Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azt is hallottam, hogy Kasdan a Spin-off-okkal kapcsolatban nyilatkozott erről. Egy Han Solo, vagy Boba Fett filmben nem valószínű, hogy helye lenne a Jedi-Sith párharcnak.

 

Az mindenféleképpen jó, hogy valami újat szeretnének mutatni. Majd meglátjuk mi sül ki ebből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt is hallottam, hogy Kasdan a Spin-off-okkal kapcsolatban nyilatkozott erről. Egy Han Solo, vagy Boba Fett filmben nem valószínű, hogy helye lenne a Jedi-Sith párharcnak.

 

Az mindenféleképpen jó, hogy valami újat szeretnének mutatni. Majd meglátjuk mi sül ki ebből.

Nem tudom elképzelni, hogy egy "Episode" felirattal ellátott SW filmben ne szerepeljen Jedi... :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom elképzelni, hogy egy "Episode" felirattal ellátott SW filmben ne szerepeljen Jedi... :nana:

pedig a Han Solo filmben több, mint valószínű. A két trilógia között nem nagyon rohangáltak szerte a galaxisban Jedik. :D Persze az lehet, hogy valahogy a képbe kerül egy Jedi, aki túlélte a 66-os parancsot, de ezt már annyi helyen elsütötték...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elhiszem, hogy szükség van bizonyos fokú megújulásra a történet terén, hogy egyáltalán érdemes legyen folytatni. De csak bizonyos határokon belül. Az hogy a Jediket is kivesszük, meg még rengeteg más, jól működő dolgot felforgatunk, hogy a lehető legkevésbé kapcsolódjon a Sagához, ennek szerintem semmi értelme. Szerintem az a jó, ha azt éreznénk az Ep VII megtekintése után, hogy tényleg "folytatás" volt ez, és nem egy olyan valami,ami mindent felforgatott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom elképzelni, hogy egy "Episode" felirattal ellátott SW filmben ne szerepeljen Jedi... :nana:

Episode felirattal ellátott filmet én se tudnék Jedik nélkül elképzelni. De más a helyzet az Episode felirat nélküli filmekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

William Shatner szerint J.J Abrams egy disznó, amiért a Star Trek mellett az SW frencsájzt is bevállalta. :D

http://www.slashfilm.com/star-wars-bits-william-shatner-calls-j-j-abrams-a-pig-plus-simon-pegg-damon-lindelof-carlton-cuse-rian-johnson-jane-espenson/

Plusz a hírben J.J. Abrams legközelebbi kollégái beszélnek az elvárásokról

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EXCLUSIVE: Harrison Ford Will Return As Han Solo In ‘Star Wars: Episode VII’

http://latino-review.com/2013/02/15/exclusive-harrison-ford-return-han-solo-star-wars-episode-vii/

 

A videónál 6:20 környékén térnek rá a témára.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nap híre, hivatalosan is megkezdődött a casting!!!!!

 

Disney casting - forgatás nyáron

 

És ezzel Ford hivatalosan is az első igazolt szereplő lett:

 

Lucasfilm, an owned subsidiary of The Walt Disney Company, in association with Bad Robot Productions and Genre Films is in active development on the highly anticipated epic feature film "Star Wars: Episode VII". Although shooting will commence in the summer, studio level casting is now underway with Harrison Ford being the first actor officially on board. Filming will begin with battle scenes being shot in a quarry overlooking the sprawling Bluewater complex not far from London, UK. Filming will also take place in various locations in Los Angeles and other areas.

 

Egy (több) csatajelenettel indul a film! :clap2:

 

Csupa csodálatos megerősítést hozott le a TFN. :yeah:

 

Filming will begin this summer.

Harrison Ford has signed on to play Han Solo.

The first scenes to be shot will be "battle scenes" and they will be shot in London.

Ford and the other returning characters will be "much older" than when we last saw them.

Standalone films starring Boba Fett, Yoda, and a young Han Solo are indeed in the works.

