Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nagyon úgy tűnik, hogy igaz a Cumberbatch pletyka! Ég a twitter, a "források" szerint pár órán belül bejelentik. Páran a film címét is pedzegetik!

 

SZERK: már cáfolták is az egészet. :(

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Williams mindig megnézi a nyers vágást, aztán írja a zenét. :) Az az utolsó fázis a filmkészítésben.

Én is úgy tudom, hogy az az utolsó fázis, szóval ezért tartom biztosan viccelődésnek az egészet :)

 

Kár, hogy mégsem igaz ez a színész-hír, ő jöhetett volna!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Benedict Cumberbatch az Ep. VII-ben... jah mégse!

 

Örülünk Vincent... nem örülünk!! :cry:

 

Ha nem dobják be a nevét, akkor nem is sajnálkoznék, így viszont nagyon szomorú vagyok, mert őt szívesen megnéztem volna a SW univerzumban.

OFF:

Thrawn főadmirálist emberi alakban így képzelném el, mint őt (adott is lenne a párhuzam Sherlock Holmes és az admirális karaktere között)...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde, örülök, hogy ezt írtad, mert nekem is Thrawn admirális ugrott be, amikor olvastam Cumberbatch lehetséges szerepeltetéséről, még akkor is, ha bizonyos, hogy a filmnek nem lesz köze az EU-hoz. :)

 

Én is sajnálom, hogy kacsának bizonyult a hír. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az aintitcool 90% -ig biztos benne, hogy szerepelni fog a filmben. Már múlt hét hétfő óta kering ez a pletyka belsőbb körökben, és meg is próbálták megtudni az igazságot ám senki nem válaszolt a pletykára. A Lucasfilm is így tett. Az érdekes ebben, hogy nem cáfolták a hírt. Eddig ha volt valami azt egy-két napon belül megcáfolták ám most már egy hete nem mondanak semmit....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon úgy tűnik, hogy igaz a Cumberbatch pletyka! Ég a twitter, a "források" szerint pár órán belül bejelentik. Páran a film címét is pedzegetik!

 

SZERK: már cáfolták is az egészet. :(

Én még reménykedem. Sherlockként hatalmasat alakít, az orgánuma nagyon ütős, és Harrisonként már azt is bebizonyította, hogy főg*cinek sem utolsó. Meg amennyire tudom, az Into Darkness alatt összehaverkodott Abrams-szel (illetve, már azelőtt is ismerték egymást), és általában Abrams hurcolja magával a komáit (ezért mernék fogadni rá, hogy Simon Pegg is fel fog tűnni az ep7-ben). És nagyon tudnék örülni neki (az más kérdés, hogy a Star Trek gyűlölő Star Wars rajongók, akik már Abramsen sem tudják túltenni magukat, Cumberbatch megjelenésén rituálisan fénykardjaikba dőlnének, de legalább annyi hülyével is kevesebb terheli majd a Földgolyót :D).

Mondjuk én nem csak főgonoszként tudnám elképzelni, de Jediként is. Meg merem kockáztatni, még Solo gyerekként is.

 

Én meg speciel marhára örülnék neki... :P

Gondolom, hogy az EU kedvelőinek tetszene, és ha Jaina vagy Jacen lenne a Solo kölykök neve, az nekem is tetszene. De a Ben az egy rohadt snassz név, ennyi erővel már Joe is lehetne a neve. Plusz, Luke minek adná Kenobi álnevét a fiának, pláne, hogy ő sem használta már egy idő után (az ep6-ban már Obi-Wannak hívja). És egy fiatalembernek nem is áll jól, csak a télapó külsejű, vén, bölcselkedő remetéknek.

