Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nem hinném, hogy nagy tiszteletlenség lett volna Shaw -al szemben, hisz a lényeg bennmaradt a játékából. Ez a lépés is az egységesítést szolgálta. :) Az biztos, hogy bátorságra vall majd ha Hayden -t visszahívják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már ezerszer megbeszéltük. Hogy lett volna felesleges? Anakin sosem nézett ki úgy a Prequelek által újraformált világban, mint ahogy Shaw őt megjelenítette az EpVI végén. Istenem hogy lehet ekkora ökörséget egyáltalán hinni? Ha ott maradt volna Shaw a végén, mit gondolt volna az EpI-VI-ot sorra néző szemlélődő, ki az atya úristen az ott? Mert hogy Anakinre nem gondol (merthogy az Hayden volt ugyebár abban a fiatal korban, és nem pedig ez a fickó) az fix.

 

De hagyjuk is, mert ez itt OFF, de ekkora hülyeségeket sosem tudok szó nélkül hagyni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már ezerszer megbeszéltük. Hogy lett volna felesleges? Anakin sosem nézett ki úgy a Prequelek által újraformált világban, mint ahogy Shaw őt megjelenítette az EpVI végén. Istenem hogy lehet ekkora ökörséget egyáltalán hinni? Ha ott maradt volna Shaw a végén, mit gondolt volna az EpI-VI-ot sorra néző szemlélődő, ki az atya úristen az ott? Mert hogy Anakinre nem gondol (merthogy az Hayden volt ugyebár abban a fiatal korban, és nem pedig ez a fickó) az fix.

 

De hagyjuk is, mert ez itt OFF, de ekkora hülyeségeket sosem tudok szó nélkül hagyni.

Elmondtam a véleményem, és tartom is magam ehhez. Mivel az EP6 előbb jött ki, teljesen irreleváns, amit mondasz. Nyilván az egyszeri rajongó 1983-ban nagyon is tisztában volt azzal, hogy Anakin jelenik meg a végén, legalábbis nekem elsőre leesett 7 évesen, amikor láttam az adott részt (mert ki más lehetett volna még?)

 

Lucas ezen döntése után azért nem csak az úgynevezett OT fanok húzták a szájukat, de mivel eltelt nem tudom hány év, már megszoktam és elfogadható a magyarázat (nevezetesen, hogy Anakin a haydeni mivoltában volt utoljára Anakin). És hogy ne legyen teljesen OFF: ha most visszahozzák Anakint egy-két jelenetre, akkor jó döntést hoztak. Egyébként meg felesleges volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hogy anno Shaw volt a szellem Anakin, amit aztán lecseréltek. :) Ezt az OT fanok azóta se bocsájtották meg. :lol:

Persze, tudom hogy volt az a csere. Nyilván nem bocsájtják meg, mert a klasszikusban az egy olyan átírt motívum, amellyel az arcukba kényszerítik a prequel-t. A többi átdolgozott és/vagy kiegészített jelenettel nincs olyan nagy "baj", mert nem húzza át az eredeti koncepciókat. Viszont Hayden beteszi a kaput, mert számukra mindent felrúg, egy megkerülhetetlen prequel elem, aminek szerintük semmilyen helye nincs a klasszikusban, sőt egyenesen szentségtörés. Ők ugyanis semmilyen szinten nem hajlandók elismerni az előtrilógiát a SW részeként, így feldolgozhatatlan mit keres az a nímand a többi ikon közt. No de ez legyen az ők bajuk, nézhetik az eredeti verziót Shaw-val. :D

 

Csak képzeljük el ha most majd esetleg Obi visszatér és McGregor fogja megjeleníteni. Hayden-nel karöltve azt hiszem a sequel-t is tiltólistára vágják a prequel-utálók. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Essenben a szabadtéri RotJ vetítésen is akkora fújolás volt amikor megjelent a "Hayden szellem", hogy csak na :D

 

Megjegyzem, nekem sem a kedvenc húzásom ez a csere, de engem speciel a Jabba palotás felújított ének-táncjelenet sokkal jobban irritál

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy nagy tiszteletlenség lett volna Shaw -al szemben, hisz a lényeg bennmaradt a játékából. Ez a lépés is az egységesítést szolgálta. :)

Így van, hiszen az érdemi szerepe nem szellemként volt, hanem előtte, amikor Luke levette apjáról a maszkot. A szellem csak azt jelképezte, hogy Anakin visszatért és tagja lett a "csapatnak".

