Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A srác kinézetre simán passzol Luke utódának, viszonylag ismeretlen (mint anno Hamill vagy Hayden), szóval passzol a képbe. :)

 

A csaj számomra nem az a klasszikus szépség, de valóban van benne vmi különleges, ami így képen keresztül is érezhető. Mondjuk így külalakra nehezen tudnám elképzelni Han és Leia gyermekeként, de ha úgy alakul, biztosan megszokom majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csávó a tipikus bájgúnár a nő meg a tipikus hónap szépe. Sok jót nem várok tőlük.

Olyat emberkéket úgyse tudnak összeválogatni, akik mindenkinek megfelelnek, úgyhogy biztos lesznek jópáran, akik fanyalognak majd mindenen. Nekem speciel megfelelnek. Kis túlzással még hasonlítanak is Luke-ra és Leiá-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a nő meg a tipikus hónap szépe

Legalább jobban néz ki mint Leia (nekem ő sose jött be igazán). Azért az már valami. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A srác kinézetre simán passzol Luke utódának, viszonylag ismeretlen (mint anno Hamill vagy Hayden), szóval passzol a képbe. :)

 

A csaj számomra nem az a klasszikus szépség, de valóban van benne vmi különleges, ami így képen keresztül is érezhető. Mondjuk így külalakra nehezen tudnám elképzelni Han és Leia gyermekeként, de ha úgy alakul, biztosan megszokom majd.

A csaj szerintem se az a kimondott szépség, de mégis van benne valami. Jelmezben biztos rendben lesznek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A negyedikben már láttam a skacot. Ő játszotta a címszerepet. Nem rémlik valami jól az alakítása de szerintem közepes lehetett. Talán majd újranézem valamikor.

Ha a Lopott időt még láttam volna akkor azt is tudnám hogy abban mit alkotott.

 

A Parfümben én is láttam a csajszit de egyáltalán nem emlékszem rá. Pedig kétszer is meglestem azt a filmet. Azt viszont nem nézném meg újra mert nem jött be igazán.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csaj szerintem se az a kimondott szépség, de mégis van benne valami. Jelmezben biztos rendben lesznek. :)

 

Én (is) néztem a leányzóról pár képet, és pont az tetszik benne (méghozzá nagyon) hogy természetesebb, mint azok a művi cicababák, és pont ebben rejlik a szépsége, ugyanis nekem nagyon tetszik a leány. ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én (is) néztem a leányzóról pár képet, és pont az tetszik benne (méghozzá nagyon) hogy természetesebb, mint azok a művi cicababák, és pont ebben rejlik a szépsége, ugyanis nekem nagyon tetszik a leány. ;)

Így van, egyetértek. :) Nagyon szép a mosolya.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No meg az a vöröses színvilág a kékes szemekkel, nagyon démoni. :)

Ami a barna hajú és szemű szülőket figyelembe véve Han részéről felvethetett volna bizonyos kérdéseket. :evil:

 

De mi van, ha Luke-nak lesz lánya és Hanéknak fia? Az EU miatt annyira biztosra vesszük, hogy annak mintájára lesznek az ep7-ben is a gyerekek, pedig simán lehetne fordítva is. Sőt, így belegondolva, eléggé feldobná a dolgot, ha a harmadik generációs Skywalker nő lenne.

 

Plusz, az, hogy Luke-nak gyereke lesz, már jelzi, hogy a Jedi Rend általa meg lett reformálva. Ezzel is sok dolgot lehetne majd kezdeni egy Anakin, Yoda és Ben Kenobi szellem jelenlétében meg pláne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami a barna hajú és szemű szülőket figyelembe véve Han részéről felvethetett volna bizonyos kérdéseket. :evil:

Hát igen. :D Ezért is írtam, hogy nehezen képzelem el az ők gyerekükként a csajt.

 

De mi van, ha Luke-nak lesz lánya és Hanéknak fia? Az EU miatt annyira biztosra vesszük, hogy annak mintájára lesznek az ep7-ben is a gyerekek, pedig simán lehetne fordítva is. Sőt, így belegondolva, eléggé feldobná a dolgot, ha a harmadik generációs Skywalker nő lenne.

