Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

De jó erre kelni!

Elképesztően jól néz ki a hivatalos plakát, azt hiszem, a TPM posztere után nekem is ez tetszik a legjobban! :yes:

Fura, hogy a teasereken kívül kb mindenütt Jedinek ábrázolják Finn-t, nekem annyira nagy problémám mondjuk nincs is ezzel, inkább legyen az, minthogy csak úgy a kezébe kerüljön a kard és idétlenül hadonásszon vele (pl Kylo Ren ellen). Rey-t azért szívesebben megnézném Jedinek, mint Finn-t. ;)

Érdekes a "bolygó", de nekem nagyon bejön. Kifejezetten kreatív, hogy egy létező égitestet alakítanak át szuperfegyveré, és talán mégsem lesz Halálcsillag 2.0, ha úgy lesz, ahogy azt Wilde is mondja :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó erre kelni!

Elképesztően jól néz ki a hivatalos plakát, azt hiszem, a TPM posztere után nekem is ez tetszik a legjobban! :yes:

Fura, hogy a teasereken kívül kb mindenütt Jedinek ábrázolják Finn-t, nekem annyira nagy problémám mondjuk nincs is ezzel, inkább legyen az, minthogy csak úgy a kezébe kerüljön a kard és idétlenül hadonásszon vele (pl Kylo Ren ellen). Rey-t azért szívesebben megnézném Jedinek, mint Finn-t. ;)

Érdekes a "bolygó", de nekem nagyon bejön. Kifejezetten kreatív, hogy egy létező égitestet alakítanak át szuperfegyveré, és talán mégsem lesz Halálcsillag 2.0, ha úgy lesz, ahogy azt Wilde is mondja :)

 

Lehet, hogy ez már csak szánalmas csökönyösség részemről, de nem jediként ábrázolják Finn-t, hanem fénykarddal pózol.

Mindenképp idétlenül fog csapkodni, hisz a film elején még rohamosztagos. Ha erőérzékeny is, semmi esélye sem lesz Kylo Rennel szemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megragadnám az alkalmat és kontrasztba állítanám korai rajongói és a hivatalos posztert.

Nevetni ér! :D

ep7_rajong_-igazi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Már akkor csak ezzel a szándékkal mentettem el.

Hihetetlenül szánalmas és fel is merül a kérdés, hogy miért készülnek ilyenek?...

De azért pár dolog bejött:

középen a nap, a keret, többé-kevésbé Boyega..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy ez már csak szánalmas csökönyösség részemről, de nem jediként ábrázolják Finn-t, hanem fénykarddal pózol.

Igen, az! Bocsi. :D

 

De ennél jobban kevésbé lehetne azt érzékeltetni egy plakáton, hogy Finn sorsa összekötődik majd (valahol, valamikor a filmben...) a Jedikkel. Szóval nyugodtan mondhatjuk, hogy Jediként pózol. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Hihetetlenül szánalmas és fel is merül a kérdés, hogy miért készülnek ilyenek?...

De azért pár dolog bejött:

középen a nap, a keret, többé-kevésbé Boyega..

 

 

Nem az a kérdés, hogy miért készülnek, hanem hogy miért publikálják őket... :D

A nap az mondjuk szerintem se rossz, meg szvsz Carrie Fisher is jobban néz ki ezen a fanmade képen, a hivatalos plakáton valamiért nagyon hülye fejet vág nekem. :P

 

Vannak azért viszonylag jó munkák is, nekem pl ez egészen bejön:

 

star-wars-the-force-awakens-fan-made-poster-art.jpg

 

Igaz, a Lando feje alatti nemtudommilyen paca (robbanás?) eléggé igénytelen, de all in all nem rossz :)

 

Meg amit SimonZ készített, az nagyon ott van:

 

TheForceAwakens_Poster_01_SimonZ.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zolit ne keverjük ide. Szerintem Ő sosem dolgozott nem hivatalos képekből.

Az Ő rajongói plakátjai nem ezt a kategóriát jelentik számomra, amit én a kép bal oldalára tettem, vagy az általad berakott narancssárga csoda. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobb és teljesen értelmezhetetlen, hogy miért maradt le róla. Luke arcát mindenki ismeri, ha csak nem torzult el az EPVII-re, ami gigászi meglepetés lenne, akkor teljesen felesleges és értelmetlen volt lehagyni. Egy szakállas Lukeban semmi olyan meglepetés nincs, amit takargatni kéne. Az, hogy nincs a plakáton, annak a jele, hogy nem akarják feleslegesen feltúrbózni a vele szemben támasztott várakozást, miközben Luke csak cameo szerepben tündököl. És ugyan Hux sincs a képen, a két karakterrel szemben támasztott elvárás nem mérhető össze. Hux kábé senkit nem érdekel, Lukeot meg mindenki várja. Nagyjából ez az arány a két karakter között. Szerintem alapvetően hibás elgondolás Luke karakteréből rejtélyes alakot faragni. Yoda esetében működött, mert az ő belépőjét nem előzte meg a prequel/TCW. Lukenál akkora baromság, mint egy ház.

 

Átnyálaztam a külföldi fórumokat, a plakátot két dolog miatt ekézik. Az egyik Luke nyilvánvaló hiánya, a másik a Halálcsillag 3.0.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Átnyálaztam a külföldi fórumokat, a plakátot két dolog miatt ekézik. Az egyik Luke nyilvánvaló hiánya, a másik a Halálcsillag 3.0.

