Ugrás a kommentre

Könyvek és képregények


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Eh... ma végeztem egy számolást. Hat könyvet olvasok egyszerre. Metro 2034, Mass Effect: Felemelkedés, Harry Potter és a Titkok Kamrája, A Katedrális őrzői, Aliens. És közben meg azon agyalok, miért haladok olyan lassan a könyvekkel. Rejtély megoldva. :D

 

Egyszerűbb ha egyet olvasol egyszerre, gyorsabban kiolvasod és kezdheted a másikat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűbb ha egyet olvasol egyszerre, gyorsabban kiolvasod és kezdheted a másikat :)

Erre én is gondoltam, de úgy olyan snassz az egész. :D Csak mindig kapok egy új könyvet, és a lelkesedéssel belevetem magam, mit sem törődve azzal, hogy előtte már elkezdtem egyet. :) És mindegyik jó könyv (még azok is, amiket már olvastam: amit elfelejtettem belőlük, azok most újként hatnak), így nincs szívem letenni egyiket sem. Lehetetlen alak vagyok... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre én is gondoltam, de úgy olyan snassz az egész. :D Csak mindig kapok egy új könyvet, és a lelkesedéssel belevetem magam, mit sem törődve azzal, hogy előtte már elkezdtem egyet. :) És mindegyik jó könyv (még azok is, amiket már olvastam: amit elfelejtettem belőlük, azok most újként hatnak), így nincs szívem letenni egyiket sem. Lehetetlen alak vagyok... :roll:

 

Veszem észre :D Nálam is van hogy több könyvet kapok egyszerre, azt nehéz eldönteni hogy melyikkel kezdjem :D De akkor is egyet olvasok egyszerre mert több történettel haladni egyszerre nem olyan könnyű szerintem. Elkezdeni egyet, félbehagyod, elkezdesz másikat, folytatod az elsőt azt azt se tudod hogy mi is van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre én is gondoltam, de úgy olyan snassz az egész. :D Csak mindig kapok egy új könyvet, és a lelkesedéssel belevetem magam, mit sem törődve azzal, hogy előtte már elkezdtem egyet. :) És mindegyik jó könyv (még azok is, amiket már olvastam: amit elfelejtettem belőlük, azok most újként hatnak), így nincs szívem letenni egyiket sem. Lehetetlen alak vagyok... :roll:

 

 

Ugyanígy vagyok a játékokkal. Rage-t már vagy másfél hónapja abbahagytam a Battlefield 3 kedvéért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Veszem észre :D Nálam is van hogy több könyvet kapok egyszerre, azt nehéz eldönteni hogy melyikkel kezdjem :D De akkor is egyet olvasok egyszerre mert több történettel haladni egyszerre nem olyan könnyű szerintem. Elkezdeni egyet, félbehagyod, elkezdesz másikat, folytatod az elsőt azt azt se tudod hogy mi is van :)

Én mondjuk nem hagyom félbe őket, hanem egyazon napon mindig beleolvasok mindbe. Nagyjából. Egyet olvasok lefekvés előtt, egyet a budin, egyet a melóban a portán, egyet a melóban a kajáló helyiségben, egyet (ami a Kindle-n van) meg mikor a placra megyek. Mindegyikkel haladok, mindegyiket követem, csak lassan. :) Mondjuk az is hozzátartozik, hogy ilyen fél, egy fejezetes tempóban araszolok alapjáraton is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mondjuk nem hagyom félbe őket, hanem egyazon napon mindig beleolvasok mindbe. Nagyjából. Egyet olvasok lefekvés előtt, egyet a budin, egyet a melóban a portán, egyet a melóban a kajáló helyiségben, egyet (ami a Kindle-n van) meg mikor a placra megyek. Mindegyikkel haladok, mindegyiket követem, csak lassan. :) Mondjuk az is hozzátartozik, hogy ilyen fél, egy fejezetes tempóban araszolok alapjáraton is.

 

Nem úgy értettem a félbehagyást hanem ahogy te is írtad, mindenhol mást olvasni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyet olvasok lefekvés előtt, egyet a budin, egyet a melóban a portán, egyet a melóban a kajáló helyiségben, egyet (ami a Kindle-n van) meg mikor a placra megyek.

Valahogy én is így vagyok vele. Van egy könyv itthon amit a szabadidőmben, van egy a táskámban amit tömegközlekedés alatt olvasok és van egy a WC-n. :lol:

Háromnál több könyvet még nem sikerült párhuzamosan olvasni, de a három az számomra nagyon ideális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh... ma végeztem egy számolást. Hat könyvet olvasok egyszerre. Metro 2034, Mass Effect: Felemelkedés, Harry Potter és a Titkok Kamrája, A Katedrális őrzői, Aliens. És közben meg azon agyalok, miért haladok olyan lassan a könyvekkel. Rejtély megoldva. :D

Velem is előfordult, hogy több könyvet olvastam párhuzamosan. Most is többet olvasnék, van az asztalomon pár, de úgy vagyok vele, hogy eljön mindnek az ideje, így csak egynek álltam neki :)

El tudnám képzelni, hogy a vonatra vigyek olvasnivalót, de annak nagyon vékonynak kellene lennie, hogy ne húzza még annak a súlya is a hátam, így inkább marad a zenehallgatás.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mondjuk nem hagyom félbe őket, hanem egyazon napon mindig beleolvasok mindbe. Nagyjából. Egyet olvasok lefekvés előtt, egyet a budin, egyet a melóban a portán, egyet a melóban a kajáló helyiségben, egyet (ami a Kindle-n van) meg mikor a placra megyek. Mindegyikkel haladok, mindegyiket követem, csak lassan. :) Mondjuk az is hozzátartozik, hogy ilyen fél, egy fejezetes tempóban araszolok alapjáraton is.

