Jump to content
Dzséjt

Ahsoka Tano

Ahsoka a Rebelsben  

38 tag szavazott

1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

• Igen
      32
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6

Recommended Posts

Gondolkodtam már ennek az Ahsoka-könyvnek a megvételén, de így, hogy leírtad röviden a tartalmát, még jobban felkeltette az érdeklődésemet.

A The Clone Wars ideje alatt nem igazán kedveltem Ahsokát, tehát akkor még nem gondoltam volna, hogy ennyire érdekelni fog az ő sorsa. :D A Rebelsben sikerült őt megkedvelnem, de azt hiszem, ezzel sokan vagyunk így.

Én személy szerint már a TCW-ben megszerettem, ráadásul már a mozifilmben. Tetszett az éles nyelve és az, hogy nagyon hasonlít Anakinra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én személy szerint már a TCW-ben megszerettem, ráadásul már a mozifilmben. Tetszett az éles nyelve és az, hogy nagyon hasonlít Anakinra.

Végül is a karakterével nem volt olyan nagyon számottevő problémám, inkább az aggasztott, hogy jóval többet szerepelt, mint kellett volna. Olyan epizódokban is feltűnt (most nem tudnék így hirtelen példát írni, ahhoz végig kéne néznem újra az egész TCW-t), amelyekbe én semmiképp nem tettem volna be őt, mert egyszerűen feleslegesnek véltem.

De a sorozat végére és a Rebels kezdetére már sikerült valamennyire megkedvelnem őt, hiszen egészen komoly togrutává érett.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon: