Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Gondolom, Ti is olvastátok (az aeonfluxos zenehírben volt):

 

 

"... Szerintük a körülbelüli időtartam megszellőztetése ugyanezt támasztja alá, hiszen a franchise eddigi csúcsteljesítménye, A Birodalom visszavág eredeti moziváltozata pont 124 perces. Igaz, ez a hossz az utómunkálatok alatt akár módosulhat is, ám köztudott, hogy J. J. az ismert univerzum egyik legnagyobb kockája és egyben mókamestere - tehát egyértelmű, hogy szándékos utalásként mondta ezt a játékidőt, nem kevesebbet, és nem többet. Nyilvánvaló, nem?"

 

Nem tudom, de nekem ez olyan görcsös erőlködésnek tűnik, hogy rá tudják e tekintetben is húzni, mennyire az OT-hez kell kötni az új filmet.... nekem ez, így nem tetszik. Még ha igaz is.

 

Amúgy meg, tökmindegy hány perces, csak legyen jó. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök,hogy nappal is kardozik Ren!

Az ep 1 ben kifejezetten kedveltem a tatooine-i párbajt.

Ezek nem FX kardok, amikhez minimum félhomály kell, hogy jól nézzen ki.

Nagyon tetszik! Nagyon érdekel már a "fizikája"!

A hangja kicsit bővebben és más is; hogy milyen amikor vág valamit, vagy amikor normál kardhoz ér.

Mondjuk a vörös szín sith hagyomány.. Vajon eszükbe jutott, hogy a Ren lovagoknak saját színe legyen? (Pl.: sárga) Vagy pont ez a láng-szikra kombó lesz a védjegy? Vajon Snoke-nak milyen kardja lesz, ha lesz?

 

Más: csak egy kép volt az empire-ben??!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma azt álmodtam, hogy december 18-a van és nézzük a TFA-t, és valami eszméletlenül szörnyű volt (nem részletezem, de minden Disney-sztereotípia felvonultatott az álmomban). :D Izzadtságban úszva ébredtem fel és kellett vagy fél perc, mire rájöttem, hogy csak álom volt. Úgyhogy ezekután én már mindenképp pozitívan csalódva fogok kijönni a moziból, az biztos. :)

 

Van egy olyan érzésem, hogy nekem Sydow karaktere lesz a kedvencem. Egyébként is bírom az öregurat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugalom :D szerintem egy igazi rajongónál az a normális ha ilyet álmodik. Hiába próbál a felszínen mindenki optimistának tűnni, azért tudatalatt mindnyájunkban ott van a félsz, hogy óriási csalódás lesz... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá, Kylo Ren nem Sith!!! J.J. Abrams megerősítette.

 

Kylo Ren Is Not A Sith

And the First Order are… Nazis?

http://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=45203

 

"He works under Supreme Leader Snoke, who is a powerful figure on the Dark Side of the Force.”

Snoke-nak dolgozik, a Sötét Oldal nagy hatalmú figurájának.

 

Első Rend egy náci alakulat?

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Snoke se lehet Sith, most már kezd egyértelmű lenne.

Amint a Jedik és a Sithek elbuktak, Luke egy száll magában meg talán visszavonult, az Erő ébredezik, és olyan figurák jelennek meg (Ren Lovagjai), akik talán egy nagyon nagyon régi erőhasználó közösség, és Snoke-nak valahogy sikerült beindítani a katalizátort, ezáltal erő használók eddig rég nem látott tagjai okozzák a bonyodalmat.

Ren Lovagjai háttérsztori szerintem roppant izgalmasnak ígérkezik.

És ne feledjük, Snoke a leírások alapján egy zombi kinézetű ijesztő alak... talán valahol a galaxis szegletében várakozott (hibernálva, jegelve), és roppant idős lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra izgalmasabb lenne, ha Snoke menetközben bukkant volna fel és nem valami elfeledett ősi rendet hozna vissza, mert az bagatelizálná a régi részeket. Az ep.7 inkább következzen azokból az eseményekből amit láttunk. Ha végig volt egy hatalmas erő a háttérben, akkor miféle jelentősége volt akár a Klón-háborúnak akár a Lázadásnak? Hisz az ep.7 idején igy is úgyis jött volna az überellenség...

 

Tetszik amit a cikk ír a náci párhuzamról, mert ez megint alátámasztja, hogy az Első Rend egy maradéka a régi nagy Birodalomnak. Azt mondja, hogy feltették maguknak a kérdést: mi lett volna ha minden náci vezető Argentinába menekült volna anno és mi lett volna ha megpróbáltak volna megint összedolgozni? Mi sült volna ki belőle?