Azt meg erősen kétlem, hogy Leia vagy Han az apja nevét adná a gyereküknek. Hanból eleve nem nézem ki, hogy Darth Vader nevét hajlandó lenne a fiára aggatni, pláne a kis bespini vacsi után nem. Leiából meg azt nem nézem ki, hogy elfelejtette az agyszondát, a Galaxis terrorizálását, vagy éppen azt az apróságot, hogy Vader közreműködött a szülei legyilkolásában és a hazája (a komplett bolygó!) felrobbantásában. Amilyen arcot vág Leia, amikor megtudja, hogy rokoni szálak fűzik ahhoz a szörnyeteghez, abból erősen kétlem, hogy ezt bármikor is elfogadta volna (ezért is remélek egy apa-lánya csevejt az ep7-ben, mert szerintem az sokkal többet rejt, mint egy apa-fia dumcsi). Luke inkább adná a fiának az Anakin nevet, de Leia sosem.

Ezért nem örülnék neki, a Ben snassz név, az Anakin pedig egy Solo névnek abszolúte karakteridegen. Nem fér össze azzal, amit Anakin Skywalker művelt Leiával és Hannal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom, hogy az EU kedvelőinek tetszene, és ha Jaina vagy Jacen lenne a Solo kölykök neve, az nekem is tetszene.

Én összességében nem igazán szívlelem az EU-t, de ellenkező esetben se repesnék túlzottan a dologtól. A sztori úgyis teljesen más irányt fog venni, mint a kapcsolódó EU-ban. Innentől kezdve ha ugyanazt a nevet adják a karaktereknek, de teljesen mást csinálnak velük, akkor kvázi megcsúfolják az adott műveket. Itt nyilván nem a "jelentéktelenebb" mellékszereplőkre kell gondolni, hanem mondjuk az új főhős ifjakra, Luke kedvesére, stb..

Ha ezt még azzal is megspékelik, hogy az adott szereplők máshogy is néznek ki, mint az EU-ban, az még "szebb" húzás. Ha új történetet akarnak új szereplőkkel, akkor alkossák meg őket teljesen 0-ról. Így kialakul egy alternatív idővonal és mindenki dönthet neki melyik fekszik. Viszont ha neveket vagy egyebeket átvesznek az EU-ból, de merőben máshogy használják őket, akkor feleslegesen belekavarnak az egészbe és összemossák a dolgokat.

 

De a Ben az egy rohadt snassz név, ennyi erővel már Joe is lehetne a neve. Plusz, Luke minek adná Kenobi álnevét a fiának, pláne, hogy ő sem használta már egy idő után (az ep6-ban már Obi-Wannak hívja). És egy fiatalembernek nem is áll jól, csak a télapó külsejű, vén, bölcselkedő remetéknek.

Egyetértek. Mondjuk hogy mi a snassz, az szubjektív. :) De valóban elég értelmetlen lenne Obi remete álnevét bedobni a gyerekeinek.

 

Azt meg erősen kétlem, hogy Leia vagy Han az apja nevét adná a gyereküknek. Hanból eleve nem nézem ki, hogy Darth Vader nevét hajlandó lenne a fiára aggatni, pláne a kis bespini vacsi után nem. Leiából meg azt nem nézem ki, hogy elfelejtette az agyszondát, a Galaxis terrorizálását, vagy éppen azt az apróságot, hogy Vader közreműködött a szülei legyilkolásában és a hazája (a komplett bolygó!) felrobbantásában. Amilyen arcot vág Leia, amikor megtudja, hogy rokoni szálak fűzik ahhoz a szörnyeteghez, abból erősen kétlem, hogy ezt bármikor is elfogadta volna (ezért is remélek egy apa-lánya csevejt az ep7-ben, mert szerintem az sokkal többet rejt, mint egy apa-fia dumcsi). Luke inkább adná a fiának az Anakin nevet, de Leia sosem.

Ezért nem örülnék neki, a Ben snassz név, az Anakin pedig egy Solo névnek abszolúte karakteridegen. Nem fér össze azzal, amit Anakin Skywalker művelt Leiával és Hannal.

