Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Én azért remélem, hogy Lando szerepelni fog, alapvetően bírtam a figurát. :) (az EU-ban egyébként egész jól alkalmazzák a karakterét, állandóan vállalkozásba kezd, és elég sűrűn kénytelen kisegíteni az Új Köztársaságot).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért remélem, hogy Lando szerepelni fog, alapvetően bírtam a figurát. :) (az EU-ban egyébként egész jól alkalmazzák a karakterét, állandóan vállalkozásba kezd, és elég sűrűn kénytelen kisegíteni az Új Köztársaságot).

Én is bíznék benne, hogy kisebb villanások erejéig feltűnik. Bírtam a búráját, olyan kirívó volt a karakterek közül, jól képviselte az univerzum sokrétűségét. Neki legalább volt egyénisége és stílusa, nem csak a mandalore páncéljával vagánykodó színtelen-szagtalan néma levente volt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lando szerintem egy nehéz karakter, pláne öregen. Ő inkább egy nagystílű tolvaj, akinek helye van egy lázadó hadseregben, de semmi keresnivalója egy olyan világban, mint amilyen a Köztársaság volt. Legfeljebb úgy tűnhetne fel, mint Bespin vagy valami hasonló világvégi település kormányzója, esetleg egy coruscanti kaszinólánc ura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Carrie Fisher nyilatkozta, hogy a Disney kiküldött a házához egy személyi trénert, hogy formába hozzák a testét.

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=103534

 

Gondolom Mark Hamill is már égeti a zsírpárnákat :hmm: :hmm: :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Carrie Fisher nyilatkozta, hogy a Disney kiküldött a házához egy személyi trénert, hogy formába hozzák a testét.

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=103534

 

Gondolom Mark Hamill is már égeti a zsírpárnákat :hmm: :hmm: :D

 

Először nem ártana leszokni az alkoholról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Jub Jub cameo az EpVII-ben?

 

J.J Abrams beszélt egy ismert amerikai talkshowban arról, hogy lesz egy kis "easter egg" a filmben. És végül azt mondta, valahogy becsempészi a Jub Jub-ot a filmbe.

http://comicbook.com/blog/2013/05/23/star-wars-episode-vii-easter-egg-revealed-on-conan-obrien-show/

 

Vajon Kicsi Jub Jub által? :D

 

av-6.jpg

Kicsi Jub Jub jöhet, de már nagyvezér Jub Jubnak kell lennie. Vagy Jub Jub szenétornak, esetleg lehetne belőle X-wing pilóta. Annyi lehetőség van a karakterben, csak merjék kihasználni. :D

 

Jar Jar, tényleg, de jó lenne, ha az öreg Jar Jar benne lenne az ep7-ben. Nem tudom, más is így van vele, de engem tényleg érdekel, mi lett vele az ep3 után. Idétlen, de jóravaló figura, és ő volt az, aki lehetővé tette a Birodalom megalakulását. Érdekelne, hogyan élte meg ezt és a barátai elvesztését. Technikailag ő teljesen egyedül maradt a Birodalomban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jar Jar -nak én is örülnék, persze valami egyszeri feltűnésnek csak a háttérben, vagy említés szintjén. Erre szerintem lehet is esély. Chewbacca viszont visszatér majd? Róla senki nem beszél.

Szerintem biztosan. Egyrészt SW szimbólum, másrészt nagyon egyszerű a "megvalósítása". A jelmez miatt gyakorlatilag bárki játszhatja a szerepet. Emellett a klasszikus trilógiában se volt igazán komoly szerepe, most is elég ha felvillantják Han mellett vagy a csatajelenetek bizonyos részében. A szövegíróknak se fog komoly kihívást jelenteni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég hülye lépés lenne részükről, ha Jar-Jart beleraknák a filmbe, hisz őt még a prequel szeretők többsége is utálja, vagy legalábbis nehezen viseli el és ezzel nyilván a Disney is tisztában van. Nem lenne túl jó kezdés a részükről, ha egy közutálatnak örvendő karaktert beleraknának a filmbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég hülye lépés lenne részükről, ha Jar-Jart beleraknák a filmbe, hisz őt még a prequel szeretők többsége is utálja, vagy legalábbis nehezen viseli el és ezzel nyilván a Disney is tisztában van. Nem lenne túl jó kezdés a részükről, ha egy közutálatnak örvendő karaktert beleraknának a filmbe.

Szerintem a gyerekek szeretik, és ez a lényeg. Az meg misztikum, hogy mindenki utálja Jar Jar -t. Maximum nem kedveli annyira, de utálni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jar Jar igazán a Baljós Árnyak figurája. Az ep.2-ben igazából két nagyobb jelenete van, az ep.3-ban egy se, csak egy röpke cameoja van, ami felett első nézésre el is lehet siklani. Persze akár bele is kerülhet az új filmekbe de én nem hiányolnám ha nem kerülne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát pedig elhihetitek, hogy általánosságban Jar-Jar a legnépszerűtlenebb Star Wars karakter. Lehet, hogy csak az EpI-ben játszott fontos szerepet, de az is bőven elég volt. Sokaknál már az kiverte a biztosítékot, hogy Lucas képes volt a II. epiizódba, hacsak háttérszereplőként is belerakni.

