Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Rumor: Ryan Gosling & Zac Efron Cast In Episode VII?

GoslingEfron.jpg

http://www.starwarsunderworld.com/2013/07/rumor-ryan-gosling-zac-efron-cast-in.html

 

Gosling jöhet, Elfron: arra van az ajtó!

Egyetértek, csak Efront ne! Egy tinibálvány high scool musiceles az SW-ben?! Na itt jön a Disney. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek még csak kósza pletykák, de az biztos, hogy lesz benne Disney kompatibilis nyálgép. Vannak a tipikus Disney sztárok és közöttük Zack Efron még messze a legelfogadhatóbb. De így sem kérünk belőle. Azt azért hozzá kell tenni, hogy Hamill is ilyen kölyökképű,lányok kedvence volt az első SW filmben. Remélem kerülni fogják a kötelező néger, kínai, arab stb. kliséket és a történetnek megfelelően fognak castingolni. Sajnos a tini nézőközönség megköveteli az Efron féle "színészeket", a Toy Story 3 írójától pedig ne is várjunk Birodalom Visszavágot.

 

Tessék - lássék, egy tablóképen a Disney "sztárok".

 

Nyáltenger az erdő szélén - tablókép

 

És ezek a felépített emberek tényleg így vannak kisminkelve. A Disney cukiság faktora és túlszaturált színvilága csak a teljesen műanyagra sminkelt kölyökképpel éri el a totális orgazmust. Minden életszerűséget nélkülöz, hogy ne emberek, hanem karakterek legyenek. Ez nagyon fontos a Disney politikájában. Nem színészeket építenek, hanem hercegnőket és hercegeket, ezért is vannak túlsminkelve, hogy magával a jelenséggel azonosuljanak a gyerekek. Szóval meg van ennek a pszichológiája.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit a Disney manapság felmutat, az csak egy szóval jellemezhető: Undorító! Az öreg Walt szerintem forog a sírjában. Amikor a cége Lazy Town-okat, meg Mickey játszótereket ad ki a keze közül "oktató rajzfilm" név alatt. :facepalm: Csodálkozunk, hogy ennyi a fogyatékos gyerek. :clap2: És a filmekre való áttérés se megy éppen jól az ilyen nyálfejek agyrohasztó szerencsétlenségei nyomán, amik a tipikus jenki létet erőltetik a nézőre. Hát köszi, de én nem kérek az "amerikai álomból", főleg nem SW-ben. Normálisan vagy sehogy, ugyebár. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ezt meg kell szoknod, mert a Disney maga az utópia, egy falangszter, a tökéletes társadalom letéteményese, amiben minden gyermek tündérvarázs rózsabimbó, a világ egy túlszaturált hamm bekaplak cukorfalat, az emberfajok között nincsenek többé viselkedésbeli és szocializációs különbségek, a cipő orra sosem koszos, az utcán nincs szemét és mindenki tökéletes, aki meg nem tökéletes az rohadt terrorista! Ez az USA képlet és a Disney ennek az életfilozófiának a zászlóhordozója, a néphülyítés egyik eszköze. Már az kész csoda lesz, ha az új Star Wars filmben nem lesz szuperhelyes néger főszereplő, vagy egyéb klisés hülyeség.

 

szerk.: Az angol cikkben a forrás nem jelenti ki, hogy az Efron gyerek Solo fia lesz. Pontosan ezt mondja; "Az Efronnak szánt szerepről semmit nem tudunk, akár Solo gyereke is lehetne." Csak Gosling esetébe jelenti ki, hogy Luke fiának a szerepére hallgatták meg.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végülis teljesen igazatok van, a MARVEL filmek is, mióta a Disney égisze alatt készülnek, tele vannak Zac Efronokkal és hasonszőrű barátaikkal, a Disney hercegnőkről nem is beszélve :facepalm:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ezt meg kell szoknod, mert a Disney maga az utópia, egy falangszter, a tökéletes társadalom letéteményese, amiben minden gyermek tündérvarázs rózsabimbó, a világ egy túlszaturált hamm bekaplak cukorfalat, az emberfajok között nincsenek többé viselkedésbeli és szocializációs különbségek, a cipő orra sosem koszos, az utcán nincs szemét és mindenki tökéletes, aki meg nem tökéletes az rohadt terrorista! Ez az USA képlet és a Disney ennek az életfilozófiának a zászlóhordozója, a néphülyítés egyik eszköze. Már az kész csoda lesz, ha az új Star Wars filmben nem lesz szuperhelyes néger főszereplő, vagy egyéb klisés hülyeség.

