Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem is örömteli ez a kis üzenet, maga az üzenet célja helyes, jószándékú, emberi. De több ez annál mint aminek látszik. Ahogy elnézem a Lucasfilm újraépíti a creatur shop-ot, melyet Lucas a CGI oltárán feláldozott, és amely az ILM egyik pillére volt anno. Valami ilyen életszagú SW-t vártam a prequel idején is de ez a vágyam elmaradt. Hátha most kapunk egy ódivatú trilógiát amivel kedveskednek a régi rajongóknak. Másrészt a Disneytől még ennyi infót sem reméltem, nem mintha óriási spoilerről rántották volna le a leplet, de azért a Lucas-i érában nagyobbnak éreztem a titkolózást. Örömteli, reményteli ez a kis filmecske. Hajrá J.J.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Creature Shop nem fog újra felépülni, ezeket a bábokat már bérmunkában készítik. Az viszont bíztató, hogy Phil Tippett bábmestert visszacsábították...ez azért nem keveset jelent. Egyébként az EPIII animatronikus figuráinak egy részét a Jim Henson's Creature Shop készítette és nagyszerű munkát végeztek. Az ikreket egy magyar bábművész alkotta, aki Ausztráliában lakik, beszél is magyarul, de a szülein keresztül "magyar", akik még 56-ban vándoroltak ki. Nagyon kedves ember, sokat leveleztem vele. Az égett Anakint is ők készítették, de például az EPIII Csubakkát is ez az ember alkotta meg. Az mondjuk nem lett OT hű, de nem a bábbal, nem az alkotó ügyességével volt a probléma, egyszerűen csak nem tudta levenni normálisan a méreteket és csak fényképek alapján dolgozott. De az ikrek valami döbbenetesen élethű bábok lettek.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra a srácra gondolsz aki Priest néven fórumozott itt egy darabig? (ahogy nézem az adatlapján 2007-ig)

Nem a fórumon ismerkedtem meg vele, de a fórumot említettem neki, és igen, írt ide, csak a nicknevére már nem emlékszem. Azt hiszem, hogy Priest, de nem esküszöm meg. A lényeg, hogy Lucas házában is eltöltött egy kis időt, amikor az EPIII-on dolgozott. Küldött is fényképet. Meg küldött pár érdekes konceptet és mesélt sok dologról. Nem a Star Wars volt a központi témánk, csak az is szóba került....véletlenül. :) Sokat kínoztam, hogy mondjon el minél több dolgot a filmről. Például amikor Lucas házában volt, megnézhette az EPIII űrcsata jelenetet egy sima PC-n. Ott volt John Knoll és kértem, hogy mondja el neki, hogy mennyire imádom a munkásságát és vissza is írta, hogy most elmondta neki! :D Akkor elmesélte, hogy az összeégett Anakinnak több verziója is elkészült és volt egy brutálisabb is, amire Lucas a korhatár miatt nemet mondott. Mesélt a NOS szörnyről is, meg az EPII buckalakó mészárlásról is, ami már nem tudom, hogy jött elő, elvégre az EPII-n nem is dolgozott. Elmondta, hogy látta a jelenet egy korai változatát animaticsban talán és hogy Anakin egy nagy sziklát zúdított a buckalakókra, de szerinte jobb volt, hogy végül nem került bele a filmbe. A NOS szörnyes jelenetről elmondta, hogy elkészült és amikor lement a film a moziban, csodálkozott, hogy nem volt benne, mert látta a jenetet, amikor készítették. Sok ilyen apróságot elmondott, amit nem írhattam le a fórumra. A Csubakka kosztümöt is említette, hogy mekkora kihívás volt elkészíteni és, hogy végül nem volt vele kibékülve. Illetve mesélt az EPI Yoda bábról, hogy miért lett olyan randa. Ha jól rémlik, valami olyat írt, hogy Doug Chiang egyébként nagyszerű koncept artist kibulizta, hogy Ő készíthesse a Yoda bábot, miközben nem volt bábos tapasztalata és ezért nem is szabadott volna rábízni a dolgot. Mesélt még az ikrek animatronikájáról, mert Ő azt tanulta az egyetemen, animatronikát. Elmondta, hogy mennyit fejlődött a Matrix bébije óta az animatronika és megosztott számos apróságot a technikai működéséről.

