Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

OFF

Basszus kudar ezzel a youtube -al a sírba teszel... :) Ne mond már, hogy ennyire nehéz azt a k*rva linket jól betenni. Ráadásul a múltkor le is írtam hogy kell kreálni.

Jó jó, annyira tudtam h be fogsz erre szólni... :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Jó, hogy reaper említette a rohamosztagosokat. Velük vajon mi lesz? Elvileg már nem kellene szerepelniük. Mi lett a régi klónokkal? Milyen hadsereg lesz? Ez nagyon izgalmas kérdések egyike. Csak most gondoltam bele. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy reaper említette a rohamosztagosokat. Velük vajon mi lesz? Elvileg már nem kellene szerepelniük. Mi lett a régi klónokkal? Milyen hadsereg lesz? Ez nagyon izgalmas kérdések egyike. Csak most gondoltam bele. :)

 

Már ha egyáltalán lesznek rohamosztagosok, nem tudhatjuk, hogy az új konfliktus egyáltalán milyen szereplők között zajlik majd. Az eredeti Fett-klónok, ahogy Norbli mondta, már rég halottak lesznek, már jó eséllyel hírmondóját se kapjuk azoknak, akik a klónháborút végigélték. Esélyes, hogy megint egy galaktikus szintű kofliktus lesz kialakukóban, de milyen seregeket látunk? Köztársasági sorozottakat? Újra klónokat? Esetleg az eddig a filmekben el nem lőtt, Erőhasználó seregek, közötti ütözeteket? Az is lehet, hogy egy teljesen új vonulat, egy eddig ismeretlen, általunk se várt frakció is kerülhet a világba, amit se az eddigi filmek ,se az EU alapján nem várnánk.

Mind kétes játék, annyira a konkrét történettől függ, hogy mennyire illene az új vonulatba, és abba, hogy egy kilenc részesre bővített saganak is egységnek kéne látszódnia, nem 6+3 észnek (ez utóbbitől kissé tartok, de erről véleményt majd hadd mondjak csak a filmek után).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Az ep1-2-3 is új történet, mégis átvettek egy-két karaktert. Akárcsak a TCW, bár az már messzebb ment. Szóval szerintem kedveskedésből fel-feltűnhet egy-egy EU szereplő cameo szerepben. Főszerepben persze semmiféleképpen sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Én azt hittem hogy a drogon már túl van, a piát sejtettem hogy még van. Szerintem nem kockáztatják meg miatta a forgatás csúszását (még a végén újra kell írni a forgatókönyvet, hogy kiírják belőle) Pedig micsoda csaj volt. Kár érte. :cry: Ma már inkább a talk show-k botrányhőse, ahol rendszeresen leégeti magát, mint sem mint komoly meghívott vendég.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nagyon fura lenne ha Luke meg Han visszatérne, de Leia kimaradna. Általában elég erőltetetten hat, ha egy kulcsszereplő sorsáról csak a szereplők párbeszédeiből értesülünk (Terminátor 3 jut itt eszembe).

Benyöghetik pl azt, hogy meghalt valamikor a Ep VI óta eltelt néhány évtizedben. Mint ahogy az Indiana Jonesból is kiírták Sean Conneryt. De szerintem szerepelni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a kinézetén nem aggódnék különösebben. Ha Luke-nál pár év távlatában megoldották, hogy átrendezzék az arcát, akkor ez több évtized esetében aligha lesz gond. Éppenséggel Hamill se néz ki jobban, mint Fisher, szóval ez van, megoldják majd a készítők.

A nagyobb gond a viselkedéssel és megbízhatósággal van. Nem tudom mennyire lehet hinni a híreknek, de ilyen állapotban nehézkes felvállalni egy ilyen ember szerepeltetését egy komoly projektbe. Senki kedvéért nem fognak vesződni, egyszerűen kiírják a szerepből és kész. Ha pedig a szerep domináns (mint jelen esetben is), akkor a karaktert is kiírják a filmből.

Persze erre akkor kerül sor, ha már nincs más lehetőség, de úgy tűnik elég kétséges Leia részvétele a legújabb filmekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látom a történet achilles sarka a régi karakterek visszahozása lesz. Valami fájdalommentes megoldás kellene. Teszem azt talán elég lenne ha csak Luke térne vissza, ő is epizód szerepben (mondjuk szellemként). az meg a röhejes kategória, hogy Billy Dee is bejelentkezett. Szegény már annyira szétszívta az agyát, hogy már járni is alig tud.

 

Egyébként tegnap volt egy rémálmom a filmről, hogy iszonyat sz*r volt. Néztük a moziban és el se hittem. Komplett jelentek játszódtak le, fel is riadtam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.