 

Azt lehet tudni, hogy miért éltetik? Vagy csak ekézés van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem annyira nem tetszett anno a szuper fegyver ötlete, viszont most ezen a plakáton kövezettek meg, de rohadtul bejön. :D

Igen, nekem is bejön így a képen. Remélem tudnak kreálni alá egy eredeti sztorit. Zééé! És mi van ha rajta van Luke a képen? Mondjuk az a köpenyes alak az akit Kylo Ren -nek hívnak? ;) Az mekkora csavar lenne? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy ha benne ül a Millennium Falconban. :D

Arra, hogy valójában Kylo Luke, már én is gondoltam. Akkor Abrams megcsinálta a csavarok csavarját. Felveszi egy tök más színésszel a jeleneteket, azzal is promózzák, miközben ott van Hamill is, mint Luke... Egy ilyen marketing húzásért én külön Oscar-kategóriát indítanék ezután. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt lehet tudni, hogy miért éltetik? Vagy csak ekézés van?

 

Az Ain't it Cool oldalán elvétve találni dícséretet. Sokak az eredetiséget hiányolják, megint mások a tegnapi 3 spot furcsa (amatőr, fan made) kamerakezelését szidják. A Halálcsillag 3.0 sokakból váltott ki kételyeket (én is hozzászótlam egy vicceset). Luke hiánya pedig az abszolút fikatenger elindítója.

 

Felmerült (lent Dzséjt is írt róla), hogy Abrams esetleg átvágja a népet. Bár nem Kilós Ren szerepével mossák össze, inkább az Into Darknesst hozzák fel példaként, ahol John Harrison/Khan kilétet volt a végletekig titkolva. Én a magam részéről továbbra is úgy vélem (remélem, tévedek), hogy Lukenak nem jutott túl sok játékidő. Sokak szemében ezen fog múlni a film sikere.

 

szerk.: sok prequel rajongó szólt hozzá a bejegyzésekhez, ami engem nagyon meglepett. Voltak olyan prequel rajongók, akik abszolút nemtetszésüknek adtak hangot és kifejezték, hogy a Saga 6 részes és nem több. A prequel hívők szerint JJA és csapata nem csinált mást, csak összeollózta az OT legjobb elemeit. Megint mások azt írták, hogy JJA nem egy eredeti rendező, csak másolni tud. Voltak, akik Lukeot főszerepben akarják látni és kevésbé érdekli őket az új karakterek sorsa.

 

Egyértelműen kevesebb az olyan OT fanok kommentje (mint én is), akik üdvözlik a gyökerekhez való visszatérést. Ez engem némileg meglepett. De ugye elsőként mindig az szól hozzá, aki utálja a dolgot és viszket tőle a tenyere.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ain't it Cool oldalán elvétve találni dícséretet. Sokak az eredetiséget hiányolják,

 

Harry Knowles nagy SW fan, de az oldalára nem sok "agytröszt" jár. :) Az eredetiség hiánya nekem is feltűnt ha emlékszel. ;) Én remélem, hogy a holnapi trailer sok kételyt eloszlat majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harry Knowles nagy SW fan, de az oldalára nem sok "agytröszt" jár. :) Az eredetiség hiánya nekem is feltűnt ha emlékszel. ;) Én remélem, hogy a holnapi trailer sok kételyt eloszlat majd.

 

A hozzászólásokat mindig megnézem, a bejegyzései kevésbé érdekelnek. Ami feltűnt, hogy kevesebb az OT hívő és ezáltal kevesebb az olyan hozzászólás, ami egyértelműen dicsérné az eddig kikerült anyagok alapján a filmet. Nekem ez egy kicsit furcsa, de tudom, hogy az OT hívők főleg az egyszeri nézők közül kerülnek ki, ők pedig kevésbé aktívak a fórumokon. A holnapi trailer fel fogja robbantani a komment szekciókat.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Luke, csak cameo-zik, akkor nagy pofátlanság volt másodiknak kiírni a plakátra Mark Hamill-t.

A beetetés részeként fogom fel.

A plakát verziók;

A Jar-Jaros egy @gyf@sz, a legós nagyon jó lenne, csak Leia-nak is Rey ugrott be, ami elég amatőr hiba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorrendnek elvileg a bérezéshez kell köze legyen. Az első három valszeg azért áll elől, mert ők tudták a legtöbb zsét kiverni a producerekből meg a Disney-ből.

 

Minden ilyesmit a szerződésekben állapítanak meg, akár el is térhet a bérezéstől. Még azt is belefoglalhatják, mekkora legyen a színész feje a plakáton :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorrendnek elvileg a bérezéshez kell köze legyen. Az első három valszeg azért áll elől, mert ők tudták a legtöbb zsét kiverni a producerekből meg a Disney-ből.

Nyilván Ford kapta a legtöbbet, de nekem meggyőződésem volt eddig, hogy amennyiben nem abc sorrend, úgy karakter fontossági sorrend.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden ilyesmit a szerződésekben állapítanak meg, akár el is térhet a bérezéstől. Még azt is belefoglalhatják, mekkora legyen a színész feje a plakáton :)

Eltérhet, de ez a gyakori és az hogy elől vannak az jelzi, hogy nekik azért elég jó volt az alkupozíciójuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.