Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Erre felhoznám saját példámat. Emiatt Dzséjt minimum megfedd (és lehet, hogy mások is) de én sohasem szerettem a Trek sorozatokat és a világ sem vonzott. Inkább Babylon 5 :P :P De Abrams Trek filmje óriási kedvenc. Nem kell hozzá túl sok előismeret, amit az ember innen-onnan már hallott a Trek sorozatokról az bőven elég. Nem is vagyok hajlandó más Trek alkotást (sorozat/korábbi filmek) nézni, csak Abrams féle Trek filmeket, de azokat kész örömmel és nagy lelkesedéssel :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha egy nem Trek rajongót így meg tudott győzni az alkotásával, akkor örömmel gondolok bele, mire lehet képes azokkal, akik eleve SW rajongók. :) A Trek filmet pedig felvésem a listára, legalább bővebb ismereteim lesznek J.J. és az űrben játszódó sci-fik kapcsolatáról. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt azért hozzá kell tenni, hogy a Trek rajongókat eléggé megosztotta az Abrams-féle film, szóval lehetséges, hogy a Star Wars esetében is ez lesz, hogy a régi rajongóknak kevésbé fog tetszeni, mint az újoncoknak. :) Bár azért erre nem fogadnék túl nagy összegben, hiszen az SW-univerzum alapvetően kiterjedtebb és rugalmasabb, és talán a rajongói bázis nem annyira homogén, mint a Star Trek-nél. Jó lesz ez és kész :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legfeljebb a prequel-gyűlölőkhöz hasonló, szűk látókörű "fanok" fanyalgására számítanék, de tudtommal többek közt ennek a fórumnak a tagjai is nyitottak az új, kreatív dolgokra. Ha Abrams SW rajongásából indulunk ki, az a minimum, hogy tisztelettel nyúl hozzá az univerzumhoz, visszaadja a hangulatot, mégis igyekszik újat mutatni, amiből remélhetőleg kifogástalan (legalábbis ahhoz nagyon közeli) végeredmény születik majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen-igen-igen!!!! Ennek így kellett lennie! Más nem is jöhetett szóba! Istenem, így teljesülne minden kívánságom. Na most már nem aggódom az ep7 miatt! :rock::yeah: :yeah: Mondjuk az új topic tök fölösleges... Na majd Ody összemossa. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre felhoznám saját példámat. Emiatt Dzséjt minimum megfedd (és lehet, hogy mások is) de én sohasem szerettem a Trek sorozatokat és a világ sem vonzott. Inkább Babylon 5 :P :P De Abrams Trek filmje óriási kedvenc. Nem kell hozzá túl sok előismeret, amit az ember innen-onnan már hallott a Trek sorozatokról az bőven elég. Nem is vagyok hajlandó más Trek alkotást (sorozat/korábbi filmek) nézni, csak Abrams féle Trek filmeket, de azokat kész örömmel és nagy lelkesedéssel :):P

Dehogy feddlek meg, azért nem vagyok semminek sem akkora rajongója, hogy bántsam azt, aki nem hajlandó megnézni, vagy nem tetszik neki rajongásom tárgya (csak ne szidja, meg ha lehet, ne véleményezze, amíg nem ismeri, de ez meg mindenfelé kikötésem). Amúgy, 2009 óta én sem néztem meg a korábbi Trekket, csak Abrams filmjét. Bár ebben az is benne van, hogy az új, a többit meg milliószor láttam. :D

 

Azt azért hozzá kell tenni, hogy a Trek rajongókat eléggé megosztotta az Abrams-féle film, szóval lehetséges, hogy a Star Wars esetében is ez lesz, hogy a régi rajongóknak kevésbé fog tetszeni, mint az újoncoknak. :) Bár azért erre nem fogadnék túl nagy összegben, hiszen az SW-univerzum alapvetően kiterjedtebb és rugalmasabb, és talán a rajongói bázis nem annyira homogén, mint a Star Trek-nél. Jó lesz ez és kész :D

Egyrészt, azért nincs akkora megosztottság, mint ahogy ez a poszt sugallja. A 2009-es film túlnyomórészt tetszett a rajongóknak, csak azoknak nem jött be, akiknek vagy Picard fétisük van, vagy Shatner b*zik. Tehát a hard core mag, de ugye azok észjárását mi is ismerjük a Darth Vader lélegzésének önszexualizáló egyéneknek hála. :evil: Plusz, azért az egy reboot is egyben, ezért is válthatott ki ellenérzéseket még, mert azért egyik-másik húzása olyan, mintha az ep7-ben felrobbantanák Tatooine-t. (Aki látta, tudja, hogy értem ezt.) De még ezzel együtt is, a rajongók túlnyomó része imádta a filmet, legfeljebb annyit hozzátesz, hogy ezt vagy azt azért nem kellett volna.

