Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Persze, nyilván az író tehetségétől is függ mennyire tudja az ilyen dolgokat jól tálalni. Minden nüanszokon múlhat. Így önmagában ökörség mind a Vader páncél mind pedig Palpi visszatérése, nem is beszélve az új tanítványról, ellenben ha jól csomagolják akár még üthet is. Ezért lenne jó több infó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval, Sidious a színfalak mögött bármit kutyulhat, hiszen azok a falak több száz fényévre vannak a filmek cselekményétől.

Lehet, sikerült rájönnie arra, amire Plagueis-nek nem: hogy hogyan tudja önmagát is megmenteni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon meg fogunk lepődni, hogy ki lesz a tanítvány! Ez lehet az ep7-8-9 egyik meglepetése!

 

 

Az ep4-5-6-ban: "Luke én vagyok az apád!"

 

Az ep1-2-3-ban: "Palpatine kacellár a sith nagyúr!" (már aki ezt látta előbb)

 

 

Hogyis mondta Palpatine: "Minden a terveim szerint halad!" ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az ep1-2-3-ban: "Palpatine kacellár a sith nagyúr!" (már aki ezt látta előbb)

Már a 2. részben totál nyilvánvaló volt, hogy Palpi=Sidi, főleg a végén a Dookuval történő találkozás után. A 3. részre már nyitott könyv volt, hogy ki az öreg. Feleségemmel a Baljós árnyaktól nézettem meg a Saga-t, és már őt se érte meglepetésként a dolog, hogy Palpi a Sith Nagyúr.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mellékellenségként feltűnhetnek a hatalmi vákuumot kihasználó birodalmi hadurak is. Lehet felhasználják Zsinj, Ardus Kaine meg hasonlók karakterét. Vajon Thrawnhoz mernek nyúlni?

 

Szinte biztos, hogy nem lesznek benne EU karakterek. Maximum Mara Jade, mint Luke felesége említés szintjén szerepelni fog, esetleg mint szereplő számítani lehet a felbukkanására, hiszen azt már tudni véljük, hogy a történet Luke, Han, Leia gyermekei körül fog bonyolódni. Ez persze nem jelenti azt, hogy Lukenak szánnak az alkotók gyereket, de ha igen, akkor van némi esély rá, hogy az EU-t ebben az esetben mint egy rajongók felé gyakorolt gesztust, figyelembe foják venni. Az EU-val az a probléma, hogy aki nem rajongó, annak semmit nem mond, így hiába populáris akár Mara Jade, akár Thrawn admirális, a szélesebb közönség nem ismeri. Ettől még bele lehet eröltetni a filmbe, de nagyon fel kell építeni, hogy az egyszeri néző is értse, miről is szól Thrawn karaktere. Ha a film a rajongóknak készülne, akkor nagyon nem kéne magyarázni az EU karaktereket, de a film nem csak nekünk készül, hanem szélesebb bázisnak, ezért kizárható, hogy EU karakterek megjelennek majd benne....illetve az esély meglehetősen kicsi. Amolyan cameo szerepek elképzelhetőek, amik a főbb történetvonalat nem fogják befolyásolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak tudnám, hogy vajon miért jönnek most nyáron futószalag sebességben a rossz oldal karaktereinek visszatéréséről szóló "biztos" forrásból származó "hírek". :D

Nem szeretnék, hogy túlságosan unatkozzunk 2015-ig a várható infózárlat miatt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mark azért így smink nélkül elég alkesznek néz ki....

 

Szerintem nem....úgy értem, azért néz ki alkesznek, mert korának megfelelően öregedett, Ő ugyanis nem A kategóriás hollywoodi sztár, így az elvárás hiányában nem jár botoxolni, nem varratja fel az arcát kéthavonta és igen, megöregedett és igen, el is van hízva, de egy 61 éves embernek pont így kell kinéznie. Van rajta súlyfelesleg, de bőven nem olyan vészes a kinézete, ahogy a média kötelelzően ránk akarja eröltetni. Aki alkoholistának néz ki és botrányosan hazavágta magát, az nem Hamill, hanem:

 

Nem a kor tette, hanem az alkohol

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig olvasni lehetett Hamill-ről, hogy a szemétben is guberált és néha a pohár fenekére is nézett.

Itt van egy júniusi cikk ugyancsak az indexről a 7-tel kapcsolatban: http://index.hu/kultur/cinematrix/2013/06/20/itt_vannak_a_star_wars_7_karakterei/. Lehet,hogy sok kételyt eloszlat, de nem biztos. Legalábbis a világos oldallal kapcsolatban.