 

szerk.: Az angol cikkben a forrás nem jelenti ki, hogy az Efron gyerek Solo fia lesz. Pontosan ezt mondja; "Az Efronnak szánt szerepről semmit nem tudunk, akár Solo gyereke is lehetne." Csak Gosling esetébe jelenti ki, hogy Luke fiának a szerepére hallgatták meg.

Nagyon is el tudnám képzelni Luke fiaként a srácot. Méltó utódnak tűnik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért érdemes lenne még várni a végítélettel és a Disney újabb végeláthatatlan pocskondiázásával.

 

Az eredeti SW is tele van klisékkel, lényegében az is egy tündérmese. Talán Luke nem egy szőke herceg? Leia meg a mufurc hercegnő. Palpi az eltorzult arcú megtestesült gonosz. Vader-t is tetőtől-talpig fekete gönc borítja, az arcát már csak akkor látjuk, amikor megtér, akkor is egy megtört, de fiáért mindent feláldozó öregembert kapunk.

De vehetjük a prequel-t is. Azért Ewan se az a nőtaszító jelenség. Az Ep.1-ben pedig még szakáll se volt, semmi. Hayden meg kifejezetten egy tininedvesítő sorozatfigura volt, egy bájgúnár. Portman kisasszony is egy felkapott hollywoodi bombanő. Mégis szerettük őket, mert teljesen mindegy az előéletük, korábbi és későbbi munkásságuk. A lényeg, amit a SW vásznán láttunk és az nagyon is rendben volt. Úgy játszottak ahogy kellett.

 

Magyarán felőlem az összes Disney-s szereplőt felvonultathatják az új részekben, ha azok minőségben felnőnek az elődökhöz és maga a karakterük korrekt lesz. Az meg nagyon nem izgat, hogy előtte és mellette még a fiúk is habos-babos rózsaszín tüllszoknyában majszolják a babakék vattacukrot az egyéb Disney-s műsorokban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezt a Disney-utálatot nem kellene vallásszerűen művelni.

Zac Efron-ról meg csak annyit, hogy habzott a rajongók szája 1999-ben a(z alaptalan?) pletykák miatt, hogy "Caprio, az a nyálgép" lesz Anakin. "Nanehogymá".

És így utólag... hát ő is zseniális lett volna. Hányszor lehet belelépni ugyanabba a folyóba?

 

pb69: Egyetértek!

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de vannak itt néhányan, akik nem tudják türtőztetni magukat és ha kell ha nem Disney utálatba kezdenek.

 

Nekem eddig semmi bajom nem volt a Disneyvel, de színészeinek nagy részét ki nem állhatom. A rajzfilmjei is klasszikusok, igazán jók. Én ezt az utóbbi időben bejött Disney Channeles stílust nem szeretem, és Efron neve nálam már nagyban ehhez kötődött, és nehéz elvonatkoztatni tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom van valami külön előirás a Disney-fújolóknál, hogy ha kijön egy pletyka akkor annak csak a leszólható részét kell figyelembe venni. Az, hogy korunk egyik legnagyobb szinészlegendája Gosling neve felmerült az új SW film kapcsán teljesen érdektelen, de hogy egy szépfiú szerepet kaphat az fúj-fúj... bezzeg Hayden milyen marcona, csúnyácska fickó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előítéleteknek semmi értelme... azért, mert ez az Efron srác a Disney ilyen-olyan műsoraiban vált híressé, még nem jelenti azt, hogy ne tudna minőségi alakítást nyújtani egy SW filmben, ami akár áttörés is lehetne számára. Kit érdekel, ki miben szerepelt korábban, ha az alakítása hiteles, és valóban színészi tehetség is rejlik a kiválasztása mögött, nem csupán esztétikai előnyök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még ha be is válik a pletyka, és valóban így lesz, legalább könyörgöm csinálják jól :clap2:

Én mindig igyekszem a Disneyre és nem túl jól hangzó ötleteire semlegesen tekinteni, de sajnos a mai előismeret jogosan ad okot az aggodalomra. Ha tényleg lesz valami bukó a projektben, fikázni legfeljebb utána fogom a Disneyt, de akkor nagyon. Csak annyi minden kívánságom, hogy a 21. századi alap Disney mentalitás maradjon jó távol a Star Wars univerzumtól, és máris kevesebb előítélettel fognak élni az emberek - remélhetőleg-.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick említette a Marvel filmeket. Én rendkívül elégedett voltam az ottani szereplőkkel, színészekkel. Olyanokhoz is nyúltak, akik előtte kevésbé voltak ismertek, jórészt csak ilyen-olyan középszerű sorozatokban szerepeltek. De beszéltük korábban, hogy a SW sem volt kivétel e tekintetben, tehát ebben az univerzumban is tűntek fel nevesincs figurák.

A SW új részeihez komoly készítői gárda tartozik, akik aligha fogják a saját hírnevüket és megítélésüket kockáztatni olyan színészekkel, akikben nincs meg a megfelelő tehetség és ambíció.

 

Eleve én ezt az egész színészes dolog "szakmai" megítélését nagyrészt sznobizmusnak és belemagyarázásnak tartom.

Az Ep.1-ről is olvastam olyan kritikát, hogy Liam Neeson milyen gyatrán játszott benne, mert kilógott a szerepből. Az Anakin-t játszó gyerekszínészről is sok hasonló negatív kritika jelent meg. Szirmai persze csak hobbikritikus (bár a jobb fajtából, sokszor korrektebb, mint a tényleges szakértők), de ő is azon lovagolt, hogy mit keres Natalie Portman SW filmben.

De arról se feledkezzünk meg, hogy a SW Harrison Ford-on kívül senkinek nem hozott áttörést a karrierjében. A klasszikusból senki más nem vitte túl sokra a fiatalok (Hamill, Fisher) közül, de az idősebbek se tartoztak az akkori szűk elithez. A prequel-ben már vmivel nevesebb színészeket alkalmaztak (McGregor, Jackson, Portman, Neeson), de az ő ázsiójukat se emelte nagyságrendekkel a SW. Pl. Hayden minden lehetőséget megkapott, hogy megalapozza a sikeres jövőjét, mégsem igazán jött össze. Hollywoodi viszonylatban értelmezve legalábbis.

Ennek ellenére én tökéletesen elégedett voltam a SW színészi gárdájával. Egyáltalán nem merült fel bennem a filmek során (még a 2423. újranézéskor sem), hogy XY helyett jó lenne más, mert illúzióromboló a játéka. A "nevesincsebbek" is hozták, amit kellett, sőt talán némelyikük pozitív csalódást is kelthetett sokaknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom van valami külön előirás a Disney-fújolóknál, hogy ha kijön egy pletyka akkor annak csak a leszólható részét kell figyelembe venni. Az, hogy korunk egyik legnagyobb szinészlegendája Gosling neve felmerült az új SW film kapcsán teljesen érdektelen, de hogy egy szépfiú szerepet kaphat az fúj-fúj... bezzeg Hayden milyen marcona, csúnyácska fickó volt.