Általánosságban simán lehet a fordított leosztás és szerintem se lenne gond vele. Mondjuk ezen két színész esetében én a srácot külsőre igencsak alkalmasnak találom Luke gyerekének. Az meg megint csak elég furcsa lenne ha Han és Leia fia Luke-ra hasonlítana leginkább. :D

Persze még semmi nem biztos a színészekkel kapcsolatban sem, szóval ez is csak játék a pletykákkal.

 

Plusz, az, hogy Luke-nak gyereke lesz, már jelzi, hogy a Jedi Rend általa meg lett reformálva. Ezzel is sok dolgot lehetne majd kezdeni egy Anakin, Yoda és Ben Kenobi szellem jelenlétében meg pláne.

Mindenképp. Sőt, ha tényleg gyereke lesz, akkor ennek a témának a kifejtése, magyarázata számomra kötelezően elvárt elem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az meg megint csak elég furcsa lenne ha Han és Leia fia Luke-ra hasonlítana leginkább. :D

Ez lenne a legkevésbé furcsa, mivel az anyja ikertestvéréről van szó :P Sőt, akkor már mondhatjuk azt, hogy inkább a nagyapjára hasonlít, ami meg pláne normális, nem vagyok túl otthon genetika terén, de többször hallottam már ismerősöktől, hogy a gyerkőcök inkább a nagyszülőkre hasonlítanak, mint a szülőkre.

Jah... és öcsém tisztára anyám bátyjára hasonlít, az unokatestvérünknek pedig vörös haja, kék szeme van, pedig anyai ágról inkább a szőkét (helyesebben az édesanyja nagynénje vörös volt, szóval valahonnan fentebbről jöttek ezek a színek!), apai ágról a sötétbarnát/feketét tudta volna örökölni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez lenne a legkevésbé furcsa, mivel az anyja ikertestvéréről van szó :P Sőt, akkor már mondhatjuk azt, hogy inkább a nagyapjára hasonlít, ami meg pláne normális, nem vagyok túl otthon genetika terén, de többször hallottam már ismerősöktől, hogy a gyerkőcök inkább a nagyszülőkre hasonlítanak, mint a szülőkre.

Jah... és öcsém tisztára anyám bátyjára hasonlít, az unokatestvérünknek pedig vörös haja, kék szeme van, pedig anyai ágról inkább a szőkét (helyesebben az édesanyja nagynénje vörös volt, szóval valahonnan fentebbről jöttek ezek a színek!), apai ágról a sötétbarnát/feketét tudta volna örökölni.

Persze, nem is elsősorban genetikai értelemben gondoltam. Inkább a filmbeli élmény és itt megszokott megoldások tekintetében. Nyilván albínó is lehetne a srác vagy lány, de azért csak jobb lenne ha olyan szereplőt találnának, akiről már ránézésre is rögtön beugranak a szülők (vagy legalább az egyik). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is meglestem egy rakat képet a csajsziról. Elég vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Mondjuk ez nem meglepő mert nem is az esetem. Ha mégis bekerülne a filmbe ám legyen. Biztos nem fogok fennakadni miatta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, nem is elsősorban genetikai értelemben gondoltam. Inkább a filmbeli élmény és itt megszokott megoldások tekintetében. Nyilván albínó is lehetne a srác vagy lány, de azért csak jobb lenne ha olyan szereplőt találnának, akiről már ránézésre is rögtön beugranak a szülők (vagy legalább az egyik). :D

Igaz ami igaz, ilyen esetekben, ahol generáció ugrás van a folytatásban, ott az ember keresi a hasonlóságot. Gondolom annak idején nem véletlenül lett Anakin szőkésbarnának, Padmé pedig barnának és aprótermetűnek kitalálva, igaz ott a szülők kinézetét kellett megálmodni és ahhoz színészt keresni úgy, hogy beugorjanak róluk majdani gyermekeik.