Ha Snoke egy ilyen szervezet élén áll akkor valószinübb, hogy valaha valamilyen formában de birodalmi volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Snoke egy ilyen szervezet élén áll akkor valószinübb, hogy valaha valamilyen formában de birodalmi volt.

Hát, ha így van és a Sötét Oldal használója, akkor jelenlegi ismereteink szerint anno inkvizítor lehetett. Ami érdekes összekötése lenne a Rebelsszel, de kétlem, hogy ez lenne. Az viszont nem tetszene, ha lenne egy másik árnyék Erőhasználó csapat a Birodalom berkein belül. Esetleg az, hogy anno birodalmi volt, aztán Luke tanítványává vált, majd innen lett Ren lovag... Vagy valami ilyesmi. Mindegy, a lényeg, hogy ne egy másik ősi, Sötét Oldal kultusz másszon elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak egy lehetséges párhuzam a nazizmussal. Ha valaki belekölti,tegye, de ez biztos nem lesz ordítóbb, mint a korábbi filmekben.

A Ren rend, pedig még sokminden lehet. Biztos úgy oldják meg, hogy semmi sem sérüljön.

Már a behozatala is arra enged kövekeztetni, hogy nem szándékoznak piszkálni a jedi- sith témát és vele a próféciát.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

 

Már megint? Jobb ötlet nincs?? (nem Neked szól konkrétan, hanem úgy az ötletre...)

A nácizmussal nem az ideológia miatt vontak párhuzamot, hanem a vesztes háború utáni helyzet kapcsán. Abramsék abban kezdtek el gondolkodni, hogy ha a háborút túlélt náci vezetők egy helyen jöttek volna össze és elkezdenek összedolgozni, vajon hogyan tekintettek volna az elődjükre vagyis a Harmadik Birodalomra. E kérdések mentén alakult ki az Első Rend berendezkedése is, illetve az ahogy az Első Rend viszonyul a Birodalomhoz. Ebben én nem látok semmi ötlettelenséget, sőt egyelőre minden amit az Első Rendről tudunk meglepően logikusnak tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már többször is álmodtam ilyet és egyre valóságosabbak, ennyire rossz biztosan nem lesz a film mint ezekben az álmokban, úgyhogy ez után tényleg csak pozitív csalódást okozhat. :D

 

 

 

Na hát én sose álmodtam azt,hogy sz*r lesz, de azt már igen, hogy az éjféli premierig is alig bírtam fennmaradni (mert sajnos nem vagyok éjszakai bagoly... :( ), a moziban meg akármennyire is vártam a TFA-t, konkrétan bealudtam, és átaludtam az egész mozit o.O Aztán meg nemtudommelyikőtök ébresztgetett, és kérdezte, hogy ennyire untam, meg áradozott mindenki hogy mekkora film volt, én meg ott azt is bántam, hogy megszülettem... :D De vigasztalt, hogy nem rontották el... :)

A másik szintén lol álom volt a legutóbbi,ahol beültem,de egyedül, szintén elbóbiskoltam, de csak míg fel nem csendült a főcímdal, aztán meg néztem, mint hal a szatyorban, mert Star Wars helyett az Interstellar-t adták le :D

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nácizmussal nem az ideológia miatt vontak párhuzamot, hanem a vesztes háború utáni helyzet kapcsán. Abramsék abban kezdtek el gondolkodni, hogy ha a háborút túlélt náci vezetők egy helyen jöttek volna össze és elkezdenek összedolgozni, vajon hogyan tekintettek volna az elődjükre vagyis a Harmadik Birodalomra. E kérdések mentén alakult ki az Első Rend berendezkedése is, illetve az ahogy az Első Rend viszonyul a Birodalomhoz. Ebben én nem látok semmi ötlettelenséget, sőt egyelőre minden amit az Első Rendről tudunk meglepően logikusnak tűnik.

Engem is meglep, mennyire reálisan gondolták tovább a dolgot. És ha ilyen szépen építik fel a világot, akkor egy nagyon izgalmas korszakot fognak létrehozni, ami merőben eltér majd a Köztársaságtól és a Birodalomtól. Izgis lesz felfedezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: csak egy kép volt az empire-ben??!

Biztos lesz majd, de csütörtökön fog megjelenni szóval addig várni kell.