 

 

Ezzel be is igazolódott, hogy a forgatókönyv közel kész, a koncept csoport már kotlik egy ideje, a díszletek tervezés alatt és a végtelenségig lehetne sorolni, mert az biztos, hogy nem 2 hónap eredménye után tűzték ki a nyári forgatást.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nap híre, hivatalosan is megkezdődött a casting!!!!!

 

Disney casting - forgatás nyáron

 

És ezzel Ford hivatalosan is az első igazolt szereplő lett:

 

Lucasfilm, an owned subsidiary of The Walt Disney Company, in association with Bad Robot Productions and Genre Films is in active development on the highly anticipated epic feature film "Star Wars: Episode VII". Although shooting will commence in the summer, studio level casting is now underway with Harrison Ford being the first actor officially on board. Filming will begin with battle scenes being shot in a quarry overlooking the sprawling Bluewater complex not far from London, UK. Filming will also take place in various locations in Los Angeles and other areas.

 

Egy (több) csatajelenettel indul a film! :clap2:

 

Csupa csodálatos megerősítést hozott le a TFN. :yeah:

 

Filming will begin this summer.

Harrison Ford has signed on to play Han Solo.

The first scenes to be shot will be "battle scenes" and they will be shot in London.

Ford and the other returning characters will be "much older" than when we last saw them.

Standalone films starring Boba Fett, Yoda, and a young Han Solo are indeed in the works.

 

 

Ezzel be is igazolódott, hogy a forgatókönyv közel kész, a koncept csoport már kotlik egy ideje, a díszletek tervezés alatt és a végtelenségig lehetne sorolni, mert az biztos, hogy nem 2 hónap eredménye után tűzték ki a nyári forgatást.

Remek hírek, köszönjük Zééé! :) Hogy Nute Gunray szavaival éljek: "Végre, valami eredmény" a Disneytől. Megtudtuk, hogy csatajelenettel kezdődik a film. Mivel az űrben kell kezdődnie a filmnek, ezért a csatának is - véleményem szerint - az űrben kell zajlania, tehát egy elég komoly, kész konfliktust kapunk majd a képünkbe. Talán galaktikus méretűt. Én személy szerint nagyon örülnék neki. Rögtön a sűrű lecsó közepébe :) Mint a IV. rész elején.

Az, hogy Han és a többiek öregkorukban térnek vissza,erre számítani lehetett, de ez jól is van így. Mindenesetre nem hinném, hogy 40 évnél több idő fog eltelni a Jedi óta, hisz akkor Han már nem élne.... Várjuk az újabb kiszivárogtatott infókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fake, kamu

http://www.theforce.net/latestnews/story/Is_This_The_Casting_Call_For_Episode_VII_150376.asp

UPDATE: Miles Perkins, Director of Corporate Communications for Lucasfilm, told TFN in an email that "This is not a legitimate casting call." So much for that then!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tovább akarják vinni a Skywalker vérvonalat (ami logikus kapcsolódási pont az 1-6. részhez), akkor várható volt... szinte biztos, hogy nem Jacen vagy Jaina lesz, mivel valószínűleg magasról tesznek az EU-ra, még akkor is, ha csak névadásról van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tovább akarják vinni a Skywalker vérvonalat (ami logikus kapcsolódási pont az 1-6. részhez), akkor várható volt... szinte biztos, hogy nem Jacen vagy Jaina lesz, mivel valószínűleg magasról tesznek az EU-ra, még akkor is, ha csak névadásról van szó.

Ez nem olyan biztos. Amiket az írók alkottak, azok mind a Lucasfilm tulajdonát képezik. Gondolom majd eldöntik ezekből mit használnak fel és mit nem.

A TCW számtalan epizódja a példa az átvételre. No meg prequel bitonyos elemei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén, nem igazán vagyok jó barátságban az EU-val, pontosabban annak jó részével. Még jó régen bele-belekóstolgattam, de nekem túl sok SW-idegen dolog tűnt fel benne (pl. Palpatine klón).

