Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ha ez igaz, akkor nem a kinézetével kapcsolatos a titkolózás, hanem a szerepével.

Hasonlít a régebbi "gandalf-Luke"-ra. Bár ez egy festmény. meglátjuk.

 

Minden előzetesben titkolták, s pont egy magazin címlapján mutatják meg??? Fura....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, hogy a forgatás elindulásával vagy a post-produkciós munkálatok közben az első dolog ami változott az a nyitójelenet. Minden teljesen jó, de hogy a szöveg után egy repülő kard az űrben? Az a baj hogy ez akkora marhaság hogy rögtön rátelepszik az egész filmre.

De ugyanakkor valamiért nem tudok komolyan aggódni emiatt. Szerintem JJ jó rendező és egy jó rendező hamar kiszúrja, hogy erre egyrészt semmi szükség másrészt pokoli bénán mutat.

A zene CD számokon is úgy van hogy a main theme-t rögtön a falus hadd-el-hadd követi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Sztem az eddig kiszivárgott történetet tette bele a forgatási helyszínekben. Mert ez is ugyan olyan lyukas mint az eddig kiszivárgott. És az amit tavasszal kiraktak az szerintem a forgatókönyv egyik korai vázlata lesz nagyban tükrözi a végső változatot de sok mindenben elfog térni a film.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha megnézed elég világos, hogy hármuk harcára utalnak. Egy csomó minden direkt nincs benne nevén nevezve, de a köritésből ez speciel elég egyértelmű.

És igen ez a leírás eléggé hiányos. Úgy tűnik egyébként hogy ez az az anyag amiből eddig a kémjelentők dolgoztak. Aki beírta azt mondja, hogy ezt egy megkapott dokumentumból írták át, de a doksi hiányos volt.

 

A flashback jelenet egyébként nagyon jónak tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a teljes film, csupán a párbeszédek hiányoznak belőle. Kiderül belőle minden - pl. Poe megsérül, és a lezuhant Tie vadászban marad. Finn megígéri, hogy hoz segítséget. Olyan apróságok is, mint pl. a Jakku-i üldözés során lelőtt Tie vadász roncsait azonnal elözönlik a földön a guberálók...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a teljes film, csupán a párbeszédek hiányoznak belőle. Kiderül belőle minden - pl. Poe megsérül, és a lezuhant Tie vadászban marad. Finn megígéri, hogy hoz segítséget. Olyan apróságok is, mint pl. a Jakku-i üldözés során lelőtt Tie vadász roncsait azonnal elözönlik a földön a guberálók...

 

Jujj, egyre nagyobb a kísértés, hogy végigolvassam.... :P Amikor miután belinkelted végigpásztáztam és csak a LUKE szót kerestem, de sajnos alig-alig találtam meg.... beigazolódnak ezen félelmeink is, hogy igaz a cameo.

 

Teljen már el az a kib. 15 nap! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a teljes film, csupán a párbeszédek hiányoznak belőle. Kiderül belőle minden - pl. Poe megsérül, és a lezuhant Tie vadászban marad. Finn megígéri, hogy hoz segítséget. Olyan apróságok is, mint pl. a Jakku-i üldözés során lelőtt Tie vadász roncsait azonnal elözönlik a földön a guberálók...

A TFN fórumon maga a szöveg begépelője jegyezte meg, hogy ez nem teljes:

 

"1. Coded names were replaced with actual names

 

2. Missing numbers and repeated numbers are intentional as the information was omitted from the hardcopy.

 

3. A ton of information was omitted from this report i.e.which castmember was there, what studio or location was used, whether plates or VFX shots were used, etc (ex Any shots Mark Hamill did in Britain were for interior finale scene's shots)

 

4. I have been doing this since 2001 before I even old enough to legally drink. "MakingStarWars" apparently has been a follower of mine since that time. If our work differs from IndieRevolver/MakingStarWars it's because IR has more "documents" than us and IR transcribed the info to MSW. A lot can get lost in translation and there is a lot more information now than there was back in Feburary/March/April."

 

http://boards.theforce.net/threads/mf-world-premiere-%E2%80%A2-the-shooting-schedule-vii.50035097/page-3

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak belepillantottam, mert ahogy elkezdtem olvasni bedurrant a spoiler-parám, ...de azért végre egyértelmű, hogy Kylo Leia és Han fia, és Luke extanítványa.... :P ...ahogy eddig is sejtettük....

Akkor ettől lett Han erő-hívő..Egyébént én nem olvasom el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a teljes film, csupán a párbeszédek hiányoznak belőle. Kiderül belőle minden - pl. Poe megsérül, és a lezuhant Tie vadászban marad. Finn megígéri, hogy hoz segítséget. Olyan apróságok is, mint pl. a Jakku-i üldözés során lelőtt Tie vadász roncsait azonnal elözönlik a földön a guberálók...

Ez mind szép és jó, csak az a bibi, hogy a Jakkui zuhanás után Poe-t meg se említi. Az egyik főszereplőről beszélünk. Aki a takodanai és Starkiller bázis elleni támadást vezeti elvileg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mind szép és jó, csak az a bibi, hogy a Jakkui zuhanás után Poe-t meg se említi. Az egyik főszereplőről beszélünk. Aki a takodanai és Starkiller bázis elleni támadást vezeti elvileg.

 

Dehogynem említi. 72-es jelenet, Tie vadász roncs - a rohamosztagosok üresen találják a Tie vadászt. Vagyis időközben valahogy mégis odébbállt.

Azt nem fogják mutatni, ahogy sebesülten kúszik / visszautazik az Ellenállás-hoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tuti nem barátkozok meg vele. Jelenleg nem tudom elképzelni hogy benne legyen ha pedig benne lesz nagyon anyázni fogok.

Tuti, hogy nem lesz benne, nem lehet benne, végtelenül béna dolog lenne. Az infók alapján egy EPIV szerű nyitányra számítok: sárga szöveg után a kamera lefelé fordul, a kép alsó harmadát kitölti egy sivatagos bolygó (az ember már-már azt hinné, hogy a Tatooine az, de persze látjuk, hogy más árnyalatú, meg nagyon jó oka van a készítőknek, hogy ne Tatooine-nak hívják hanem Jakku-nak és csak egy napja legyen, meg minden), még egy csillagrombolót is eltudok képzelni beúszni, hogy J.J. megidézze kedvenc filmjét... Hát, 15 nap múlva minden kiderül, durván várom már!!!! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem említi. 72-es jelenet, Tie vadász roncs - a rohamosztagosok üresen találják a Tie vadászt. Vagyis időközben valahogy mégis odébbállt.

Azt nem fogják mutatni, ahogy sebesülten kúszik / visszautazik az Ellenállás-hoz.

 

Még jó, hogy odébáll. Mekkora ökörség már az ötlet is, hogy el lopott TIE roncsainál akarja Poe bevárni a sajátjait. Az első dolgom lenne minél messzebb kerülni a roncsoktól, tudván, hogy a Birodalom 5 perc múlva a nyakamon lesz.

 

A kezdés is baromság és Luke megjelenése is szánalmas.

 

1983 óta várnak a hozzám hasonlóan korosabb rajongók Luke visszatérésére, erre kapunk egy cameót? Ha világ legjobb filmje lesz Luke nélkül, ezt akkor sem tudom elfogadni.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.