 

Anakin sosem nézett ki úgy a Prequelek által újraformált világban, mint ahogy Shaw őt megjelenítette az EpVI végén. Istenem hogy lehet ekkora ökörséget egyáltalán hinni? Ha ott maradt volna Shaw a végén, mit gondolt volna az EpI-VI-ot sorra néző szemlélődő, ki az atya úristen az ott? Mert hogy Anakinre nem gondol (merthogy az Hayden volt ugyebár abban a fiatal korban, és nem pedig ez a fickó) az fix.

Pontosan. Én nagy eredeti trilógia rajongó voltam, de ezzel a változtatással semmi problémám nem lett. Sajnálatos tény, legalábbis ebből a szempontból, hogy a történet eleje jóval később készült el, mint a vége, és emiatt ezt egyszerűen muszáj volt rendbe tenni, hogy kerek egész legyen a végén.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mark azért így smink nélkül elég alkesznek néz ki....

 

 

Talán rendbe lehetne hozni úgy, ahogyan 97-ben kinézett nem? :hmm::para:

Testalkatra így nézne ki mint anno, már előnnyel indulna...

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán rendbe lehetne hozni úgy, ahogyan 97-ben kinézett nem? :hmm::para:

Több mint 15 éve volt már, aligha lehet megoldani. Legalábbis természetes úton biztosan nem. Bármilyen utómunka vagy maszkolási csoda meg szerintem felesleges. Ráadásul ha elég sok idő telik el az Ep.6-hoz képest, akkor teljesen természetes, hogy egy öreg figura kell.

Amit érdemes lenne megkövetelni, hogy adjon le néhány kilót. Sokat nem kell, mert ha beöltöztetik vmi tradicionálisabb jedi hacukába (mint amilyen pl. Obi-nak is volt), akkor az elég sokat elfed a testalkatából.

Másik topikban említettem, hogy szerepelt a Criminal Minds (Gyilkos elmék) zárórészében és nem láttam benne kivetnivalót. Sem a játékában, sem a kinézetében nem volt olyan, ami kétségeket ébresztett volna bennem SW-ban való újbóli szereplésével kapcsolatban.

 

Én Carrie miatt sokkal jobban aggódom. :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban, ha úgy fog kinézni, mint a Gyilkos elmék epizódjában, akkor nem lesz semmiféle probléma a fizimiskájával. :) Én Carrie miatt sem aggódom, bízom a készítőkben, ők biztosan tudják, hogy alkalmas-e arra, hogy továbbvigye Leia szerepét vagy sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Carrie miatt sem aggódom, bízom a készítőkben, ők biztosan tudják, hogy alkalmas-e arra, hogy továbbvigye Leia szerepét vagy sem.

Igen, ez egy dolog. Csak az a baj, hogy amíg pl. egy Obi, Lando, Wedge szerepeltetése simán nélkülözhető, vagy Chewie, Boba, 3PO bárkivel eljátszatható, addig az eredeti Leia nem megkerülhető karakter.

A Skywalker-vérvonal egyetlen örököse Luke mellett, szövetségi vezető politikus, összejöttek Han-nal és a potenciális új főszereplő ifjak valószínű anyja. Ugyanis sokkal logikusabb lenne a Solo-gyerekekkel továbbvinni a sztorit, mint Luke-nak a semmiből leakasztani egy párt és még a kölyköket. Ezek még akkor is fajsúlyos dolgok, ha mondjuk az új Jedi Rendben nem vállal szerepet, nem használja ki Erőérzékenységét.

 

Én már anno is nagyot néztem, amikor megtudtam, hogy Hamill az idősebb és nem is kicsivel. Simán néztem Carrie-t annyival korosabbnak, de nekem legalábbis még az is nehezen volt emészthető, hogy Leia és Luke egykorúak. Elég visszás dolog lenne más színésszel eljátszatni az idős Leia-t, amikor az eredeti színésznő nemcsak, hogy él, de korban is tökéletesen passzolna a szerepre.

Szóval bizonyos mértékig benne van a pakliban, hogy Fisher állapotától függetlenül nem merik meglépni se Leia kihagyását, se pedig más színésznő bevonását. Persze én sem tördelem ezen az ujjaim minden nap és nagyon remélem, hogy a hölgy összekapja magát annyira, hogy ne legyen aktuális ez a kérdéskör. Azt hiszem mindenki ezzel járna a legjobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Skywalker-vérvonal egyetlen örököse Luke mellett, szövetségi vezető politikus, összejöttek Han-nal és a potenciális új főszereplő ifjak valószínű anyja.

De fura, hogy ezt most én mondom, de mindez csak EU, amit mondasz, azt pedig úgy tudom, te sem szívleled túlságosan. :) Lehet, hogy Leiát fél évvel az endori csata után Birodalommal szimpatizálók egy csoportja felrobbantotta. Szóval semmi sem garantált. :) Persze azért nagyot néznék, ha Leiát kihagyják. De nem fogják, és Carrie biztosan alkalmas lesz a szerepre.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De fura, hogy ezt most én mondom, de mindez csak EU, amit mondasz, azt pedig úgy tudom, te sem szívleled túlságosan. :) Lehet, hogy Leiát fél évvel az endori csata után Birodalommal szimpatizálók egy csoportja felrobbantotta. Szóval semmi sem garantált. :)

Ez nem EU, hanem az eddigi Saga. :)

 

Az egyetlen bizonytalanság az, hogy az Ep.-7-re gyermekeik lesznek Han-nal és ők kulcsszereplők lesznek, de ezt több ízben hangsúlyoztam is. ;)

 

Persze meghalhat Leia az Ep.7-re, ahogyan bárki más is, de ennek túl nagy esélye nincs. Pláne, hogy tudunk az adott színészek megkereséséről. Szóval semmi sem garantált, de ettől még a Leia-Carrie duó megkerülése nagyon nehezen elképzelhető. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ian McDiarmid Palpatine császár visszatérésről

There’s been all sorts of rumors. No conversations have been had, and no deals have been struck. And anyway, I’m dead…but I could be resurrected. Yes, I’ve heard of ghosts, I’ve heard of clones. There’s all sorts of possibilities. But until I get that phone call, like the one I had before, I won’t believe I’m in

http://comicbook.com/blog/2013/08/24/star-wars-episode-vii-ian-mcdiarmid-addresses-emperor-rumors/

 

Tehát ennyit a pletykákról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ian McDiarmid Palpatine császár visszatérésről

 

http://comicbook.com/blog/2013/08/24/star-wars-episode-vii-ian-mcdiarmid-addresses-emperor-rumors/

 

Tehát ennyit a pletykákról.

"Hallottam erről, hallottam arról. És egyébként sok a lehetőség". Mintha csak én mondtam volna :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két színész már volt meghallgatáson állítólag :)

A kislány Han és Leia gyermekét játszaná, a fiatal srác Luke fiát.

newstars.jpg

http://www.comicbookmovie.com/fansites/notyetamovie/news/?a=86125

 

De ami a cikk alján érdekes, hogy a Lucasfilm nagyon hamar bejelent valami komoly dolgot a castingal kapcsolatban. Várjuk :yes:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csaj az egyik all-time kedvenc filmemben a Parfümben volt főszereplő. Én örülnék neki.

 

Igen, én is. Szerintem tehetséges színésznő, emellett igazán szép, különlegesen karakteres arca van. A Parfüm mellett a Dorian Grayben is lehetett őt látni, bár az eléggé... rétegfilm. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.