Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Luke lehet olyat csinál majd az ep.7-ben amit epizód közben még egyetlen jedi se tett meg és átveszi a köpenyét... :D

 

Igen! Így képzelem: Huh ez csúnya volt..haragból ölni?..hát ezt fehérben nem kellett volna! Szabót ide!! :lol2:

Olyan mintha Anakin kardot cserélt volna Windu csonkolása után!

(egyébként mai napig vágyálmom egy jelenet amiben Sidi ad egy vörös kristályt Anakinnak/Vadernek..)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyit arról, hogy Disney feledtetni akarja a prequelt... :)

 

SZERK: ha valóban photoshopolt akkor visszaszívom a lelkesedést.

 

Amúgy kövezzetek be, de nekem ez a kép Luke-ról nem jön be, túl világos ez a ruha és túl hosszú, egyszóval nem néz ki jól. Egy Obi-wanéhoz hasonló ruha jobban állna neki.

Szerkesztve: - Palpi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A színekre gondoltam, ez a szín, csak pluszba öregíti mintha enélkül nem látszana, hogy mennyi idős illetve kövérít is. Oké ez nem egy divat bemutató, de egy öreg jedi mesternek isállhat jól a ruhája mégha egyszerűbb darab is, lásd Obi-wan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem kicsit karakter idegen ez a ruha. Ő soha nem öltözött úgy mint egy jedi és ő nem is vált teljesen jedivé mert nem járta végig a ranglétrát nem nevelték bele a jedi tanokat és ezt az élt felfogást. A fekete sokkal jobban passzolt a személyiségéhez. Aztán lehet hogy elmúlt 30 évet tanulással töltötte. De én úgy képzeltem Luke szerepét hogy ő majd újra formálja a Jedi rendet mert ő látta a maradványait a régi rendnek és a hibákból tanulva új alapokra de megtartva a régi értékeket új szervezi a Jedi rendet. Ami még persze bekövetkezhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig az ep6 elején Jedi gönc van rajta. Itt jól látszódik, hogy ugyanúgy fekete tunikát visel, mint az apja, csak az övé nem bőrből van.

return-of-the-jedi-obi-wan-luke-skywalker-dagobah.jpg

Az Endoron már nem viseli, de egészen addig bizony Jedi hacukában van.

Amúgy meg legfeljebb nem régi vágású Jedi lovag, de attól még ő is Jedi, teljes értékű Jedi. A Jedi Tanács utolsó tagja mondta ezt, neki csak elhihetjük. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig az ep6 elején Jedi gönc van rajta. Itt jól látszódik, hogy ugyanúgy fekete tunikát visel, mint az apja, csak az övé nem bőrből van.

Erre így nem emlékeztem de viszont itt is feketében van.

Amúgy meg legfeljebb nem régi vágású Jedi lovag, de attól még ő is Jedi, teljes értékű Jedi. A Jedi Tanács utolsó tagja mondta ezt, neki csak elhihetjük. ;)

Persze az de pont az a lényeg hogy nem az a régi vágású jedi hanem egy új generációhoz tartozik egy olyan korban ahol a másként kell jedinek lenni mint a köztársaság idején. 66-os után megváltoztak a körülmények és a feltételek és a jedik üldözőkből üldözötté váltak ezért Luke-tól soha sem varhátuk el hogy egy Obi-Wan szerű jedi legyen. Az értékek megőrzése mellett a túlélés vált fontossá. És nagyon úgy nézz ki hogy Endor után is hasonló volt a helyzet ezért kicsit furcsállom ezt fehér ruhát. Ami persze lehet rajta ilyen nincs ezzel nagy baj csak Luke az eltérő öltözéke miatt is különleges jedi volt. Ezt a ruhát akkor tudom így elképzelni rajta amikor békés nyugodt időben egy Jedi Templomban tanitja a padawanokat. És mivel még nagy kérdőjel Luke még akár lehet hogy ezt is csinálja de nem tartom valószínűnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze az de pont az a lényeg hogy nem az a régi vágású jedi hanem egy új generációhoz tartozik egy olyan korban ahol a másként kell jedinek lenni mint a köztársaság idején. 66-os után megváltoztak a körülmények és a feltételek és a jedik üldözőkből üldözötté váltak ezért Luke-tól soha sem varhátuk el hogy egy Obi-Wan szerű jedi legyen. Az értékek megőrzése mellett a túlélés vált fontossá. És nagyon úgy nézz ki hogy Endor után is hasonló volt a helyzet ezért kicsit furcsállom ezt fehér ruhát. Ami persze lehet rajta ilyen nincs ezzel nagy baj csak Luke az eltérő öltözéke miatt is különleges jedi volt. Ezt a ruhát akkor tudom így elképzelni rajta amikor békés nyugodt időben egy Jedi Templomban tanitja a padawanokat. És mivel még nagy kérdőjel Luke még akár lehet hogy ezt is csinálja de nem tartom valószínűnek.