És még elmondta azt is, hogy a Yoda CGI nagyon megosztotta az embereket, mert például a Mesterséges értelem mackója az teljesen animatronikus volt és végülis szerinte az mérföldekkel járt minden CGI előtt, így a saját véleménye az volt, hogy a prequelben Yodát meg lehetett volna jobban is csinálni, ha animatronikát használnak és nem CGI-t. Elmondta azt is, hogy az EPIII Yoda CGI is hullámzó minőségű, bár mérföldekkel van az EPII előtt, mert kiadták ilyen bérmunkába (ezt lehet, hogy nem pontosan így írta) de az volt a lényeg, hogy az EPIII Yodát minden jelenetben más animálta meg, ami miatt a minősége bár nagyon jó, de mégis hullámzó lett. Azt is mondta, hogy ez azért nem volt egészséges a Yoda animáció szempontjából, mert például Gollam az minden jelenetben Andy Serkys volt, míg a cgi Yoda az minden jelenetben egy picit az őt animáló művész kivetülése. Szóval Ő egy embernek adta volna Yodát, de itt egy kicsit kapkodtak, ami miatt a művészeket gyorsan helyezték át egyik jelenetről a másikra. Sokat mesélt arról, hogy milyen fokon tanítják Ausztráliában az animatronikát és miként lehet bekerülni például a Jim Henson társasághoz. (Elég magas a kritérium.) A pénzről is beszélt, hogy sokat lehet vele keresni, de ez nyilván nem titok. Lényeg a lényeg, hogy egy nagyon kedves embert ismertem meg a személyében, sok érdekes dolgot megtudtam tőle, aminek a Star Wars csak egy apró részét képezte.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priest még anno a starwars.hu-n tűnt fel, és össze is hozott egy online kérdezz-feleleket John Knollal a fórumon. :) Mi beírtuk a kérdéseinket, ő pedig beírta a Johntól jött választ. :) Még a naplómba is bekerült a Priesttel készült interjú, ha jól emlékszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priest még anno a starwars.hu-n tűnt fel, és össze is hozott egy online kérdezz-feleleket John Knollal a fórumon. :) Mi beírtuk a kérdéseinket, ő pedig beírta a Johntól jött választ. :) Még a naplómba is bekerült a Priesttel készült interjú, ha jól emlékszem.

Igazad van Donát...akkor még volt SW.hu és írt oda, csak én már nem emlékszem, hogyan és milyen apropó folytán ismertem meg. De igazad van!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszetős ez a piactérrészlet.

Nekem ez teljes EPI feeling. :D

 

Szerintem is örömteli ez a kis üzenet, maga az üzenet célja helyes, jószándékú, emberi. De több ez annál mint aminek látszik. Ahogy elnézem a Lucasfilm újraépíti a creatur shop-ot, melyet Lucas a CGI oltárán feláldozott, és amely az ILM egyik pillére volt anno. Valami ilyen életszagú SW-t vártam a prequel idején is de ez a vágyam elmaradt. Hátha most kapunk egy ódivatú trilógiát amivel kedveskednek a régi rajongóknak. Másrészt a Disneytől még ennyi infót sem reméltem, nem mintha óriási spoilerről rántották volna le a leplet, de azért a Lucas-i érában nagyobbnak éreztem a titkolózást. Örömteli, reményteli ez a kis filmecske. Hajrá J.J.

 

Nem bántásként, de jó lenne ha egyszer rendesen utánanéznél már ennek a prequel full CGI -s ökörségnek. Egyszerűen azért mert nem igaz. A PT filmjei legalább 70% -ban modelleket tartalmaznak.

 

Itt a link az okulásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a lény fantasztikus volt a videóban. :D Biztos vagyok benne, hogy a filmben csak a háttérben fog feltűnni, de akkor is. :) Remélem ezután sűrűn fognak jönni az ehhez hasonló hangulatos videók JJ-től.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez teljes EPI feeling. :D

 

 

 

Nem bántásként, de jó lenne ha egyszer rendesen utánanéznél már ennek a prequel full CGI -s ökörségnek. Egyszerűen azért mert nem igaz. A PT filmjei legalább 70% -ban modelleket tartalmaznak.

 

Itt a link az okulásra.

 

A figurákra, lényekre szerintem igaz. Nem bántam volna egy rendesen felöltöztetett ember klónkatonát például, annyira gázúl vannak megcsinálva, ahogy a prequelben vannak. Igazi "Army Men" érzés. Tudom Lucas nem akarta kínozni a statisztákat a meleg jelmezzel, mint a klasszikus trilógia idején, dehát ég és föld a különbség a valódiak meg ezek az "izék" között. A többiben igazat adok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lények tekintetében igazat adok, de nekem nagyon bejöttek. Watto, Jar Jar vagy éppen a Kaminoiak...mind lenyűgözőek. De persze ez innentől már ízlés dolga. Most úgy tűnik több lesz a báb és a maszkos színész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A figurákra, lényekre szerintem igaz. Nem bántam volna egy rendesen felöltöztetett ember klónkatonát például, annyira gázúl vannak megcsinálva, ahogy a prequelben vannak. Igazi "Army Men" érzés. Tudom Lucas nem akarta kínozni a statisztákat a meleg jelmezzel, mint a klasszikus trilógia idején, dehát ég és föld a különbség a valódiak meg ezek az "izék" között. A többiben igazat adok.

Szerintem az EPII klónkatonák CGI mérföldkő volt (ma is az), amit nem kezelt a CGI művészvilág a helyén. Ez valójában az egész prequelre elmondható, hogy olyan megoldásokat alkalmazott, amik ma már más filmekben a prequel miatt elfogadott és népszerű dolgok, csak senki nem veri nagy dobra, hogy a prequelből nyúlta az ötletet, mert senki nem akarja a gyalázatosnak beállított előzmények renoméját javítani. Ami az EPII CGI-t illeti, igaz, hogy sok helyen befejezetlen, igaz, hogy Yoda nem lett Gollam, de amikor a homokviharban lövöldöznek a klónok, nos....én azt nevezem CGI-nek! Vagy amikor Padmét felsegíti a homokból a klónkatona, ott álmomban sem gondoltam volna, hogy nem egy statiszta szerepel katonának beöltözve. Egyetértek, hogy a túlzott CGI az nem használ egy filmnek sem, magam is azt látom, hogy az animatronikus modelleket kényszeresen akarja elfelejteni a CGI világ (új Robotzsarú CGI ED 209 robot vs Phil Thippett motion capture ED 209 makett), miközben sok esetben még a 80-as évek bábjainak a minőségét sem képesek egyes újkori filmekben megközelíteni sem. Viszont az EPII klónokra sok mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy messze vannak az igényességtől. Az EPI CGI megoldásai pedig meghaladták a korát és hiába szidják annyira Jar Jar-t, a textúrája, a fizikája tökéletes lett, Watto karakteréről nem is beszélve. A többi gungan esetében már hullámzó a CGI, néhol egészen elnagyoltak lettek a modellek, de alapjába véve az EPI CGI megoldásai éppen annyira maradandóak, mint a 93-as Jurassic Park dínó animációi. A mobilom többet tud, mint az akkori rendergépek és még ma, 2014-ben is látok mainstream filmekben olyan ocsmányul kivitelezett CGI animációt, amit csak a 93-as Trex CGI megoldása tud feledtetni velem. Vagy felhozhatjuk példaként a Terminator 2 folyékonyfém terminátort, ami manapság minden 3D program alapértelmezett effektje, mégsem tudták azóta sem olyan hitelesen megvalósítani a folyékony fémet. Miért nem? Mert azok az animátorok még fizikai effektekkel kezdték, bábosok voltak, akik gyúrták az anyagot és csak a szakmájuk végén ültek a monitor elé, de rendelkeztek valódi gyakorlattal az anyagok terén. Ezért is olyan gyalázatosak ma 2014-ben a filmek animációi (értsd; súlytalanok, rossz a fizikájuk), mert az animátorok már a számítógép előtt tanúlták ki a szakmát, de csak kevesen tudnak közülük tényleges lényeket a valóságban megmozgatni, megfaragni. Kevesen voltak jelen egy fizikai objektum felrobbantásánál, egy makett épület földbe passzírozásánál. Ezek a 80-as években mindennapos filmes megtapasztalások voltak, ma pedig CGI robbanásokat gyártanak olyan emberek, akik sosem dolgoztak fizikai effektekkel és ezért nincs megtapasztalásuk arról sem, milyen az, ha egy kamion/vonat felborul, ha egy test a másiknak ütközik és azzal kölcsönhatásba lép. Olyan valószerűtlenül esnek szét a CGI teremtmények, hogy az ember csak a fejét fogja. Az meg külön szomorú, hogy az újabb mozirajongó generációnak már ez lesz az alapvető értékcenzusa az effektek terén.