Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Hmm... Chloe Grace Moretz felkészül az SW7 szerepre? :hmm::o

Végigdarálta a prequel trilógiát. Ez már jelenthet valamit.

chloe+grace+moretz.jpg

http://www.starwars7news.com/2013/09/chloe-grace-moretz-preparing-herself.html#more

 

Én már a Disney-rendezvény után is írtam, hogy az ő bejelentését vártam. :D

Jöhet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is bekerülhetne.

 

 

Néhány napja meg ezt a fekete hattyús Ksenia Solot hozták összefüggésbe Hanék lányával:

 

kseniasolo.jpg

 

 

Lehet hogy csak a vezetékneve miatt indult el a pletyó róla. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi lenne, ha a változatosság kedvéért eltekintenének a 2 pasi/1 csajszi felállástól? Vagy ez már kőbe vésett alap az eddigiek alapján?

Mert mi a probléma vele? Eddig nagyon jól működött. Vagy netán diszkriminációnak érzed a nők felé?? :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi lenne, ha a változatosság kedvéért eltekintenének a 2 pasi/1 csajszi felállástól? Vagy ez már kőbe vésett alap az eddigiek alapján?

Jó ötlet.

Ha legfőbb szereplő (úgy mint Luke és Anakin) most inkább nő lenne, azt is támogatnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi lenne, ha a változatosság kedvéért eltekintenének a 2 pasi/1 csajszi felállástól? Vagy ez már kőbe vésett alap az eddigiek alapján?

Hé, én alább már támogattam egy női Skywalker főszereplőt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hírfolyam alján azt is olvasni, hogy Chloe Lucafilmes munkatársakkal Birodalmat nézett :)

Plusz egy érdekes interjút is olvasni, ahol igencsak azt lehet kibogozni, hogy megkeresték őt :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert mi a probléma vele? Eddig nagyon jól működött. Vagy netán diszkriminációnak érzed a nők felé?? :?

Az, hogy kezd sémává válni :) Egyébként egy hangyányit igen :)

 

Hé, én alább már támogattam egy női Skywalker főszereplőt. :)

Akkor vegyék jó példának, és támogassák a készítők is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Ksenia (Xenia?) egy orosz név, szóval a keresztnév mindenképp változzon.

 

Egyébként marhára hülyeségnek tartom, amikor egy film mindenképp el akarja kerülni a nemi és faji diszkrimináció látszatát. A Star Wars eredeti trilógia remekül működött 2 férfi és egy női főszereplővel, persze a változatosság nem árt. Én is remélem, hogy ezúttal egy női Jedi lesz a főszereplő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Ksenia (Xenia?) egy orosz név, szóval a keresztnév mindenképp változzon.

Van benne valami.

Meg az se hiányzik hogy rátörjön a szereplőkre a film alatt a Xénia-láz. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte biztosra veszem, hogy a Skywalkereken kívül is láthatunk Jediket az új filmekben. Ha valóban kiépül a Luke által alapított Új Rend, ez aligha megkerülhető. Egy női főszereplő Jedinek én is nagyon örülnék, bár ezt már korábban is kifejtettem. A TCW-ből kiderült, mennyi potenciál is rejlik ebben a felállásban. Egyrészt, számomra sokkal bejövősebb az, ha egy külsőleg védtelen, törékeny nőt/lányt ruháznak fel az Erő hatalmával, és az ebből fakadó képességekkel, mert ez Yoda tanítását is kiválóan alátámasztja ("nem az izmaidban van az Erő"). Másrészt, az előző 2 trilógia férfi nemű Skywalkerei után üdítő lenne egy ellenkező nemű főszereplő megalkotása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mark Hamill közeli barátja elárulta, hogy Mark már javába nyomja a fekvőtámaszokat, hogy fitt legyen az EPVII-re :):rock:

http://comicbook.com/blog/2013/09/14/mark-hamill-in-training-for-star-wars-episode-vii-according-to-his-friend-robert-englund/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az SW még mindig inkább a fiúk (értsd kisfiúk) kedvence, így aligha lesz egy női szereplő köré építve a történet.

