Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Félig OFF, mert ez már EPVIII-assal kapcsolatos hír.

Áprilisi tréfa, vagy Peter Jackson ügyködik a trilógia középső darabján?

http://www.firstshowing.net/2013/peter-jacksons-april-fools-joke-star-wars-episode-viii-script/#gsc.tab=0

 

A The Desolation of Smaug kisfilm egyik képkockáján egy szemfüles rajongó szúrta ki az alábbi képet, amint látható egy forgatókönyvnek látszó tárgy PJ íróasztalán..

Hát nem tudom. Az áprilisi tréfák elég egyértelműek, itt meg azért ki kellett szúrni a dolgokat rendesen... :hmm::P

PeterJacksonStarWarsScriptImageFS1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A The Desolation of Smaug kisfilm egyik képkockáján egy szemfüles rajongó szúrta ki az alábbi képet, amint látható egy forgatókönyvnek látszó tárgy PJ íróasztalán..

Hát nem tudom. Az áprilisi tréfák elég egyértelműek, itt meg azért ki kellett szúrni a dolgokat rendesen... :hmm::P

Photoshop? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hírek a Marveltől

 

"The creative production team on the film includes director of photography Trent Opaloch (“Elysium,” “District 9”), production designer Peter Wenham (“21 Jump Street,” “Fast Five”), editors Jeffrey Ford, A.C.E. and Mary Jo Markey, A.C.E. (“Star Wars: Episode 7,” “The Perks of Being a Wallflower”) and three time Oscar-nominated costume designer Judianna Makovsky (“The Hunger Games,” “Harry Potter and the Sorcerer’s Stone”)."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan fél éve tudjuk, hogy lesz új film, de továbbra se tudunk arról semmit, hogy mi lesz benne. Se történet, se karakterek, se semmi. Azért ne haragudjanak a Disney-sek,de azért valamivel kiszúrhatnák már a szemünket, hogy mégis mi a franc lesz az új film témája legalább nagyjából. Kezdek türelmetlen lenni, nem tudom,mások hogy vannak ezzel. A végén tényleg az lesz, hogy majd a premier előtt pár hónappal szánnak majd meg minket pár morzsával... :45::facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan fél éve tudjuk, hogy lesz új film, de továbbra se tudunk arról semmit, hogy mi lesz benne. Se történet, se karakterek, se semmi. Azért ne haragudjanak a Disney-sek,de azért valamivel kiszúrhatnák már a szemünket, hogy mégis mi a franc lesz az új film témája legalább nagyjából. Kezdek türelmetlen lenni, nem tudom,mások hogy vannak ezzel. A végén tényleg az lesz, hogy majd a premier előtt pár hónappal szánnak majd meg minket pár morzsával... :45::facepalm:

Én kifejezetten örülök neki, hogy csend van. Nem igénylem azt, hogy ideje korán ellőjenek "spoilereket", ahogyan a félrevezető információkon való csámcsogást és felesleges hőbörgést is tudom nélkülözni. :)

Az az egy érdekel, hogy x év múlva igazán igényes és minőségi végterméket tegyenek a szemem elé, ami méltó folytatása a Sagának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalos! Minden nyáron kapunk Star Wars filmet!

http://www.comingsoon.net/news/cinemaconnews.php?id=103129

Walt Disney Pictures and Lucasfilm announced today at CinemaCon in Las Vegas that Star Wars: Episode VII will hit theaters in the summer of 2015 and that every summer after that will offer a "Star Wars" film, alternating with one of the standalone films.
Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan fél éve tudjuk, hogy lesz új film, de továbbra se tudunk arról semmit, hogy mi lesz benne. Se történet, se karakterek, se semmi. Azért ne haragudjanak a Disney-sek,de azért valamivel kiszúrhatnák már a szemünket, hogy mégis mi a franc lesz az új film témája legalább nagyjából. Kezdek türelmetlen lenni, nem tudom,mások hogy vannak ezzel. A végén tényleg az lesz, hogy majd a premier előtt pár hónappal szánnak majd meg minket pár morzsával... :45::facepalm:

 

Mivel J.J. lesz a rendező, eleve számítani lehet arra, hogy csak nagyon nyögve-nyelve fognak jönni az infók, mint általában J.J. filmjeinél!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan fél éve tudjuk, hogy lesz új film, de továbbra se tudunk arról semmit, hogy mi lesz benne. Se történet, se karakterek, se semmi. Azért ne haragudjanak a Disney-sek,de azért valamivel kiszúrhatnák már a szemünket, hogy mégis mi a franc lesz az új film témája legalább nagyjából. Kezdek türelmetlen lenni, nem tudom,mások hogy vannak ezzel. A végén tényleg az lesz, hogy majd a premier előtt pár hónappal szánnak majd meg minket pár morzsával... :45::facepalm:

Javában zajlik a Star Trek Into Darkness promoja. Abrams pedig érthetően nem arról a filmjéről beszél ami két év múlva lesz bemutatva hanem ami cirka egy hónap múlva. Most nyilván kifelé, a nyilvánosság felé inkább minden erről szól nála. Tippre majd május végén, juniusban indul az ep.7 marketing kereke.

 

Jake: Akkor gondolom a bejelentett Boba és Han filmek mennek 2016-ra és 2017-re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejön az elképzelés most még. 2015 nyarán megnézzük az EPVII-et, szeptemberig teljes mértékben kibeszéljük a filmet, majd onnantól várhatjuk a következő alkotást, amit már forgatnak is akkortájt, így kb sose fogunk unatkozni, mert a hírek pletykák forgatási képek ellátnak minket ismételten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.