Én is úgy gondolom, hogy egyértelműen Leia bocsánatának elnyerése a keményebb dió Anakin részéről. A klasszikusban egyszerűen nem foglalkoznak egymással és a történet se nagyon a viszonyukkal. Úgy állnak egymáshoz, mint vadidegen nagy ellenfelek. Végig Luke harcol az igazság kibontásáért, majd pedig apja megmentéséért. Leia hagyná az egészet a fenébe.

Ettől én nagyon remélem, hogy rendeződik a viszonyuk és helyreteszik ezt a dolgot. Viszont a gyerekeiknek az Anakin név tényleg hülyén jönne le.

 

Nekem ezekkel a nevekkel a legfőbb bajom az, hogy teljesen ötlettelenek. Azt a koncepciót érzem mögötte, hogy "ha már úgyse tudunk jól csengő SW-os neveket kitalálni, akkor használjuk az eddigieket unalomig!".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se pártolom különösebben az EU-s nevek használatát, bár volt már rá példa, hogy az EU-ból emeltek át nevet (pl. Coruscant). Már csak azért sem, mert Anakin Solo addigra halott, amikorra az Ep7 elvileg felveszi a szálat (kb. 40-50 évvel a Yavin után, ha minden igaz). Viszont az, hogy snasssz, valóban szubjektív. Talán a Luke név kevésbé sznassz? Egyáltalán nem. ;) Bőven elképzelhető, hogy az őt oktató Jedi-mester tiszteletére Bennek nevezte el a fiát. Ugyanígy belefér az is, ha Han és Leia egyik utóda az Anakin nevet kapja (bár ezt nehezebb elfogadnom, mert Anakin a jelentéséből fakadóan jobb, ha megmarad Skywalkernek). De a valóságban sem ördögtől való az, ha két szülő valamelyik felmenő után nevezi el gyermekét. Anakin pedig a hős, a Jedi, a megtért lovag neve volt, nem a kegyetlen Sith-é, aki halomra mészárolta az ellenszegülő, vagy csalódást keltő élőlényeket. Ahogy Luke, úgy szerintem Leia is meg tudta érteni, és feldolgozni, valamint értékelni apja megtérését. Legalábbis nem elképzelhetetlen.

 

De lényegtelen, mert ha hihetünk az infóknak, az EU-tól független sztorit alkotnak, amivel nehezen összeegyeztethető akármelyik Solo gyerek EU-s nevének átvétele. Hacsak nem akarnak szükségtelen felülírásokat generálni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EU-ban

 

Jacen már halott, a saját ikertestvére, Jaina ölte meg. Anakin Solo pedig a Vong háborúban esett el. Ben még életben van.

 

Ebből látszik, hogy bizonyos EU karakterek szerepeltetése is újraírná az EP6 utáni dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se pártolom különösebben az EU-s nevek használatát, bár volt már rá példa, hogy az EU-ból emeltek át nevet (pl. Coruscant). Már csak azért sem, mert Anakin Solo addigra halott, amikorra az Ep7 elvileg felveszi a szálat (kb. 40-50 évvel a Yavin után, ha minden igaz). Viszont az, hogy snasssz, valóban szubjektív. Talán a Luke név kevésbé sznassz? Egyáltalán nem. ;) Bőven elképzelhető, hogy az őt oktató Jedi-mester tiszteletére Bennek nevezte el a fiát. Ugyanígy belefér az is, ha Han és Leia egyik utóda az Anakin nevet kapja (bár ezt nehezebb elfogadnom, mert Anakin a jelentéséből fakadóan jobb, ha megmarad Skywalkernek). De a valóságban sem ördögtől való az, ha két szülő valamelyik felmenő után nevezi el gyermekét. Anakin pedig a hős, a Jedi, a megtért lovag neve volt, nem a kegyetlen Sith-é, aki halomra mészárolta az ellenszegülő, vagy csalódást keltő élőlényeket. Ahogy Luke, úgy szerintem Leia is meg tudta érteni, és feldolgozni, valamint értékelni apja megtérését. Legalábbis nem elképzelhetetlen.