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az EPII klónkatonák CGI mérföldkő volt (ma is az), amit nem kezelt a CGI művészvilág a helyén. Ez valójában az egész prequelre elmondható, hogy olyan megoldásokat alkalmazott, amik ma már más filmekben a prequel miatt elfogadott és népszerű dolgok, csak senki nem veri nagy dobra, hogy a prequelből nyúlta az ötletet, mert senki nem akarja a gyalázatosnak beállított előzmények renoméját javítani. Ami az EPII CGI-t illeti, igaz, hogy sok helyen befejezetlen, igaz, hogy Yoda nem lett Gollam, de amikor a homokviharban lövöldöznek a klónok, nos....én azt nevezem CGI-nek! Vagy amikor Padmét felsegíti a homokból a klónkatona, ott álmomban sem gondoltam volna, hogy nem egy statiszta szerepel katonának beöltözve. Egyetértek, hogy a túlzott CGI az nem használ egy filmnek sem, magam is azt látom, hogy az animatronikus modelleket kényszeresen akarja elfelejteni a CGI világ (új Robotzsarú CGI ED 209 robot vs Phil Thippett motion capture ED 209 makett), miközben sok esetben még a 80-as évek bábjainak a minőségét sem képesek egyes újkori filmekben megközelíteni sem. Viszont az EPII klónokra sok mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy messze vannak az igényességtől. Az EPI CGI megoldásai pedig meghaladták a korát és hiába szidják annyira Jar Jar-t, a textúrája, a fizikája tökéletes lett, Watto karakteréről nem is beszélve. A többi gungan esetében már hullámzó a CGI, néhol egészen elnagyoltak lettek a modellek, de alapjába véve az EPI CGI megoldásai éppen annyira maradandóak, mint a 93-as Jurassic Park dínó animációi. A mobilom többet tud, mint az akkori rendergépek és még ma, 2014-ben is látok mainstream filmekben olyan ocsmányul kivitelezett CGI animációt, amit csak a 93-as Trex CGI megoldása tud feledtetni velem. Vagy felhozhatjuk példaként a Terminator 2 folyékonyfém terminátort, ami manapság minden 3D program alapértelmezett effektje, mégsem tudták azóta sem olyan hitelesen megvalósítani a folyékony fémet. Miért nem? Mert azok az animátorok még fizikai effektekkel kezdték, bábosok voltak, akik gyúrták az anyagot és csak a szakmájuk végén ültek a monitor elé, de rendelkeztek valódi gyakorlattal az anyagok terén. Ezért is olyan gyalázatosak ma 2014-ben a filmek animációi (értsd; súlytalanok, rossz a fizikájuk), mert az animátorok már a számítógép előtt tanúlták ki a szakmát, de csak kevesen tudnak közülük tényleges lényeket a valóságban megmozgatni, megfaragni. Kevesen voltak jelen egy fizikai objektum felrobbantásánál, egy makett épület földbe passzírozásánál. Ezek a 80-as években mindennapos filmes megtapasztalások voltak, ma pedig CGI robbanásokat gyártanak olyan emberek, akik sosem dolgoztak fizikai effektekkel és ezért nincs megtapasztalásuk arról sem, milyen az, ha egy kamion/vonat felborul, ha egy test a másiknak ütközik és azzal kölcsönhatásba lép. Olyan valószerűtlenül esnek szét a CGI teremtmények, hogy az ember csak a fejét fogja. Az meg külön szomorú, hogy az újabb mozirajongó generációnak már ez lesz az alapvető értékcenzusa az effektek terén.

