Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem, meg pont most tűnik tákolmánynak. Kint vannak a drótok több helyen..Egy ősi kard, amit egy a profi készített, csak kinézne valahogy..

Nekem meg inkább úgy tűnik, hogy az idő viselte meg, illetve a korábbi készítési módszer volt más, ezért is lehet ennyire szétesőben. Meg hát nehezen hiszem el, hogy egy főgonosz ennyire béna legyen, hiszen még egy padawan által csak pár hónapja tanított Ezra is elkészített egy fénykardot, úgy, hogy még egy új funkciót is beleépített.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is az idő ette meg a kardot. Főleg ha a gyűjtőé akkor pláne. Nagyon kíváncsi vagyok erre a szálra. Ez a legizgalmasabb számomra.

 

Olyan értelemben már nem, mint a régi starwars.hu idején, de Nute kollégával egyetértve, igen a designhoz nagyon értenek. Semmi narancssárgás szerencsétlenkedés az egyenruhákkal (:P). Ha lőni is úgy tudnának mint egyenruhát tervezni sose kapnak ki :D

Én semleges voltam asszem. :D Még jó, hogy nálunk nincsenek ilyen címkék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszik ez a rendszer, szerintem különböző hadurak és befolyásos emberek irányítják a birodalmat pontosabban az első rendet, Kylo Ren pedig a rend élére áll vagy ezt már megtette a film kezdete előtt és erre lesz utalás a felúszó szövegben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel már nem a Birodalom az egyetlen "szuperhatalom", nem tud mindent erőszakkal és hadsereggel kézben tartani. Szükség van más megoldásokra is. Nem hiszem, hogy Palpatine PR-ja az endori bukás után olyan fantasztikus lett volna, hogy bevállalnak még egy császárt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

First Order van. A Birodalomnak annyi. :D Logikus egy új szerveződés a régi romjain. A Birodalom egyenlő volt Vaderrel és Palptineal így amikor meghaltak értelemszerűen egy új szervezetnek kellett létrejönnie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem túlságosan sokat akciózik ez a Ren ahhoz, hogy szóba jöjjön mint legfelső vezető. Inkább valakinek a jobb keze.

Én úgy tudnám elképzelni mint Grievoust a szeparatistáknál, katonai vezetőként, csak Rent a nagyobb ambíciói arra ösztönöznék, hogy átvegye a tényleges hatalmat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2. teaser után annyi már leszűrhető, hogy nem egy infómorzsa ismét igaznak bizonyul az utóbbi idők pletykaáradatából.

 

Biztos, hogy Finn rohamosztagos lesz a film elején... majd történik valami megrázó (valószínűleg a sokat említett lángszórózás, amiben Ren is részt vesz), amely hatására a srác dezertál --> ekkor köti el a TIE-vadászt és lövi szét a hangárban lévő birodalmiakat, majd kiköt a Jackun, ahol találkozik a roncsvadász Rey-jel. Ám az üldözői a nyomában maradnak, így Finn, Rey és BB menekülni kényszerülnek az őket ostromló vadászgépek elől. Felveszi őket a Han és Chewie vezette Falcon, majd meglépnek.

 

Az elnevezések érdekesek. Jó, hogy nem Új Köztársaság és Birodalmi Maradvány lett. Az Első Rend és az Ellenállás arra utal (számomra), hogy a Birodalom romjaiból egy újabb diktatórikus rend emelkedett fel, míg a megerősödött (?) Lázadók Szövetsége nekik áll ellen. Így értelmes az Ellenállás név. Míg a Rend alapjait lefektették a Birodalomra, a Lázadók is megerősödhettek. Nagyjából egyenlő felekként képzelem el a két rendszert, érdekes lenne egy olyan megosztott Galaxis hatalmi harcát látni, amit nem egy ember rángat pórázon.

 

Az Első Rendet szerintem Serkis karaktere irányítja, ha nem is császárként, diktátorként. Az alábbi kép azt sugallja, hogy ő a Rend feje (mögötte talán Phasma áll a króm cuccban?), Ren és Phasma pedig a két keze, amolyan végrehajtóként (Ren) és katonai vezetőként (Phasma).

146437187sw7_www.kepfeltoltes.hu_.png

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy vannak a kémjelentések, hogy a Falconon hagyják el a sivatagos bolygót, nem tudva hogy azt Hanék valami akció miatt hagyták a hangárban és amikor kilépnek az űrbe beszippantja őket egy jókora űrhajó Hannal és Chewie-val a fedélzeten?

Viszont ha igazak a kémjelentések akkor lehet, hogy

Han tényleg meg fog halni a filmben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky! Először én is azt gondoltam, amit te, de Serkis nem azt nyilatkozta, hogy a karaktere csak hallható lesz a filmben, de nem látszik majd? Vagy csak annyit mondott, hogy ő csak a hangját kölcsönözte a karakternek?

 

Én úgy tudom, hogy serkis karakteréről nem tudni még, hogy cgi lesz vagy teljesen Ő játsza. A hangjáról annyit mondott, hogy az első teaserben az a saját hangja, belepiszkálás nélkül..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most igy a kiallitasrol....nekem ez a Snowtrooper marhara nem gyere be....tokre bensn nez ki. :/

 

Kira Solo? :P 8)

 

 

amugy a Spoileres topikba mi a rossebert kell Spoilerbe irni? :D

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép találat Csoli! Ennek ellenére nem zárnám ki, hogy ez az idegen lény Lupita, a vékony kéz és az arcberendezés(már ami látszik belőle) hasonlít hozzá.

 

"ennek ellenére" ? Hát én tán kizártam valamit? Simán lehet bárki. Az általad említett is. Sőt. Ha igaz, hogy Luke-nak tanítványa van, mármint, hogy Kira (és Finn) előtt, akkor simán lehet Luke-éknál a kard. Akár Ők is felkutathatták..A kérdés, hogy Kira kapja a kardot vagy Leia?

Utóbbi is felmerül, mert a monológ közben remélem azt mutatja a kép akiről épp szó van:

Ilyenformán az égett sisak a "father has it", az R2 simogató az "I have it" és akkor lehet hogy a fénykardot kapó lesz a "sister has it"..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is kimondottan rád utaltam az "ennek ellenére" megjegyzéssel, hanem úgy általánosságban ;) A legtöbbet CGI karakterként Serkist emlegetik, de szerintem ez az idegen lény nem ő lesz.

 

Szerintem Leia kapja a kardot, a narráció, az idősebb női kéz és a ruha is erre utal.

Szerkesztve: - Palpi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ha igazak a kémjelentések akkor lehet, hogy

Han tényleg meg fog halni a filmben.

 

Igen, és a legnagyobb félelmem is beigazolódik, hogy

 

Mark Hamill is annyit lesz a filmben, mint Owen Bácsi az ep3-ban.

 

 

Kira Solo? :P 8)

 

Kira Rey Solo

Kylo Ren Solo

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.