 

De lényegtelen, mert ha hihetünk az infóknak, az EU-tól független sztorit alkotnak, amivel nehezen összeegyeztethető akármelyik Solo gyerek EU-s nevének átvétele. Hacsak nem akarnak szükségtelen felülírásokat generálni...

Szerintem azért kapta a Ben nevet, mert az Obi-van Skaywalker túl furán hangzana.

 

Anakin Solo nevének hátterében is valószínűleg az áll, amit mondtál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ezekkel a nevekkel a legfőbb bajom az, hogy teljesen ötlettelenek. Azt a koncepciót érzem mögötte, hogy "ha már úgyse tudunk jól csengő SW-os neveket kitalálni, akkor használjuk az eddigieket unalomig!".

Ezzel teljes mértékben egyetértek. Baromira fantáziátlanok.

 

Én összességében nem igazán szívlelem az EU-t, de ellenkező esetben se repesnék túlzottan a dologtól. A sztori úgyis teljesen más irányt fog venni, mint a kapcsolódó EU-ban. Innentől kezdve ha ugyanazt a nevet adják a karaktereknek, de teljesen mást csinálnak velük, akkor kvázi megcsúfolják az adott műveket. Itt nyilván nem a "jelentéktelenebb" mellékszereplőkre kell gondolni, hanem mondjuk az új főhős ifjakra, Luke kedvesére, stb..

Ha ezt még azzal is megspékelik, hogy az adott szereplők máshogy is néznek ki, mint az EU-ban, az még "szebb" húzás. Ha új történetet akarnak új szereplőkkel, akkor alkossák meg őket teljesen 0-ról. Így kialakul egy alternatív idővonal és mindenki dönthet neki melyik fekszik. Viszont ha neveket vagy egyebeket átvesznek az EU-ból, de merőben máshogy használják őket, akkor feleslegesen belekavarnak az egészbe és összemossák a dolgokat.

Nem mintha nem lett volna minderre már példa a TCW-ben. Asajj Ventress teljesen más utat járt be, átírták a múltját is, stb. Az éjnővérek dettó. Hogy a filmes karakterek EU-s ut- vagy előéletének totális átírásáról már ne is szóljak (pl.: Darth Maul, akinek mind az előélete, mind az "utóélete" teljesen meg lett változtatva az EU-hoz képest).

 

De találjanak ki inkább teljesen új szereplőket. Legyen Luke-nak lánya, aki a midi-chlorianoktól fogant, Solóéknak meg kis-vukija, akit nevezzenek Itchy Jr.-nak. Szerintem ez simán "én vagyok az apád" szintű fordulat lenne. :D

 

Én se pártolom különösebben az EU-s nevek használatát, bár volt már rá példa, hogy az EU-ból emeltek át nevet (pl. Coruscant). Már csak azért sem, mert Anakin Solo addigra halott, amikorra az Ep7 elvileg felveszi a szálat (kb. 40-50 évvel a Yavin után, ha minden igaz). Viszont az, hogy snasssz, valóban szubjektív. Talán a Luke név kevésbé sznassz? Egyáltalán nem. ;) Bőven elképzelhető, hogy az őt oktató Jedi-mester tiszteletére Bennek nevezte el a fiát. Ugyanígy belefér az is, ha Han és Leia egyik utóda az Anakin nevet kapja (bár ezt nehezebb elfogadnom, mert Anakin a jelentéséből fakadóan jobb, ha megmarad Skywalkernek). De a valóságban sem ördögtől való az, ha két szülő valamelyik felmenő után nevezi el gyermekét. Anakin pedig a hős, a Jedi, a megtért lovag neve volt, nem a kegyetlen Sith-é, aki halomra mészárolta az ellenszegülő, vagy csalódást keltő élőlényeket. Ahogy Luke, úgy szerintem Leia is meg tudta érteni, és feldolgozni, valamint értékelni apja megtérését. Legalábbis nem elképzelhetetlen.

