hogy a filmnek nem róluk kellene szólni elsősorban.

 

 

Viszont üzletileg ez a legtutibb és legbiztonságosabb húzás. Jedikkel, Sithekkel, Hannal, Lukekal, Leiával, no meg a droidokkal. A Disney-nél szerintem semmi más nem fog számítani, mint a nyereségesség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem róluk kell szólnia az új film(ek)nek de nem is róluk fog, ebben teljesen biztos vagyok. De még csak ilyen fanposztereket tudnak készíteni mert az új színészekről még nincs semmi hír. Ha majd jön, hogy XY-t látták J.J.-vel beszélgetni egy mekiben, így biztos, hogy ő az új trilógia főszereplője akkor azok is beindulnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Leia elég milf-re sikerült ezen a plakáton :lol:

:lol: Nem tehették fel a négykézláb mákrészegen vergődő CF-t. :D

 

Szerintem sem róluk kell szólnia az új film(ek)nek de nem is róluk fog, ebben teljesen biztos vagyok. De még csak ilyen fanposztereket tudnak készíteni mert az új színészekről még nincs semmi hír. Ha majd jön, hogy XY-t látták J.J.-vel beszélgetni egy mekiben, így biztos, hogy ő az új trilógia főszereplője akkor azok is beindulnak.

Persze. Csinálgatják ezeket a posztereket, de egyelőre csak a klasszikus trilógiából tudnak kiindulni. Miután már pár karakterről kiderült, hogy az Ep.7-ben is szerepelni fognak, így őket bátrabban feltehetik. Viszont jobb híján csak ők vannak a képeken és a középpontban.

A kínai terminátoros meg Leo DiCaprio-s csodáknál azért jobbak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem borzalmas. :) Épp, hogy a filmnek nem róluk kellene szólni elsősorban.

 

Ugyan már, olyan szépen hozza Drew Struzan stílusát. És valljuk be, azért jelentősen megszépíti a négy színészt a mostani külsejéhez képest. Nekem Leia kimondottan tetszik róla, bár sose volt a kedvenc karakterem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem is, hogy főleg az új generációról fog szólni. Itt az ideje. hogy a klasszikus trilógia hőseit végleg eltüntessék.

A sok (egyéb) helyről áradó prequel utálat itt sokakban ennyire komoly ellenreakciót váltott ki? :) Csak azért kérdezem, mert többször is olvastam itt elég kemény megnyilvánulásokat a klasszikus trilógia karaktereinek szükségességéről.

 

Én is úgy gondolom, hogy a legújabb trilógiának alapvetően új karakterekről kell szólniuk, ahogyan a klasszikus trilógia és a prequel esetében is. Ennek ellenére nagyon fontosnak tartom, hogy elég sok és erős kapocs legyen a korábbi epizódokkal, szintén ahogyan az eddigi két trilógia közt is.

Jó, az ilyen Greedo- vagy Chewbacca-féle erőltetett azonosságokra tényleg semmi szükség. De én kiábrándítónak tartanám, ha egy Han Solo, Luke, Leia, R2 vagy 3PO csak alig kapna szerepet. De Anakin vagy Chewie feltűnését is elvárom pár jelentősebb jelenetben. Akár még Lando vagy Yoda is megvillanhat egyszer-kétszer. Egyszerűen a klasszikus trilógia az ők tetteikről, küzdelmeikről, áldozataikról szól, amiknek nyíltan meg kell jelenniük az új filmekben is. Gondoljunk bele, milyen sokat vesztettünk volna ha egy Anakin, Obi-Wan, Yoda vagy Sidious csak alig (vagy egyáltalán nem) szerepelt volna valamely trilógiban.

Ilyen tekintetben több EU alkotás is jó támpontot adhat. Pl. a JK széria kifejezetten stílusosan és hangulatosan szerepelteti Luke-ot, Chewie-t, Mothma-t, Wedge-et vagy Landot. Mindegyikük feltűnik egy rájuk jellemző szerepben, reális szituációkban, mégis a fontosságuk mértékében. Viszont mondjuk Leia-t vagy Han-t eléggé hiányoltam. Mindenesetre összességében szép iskolapéldája annak hogyan is lehet megoldani az ilyen kapcsokat úgy, hogy közben azért az új sztorin és szereplőkön legyen a hangsúly.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sok (egyéb) helyről áradó prequel utálat itt sokakban ennyire komoly ellenreakciót váltott ki? :) Csak azért kérdezem, mert többször is olvastam itt elég kemény megnyilvánulásokat a klasszikus trilógia karaktereinek szükségességéről.

 

Én is úgy gondolom, hogy a legújabb trilógiának alapvetően új karakterekről kell szólniuk, ahogyan a klasszikus trilógia és a prequel esetében is. Ennek ellenére nagyon fontosnak tartom, hogy elég sok és erős kapocs legyen a korábbi epizódokkal, szintén ahogyan az eddigi két trilógia közt is.

Jó, az ilyen Greedo- vagy Chewbacca-féle erőltetett azonosságokra tényleg semmi szükség. De én kiábrándítónak tartanám, ha egy Han Solo, Luke, Leia, R2 vagy 3PO csak alig kapna szerepet. De Anakin vagy Chewie feltűnését is elvárom pár jelentősebb jelenetben. Akár még Lando vagy Yoda is megvillanhat egyszer-kétszer. Egyszerűen a klasszikus trilógia az ők tetteikről, küzdelmeikről, áldozataikról szól, amiknek nyíltan meg kell jelenniük az új filmekben is. Gondoljunk bele, milyen sokat vesztettünk volna ha egy Anakin, Obi-Wan, Yoda vagy Sidious csak alig (vagy egyáltalán nem) szerepelt volna valamely trilógiban.

Ilyen tekintetben több EU alkotás is jó támpontot adhat. Pl. a JK széria kifejezetten stílusosan és hangulatosan szerepelteti Luke-ot, Chewie-t, Mothma-t, Wedge-et vagy Landot. Mindegyikük feltűnik egy rájuk jellemző szerepben, reális szituációkban, mégis a fontosságuk mértékében. Viszont mondjuk Leia-t vagy Han-t eléggé hiányoltam. Mindenesetre összességében szép iskolapéldája annak hogyan is lehet megoldani az ilyen kapcsokat úgy, hogy közben azért az új sztorin és szereplőkön legyen a hangsúly.

Nem szeretném, ha a folytatás filmek beleesnének az Endor utáni EU hibájába. Ott orrba szájba jöttek Luke, Leia és Han kalandjai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pb véleményével értek egyet, sok minden fog múlni az arányokon, hogy a régi/új hősök szerepének arányát mennyire jól sikeül eltalálni. Nem kell őket eltűntetni, vagy csak jelképesen szerepeltetni, egyszerűen olyan szinten kellene, hogy jelen legyenek, amit egyrészt a karakterek megérdemelnek, de mégis adnak teret az újonnan fellépőknek. Nem hiszem, hogy olyen nehéz ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Harrison Ford interjú, persze volt Star Wars 7 kérdés is, "beszédes" válasz 2.02-től:

 

Le merném fogadni, hogy a már aláírt szerződés egyik titkos része a "cipzár záradék", ami arra kötelezi,hogy a hivatalos bejelentésig Zipp! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.