Pedig a ruhája nem régi vágású. Ilyet nem láttunk a Régi Köztársaságban. Ez nem jelzi, hogy az új generációhoz tartozik? A Jediből egyértelmű, hogy önmagában ezt a szerzetes-szerű megjelenést egyáltalán nem veti el, hisz akkor miért jelenne meg hasonló ruhában Jabbánál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiszivárgott egy kép Luke Ep7-es szereléséről. Vajon valódi? :hmm:

Eddig úgy tűnik valódi. Olyan jóságos nagyapó feelingje van ennek a képnek. :) Mintha fehér Gandalfot látnám. :D Nem rossz de én is valami darkosabbat vártam. Főleg a teaserben látott egy jelenet alapján.

 

Jobb alsó sarokban egy Ellenálló gyalogos

A legutóbbi videóban mintha ezek szaladgáltak volna egy folyosó szerűségen. Jó lenne tudni kik ők és mit akarnak? :D

 

Szép találat! A bal alsónál egy arckép lentebb már kikerült. Eszerint Zuvionak hívják és valamiféle rendőr lesz. A sapkája mindenesetre Embot idézi :)

Mi az hogy hasonlít! Meglepően nyílt a hasonlóság Embo -val!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke ruhája nekem sem jön be igazán. Túl "jedis". Ő valahogy úgy vált Jedivé, hogy közben sosem volt igazán az. Ha az Ep6-ot vesszük alapul, ott is több olyan jelenet van, ahol nem viselkedik igazi Jedi módjára. Pl.: amikor az uralkodóra támad, vagy amikor Vader ellen harcol. Luke nem egy klasszikus Jedi, őszintén szólva abban sem vagyok biztos, hogy átmenne a klasszikus Jedi vizsgákon. Elvégre Obi-Wan sem volt elég felkészült rá, a tanács szerint az Ep1-ben, és szerintem az akkori Obi, valamint az Ep6 Luke nagyjából egy szint.

 

Luke inkább egy erőhasználó, aki két egészen kiváló jedimestertől tanulhatott, és éppen ezért elsajátította azt a - főként gyakorlati - tudást, ami a túléléséhez kellett, és az alapvető értékrendje miatt - amit Owen bácsi és Beru néni hosszú évek kemény munkájával belenevelt - ezt a hatalmas erőt, jó célokra használta. Én úgy gondolom, hogy az Ep6 óta eltelt harminc évet tanulással, és tanítással töltötte, és inkább egy titokzatosabb, egyszerűbb ruhát tudnék elképzelni hozzá. Valami olyasmit ami Darth Maulnak is volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem teszik így is. Luke jedi.

Az is akart lenni és az is lett. A végső próba a sithek ellen tette azzá! -ahogy Yoda is mondta.

Ha a próba során nem is mindig jõl közelített a megoldás felé, vegül olyat tett, amit csak egy igazi jedi tenne.

A tanítványok meg a kardjukat is nemegyszer a mesterükéről másolják. Ha Luke ruhatéren is Obi-wanos lett vénségére, én nem bánom! Sokkal jobban tetszik, mint a "gonosz Luke".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt gyűjteményének újabb várományosai. :D Érdekesek a hátterek is. Az az erdős bolygó nagyon az Endorra hajaz. Van egy olyan érzésem, hogy több klasszikus világot is egy bolygóba gyúrtak össze. :)

 

LEGO-TFA-Set-1.jpg

 

LEGO-TFA-Set-2-Back.jpg

 

LEGO-TFA-Set-2.jpg

 

LEGO-TFA-Set-3.jpg

 

LEGO-TFA-Set-4.jpg

 

LEGO-TFA-Set-5.jpg

 

LEGO-TFA-Set-6.jpg

 

LEGO-TFA-Set-7.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem ezek az új rohamosztagosok egyre jobban bejönnek. :) Az ep3-as klónpáncélt nem tudtam ilyen gyorsan megszokni.

 

 

Nekem is bejönnek. Látszik az evolúció. Főleg a fegyverükön. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.