 

Ma azt álmodtam, hogy december 18-a van és nézzük a TFA-t, és valami eszméletlenül szörnyű volt (nem részletezem, de minden Disney-sztereotípia felvonultatott az álmomban). :D Izzadtságban úszva ébredtem fel és kellett vagy fél perc, mire rájöttem, hogy csak álom volt. Úgyhogy ezekután én már mindenképp pozitívan csalódva fogok kijönni a moziból, az biztos. :)

Én már többször is álmodtam ilyet és egyre valóságosabbak, ennyire rossz biztosan nem lesz a film mint ezekben az álmokban, úgyhogy ez után tényleg csak pozitív csalódást okozhat. :D

 

Én is álmodtam már ilyeneket, meglepően sokszor. :) Régebben sose. R2 jól mondja: tudat alatt félünk, hogy elcseszik. :)

 

 

Ami pedig a Snoke -os és az Első Rendes hírt illeti, f@sza! :D Snoke -ról nagyon fontos infó, hogy sötét oldali muksó lesz és valószínűleg ahogy írtátok is, a Ren lovagok feje. Izgalmas lesz megtudni kik is ezek valójában. Én is azt szeretném, ha időközben tűnnének fel. Volt rá 30 év, simán belefér. Ami még érdekel, az a kapcsolatuk az Első Renddel. Ki talált a másikra, milyen kapcsolatban állnak egymással. Plusz az is nagyon bejön ahogy az FO -ról írnak. Tehát akkor elpicsázták a birodalmat, de a vezetői elmenekültek és újra építették, csak gondolom kicsit másképp. :D Lehet, hogy ebben segített nekik a Ren rend? Érdekes lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokan ezt tippelik.

 

Rey botja pont olyan mint Palgié. :) Egyébként valószínűleg nem lépik meg ezt, mert akkor a PT egyik legnagyobb húzását kellene implantálni. :D az viszont érdekes, hogy ez a SNoke cgi karakter lesz. Valami igazán ütősre számítok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plagueis halott kellene legyen nem?

De maga Snoke kinézete lehet Plagueis alapú. Elvégre Plagueis kinézete EU volt, ami immár Legends.(javítsatok ki, ha tévedek). Bármilyen lehet, meríthetnek belőle!

Ha pedig a "feltámadt" Plagueis lenne, attól még nem biztos még mindig sith. Rég ledobhatta már ezt a béklyót. De ne ez legyen!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nácizmussal nem az ideológia miatt vontak párhuzamot, hanem a vesztes háború utáni helyzet kapcsán.

 

Mea Culpa, nem olvastam el az eredeti cikket. Bocsánat, kicsit hirtelen reagáltam (ezt tette velem az elmúlt évtized belpolitikai kommunikációja) - így tényleg érthetőbb, mi is az irány. Viszont talán szerencsésebb lett volna csak simán bukott birodalom bukott vezetőit említeni, nekem ennek a szónak eléggé... meghatározóan bizonyos kicsengése van... olyan... olyan... ideológiai.

 

Az amúgy logikusnak tűnik, hogy a Birodalom próbál újjászerveződni, kérdés az, hogy tudnak-e egy olyan , eddig hitelesen sehol sem volt vezetőt kreálni, aki összerántaná az egészet. Mert Palpi mellett egy "árnyékkormány", egy nagy hatalmú "árnyékgonosz" nekem így utólag kicsit cikis. Aztán majd meglátjuk.

 

 

Én is álmodtam már ilyeneket, meglepően sokszor. :) Régebben sose. R2 jól mondja: tudat alatt félünk, hogy elcseszik. :)

 

:D Nem én voltam, de kösz, hogy gondolsz rám.... Yoda József volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amúgy logikusnak tűnik, hogy a Birodalom próbál újjászerveződni, kérdés az, hogy tudnak-e egy olyan , eddig hitelesen sehol sem volt vezetőt kreálni, aki összerántaná az egészet. Mert Palpi mellett egy "árnyékkormány", egy nagy hatalmú "árnyékgonosz" nekem így utólag kicsit cikis. Aztán majd meglátjuk.

Egyfelől 30 év hosszú idő ahhoz, hogy színre lépjen egy új arc. Másfelől nekem tetszett Dzséjt korábbi teóriája, miszerint egy harmadik fél kivárta a maga idejét, a megjelenő hatalmi vákuumot (Jedik és Sith-ek híján), és így tudott színre lépni. Mondjuk remélném, hogy az új rend nem erősebb, mint a Sith, csak másabb, hogy ne legyen csökkentve az előző hat rész jelentősége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.