 

Én speciel nem ismertem ezt a színészt, nyílván ha ismerem rá is reagálok. Efront ismertem, ezért róla írtam. :peace: Nem vagyok jártas a színészvilágban. Annyi viszont a reakciók alapján lejött, hogy nagyon lerágott csont lehet ez a Disney dolog, én most először nyilvánítottam véleményt és most sem az egész Disneyről, melyről vegyes véleményeim vannak, sok dolog tetszik, sok nem. Eddig semlegesen kezeltem a dolgot. Nem kell mindjárt kést rántani az emberre. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is bízok a készítőkben, szerintem jó színészeket fognak kiválasztani az egyes szerepekre. Felhördülni ráér akkor, amikor eljön az ideje. Egyébként szerintem Zac Efron szerepeltetése sem lenne annyira ultragáz, én legalábbis megszavaznám neki az előzetes bizalmat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is bízok a készítőkben, szerintem jó színészeket fognak kiválasztani az egyes szerepekre. Felhördülni ráér akkor, amikor eljön az ideje. Egyébként szerintem Zac Efron szerepeltetése sem lenne annyira ultragáz, én legalábbis megszavaznám neki az előzetes bizalmat.

 

Egye fene, ki tudja, talán Efron is megér egy misét. :D De most már nagyon kíváncsi leszek. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különben ha beütöm a google képkeresőbe, hogy "Zac Efron 2013" nekem ez a srác egyáltalán nem is tűnik nyálgépnek.

 

Persze, szerintem a hír sem igaz. Mondanám, hogy a hétvégén már talán okosabbak leszünk szereplő témában, de félő, hogy csak a Disney Expo után augusztusban.

 

 

a Toy Story 3 írójától pedig ne is várjunk Birodalom Visszavágot.

 

A Toy Story 3 írójától? Az a film (mellesleg az imdb-n 63. legjobb) egyszerűen zseniális! Olyan drámai jelenet van benne játékfigurákkal(!!!), amely láttán szerintem minden FELNŐTT ember szíve összeszorul és a torkában gombóc nő. Játékokkal, animációs filmben ilyet tudott alkotni, akkor talán az SW világában is összehoz valamit. Persze lehetne írni, hogy "A család kicsi kincse" írójától, ami az első filmje volt és már Oscart is kapott, az nem diznimese. És J.J. Abrams is mondta, hogy nagyon örül Michael Arndt-nak, mert már szeretett volna vele együtt dolgozni.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy korunk egyik legnagyobb szinészlegendája Gosling neve felmerült az új SW film kapcsán teljesen érdektelen, de hogy egy szépfiú szerepet kaphat az fúj-fúj.

 

Remélem csak viccelsz. Gosling mint szinészlegenda? Mióta? Mit játszott hogy ezt kiérdemelte? Mert sajna ő is az a tipikus szépfiú, akit azért foglalkoztatnak Hollywoodban mert baromira tetszik a lányoknak, mint pl Bradley Cooper. A nagyon jóképü férfiakat a lányok miatt foglakoztatják nem a tehetségük miatt. A Drive-ban is csak bámul Gosling, azt bárki meg tudja csinálni. Magyarán szépfiú nem lehet jó színész.

 

 

A fentiek miatt elképesztő minőségcsökkenés lesz a filmben ha ezeket a színészeknek(pedig nem azok) nevezett bájgúnárokat szerepajánlattal fogják ellátni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök Frenki, hogy nem te vagy a castingos. Gosling pedig természetesen azért szinészlegenda mert már most bármiben feltünik szenzációs. Akár csak nézni kell ( :facepalm:), akár törtető politikust játszania (A hatalom árnyékában), akár szimpi rosszfiút (Túl a fenyvesen). Olyan jelenléte van a vásznon, amire igy hirtelen a generációjában nem is nagyon tudok példát. Ha van egy jó kiállású 30-as karakter ebben az új Sw-ben akkor ő a tökéletes választás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök jó, hogy ha jön egy valamelyest negatív Disney hír, Zééé rögtön jön, és elkezdi ontani ránk a Disney fikát. Ebből legalább egyből tudom, hogy még mindig forog a Föld a tengelye körül. Megnyugtató.