Nagyon megértem a helyzetet, én momentán kettőt olvasok, a Harry Potter-sorozatot otthon, mert a 4. kötettől túl nagy ahhoz, hogy magammal vigyem minden nap, a másik pedig egy angol nyelvű könyv, egy Street Game c., amit kölcsön kaptam, no az könnyű és kicsi, most azt viszem a metrón olvasni.

Egyáltalán nem zavaró, párhuzamosan haladok mindkettővel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én jelenleg a Setét Torony sorozatot olvasom. Ma kezdtem el az 5. kötetet. A 4. nagyon megrázott.

 

 

Természetesen Susan halála miatt. Tudtam hogy meg fog halni de hogy ilyen szörnyű módon és ilyen fiatalon. Tetőzte még hogy a saját nagynénje is dobott oda fáklyát és a terhessége. És milyen értelmetlenűl. Rolandék hiába robbantották fel a tartálykocsikat John Farson akkor is győzött. Megmenthette volna Susant. Remélem Rheát később kinyírják.

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mostanában A tetovált lányt és a folytatásait olvasgattam, mindenkinek szívből ajánlom őket. Kicsit lassan indulnak be, de az egyharmaduktól már letehetetlenek bizonyultak. :) Kár, hogy meghalt a szerző...

Gondoltam már rá, hogy el kellene olvasni, a filmeket még tavaly láttam, tetszettek. Igazából a könyvek lennének az igaziak :)

 

Én jelenleg a Setét Torony sorozatot olvasom. Ma kezdtem el az 5. kötetet. A 4. nagyon megrázott.

Valóban megrázó volt egy picit a 4. vége, személy szerint nekem ez a kötet a kedvencem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap befejeztem A hajnalcsillag fénye című művet. Nekem nagyon tetszett, valószínűleg azért, mert újdonsággal találkoztam. A történelemkönyvekben szereplő hős, vitéz Hunyadit ebben a regényben kissé árnyalták. Bemutatták hibáit, lelki gyengeségeit, fiatalságának bohém időszakát. A mű második fele kissé talán vontatottabb, számomra az első 150-200 oldal élvezetesebb, de természetesen a történet második fele is tele van izgalmas cselekményekkel. A Darth Bane-trilógia beszerzését lehet elnapolom, most ráállok a Hunyadi-kötet többi részének beszerzésére. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjelent regényben?

Igen, a 24: Declassified sorozat négy kötete magyarul is megjelent, a Pokol-Kapu Hadművelet, a Vétójog, A Trójai Faló és a Macskakarom. Ezek, ha jól tudom, még az első évad előtt játszódnak, tehát a régi csapat szerepel benne. Még akkor jelentek meg, amikor a sorozat futott, tehát már nem a közelmúltban és már régóta szemezgetek velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a 24: Declassified sorozat négy kötete magyarul is megjelent, a Pokol-Kapu Hadművelet, a Vétójog, A Trójai Faló és a Macskakarom. Ezek, ha jól tudom, még az első évad előtt játszódnak, tehát a régi csapat szerepel benne. Még akkor jelentek meg, amikor a sorozat futott, tehát már nem a közelmúltban és már régóta szemezgetek velük.

Ezekről nem is tudtam, de ha vissza tudják adni a sorozat hangulatát, szerintem egy próbát bőven megérnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a 24: Declassified sorozat négy kötete magyarul is megjelent, a Pokol-Kapu Hadművelet, a Vétójog, A Trójai Faló és a Macskakarom. Ezek, ha jól tudom, még az első évad előtt játszódnak, tehát a régi csapat szerepel benne. Még akkor jelentek meg, amikor a sorozat futott, tehát már nem a közelmúltban és már régóta szemezgetek velük.

 

 

Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekről nem is tudtam, de ha vissza tudják adni a sorozat hangulatát, szerintem egy próbát bőven megérnek.

Nekem is újdonság volt, de egy próbát valóban megérhetnek. Majd észben tartom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szukits-os hírek.

Megállapodás közelbe jutottak a Blizzarddal, még tisztázni kell pár dolgot a jogtulajjal és jöhetnek a könyvek.

Van halvány esély a Resident Evil és a Battletech sorozatok folytatására, de ezt senki se vegye fixnek, könnyen lehet, hogy nem lesz belőle semmi.

A Rozsdamentes acélpatkány 12 része gyűjteményes formában, 3 vaskos kötetben jelenik majd meg. Indulás ez év végén.

Star Treknél folytatják a Voyager és az Enterprise sorozatokat, de lehet, hogy másba is belekezdenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Andrzej Sapkowski: Vaják: Az utolsó kívánság.

Kiváló könyv. Ríviai Geralt karaktere nagyon megragadott. Sapkowski stílusa pedig fantasztikus, valahogy teljesen elüt az angolszász írók műveitől és olyan kelet-európai hangulatot ad. A történetek jobbnál jobbak.

Jöhet a folytatás. Remélem lesz.

5/5

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.