Miért ne lehetne? Magamból kiindulva a férfi nézők is könnyen azonosulhatnak női karakterekkel. De ne legyünk álszentek, tegyük a szívünkre a kezünket: egy hajlékony, profi akrobatamutatványokat produkáló nő érdekesebb látványt tud nyújtani a férfinéző számára, mint egy izzadtságtól gyöngyöző férfi mellkas, vagy bicepsz. :D Nyilván nem ez az elsődleges szempont egy SW szintű történet megírásánál, de ha már a férfi célközönségnek való megfelelést vesszük figyelembe, ez sem utolsó érv egy nőnemű karakter mellett. Nem érzem szükségét az alapfelállás másodszori megismétlésének. Egyrészt, kétlem, hogy a Disney kizárólag a fiatal kölyök nézőket célozza meg, másrészt, SW filmeken belül az újítás üdítő erejével hatna egy női főszereplő köré kiépített történet, ráadásul a sztereotípiákra is romboló hatással lenne. Jó lenne végre egy komolyabban kidolgozott, filmes női karaktert megismerni, aki túllép a Padmé/Leia szintű vonulaton. De már a prequel trilógia idején is kíváncsi lettem volna egy Anakin, Obi-Wan, Yoda, Mace Windu kaliberű női Jedire, akik komolyabb hatással vannak a történet menetére, a többi karakterre, stb. Ezért is volt számomra üdítő, és egy felejthetetlen korszak kezdete a TCW.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy gondolom, hogy itt lenne az ideje megnyitni a nők előtt is az utat a SW univerzumban.

 

Eddig végig a "legfontosabb mellékszereplő" státuszig sikerült vinnie a vonalat, leginkább Padmé-nak vagy Leia-nak. Politikai pályán felvillantották, hogy lehetnek rendkívül sikeresek és a harcban sem ügyetlenek, de nem ők vitték a prímet. Az összes jelentős sith és jedi hímnemű volt, márpedig mindenkiben inkább ezen harcjelenetek maradnak meg élénkebben, mint mondjuk Padmé beszédei vagy Leia segélykérő üzenete. Most arról nem is beszélnék, hogy Padmé vagy Leia is kb. csak azért voltak hölgyek, hogy mindkét trilógiába bele tudják szőni a szerelmi szálat. :)

 

A TCW-ben szembetűnő a koncepcióváltás. Ahsoka a főszereplő, Ventress pedig egyfajta nemezis, aki szintén sokat szerepel. De ott van Barriss, Luminara, Aurra, Talzin, stb.. Így sokkal kiegyensúlyozottabb az egész világ. Mortis-ban is ott volt a lány. Csak ugye a TCW nem része a legmagasabb kánonnak, így (nagyon sokaknak) eltörpül a filmek mellett.

 

Volt két trilógia, ami a hímek körül forgott. Ha a 3. is ilyen lesz, akkor ez már nem lehet a véletlen műve, ennek már jelzésértéke és üzenete lesz. Ez az üzenet pedig nem igazán pozitív. Arról nem is beszélve, hogy az új trilógia egyik legfontosabb kérdése az, hogy tud-e úgy tökéletes SW élményt nyújtani, hogy közben egyedi és újdonságokkal teli is lesz. Ebben nagyon nagy szerepe lenne annak, ha most nők is lennének (akár túlsúlyban) a dominánsabb szerepkben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De már a prequel trilógia idején is kíváncsi lettem volna egy Anakin, Obi-Wan, Yoda, Mace Windu kaliberű női Jedire, akik komolyabb hatással vannak a történet menetére, a többi karakterre, stb. Ezért is volt számomra üdítő, és egy felejthetetlen korszak kezdete a TCW.

Ehhez hozzáteszek még annyit, hogy ha kicsit tágabbra nézünk SW háza táján, akkor bizony az EU alkotott igen érdekes és erős női karaktereket pl. Jedi-fronton is (és nem csak Mara jut az ember eszébe).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.