 

 

Egyetértek azzal hogy a cgi fejlődésének szempontjából mérföldkő a prequell. Véleményem szerint a Disney/Abrams féle hozzáálást kellet volna alkalmazni a prequelnél is (minnél kevesebb cgi) Vannak olyan filmek, amiknek a korabeli, forradalmi, mérföldkőnek kikiáltott cgi trükkjei ma már nézhetetlenek, esetleg teljesen röhelyesek (Az utolsó csillagharcos, Tron 1, közelmultból:a cgi Neo és a többi vacak trükk (pl: a gépek városa) a Matrix-ból, vagy Gyűrűk Ura : Király visszatér szellem hadserege, amely takonyként hömpölygött a film végén). Nos kíváncsi vagyok, hogy a prequel trükkjei hány év mulva lesznek nézhetetlenek, nevetségesek, magyarul gagyik. Ezt az elgagyisodást a SW nem engedheti meg magának. A klasszikus trilógia trükkjei még mindíg nézhetöbbek számomra (de lehet hogy én vagyok már túl maradi, vén vagy ilyesmi), és ami a legfontosabb, hogy kiálta az idők próbáját. Lucasnak nem lett volna szabad - az új generáció megnyerésének érdekében - a klasszikus trilógia hiteles (ha lehet ezt egy sci-fi esetében leírni) , életszagú világábrázolást feláldoznia, és telerakni csili-vili "izékkel".Nem itt kellet volna kísérletezgetni, melynek eredménye a határidők szorítása miatt kétségesre sikerült némely esetben. Üdvözlöm a hagyományos technologiát, a cgi-nak az eszköznek kellene lennie, nem pedig valami öncélú, magamutogató, vásári mutatványnak, mint ahogy azt manapság némely filmes gondolja. Én elhiszem, hogy egy filmes számára a cgi óriási csábítás. Könnyen kezelhető, olcsó, a fantázia szabadon szárnyalhat. De a cgi a könnyebbik út, amely tudjuk hogy hová vezet ............. Szóval most reményteljesebbnek látom a SW filmek jövöjét.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem semmivel nem lesz nevetségesebb egy-egy elavult CGI megoldás vagy effekt, mint egy szintén elavult vagy divatjamúlt épített modell, jelmez vagy élőszereplő. Én bizony azért elég feltűnőnek tartom, hogy az OT nem épp ma készült, hiába a kevesebb CGI. Csak nézzük meg pl. a Cantina jelmezeit vagy a fénykardpárbajokat.

Ezzel persze nincs is semmi gond, így természetes. Az emberek vagy bábok mozgása is tud furcsa lenni vagy ilyen-olyan bakikat eredményezni. Tisztában van vele mindenki, hogy egy 20-30 éves filmtől nem lehet olyat elvárni, mint egy tegnapitól, legalábbis technikai téren.

Amúgy is, ami gagyi az gagyi, ha természetes, ha nem. Most extrém példa, de volt olyan magyar sci-fi sorozat, melyben háztartási eszközökből csináltak űrhajó és űrállomás modelleket és rémesen röhejesen néznek ki. Ehhez képest az Ep.1-ben is egy női borotva volt a jedik kommunikátora, mégse szúrt szemet senkinek. Minden csak igényesség kérdése.

 

Márpedig a SW filmek mindkét téren magas minőséget képviselnek. Ezt legjobban az bizonyítja, hogy a többség nem is tudja megkülönböztetni a CGI-t a valóságtól. Ezért megy a rinyálás mennyire szörnyű is a prequel, miközben egy csomó felhozott dologról kiderül, hogy pont nem számítógépes. Most egy Jar-Jar mennyivel néz ki természetellenesebben, mint Greedo?

