Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egyetértek, ez nagyjából 90%-ban a cselekmény. De szerintem amit én belinkeltem pár napja, az 95%-os :D illetve Rey nem Luke lánya, hanem Hané ;) na majd meglátjuk. Mindenesetre jó írás, ha tényleg ez lesz a sztori, akkor nem panaszkodhatunk :)

 

SZERK.: Bomarr, kihagytad, hogy "egy fénykard repül az űrben" :P

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztem nem teljesen ez lesz. Sztem Luke nem csak cameozni fog meg elvileg 3 fénykard párbaj lesz nem egy.

A cameo egy-két mondatos vagy szöveg nélküli jelentőség nélküli felbukkanást jelentene. Luke biztos nem csak cameoz-ni fog, viszont egyelőre minden hír azt erősíti meg hogy keveset fog szerepelni. Természetesen simán lehet hogy minden infónak az ellenkezője az igaz. Az alábbi írás azt foglalja össze ami az eddig kikerültekből összeállt. Ez nem az én érdemem. Túlnyomórészt EZT az elképesztően alapos dokumentumot használtam hozzá, ami az enyémnél legalább két nagyságrenddel részletesebben taglalja azt a képet ami az eddigi infókból összeállt.

 

Azért írtam be, mert szerettem volna ha a fórumon is nyoma marad, hogy most hol tartanak a kémjelentések, másrészt jó lenne a bemutató után látni hogy a jelentésekben mennyire érdemes bízni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg csinálhatnátok egy Episode VII - Merchandise témát is. Mivel Angliában élek, így első kézből mondhatom, hogy elözönlötték a boltokat az EP VII ajándékok. Ami talán a legérdekesebb csavar, hogy a cuccok 80%-a Kylo Rent teszi a középpontban és olyan mértékű sith imádat van minden bögrén, pólón és csecsebecsén, hogy kissé zavarban is vagyok, hogy most akkor ő lesz a főszereplő? Lehet a Jedis cuccok még váratnak magukra az angol Tescóban, de tényleg zavarba ejtő, hogy mennyi Sith cucc van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, nagyon jó összefoglaló, szerintem csak 2 dolog nem stimmel (Rey és Finn nem útközben találkoznak, hanem a piacon, ahol Finn a kábat miatt könnyedén kiadhatja magát az Ellenállás katonájának, valamint a vállveregetős Poe és Finn jelenet a csatába indulás előtt lehet, és nem megérkezéskor, olyan izgatottan szaladgál mindenki körülöttük).

Pár dolog hiányzik (pl. szuperfegyver(ek) az űrcsatában), és Snoke többet fog bejelentkezni hologram formájában, nemcsak a film végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Platschu: Kylo nem csak Angliában hanem a világon mindenhol a merchandising arca. Pont úgy mint ahogy Darth Maul volt az ep.1-nél. Nem azért mert főszereplők hanem mert nekik a legcoolabb a megjelenésük.

 

Tibur: Snoke-ból remélem minél többet láttunk, úgyhogy úgy legyen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a vállveregetős Poe és Finn jelenet a csatába indulás előtt lehet, és nem megérkezéskor

Biztos a megérkezéskor van, mert a háttérben látható egy leszálló X-szárnyú. Plusz az egyik trailer-teserben láthattuk, hogy a jelenet elején Poe is éppen kimászik az X-szárnyújából.

 

Szerintem még egy dolog kimaradt: az Első Rend elsüti a szuperfegyvert és felrobbantja Kanata bolygóját vagy az Ellenállás bázisát, bár szerintem az előbbit. Ez lehet az a jelenet, ahol Kylo a csillagromboló hídjáról nézi, amint érkezik valami vörös lézersugár, illetve a másik jelenet, ami ide köthető, amikor valami vörös apokalipszis fákat tarol le. Esélyes, hogy az Ellenállás gyors győzelmet arat a Takodanán, így Kylo végül inkább az egész bolygót/naprendszer szétlöveti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

amikor valami vörös apokalipszis fákat tarol le. Esélyes, hogy az Ellenállás gyors győzelmet arat a Takodanán, így Kylo végül inkább az egész bolygót/naprendszer szétlöveti.

 

Valamiért én úgy érzem, hogy az a jelenet a film végén van, amikor felrobban a Starkiller bázis.

Takodanán nem lehet, mivel elvileg a kastély lerombolásánál vetik be, de ott a fák sértetlenek az x-wingek érkezésekor. Takodanán Kylo hezitál bevetni, mert tudja, hogy ott van az apja (meg a testvére?), de Snoke mondja neki, hogy ne legyen már érzelgős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó felvonás a Starkiller bázis elleni csata körül bonyolódik. Először egy űrharc lesz, az Ellenállás óriási veszteségeket szenved.

 

Ha már történet összefoglaló, akkor érdemes ideírni a történet egyik tetőpontját (természetesen csak kémjelentésből ismert, nincs megerősítve): az Ellenállás Leiáék új szuperfegyverének köszönhetően nyerésre áll, sorra lövik szét a csillagrombolókat és a csatahajókat. Snoke elrendeli a Starkiller bevetését. A tisztek ellenkeznek, hiszen akkor nemcsak az Ellenállás, de az Első Rend összes űrhajója és katonája is megsemmisülne az űrben. Végül Hux nyomja meg a gombot. Poe és osztaga annak köszönheti az életét, hogy a légkörben, alacsonyan voltak. Viszont az Ellenállás akkora vereséget szenved, hogy Leia elrendeli az azonnali visszavonulást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már történet összefoglaló, akkor érdemes ideírni a történet egyik tetőpontját (természetesen csak kémjelentésből ismert, nincs megerősítve): az Ellenállás Leiáék új szuperfegyverének köszönhetően nyerésre áll, sorra lövik szét a csillagrombolókat és a csatahajókat. Snoke elrendeli a Starkiller bevetését. A tisztek ellenkeznek, hiszen akkor nemcsak az Ellenállás, de az Első Rend összes űrhajója és katonája is megsemmisülne az űrben. Végül Hux nyomja meg a gombot. Poe és osztaga annak köszönheti az életét, hogy a légkörben, alacsonyan voltak. Viszont az Ellenállás akkora vereséget szenved, hogy Leia elrendeli az azonnali visszavonulást.

Köszi a kiegészitőt. Mi a véleményed Leia hutt tárgyalásairól? Szerinted láttunk majd ilyet vagy csak egy korai ötlet volt amit menetközben elvetettek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a kiegészitőt. Mi a véleményed Leia hutt tárgyalásairól? Szerinted láttunk majd ilyet vagy csak egy korai ötlet volt amit menetközben elvetettek?

 

Szerintem korai ötlet volt, amit elvetettek, csakúgy, mint hogy Hanék egy zsákmányolt csillagrombolón utaznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyomatékosan megkérek mindenkit, hogy ha trailer, spot, teaser, trailer teaser - vagy legyen bármilyen mozgóképes előzetes flancos névvel :) - jön, azt a trailer topicba tegye, ne ide. Itt legfeljebb az ahhoz kapcsolódó spoilerekkel foglalkozzunk, máskülönben két helyen beszélünk ugyanarról az egy dologról - nem mellesleg, lehetnek spoilermentes emberek, akik azért egy spotot vagy trailert még megnéznének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.