Arról, hogy a gyerekek szeretik: ez nem teljesen igaz. A gyerekek a menő fénykardpárbajokat, a badass szereplőket (Boba Fett, Darth Vader, Darth Maul) és a látványos csatákat szeretik általában. A Jar-Jar féle ripacskodás már egy kisgyereknek se túl szórakoztató. Én 5 évesen láttam a moziban a Baljós Árnyakat, és Jar-Jar már akkor is idegesített, mert nem viccesnek, hanem cikinek éreztem amit csinált. És ez volt a legtöbb ember baja Jar-Jarral, hogy nem vicces, hanem idétlen és emellett túl sok játékidőt kapott, mialatt Mault például alig láthattuk az egész filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem terveznek Jar-Jar-ral az új trilógiára. Öreg és korántsem annyira népszerű vagy emblematikus karakter, hogy érdemes legyen variálni vele.

Abban viszont biztos vagyok, hogy az új trilógiának is meglesz a maga Jar-Jar-ja vagy Jub-Jub-ja. Akkor lesz igazán ütős, ha egyedi lesz és tanulnak az elődök problémáiból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy látom, nem tudsz róla objektíven nyilatkozni. :) Szerintem sokan utálják Jar-Jart, de a gyerekek körében nagyon népszerű. Én legalábbis ezt tapasztaltam mindenfelé.

Én is csak a tapasztalataimat írtam le. Én két fajta embertípussal találkoztam eddig, akik rühellik Jar-Jart és akik elviselik/hozzászoktak. Én utóbbi táborba tartozom és csupán azt próbáltam leírni, hogy megértem, miért nem túl népszerű a karakter, ha ez nem objektivitás, akkor nem tudom, hogy mi az.

 

Durd. Azért azt hittem, Te ezen a szinten már átléptél. :) Szerintem itt hagyjuk is ezt a témát, mert OFF.

Nem értem milyen "szintre" gondolsz. Csak leírtam, hogy miért nem lenne jó ötlet Jar-Jart visszahozni. Remélem ez még nem minősül eretnekségnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem milyen "szintre" gondolsz. Csak leírtam, hogy miért nem lenne jó ötlet Jar-Jart visszahozni. Remélem ez még nem minősül eretnekségnek.

Nem, csak amit írtál azzal az agyatlan prequel fikázók szoktak jönni. Aki kicsit is nyitottabban áll az egészhez, az eltudja benne helyezni Jar Jar -t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval, ha valaki nem szereti Jar-Jart, az már kapásból agyatlan prequel fikázó. :facepalm:

Egyébként meg leírtam, hogy én elviselem Jar-Jart, csak arról próbáltam beszélni, hogy mik az okai annak, hogy mi a többség baja a gungan karakterével a Baljós árnyakban.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, csak amit írtál azzal az agyatlan prequel fikázók szoktak jönni. Aki kicsit is nyitottabban áll az egészhez, az eltudja benne helyezni Jar Jar -t.

Nem akarom újjáéleszteni a vitát, de rólam talán már kiderült, hogy elég nagy prequel fan vagyok. Az Ep.1 topikban írtam arról, hogy az a rész mindig is más lesz nekem a személyes töltete miatt. Ennek ellenére én is túlzásnak éreztem Jar-Jar szerepét a filmben. Annyit kellett volna szerepelnie, amennyit mondjuk Chewie-nak. Aztán az Ep.2-ben és 3-ban többet is feltűnhetett volna, szóval eloszthatták volna jobban is a szerepeltetését, hogy ne kapjanak tőle csömört sokan az Ep.1-ben. :)

Azt pedig nem tudom, mit írt Lok sokkal régebben erről, de a mostani hozzászólásaiban nem éreztem a túlzást vagy elvakultságot.

 

A témához szólva: arra leszek nagyon kíváncsi, hogy az új "kiskedvenc" (Jar-Jar, Jub-Jub utód) egy teljesen új fajból fog kikerülni, vagy egy már képernyőn látottból szemelnek ki egy példányt. Ill. ha utóbbi, akkor csak vmi alig észrevehető fajra esik a választás (amit akár csak azok szúrták ki, akik tényleg rengetegszer látták a filmeket), vagy egy közismertre.

Nekem a teljesen új faj koncepciója tetszene jobban. Azt pedig most is elvárom, hogy ezt ne csak a "kiskedvenc" képviselje, hanem legyen az egész fajnak szerepe, jelentősége (mint a gungan-ek vagy ewok-ok esetében is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én speciel a nabooi síksági csata jeleneténél szakadtam a röhögéstől azon, amit Jar Jar művelt. Igaz, hogy csak 6 éves voltam, de most is mosolyogva gondolok vissza a karakterére, és a benyomásra, amit hagyott. Nem mondom, hogy feltétlenül esszenciális szereplő, de nem is olyan rossz, mint a prequel utálók mondják. Na de ez már elnyúlik az EPVII-től, inkább nem firtatom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.