Szóval én nem hinném, hogy a prequel trükkjei bármikor is nézhetetlenné válnának, pláne az OT dolgaihoz viszonyítva. Az Ep.1 eredeti báb-Yoda-ja is szörnyen nézett ki szerintem, sokkal jobb lett a CGI-s verzió. Nem azért, mert mindig jobb a CGI, hanem mert az a konkrét báb egyszerűen el lett szabva. Ugyanúgy az eredeti "majomfej" Sidious is elég érdekesen fest. A klónoknál se látom miért lennének rosszabbak a rohamosztagosoknál.

 

Azt pedig elhiszem, hogy Neked a természetes helyszínek, karakterek sokkal jobban elnyerik a tetszésed, de ez ízlés kérdése. Én úgy vélem, hogy pláne egy sci-fi-ben szükségesek a futurisztikus és extrém dolgok. Mindent pedig nem lehet vagy érdemes megépíteni és makettként vagy jelmezként prezentálni. Sokkal szegényesebb lenne a prequel minden tekintetben, ha lényegesen kevesebb kurrens technológiai megoldást alkalmaztak volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most extrém példa, de volt olyan magyar sci-fi sorozat, melyben háztartási eszközökből csináltak űrhajó és űrállomás modelleket és rémesen röhejesen néznek ki.

 

Pirx kapitány (Pirx kalandjai)

 

A nagypapám is dolgozott rajta, amikor még a filmgyárban volt díszletes, egyébként szobrász. Ő készítette a holdat! Sok filmen dolgozott, külföldi produkciókban is. Mondta, hogy az egyik nap reggel szóltak neki, hogy estére kéne egy több négyzetméteres holdfelszín a Pirxhez, hát megcsinálta, de minden ilyen ad-hoc módon ment, szóval az egész rettenet gagyi volt. Persze a külfödi produkciókon öröm volt dolgozni, sokat mesélt róla. Garas Dezső Sárkányölőjében is ő csinálta meg a sárkányt, vagy a farkát....már nem emlékszem pontosan. Azt mondta, volt benne valami mechanika, meg tudott tüzet okádni és mozgott a farka. Papám imád ezekről sztorizgatni, ismerte az összes akkor még mainstream hazai színészt. Emlékszem, kiskoromba jött a Haumann Péter, egyből megismerte a papát, én meg virultam, hogy jééé...ezt a bácsit láttam a tv-ben. :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csajnak egy deka filmje sincs, tavaly óta van a szakmában. Néhány epizódszerep dráma vagy krimisorozatban, ennyi az egész karrierje, de egyikben sem kellett láthatatlan erőktől repülnie. ;) Nem vagyok én sem biztos, hogy ez ep7, de hogy nem régi filmje, az tuti, mert maga a csaj nincs régóta a szakmában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csajnak egy deka filmje sincs, tavaly óta van a szakmában. Néhány epizódszerep dráma vagy krimisorozatban, ennyi az egész karrierje, de egyikben sem kellett láthatatlan erőktől repülnie. ;) Nem vagyok én sem biztos, hogy ez ep7, de hogy nem régi filmje, az tuti, mert maga a csaj nincs régóta a szakmában.

Dzséjt...ne csináld már....egy bunkóval megütik. Ez valami TV-s szutyokból lehet, szerintem semmi köze az EPVII-hez.

 

Ebből a sorozatból szerintem. Rendőrös baromság. (de lehet, hogy tévedek, csak a hasamra ütöttem...)

 

http://www.globaltv.com/rookieblue/2013/may/rookie_blue_behind_the_scenes_commentary_-_season_4,_episode_1/

 

Akár az EPVII-ből is lehet, de nem tennék rá túl sok pénzt....de nem akarok ünneprontó lenni, mert folyton megkapom, hogy negatív vagyok az ilyen hírekkel kapcsolatban! Szóval MEA CULPA!

 

Ez a megbízható oldal hozta le:

 

http://www.starwars7news.com/

 

Illetve kitett még egy EPVII képet is a videó mellé......

 

tehát akkor jöjjön Rey-Phillip Santos a videó posztolójának állítólagos EPVII képe:

 

dark_side_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A kommentek szerint ez nem más mint egy Yuzhong vong! :lol2:

 

Az internet tele van Super Shadow kaliberü emberekkel, akiknek a hülyeségeire ugrik a JEdiNews....még én is be szoktam dőlni nekik.