Ettől függetlenül szimpatikus a két várományos, meglátjuk, milyenek lesznek, ha tényleg őket láthatjuk majd viszont a vásznon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lenne, ha Williams mégse viccelődött volna és Luke fia tényleg meghalna. :hmm:

Éppenséggel simán meghalhat. Ha valóban két irányba száll le a Skywalker vérvonal, akkor jó eséllyel megint lesz egy "kedvezményezett" fél, amely ténylegesen a történet középpontjába kerül. A klasszikusban ez Luke volt. Igazából az ő története lett tökéletesen kidolgozva és rá épült a trilógia. Pl. Leia már az Ep.4-ben találkozik Vader-rel, de a jelenetnek dramaturgiailag semmi érzelmi töltetet nem adtak. Ha nem ismernénk az Ep.3 végét, akkor elég súlytalan lenne az egész.

 

Ha pedig most a Leia-Han utódra lesz kihegyezve a sztori, akkor a másik ifjú sorsa akár ennyire drasztikus is lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyet szerintem már csak a koherencia miatt sem lépnének meg. A Star Wars mozifilmeket más néven lehetne Skywalker-saganak is nevezni. Ha az ep7-8-9 nem egy Skywalkerről szólna, ez a koherencia megszakadna. Han és Leia gyermeke úgy Skywalker, hogy nem Skywalker. Leia hiába Luke testvére, szerintem senki sincs a világban, aki Skywalkerként tekintene rá. Az EU sem tudja igazán testvérekké tenni Luke-ot és Leiát, és mindmáig Organa családnéven hivatkozunk rá. Még maguk a filmek sem keverik bele Anakin és Luke történetébe, hiába tagja a családnak, annak nem része. Luke és Leia a három filmben baromi kevés jelenetben szerepel együtt (többet lógnak Hannal, mint egymással :)) - valószínűleg mindez abból is adódik, hogy Lucas már a történet legvégén dobta be a testvéri ötletet.

Másrészt, az ő gyereküket Solónak hívnák, ami még inkább eltávolítaná a karaktert a Skywalker-sagatól, még ha ugyanaz a vérvonal, akkor is. Úgyhogy erősen kételkedem abban, hogy a történet nem Luke gyermeke körül fog forogni. Max annyit tudok elképzelni, hogy vagy lánya lesz, vagy két gyereke lesz, akik közül az egyik meghalhat. De az nagyon visszás húzás lenne, ha nem egy Skywalker nevű ember lenne a főszereplő (csak ne Ben Skywalkernek hívják... és a Solo sarjat se hívják nekem Anakin Solónak, mert lefordulok a székről :clap2: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyet szerintem már csak a koherencia miatt sem lépnének meg. A Star Wars mozifilmeket más néven lehetne Skywalker-saganak is nevezni. Ha az ep7-8-9 nem egy Skywalkerről szólna, ez a koherencia megszakadna. Han és Leia gyermeke úgy Skywalker, hogy nem Skywalker. Leia hiába Luke testvére, szerintem senki sincs a világban, aki Skywalkerként tekintene rá. Az EU sem tudja igazán testvérekké tenni Luke-ot és Leiát, és mindmáig Organa családnéven hivatkozunk rá. Még maguk a filmek sem keverik bele Anakin és Luke történetébe, hiába tagja a családnak, annak nem része. Luke és Leia a három filmben baromi kevés jelenetben szerepel együtt (többet lógnak Hannal, mint egymással :)) - valószínűleg mindez abból is adódik, hogy Lucas már a történet legvégén dobta be a testvéri ötletet.

Másrészt, az ő gyereküket Solónak hívnák, ami még inkább eltávolítaná a karaktert a Skywalker-sagatól, még ha ugyanaz a vérvonal, akkor is. Úgyhogy erősen kételkedem abban, hogy a történet nem Luke gyermeke körül fog forogni. Max annyit tudok elképzelni, hogy vagy lánya lesz, vagy két gyereke lesz, akik közül az egyik meghalhat. De az nagyon visszás húzás lenne, ha nem egy Skywalker nevű ember lenne a főszereplő (csak ne Ben Skywalkernek hívják... és a Solo sarjat se hívják nekem Anakin Solónak, mert lefordulok a székről :clap2: ).