 

És ez az egyik, ami miatt Abrams szintén jó választás, mert annak ellenére, hogy rebootolt, a film folytatása mindannak, ami addig volt, és mélységes tisztelettel nyúlt az eredetihez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon a Star Trek filmből átment egy két színészt J.J? :P Országos cimboráját Simon Pegg-et szívesen látnám egy SW filmben, vicces figura :D

Mellesleg nagy SW geek ő is.

 

 

Nem tudok betelni J.J.vel :D Watch!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kis hazudós. Még hogy nem Ő rendezi. (persze akkor még úgy volt) Ez a legjobb ami a SW-al történhetett. Abrams hihetetlenül tehetséges, a sci-fi műfaját szeretettel, tisztelettel, hozzáértéssel, mai kor követelményeinek megfelelően filmvászonra álmodó, igazi új generációs filmes.

Van humora (és nem az a csetlő-botló, geg szerű humor, igazi élvezhető felnőtt humor). Valószínüleg nem a gyerek közönség lesz a célpont (6 évesek), de ez még a Disney-n is múlik, bár a Marvel filmek, és az általa rendezett ST film sem gyerekesek, hanem a kamaszoknak, fiatal felnötteknek szólt. Remélem nem lesznek benne tündi-bündi izék. Nekem a Star Trek film azon a nyáron amikor bemutatták, a legélvezetesebb, legnagyobb mozi élményem volt, pedig nem vagyok nagy ST fan. Mindent bele Abrams, úgy érzem csodát fogsz nekünk mutatni !

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz, de most már nagy meglepetés lenne ha nem igy lenne. Két egymástól független, megbizhatónak tartott orgánum jutott hozzá az értesüléshez, ami azóta bejárta a világsajtót, mégse tagadta le még senki se.

 

Egyébként Abrams anno nem állított olyat, hogy nem fogja rendezni az új SW-t. Nagyon körültekintő volt és inkább annyit mondott, hogy úgy véli ő túlságosan nagy rajongó ehhez a feladathoz és úgy hiszi hogy inkább mint néző fogja élvezni ezeket a filmeket. Akkor SimonZ írta is, hogy ez tipikusan olyan alapállás amiből még bármi lehet. Némi puhitással akár rendezői szék is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, Kennedy nem csak a levegőbe beszélt, amikor azt mondta, hogy meg akarják őrizni az eddigi filmek szellemiségét. Most már bizonyíték is van rá. Ennél jobb palit nem is választhattak volna. Hajrá Abrams! Hajrá Star Wars! :clap::lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HOHOHÓÓÓ! Sejthettem volna, hogy valami ilyesmi lesz. :D Szóval Abrams.... Ízlelgessük kicsit. Szerintem jó lesz, és megtámogatva Arndt -al, ez már ütős páros. Remélem a zenei szekcióra is egy remek választás kerül majd. Most már nagyon izgatott vagyok a filmmel kapcsolatban. Ha Abrams elvállalta, akkor a sztori is jó lehet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra az a biztató, hogy mivel elvállalta így valószínűleg tetszhetett neki a sztori. És ha Abrams -nek bejön, akkor remélhetőleg nekünk is be fog. :)

Igen! Abrams nem az a fajta akinek aggódnia kell, hogy miből fizeti ki a gázszámlát. Nyilvánvaló, hogy az utóbbi években kiépített imázsát és a pozícióját nem tenné kockára egy összehányt sztori kedvéért, csak hogy elmondhassa hogy SW-t is rendezett. Ez szerintem is több mint biztató (ugyan hasonlóan biztató volt Arndt leszerződése is, de ő azért nem lesz annyira reflektorfényben... ha ezek a filmek nem fognak odab*szni, akkor azt mindenki Abrams-en fogja leverni).

 

És ugyan továbbra se tudom elképzelni, hogy mi lesz ebben a három filmben, de egyetlen picike elvárásom azért lenne: legyen benne legalább egy űroperás mértékkel mérve is kolosszálisan nagynak számító űrcsata!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ugyan továbbra se tudom elképzelni, hogy mi lesz ebben a három filmben, de egyetlen picike elvárásom azért lenne: legyen benne legalább egy űroperás mértékkel mérve is kolosszálisan nagynak számító űrcsata!

Hát, hab azt veszem, hogyan nyitott anno a Star Trek (a franchise addigi produktumaihoz képest már az meghökkentő volt, hogy extra közelről, fejjel lefelé vett a kamera egy csillaghajót, az utána következő események meg felértek egy pofonnal), és ezt ötvözzük a Star Warsban alapból benne lévő epikussággal (akárhogy is, a Trek sokkal korlátozottabb, mint az SW), akkor szerintem Abrams tuti prezentál nekünk egy olyan űrcsatát, amihez képest a coruscanti csata laza kis kocsmai verekedésnek fog tűnni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belegondolni is merész, hogy a mai technikával milyen látványra lehetne számítani egy űrcsatától. :yes:

Mindjárt más szemüveggel fogom nézni júniusban Star Wars rendezőnk Star Trek filmjét :)

Hiperszuper effektek, űrcsaták migymás. És ugye ott is az ILM kreálta a fantasztikus látványt.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.