 

Állítólag ez a "nagyon valódi" dolog 16 napja kering a neten!

 

http://io9.com/just-how-acrobatic-is-daisy-ridleys-new-star-wars-chara-1582435945

 

A Terminator Genezis Future War jelenetének a hasononló minőségű anyaga fél napig sem lehetett kint a neten, rögtön leszedette a stúdió.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fake -nek tűnnek. Bár ha levetetnék akkor azzal azt is beismernék, hogy valódiak. :) Nem tudom... Ez a szörny elég fura abban a hálóingben. A videóban pedig nem hinném, hogy egy rendőr akkorát tud ütni valakin, hogy az méterekre hátra repüljön. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fake -nek tűnnek. Bár ha levetetnék akkor azzal azt is beismernék, hogy valódiak. :) Nem tudom... Ez a szörny elég fura abban a hálóingben. A videóban pedig nem hinném, hogy egy rendőr akkorát tud ütni valakin, hogy az méterekre hátra repüljön. :D

Dzséjt jószívvel tette ki...lehet, hogy nem fake, de az a 90 százalékban eltorzított hálóinges Jolán elég furcsa...mindegy is, mert ez a topik arra van, hogy minden lehetséges dologt kitegyünk.

Köszi Dzséjt, hogy megosztottad! :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt írják, hogy a kikerült videó nem "valódi" EPVII anyag, még csak nem is Daisy szerepel rajta, viszont a forrás szerint a képen az EPVII egyik szereplője látható. Nem Rey-Phillip Santos tette ki a videótt/képet, hanem az egyik ismerőse, akinek volt hozzáférése Santos egyik netes accountjához. Santos és Ray Park barátok, ismerősök....mindketten kaszkadőr.

 

"Everyone who knows his said the video is not Star Wars nor is it Daisy Ridley. Its some female stunt performer who I don't know from some rehearsal. The photo is the only thing that appears to be legit. (I think its a NightSister)."

 

Ilyen stunt mutatványt színészekkel ritkán készítenek, szóval szerintem sem Daisy szerepel rajta...bár attól még lehetne EPVII-el kapcsolatos. A képpel kapcsolatban pedig az a véleményem, hogy a yuuzhan vong NEM fog szerepelni az EPVII-ben. Tudom, hogy sokaknak ez fáj, tudom, tudom hogy a többség majd megőrül az EUért, de higyjétek el, hogy az EU és az EPVII között a kapcsolat olyan minimális lesz, hogy semmilyen. Se yuuzhan vong, se egyéb értelmetlen EU matéria nem kap majd benne szerepet és azt is leírom, hogy miért nem! Azért, mert az új trilógiát egy új generációnak készítik és nem az EU rajongóinak. Nyilván van bizonyos szándék, hogy megtartsák az egészséges egyensúlyt, de ez inkább az OT - EPVII párhuzamot fogja érinteni. Az EU tevőlegesen úgy lesz jelen, hogy abból ötleteket merítenek majd. Mara Jade nem fog szerepelni a filmben, de lehet, hogy Luke feleségének vörös lesz a haja. Han és Leia gyerekeit nem Jaina, Jacen Solonak fogják hívni, de egy lány-fiú párosítás meg fog jelenni. Luke fiát nem Bennek fogják hívni, de valószínü, hogy lesz egy fia. Tehát az EU-EPVII kapcsolatot ilyen szinten érdemes kezelni és személyes véleményem szerint ez így helyes! Mivel a TCW egy friss élmény és szélesebb körben elterjedtek a karakterei, így arra van esély, hogy a TCW-t (mint valamennyire azért mégiscsak EU matériát) motívumok szintjén viszont fogjuk látni. Még azt is meg merem kockáztatni, hogy az éjnővérek valamilyen szinten meg fognak jelenni. Viszont arra már sokkal nagyobb esélyt látok, hogy a Darth Bane/Plagius páros (mint sith szellemek) ha szerepelni nem is fognak a filmben, de valamilyen szinten az ő történetük érinti majd az EPVII történéseit.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.