Egyetértek a gondolataid többségével. ;) Ahogy azzal is, hogy Williams tuti nem lőne ekkora spoiler-t, csak szórakozik az öreg. :) Ellenben a gondolattal el lehet játszani.

 

Az egyébként valóban igaz, hogy Leia és Luke nem lettek nagyon összekovácsolva eddig, de én még nem írnám le a testvéri kapcsolatukat. Eddig történt, ami történt, de végül is csak az Ep.6 végén jöttek rá mi is az igazság. Persze tornáztatták magukat, hogy érezték, meg tudták, de igazából aligha. Pont az új trilógia egyik legszebb szála lehetne ha a Skywalker család sokkal szorosabb együttműködésben tengetné életét. Tehetnének az ellen, hogy Leia ne egyen annyira idegen a Skywalker-vonaltól. Ettől persze az igaz, hogy olyannyira sosem lesz részese a dolognak, mint Anakin vagy Luke, de azért közelíthet hozzájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetne, de csak a karakterek számára lenne ez működőképes - és náluk sem látnánk annak kialakulását. A néző egyrészt mindenképpen egy kész állapotba pottyan bele, másrészt, mire elfogadja, hogy Leia és gyermeke vagy gyermekei Skywalkerek, addigra vége a filmnek, rosszabb esetben, a trilógiának.

Plusz, éles határvonalat képezne az ep1-6 és az ep7-8 között, ha ilyen hirtelen "névváltás" történne a főszereplőnél. Tutyibiztos kialakulna a Skywalker-saga és Solo-saga megnevezés, ez viszont az egységességnek ártana (nem nagy mértékben, de azért érezné az ember, hogy a trilógia nem kapcsolódik annyira szorosan a hexalógiához -> ami már így is érezhető lesz, nem biztos, hogy erre még rá is kell majd tenni egy lapáttal).

 

Szóval, az biztos, hogy a Skywalker és Solo családoknak családként kell funkcionálnia - bár hogy hogyan, arról nem igazán vannak elképzeléseim, mert az biztos, hogy a mi fogalmaink szerinti "normális család" elképzelésbe nagyon nem lehetne belepasszírozni őket. Még az EU is igen kivétele helyzetekben kezelte csak úgy őket, mint család, nem pedig mint krízishelyzetből háborúba csöppenő, folyton bajban lévő hősöket. Persze azért nem lehetetlen, ha jól mesélik, elvégre a naboo-i invázió után is maradt idő családias hangulatú vacsorára, a klón háborúk küszöbén sem maradt el a romantikus vacsi vagy éppen egy étterem-látogatás, és még a háború végén is beugrottunk operába, vagy éjszakára egy apartmanba (bár e kettő már azért távol van a normális pillanattól), hogy a tatooine-i vacsorát már meg se említem, csak hát na... Furcsa lesz. De várom, úgyis az ilyen "ilyen a normális élet a Galaxisban" pillanatok miatt szeretem az ep2-t a legjobban (na meg Yoda fénykardozása miatt :D).

De a nézőknek a Skywalkerek maradnak a főszereplők, nem a Solók. Ezt nehéz lenne megtörni, még úgy is, hogy amúgy lenne egy íve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lenne, ha Williams mégse viccelődött volna és Luke fia tényleg meghalna. :hmm:

Biztosan viccelt, nem hiszem, hogy ennyivel előtte már dolgozna a zenén, akkor pedig miért is tudná, hogy mi fog történni a filmben? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztosan viccelt, nem hiszem, hogy ennyivel előtte már dolgozna a zenén, akkor pedig miért is tudná, hogy mi fog történni a filmben? :hmm:

Williams mindig megnézi a nyers vágást, aztán írja a zenét. :) Az az utolsó fázis a filmkészítésben.

 

Benedict Cumberbatch hivatalos bejelentése már a küszöbön áll?

 

Ha igaz, az nagyon jó hír és még egy plusz ok az eredeti hangsáv mellett.

Hmmm.... Nem lenne rossz, bár függ attól is milyen szerepet játszik majd. Várjuk a bejelentést. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.