Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Karizmában köze sincs Maulhoz, szerintem. :)

Csak a TCW-s szerepére gondoltam. Számomra az a pókvégtaggal való őrjöngés elég nimbuszromboló volt a karaktert illetően. Az viszont tény, hogy a 22. részben láthattunk valamit régi önmagából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is Sky-nak van igaza, Opress ezerszer jobb szereplő a TCW-ben.

Opress egy báb, akit mindenki ide-oda rángat. Maul teljesen más. A velejéig romlott gonosz. Pont olyan, mint ahogy az EPI alapján képzeltük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sam Witwer, ez nem kérdés. :P

Szerintem kiválóan beleélte magát Maul szerepébe, a Fiúhoz és Starkillerhez hasonlóan remekül életre keltette a karaktert, gondolkodás nélkül ment neki a 6 pont. :D

A második helyre a szintén zseniális Bakert raktam. Remekül tud különféle személyiségeket adni a klónoknak, ami még hitelesebbé teszi az eltérő jellemüket. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam ez a Witwer éppen annyira túl sok volt, mint maga Maul, és a visszahozatala. Már nem emlékszem, hogy kinek a hangját adja, de én Dave Fennoyra szavaztam (akkor még mellette volt, hogy kit is szinkronizál).

Krell hangja volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LEGJOBB SZINKRONHANG

SAM WITWER (DARTH MAUL)

Sam_Witwer.jpg

 

Darth Maul megjelenése mellett a hangja is elnyerte a rajongók tetszését. Sem Witwer valóban jól adta vissza Peter Serafinowicz egykori játékát, noha az ő Maul-ja többet beszél, mint mielőtt megszakadt az Obi-Wannal való küzdelemtől.

A második James Arnols Taylor (Obi-Wan Kenobi), a harmadik a klónokat megszólaltató Dee Bradley Baker.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor valszeg én vagyok az egyetlen aki Dookut jelölte elsőnek. De utána jött a Donát által is emlitett Dave Fennoy.

Abszolút védhető. Dooku szinkronizálója zseniálisan adja vissza Lee-t, benne van minden sötétség, arrogancia, nemesi vonás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.