A Luke-ot tanító mestert Obi-Wannak hívják, nem Bennek. Az csak egy álnév volt (és nem is valami erőteljes, mivel Luke az első hallásra tudta, kiről van szó :D -> sosem tudtam megérteni, Obi-Wan miért a keresztnevét cserélte le, miért nem a családnevét, vagy mindjárt a teljes nevét). És Luke is Obi-Wannak hívja.

Az pedig szerintem igencsak ördögtől való, ha valaki a tömeggyilkos, terrorral rémuralmat fenntartó apjáról kereszteli el a gyerekét. Anakin Skywalker volt Darth Vader, az egyik tette a másik tette is. Anakin tudatosan segédkezett az Alderaan felrobbantásában, a Jedik kiirtásában, a Lázadók üldöztetésében és leölésében, Leia vallatásában, stb... Kétlem, hogy ezután pont Leia nevezné el a fiát a szörnyeteg apjáról. Mintha a holokausztot túlélő zsidó család Adolfnak nevezné el elsőszülött fiát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mintha nem lett volna minderre már példa a TCW-ben. Asajj Ventress teljesen más utat járt be, átírták a múltját is, stb. Az éjnővérek dettó. Hogy a filmes karakterek EU-s ut- vagy előéletének totális átírásáról már ne is szóljak (pl.: Darth Maul, akinek mind az előélete, mind az "utóélete" teljesen meg lett változtatva az EU-hoz képest).

Attól, hogy volt rá példa, még nem biztos, hogy ez a jó út. ;)

A TCW adott karakterei tökéletesen működtek volna, ha nem Ventress-re, az éjnővérekre vagy Maul-ra húzzák rá. Nekem legalábbis Ventress vagy az éjnővérek is "ismeretlenek" voltak, így nem érdekelt volna az sem ha másképp néznek ki és más nevet viselnek, a dolog működött volna ugyanúgy. Az EU fanokban viszont megforgatták egy kicsit a kést a dologgal, ami nem biztos, hogy bölcs.

Maul annyiban más, hogy neki van egy kialakult kultusza és sztenderd SW szereplő. Ettől függetlenül azt a balhét is elvihette volna egy random karakter, amennyit vesztettünk volna vele, annyit biztosan nyertünk is volna.

 

A Luke-ot tanító mestert Obi-Wannak hívják, nem Bennek. Az csak egy álnév volt (és nem is valami erőteljes, mivel Luke az első hallásra tudta, kiről van szó :D -> sosem tudtam megérteni, Obi-Wan miért a keresztnevét cserélte le, miért nem a családnevét, vagy mindjárt a teljes nevét). És Luke is Obi-Wannak hívja.

Így van. A Ben név bizonyos szinten pont a Birodalom legsötétebb időszakát jelképezi. Amikor minden reménysugár (Obi-Wan, Yoda, Luke, Leia) még csak haloványan pislogott a teljes sötétség mélyén és a Birodalomnak nem volt igazán ellenfele, ill. a fertőző ideológiájuk még uralta az emberek (köznép és vezetők egyaránt) többségének elméjét. Aztán az Ep.4-ben minden addigi munka szinte egyszerre érett be. Luke felnőtt, a Szövetség megerősödött, Leia igencsak befolyásos pozíciót ért el, a köznép szeme felnyílt, a Birodalom túlzásokba esett, az Uralkodó elbizakodott lett, stb., stb.. Ekkor pedig felkeresték az öreg Ben-t, aki levethette magáról az álcát és újra Obi-Wan-ként állhatott a jó szolgálatába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól, hogy volt rá példa, még nem biztos, hogy ez a jó út. ;)

Félreértesz, nem kívánom sugallni, hogy ez jó út lenne, csak azt akartam megvilágítani, hogy a készítők közül valószínűleg senkit sem fog érdekelni, hogy ha használnak egy EU szereplőt, de annak történetét kicsit vagy teljesen megváltoztatják, az mennyire fogja rosszul érinteni az EU rajongóit. Eleve fölösleges ilyennel foglalkozniuk, hiszen pusztán az, hogy az ep7 önálló sztori lesz, bele fog taposni az EU-rajongók lelkivilágába. Komplett sztoriszálakat fognak semmissé tenni, ezek uán a készítők számára már nem osztana vagy szorozna, hogy néhány átvett szereplőnek megmásítják a sorsát. Elégedetlenkedők mindig lesznek. Lesz, aki habzó szájjal üti majd a billentyűzetet, ha Hannak és Leiának egy gyereke születik. Olyan is fog akadni, aki vérben forgó szemekkel kívánja majd Abrams halálát, ha átveszik Jacen Solót, mint a Jedi Rend leghűbb tagját. És valószínűleg az sem váltana ki valakiben örömet, ha az EU-hoz pöcre igazodnának. Szóval olyannal tuti nem foglalkoznak a készítők, hogy XY döntésük kinek a lelki világát vágja taccsra. Valakinek tuti kinyílik a bicska a zsebében, ha másért nem, hát azért, mert Abramsen éppen nincsen sapka. :)

 

Így van. A Ben név bizonyos szinten pont a Birodalom legsötétebb időszakát jelképezi. Amikor minden reménysugár (Obi-Wan, Yoda, Luke, Leia) még csak haloványan pislogott a teljes sötétség mélyén és a Birodalomnak nem volt igazán ellenfele, ill. a fertőző ideológiájuk még uralta az emberek (köznép és vezetők egyaránt) többségének elméjét. Aztán az Ep.4-ben minden addigi munka szinte egyszerre érett be. Luke felnőtt, a Szövetség megerősödött, Leia igencsak befolyásos pozíciót ért el, a köznép szeme felnyílt, a Birodalom túlzásokba esett, az Uralkodó elbizakodott lett, stb., stb.. Ekkor pedig felkeresték az öreg Ben-t, aki levethette magáról az álcát és újra Obi-Wan-ként állhatott a jó szolgálatába.

Ilyen mélyen belegondolni eszembe sem jutott, de igazad van. Szép megfogalmazása a problémának. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde, örülök, hogy ezt írtad, mert nekem is Thrawn admirális ugrott be, amikor olvastam Cumberbatch lehetséges szerepeltetéséről, még akkor is, ha bizonyos, hogy a filmnek nem lesz köze az EU-hoz. :)

Biztos, hogy nem lesz köze, de attól még hasonló típusú karakterek szerepelhetnek benne :whistle:

Még én is reménykedem, hogy mégsem kacsa a hír, és BC szerepelni fog az ep7-ben. A lenti poszter nagyon jó :D

 

Végig Luke harcol az igazság kibontásáért, majd pedig apja megmentéséért. Leia hagyná az egészet a fenébe.

Ennek nem csak az ep4-5 eseményei lehetnek az okai (lásd: Luke és a levágott kéz, jah... ez is ep5), hanem egyszerűen az apához való hozzáállás. Leiának volt nevelőapja, egy remek példa a szülőre, Luke pedig csak vágyakozhatott az Obi-Wan által vázolt hős apa után (akiről 20 éven át hitte, hogy...). Teljesen más a viszonyuk az apaképhez, ráadásul az Erőhöz is. Nem hiszem, hogy Leia minden tapasztalat híján egy kicsit is felfogná, hogy mit jelentenek az Erő sokszor nehezebb vagy simább útjai. Nem is tudnak egy szót sem beszélni erről a 3 film eseményei alatt. Különben meg pont ő maga mondja, hogy Luke olyan erők birtokában van, ami felfogni sem képesek, stb. aki tudja fejből, javítson, de szerintem tudjátok, hogy a bespini jelenetre gondolok. A későbbiekről pedig hivatalosan semmit sem tudunk, könnyen lehet, hogy később már viszonylag "könnyen" megbékélt vele.