 

Ontani? :lol: Két beírásom volt az Efronos hírre, ti viszont legalább 2 tucat hozzászolást termeltetek mellette. Érdekesen értelmezed az ontani kifejezést. Szerintem pedig a "megelőlegezem a bizalmat, jó lesz ez, nem is olyan rossz hír, én azért bízok benne, szerintem adjuk meg a bizalmat, várjuk ki a végét, én bizakodom" kifejezések azok, amikből itt túl sok van és ezeket a kifejezéseket tényleg ontjátok magatokból! A túldícsérés áradata véletlenül nem emlékeztet arra, hogy mégis mozog a Föld?

Meglehetősen unalmas lenne, ha én is csak verném a nyálamat egy hírre, de én nem ilyen vagyok, nem úszom az árral, leírom amit gondolok és mást is erre bíztatok és ezzel semmi probléma nincs. Az a probléma, ha 20-an ugranak az emberre, mert a saját véleményük szerint itt szentségtörés történt ha valaki azzal ellentéteset gondolatot fogalmaz meg. Rendszerint az a mantra, hogy; Zééé, te mindig negatív vagy. Én meg azt mondom, más meg túl pozitív és az én negatív beírásom szül 20 pozitív választ....ez is egyfajta túltengés. Ezek alapján ki is a szélsőséges, aki egy pofont mér, vagy aki 20-at ad vissza? Ugye hogy ugye... :nana:

 

Gosling pedig messze nem zseniális színész, ami nem jelenti, hogy rossz lenne, sőőőt! Gosling nagyon jól hoz bizonyos karaktereket. Neki sincs több mimikai érzéke mint Seagalnak, de van karizmája és van némi teátrális vénája, ezért én jó színésznek tartom, de a korszakos, zseniális, csúcsszuper kifejezéseket használni sértő a tényleg korszakos, csúcsszuper, zseniális színészekre nézve.

 

Pár valójában korszakos, zseniális, csúcsszuper színész, csak, hogy legyen némi viszonyítási alapotok Goslinghoz:

 

- Charlton Heston

- Anthony Quinn

- Henry Fonda

- Jason Robards

- Bronson

- Peter O'Toole

- Omar Sharif

- Gregory Peck

- Telly Savallas

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök Frenki, hogy nem te vagy a castingos. Gosling pedig természetesen azért szinészlegenda mert már most bármiben feltünik szenzációs. Akár csak nézni kell ( :facepalm:), akár törtető politikust játszania (A hatalom árnyékában), akár szimpi rosszfiút (Túl a fenyvesen). Olyan jelenléte van a vásznon, amire igy hirtelen a generációjában nem is nagyon tudok példát. Ha van egy jó kiállású 30-as karakter ebben az új Sw-ben akkor ő a tökéletes választás.

 

Lehet neked az nekem viszont totális nulla a srác színészként(de bármely szépfiú is). Csak egyszer látnék valami ótvar csúnya embert aki sztár. De ezek mindig jóképüek. Ebből azért le lehet vonni pár következtetést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet neked az nekem viszont totális nulla a srác színészként(de bármely szépfiú is). Csak egyszer látnék valami ótvar csúnya embert aki sztár. De ezek mindig jóképüek. Ebből azért le lehet vonni pár következtetést.

Mondjuk hogy kevés szinészt ismersz? Steve Buscemi, Mads Mikkelsen, Christopher Walken... lehetne írni egy ezres listát nem kifejezetten szép sztárokról. A szinészek egy része szép egy része nem. Engem nem zavar ha valaki szép amig tud játszani. Gosling pedig nagyon tud.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még itt is azt írják hogy a nők miatt gondolkodnak Goslingon.

 

http://www.life.hu/szorakozz/20130725-ryan-gosling-amerikai-szinesz-es-zac-efron-amerikai-szinesz-is.html

 

 

Én meg nem nézem ha benne lesz az tuti.

 

Én kevés színészt ismerek? Hát nem éppen. Tökmindegy mennyit ismerek a jóképüek a nők miatt vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.