Az a titokzatos tanítvány nem Jacen Solo lesz, aki Darth Caedusként kirobbantotta a második polgárháborút? Igaz, hogy Lumiya tanítványa, de esetleg Palpatine szelleme nem segíthetne bele a neveltetésbe? Meg ha emlékeztek a Dark Empire első oldalaira, akkor Palpatine tesz egy olyan kijelentést Luke-nak, hogy nem az volt az első halála, amit a halálcsillagon el kellett viselnie és nem is az első klónteste volt amibe be kellett költöznie. De viszont Palpatine végleg meghalt Empatojayos királlyal (Brand Jedi lovag), amikor pont Anakin Solo testébe akart beköltözni. A Birodalom végében erről lehet olvasni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tomcsi: egyrészt, az indexnek ne higgyél, még az elkészült filmekkel sincs képben, a készülő félben lévőkkel kapcsolatban pedig nagyobb homályban vannak, mint mi. Másrészt, a készítők már idejekorán leszögezték, hogy az ep7-nek semmi köze sem lesz az EU-hoz, teljesen új "idővonalat" hoznak létre. A legtöbb, amire számíthatunk, azok az olyan cameók, mint Aayla Secura és az Outraider háttérszereplése, vagy Vos emlegetése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban leszögezték, hogy teljesen új dolgok vannak születőben ami nem is csoda hisz vagy 30 évvel az EPVI után járunk majd. Ki is lett mondva, hogy tisztalappal indulás lesz, szóval az EU -t 100% -ban hanyagolni fogják. Nyilvánvalóan ez a szereplőkre is értendő.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én továbbra sem pártolom semmilyen formában a Sith-ek visszahozatalát. Anakin egyensúlyt teremtett az Erőben ugyebár.

Ha helyesen értelmezték a próféciát. Yoda is mondta egyszer-kétszer hogy lehet hogy rosszul értelmezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tomcsi: egyrészt, az indexnek ne higgyél, még az elkészült filmekkel sincs képben, a készülő félben lévőkkel kapcsolatban pedig nagyobb homályban vannak, mint mi. Másrészt, a készítők már idejekorán leszögezték, hogy az ep7-nek semmi köze sem lesz az EU-hoz, teljesen új "idővonalat" hoznak létre. A legtöbb, amire számíthatunk, azok az olyan cameók, mint Aayla Secura és az Outraider háttérszereplése, vagy Vos emlegetése.

 

Az Index cikkét csak azért osztottam meg, mert oda volt írva, hogy vannak elképzelések, hogy milyen karakterek lesznek a 7-ben. Mindenki csak találgat, mint ahogy mi is. Erről szól ez az oldal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Index cikkét csak azért osztottam meg, mert oda volt írva, hogy vannak elképzelések, hogy milyen karakterek lesznek a 7-ben. Mindenki csak találgat, mint ahogy mi is. Erről szól ez az oldal.

Ez az oldal igen, de sajnos az index (azért is csupa kisbetűvel írom :evil: ) meg csak a fröcsögésről, szenzáció hajhászásról, stb-ről. Mindenről, ami az újságírás legalja. Az index találgatásai nálunk a legrosszabb lázálmainknak felelnek meg. :D Figyeld csak meg, akár hányszor szóba kerül a Star Wars, arról mindig úgy fogalmaznak, hogy abból csak a vérpistikék jöjjenek ki jól.

 

Donát: meredek elképzelés a részemről, de mi van, ha az egyensúly nem feltétlen a Sötét Oldal megszűnését jelenit. Igen, Lucas ezt mondta, de az öreg nem egyszer bírálta már felül saját elképzeléseit az idő folyamán. Tehát, ez a helyzet állt fenn az ep3 idején, de - tapasztalatból ítélve - nem feltétlen vélte már így az ep7-8-9 kiötlése közben is. És mivel az egyensúly mibenléte nincs kimondva a filmben, így ezzel szabadon lehet játszani. A kérdés az, hogy mi el tudunk-e rugaszkodni a (pre-)koncepciónktól. Én személy szerint el tudok képzelni egy olyan Sith-Jedi szituációt, amikor egyik sincs vakon tartva, mint a Lucas-i érában, amikor az egyik fél képtelen volt belelátni a másik kártyáiba. Ilyen formán pl. egy Luke-féle Rend talán még sebezhetőbb is lenne, megadva a lehetőséget újabb ellenfeleknek. Persze, minden attól függ, hogy az új forgatókönyv mennyire akar misztikus lenni. Mert például az ep4-5-6 inkább földhözragadt, mint az ep1-2-3.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú de "király", micsoda eredetiség. Obi-Wan mi a fenéért térne vissza 40 év után, amikor neki az volt a célja, hogy Luke-ot kitanítsa Vader ellen. Miután ez sikerült, semmi értelmes szerepe nem lenne. Ben Kenobi szerepét még a sokat szidott EP6 utáni EU is tiszteletben tartotta, ha jól emlékszem, csak egyetlenegy könyvebn jelenik meg szellemként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor mit keresett az ep.6 végén Obi-Wan szelleme, ha csak Vader elleni tanitás volt az értelme? És miért jelent meg Yoda? Ő kit akart az ewok bulin kitanitani?

 

Egyébként már megerősített hír, hogy Itchy is vissza fog térni. Szuper-titkos forrás, nem adhatom ki, de kezeljétek ezt is ténynek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egyszer utoljára? És az abból derült ki, hogy.... miből is? Ez kb. olyan mint amikor a prequelnél felhozták, hogy el lett szúrva, mert Yoda nem tud ugrálni. A saját beleképzelgések nem canonok szerintem.

A saját gondolataimat írtam le, mondván, én ezért tartanám visszásnak, hogy Obi-Want visszahozzák. Persze, egy Darth Maul visszatérése után már semmiben sem lehetünk biztosak. Lehet, hogy Palpatine-t is elvitte egy szemétszállító a lezuhanás után.

 

szerk: másrészt, teljesen felesleges lenne behozni a történetbe Bent, amikor a mentor szerepét Luke, mint Jedi-mester is betöltheti. Obi-Wan története az EP6-tal lezárult azzal, hogy Vader meghalt és a Birodalom elbukott.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.