Már a TCW bizonyos szálai is nagyon határesetek voltak nekem (pl. éjnővérek, Maul "feltámasztása", Mortis, stb.), de mondjuk egy TFU vagy Jedi Knight játékszéria sztorijai meg aztán pláne. Annak ellenére, hogy utóbbi részeit tartom a legjobb SW gameknek és sokszor kitoltam őket.

 

Emiatt gondolom, hogy a legújabb trilógiával kapcsolatban a legnagyobb kérdés az lesz, hogy nem lesz-e túl szenzációhajhász. Ki tudnak-e hagyni olyan nagyon vonzó motívumokat, amik ugyan garantálnák sokak lenyűgözését, de elég SW-tól elrugaszkodottak ahhoz, hogy a rajongók egy részénél kiverje a biztosítékot. Ilyen lehetne pl. Palpatine előkerülése, esetleg még Ahsoka vagy Maul szerepeltetése, a Starkillerhez hasonló irreálisan túlképzett szereplők, egy titkos Vader vagy Palpi tanítvány, több ezer éve halott sithek vagy jedik felélesztése, az Erő túlzott "külső" manipulálása, stb..

Ha nem esnek ebbe a hibába, akkor az EU releváns részét simán hasznosíthatják.

Nyilván nehéz meghúzni a határt, de nekem ilyen szempontból az új trilógia 95%-os sikernek számít. Lényegében az az egy gondom volt vele, hogy bizonyos klasszikus karaktereket indokolatlanul akartak belepasszírozni (pl. Greedo, Chewbacca). Még Jar-Jar karakterét is lenyeltem. A reménytelenül szerelmes, kissé nyálas Anakin, Yoda harci jelenetei, vagy a sztori a midikloriánokról pedig kifejezetten jónak tűntek. Sok "régi" SW fannak viszont ezek már túllépték az ingerküszöböt.

 

A most készülő trilógiánál vannak szerintem "kötelező, kihagyhatatlan" vonalak. Ilyen lehet Anakin és Luke kommunikációja, Leia és Han közös sorsa, R2 és 3PO huzakodása.

Eleve nagyon csalódott lennék, ha nem az örökzöld kérdésekre kapnánk meg a válaszokat. Folytatni kéne az eredeti vonalat, tehát Luke annyira lenne hangsúlyos, mint Vader a régi trilógiában, ill. egy új főszereplő lenne, mint Anakin az újban, vagy Luke a régiben. De ki kell derülnie, lett-e új Jedi Rend, ha igen, akkor milyen, alapjaiban hogyan működik. Leia Jedi lett-e vagy sem. Maradt-e vmi a Birodalomból, egyáltalán az Új Köztársaság hogy épül fel. Stb., stb..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mark Hamill Talks Star Wars: Episode VII

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=100596#DRmldakWTOUIJoAp.99

Végülis a lényeg:

George [Lucas] wanted to know whether we'd be interested. He did say that if we didn't want to do it, they wouldn't cast another actor in our parts – they would write us out. … I can tell you right away that we haven't signed any contracts.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén, nem igazán vagyok jó barátságban az EU-val, pontosabban annak jó részével. Még jó régen bele-belekóstolgattam, de nekem túl sok SW-idegen dolog tűnt fel benne (pl. Palpatine klón).

Már a TCW bizonyos szálai is nagyon határesetek voltak nekem (pl. éjnővérek, Maul "feltámasztása", Mortis, stb.), de mondjuk egy TFU vagy Jedi Knight játékszéria sztorijai meg aztán pláne. Annak ellenére, hogy utóbbi részeit tartom a legjobb SW gameknek és sokszor kitoltam őket....

Minden idézett és további szóval egyetértek (bár Greedi nem szerepel az ep1-2-3-ban, végül kivágták). Számomra is azért várós ez az epizód, mert bemutatja, merre indult el a Galaxis a Birodalom bukásával. Persze, van buktatója, nem is kicsi, számomra ott zuhanna nagyot, ha visszahoznák valamilyen formában a "Lázadó-Birodalom" konfliktust, amin az EU jó sokáig lovagolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.