Egyébként az EU olyan szépen kimagyarázza, mikért adta Anakint a kisebbik fia nevének, csak most vissza ne kelljen idéznem. Na de ennek aztán végképp köze nincs az ep7-hez :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leiából meg azt nem nézem ki...vagy éppen azt az apróságot, hogy Vader közreműködött a szülei legyilkolásában

Őőőőőő Leia szülei Padmé Amidala és Ankain Skywalker. :D De biztos figyelmetlen voltál, elnézzük. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a nevelőszüleire gondoltam. Leia számára élete végéig ők lesznek a szülei, nem egy nő, akire érzéseken, halvány képeken kívül nem is emlékszik, vagy a galaxis hóhéra. Max annyit kellett volna, hogy odaírom, hogy nevelő, de azt hittem, így is egyértelmű, tekintve, hogy Padmét nem Anakin ölte meg, és maga sem lett öngyilkos, viszont az Organa család kimúlásában erősen közrejátszott, tehát, e logika mentén azért csak ki lehetett volna sakkozni, mint ahogy azért néhányaknak csak sikerült. :P:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

“There’s a lot of rumors out there right now about the original cast coming back, and I know it’s a burning question,” said Maki. “Mark, Carrie, Harrison, and Billy, none of them have signed contracts, so it’s all rumors, just so you know.”

http://comicbook.com/blog/2013/09/03/star-wars-episode-vii-no-original-cast-deals-yet-billy-dee-williams-wants-jedi-daughter/

 

Még egyikük se írt alá a filmhez állítása szerint. Mire várnak? Mire vár a Lucasfilm? Mi ez a sok ellentmondás? Most benne lesznek, vagy nem?

Idegölő hónapok ezek..

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Max annyit kellett volna, hogy odaírom, hogy nevelő, de azt hittem, így is egyértelmű,

Persze, hogy egyértelmű volt. :evil:

 

http://comicbook.com/blog/2013/09/03/star-wars-episode-vii-no-original-cast-deals-yet-billy-dee-williams-wants-jedi-daughter/

 

Még egyikük se írt alá a filmhez állítása szerint. Mire várnak? Mire vár a Lucasfilm? Mi ez a sok ellentmondás? Most benne lesznek, vagy nem?

Idegölő hónapok ezek..

Én se tudom mire várnak, nem hinném, hogy a gázsiban ne tudnának megegyezni...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leia számára élete végéig ők lesznek a szülei, nem egy nő, akire érzéseken, halvány képeken kívül nem is emlékszik, vagy a galaxis hóhéra.

Na, ez az, amire már régóta kíváncsi vagyok, hogy Leia hogyan festene a vásznon mondjuk "igazi" apja szellemének társaságában. Azt láthattuk, mi volt a reakciója, amikor kiderült, de én szívesen nézném legalább csak pár percre a filmből Leiát, amint véleményt formál az igazságról. Teszemazt Anakin mesél neki az anyjáról. Bár a Hayden-szellem miatt ez ellentmondásokba ütközik, inkább nem firtatom. :D

 

A Cumberbatch-pletyka lepattanni látszik? P*CSÁBA!

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30-35 év körüli kigyúrt Jedi karakter lesz a filmben? :hmm:

Liam McIntyre (Spartacus a sorozatban) ugyanis ilyen szerepet kapna.

Egy rádióban vallja be, hogy Jedi szerepre pályázik, és a forgatókönyvből olvasott fel! :hmm:

http://www.jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=13354

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NYC -ben is volt egy meghallgatás a minap, és ezúttal karakter leírásokat is kaptunk milyen szerepre keresnek embereket.

 

[FIATAL FÉRFI] Kora 20-as évek. Jóképű, de nem feltétlenül hősies alkat. Humoros és eszes. Fitt.

[FÉRFI] Kései 20-as évek. Fitt, jóképű és magabiztos. (Ő szerepelt már ez előzőn listán is)

[FIATAL NŐ] Tinédzser. Fitt, életerős, független és jó humorérzékű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.